Jaydick

8. října 2015 v 19:55 | ~Enari
Why be a fucking dick when you could be fucking Dick?
~Jay
... Graydick... Birdick... Dicksonjack... whatever... Prostě ti dva semi-incestní debilové z Batmana!

Asi bych neznalé měla uvést do světa komiksů (které jsem nikdy nečetla a jediný důvod, proč o tomhle můžu alespoň trochu mluvit jsou slash fikce a wikia).

Asi každý z nás zná Batmana. Bruce Wayne. Bilionář. Playboy. Filantrop. Samozvaný detektiv. Ten dude v latexovém kostýmu, který definitivně nevypadá jako netopýr (bat = netopýr). Co si vůbec myslel, když si ten kostým designoval? Vidět takhle oblečeného kulturistu poskakovat mezi paneláky, máte jednoznačně zaručený pochod na podporu gayů.

"Podívej to je Batman! Vytáhni pamflety, jde se na pochod, zlatko!"

V odvěké bitvě Superman vs Batman, jsem jednoznačne na straně Batmana. Ale celkově mě nějak nebere. Joker (hlavní
záporák)? Ten jo, ale raději si přečtu Green Lantern nebo X-mana než, abych sáhla po B-manovi.

Avšak hlavním lákadlem je pro mě Nightwing. B-manův sidekick.

Sice nejsem tak vzdělaná (čti: takový nerd) abych znala všechny podrobnosti, ale něco jsem si vyhledala, zvlášť pro tenhle článek, takže se posaďte a připravte se na minimum informací a přemíru špatných narážek na pohlavní orgány.

dick grayson: (in a crowd and can't find jason) this calls for drastic measures.
dick grayson: (uses hands as a megaphone) DICK GRAYSON SUCKS!
jason todd: (from across the street) you mean grayson sucks dick.
dick grayson: there he is.
DICK GRAYSON
Dick (lol) Grayson se narodil do světa cirkusu. V podstatě ho matka vyprdla rovnou na visutou hrazdu. Dick a jeho rodiče byli známí jako 'Létající Graysonové' a byli jedničky ve svém oboru. Vsadím se, že Dick už ve třech letech dělal parkour a ukazoval Assassin Creed playerům jaký jsou to lamy.

Nejen, že byl kuwa talentovaný akrobat, ale taky docela chytrý kluk s bezstarostnou náturou. Jenže co tomu malíř nechtěl, Dickovi rodiči byli zavražděni. Existuje nějaký superhrdina, který by měl rodiče? Hej, vemte ode mě radu! Pokud Vaše dítě vykazuje nadání pro zachraňování lidí a vykonávání vyššího dobre, rychle se ho zbavte než karma zabije Vás.

Dick je poté umístěn do děcáku, protože je mu nějakých 14 let a co by s děckem dělali v cirkusu, že? Po nocích se vydává ven a hledá muže, který může za smrt jeho rodičů, při čemž využívá svých božských bicáků a akrobatického tréninku. Při svých toulkách se párkrát střetne s Batman a jelikož je to chytrý klučina, dojde mu, že B-man je Bruce Wayne. Bruce v něm vidí potenciál, ale také ho chce ochránit, protože to vypadá, že si ten kluk jednoho dne rozbije takhle při nočních výletech držku. Proběhne akás takás adopce, nějaké to učení jak být badass a voilá, máme tu prvního Robina.

Jason:I'm bored. Tell me a joke.
Dick:your social life.
Jason:..... Just because your mom was stupid enough to call you Dick doesn't mean you have to act like one.

Později se Dick vydá na dráhu sólo hrdiny a stane se z něj Nightwing.
*insert fisting joke*

JASON TODD
Jason Todd - otce nemá, matka je na cracku (nebo mrtvá, to záleží, kde co čtete) a Jay si musí hledat živobytí v ulicích města. Jednou takhle narazí na Batmobil a rozhodne se "Hej, to je auto jednoho z nejnebezpečnějších lovců zločinců ve městě! Šlohnu mu gumy!"...
Jo. B-man našel tohodle spratka zrovna, když mu sundaval pneumatiky z káry. Úžasný začátek jejich vztahu.

No a B-man si ho zase vezme k sobě. Zase ho cvičí. Zase je tu Robin.

Původně to byla populární postava, ale později se komiksu ujal jiný autor a změnil postavu Jaye tak moc, že nakonec udělali hlasování, ve kterém se fanoušci měli rozhodnout, co se s ním stane. Jakoby jsme už nevěděli, že nerdi jsou sadomasochističtí bastardi, že? A tak bylo rozhodnuto, že Jayson exne.

Způsobem, jaký ho zprovodili ze světa byl ovšem zajímavý. Joker ho unesl, mučil a nakonec ho nechal v opuštěném
skladišti s bombou. Batman se ho snažil zachránit, ale přišel příliš pozdě. Z Jasona byla mrtvola, ale neděste, protože později ho oživili (protože v komiksech není nikdo mrtvý natrvalo, nikdy). Neptejte se jak. Míra stupidity v té dějové lince je tak debilní, že o tom nechci moc přemýšlet.
O jeho vzkříšení Bat rodinka neví a lol na ně když zjistí, že nejnovější záporák ve městě - Red Hood bohatým bere a pěkně je tím sere - je vlastně jejich ne zas až tak mrtvý Robin číslo 2.

V nejnovější Batman hře Arham Knight je tahle dějová linka lépe popsaná. Jason se narodil na střeše budovi dvoum narkomanům, kteří se ho jako novorozeně snažili prodat, což se nestalo. Během dětství moc lásky nedostal a OMG ANGST ANGST ANGST YAY! ♥♥♥ Z vší té emocionální bolesti se mi chvějí vaječníky...

Jason je zas u Jokera. Zase je tu mučení, vymívání mozku, prostě samé dobré tropy pro všechny fangirlky světa. JAy ale nakonec uteče a stane se z něj Red Hood.

Politika Red Hooda je vcelku pochopitelná - raději zabít zločince než ho poslat do vězení a riskovat, že uteče. Protože on uteče. Vždycky uteče. Policie je v tomhle městě nemožná. Bylo by efektivnější jim dát letenku na Bahamy a doufat, že se jim tam zalíbí natolik, že zůstanou.
Tak a teď proč tihle dva? Protože jsou kuwa roztomilí, ok?

Dick je starší bratr s ochranitelský komplexem, plná zábavných hlášek a povzbudivou náladou. Jay je mladší bratr, který si prošel peklem a sešel z cesty. ANGST 100%!!!
Plus zmínila jsem se o teorii barev? Modrá a červená? Protože je to pravda.

Time to get right back on top of Dick… Wait that came out wrong.

Škoda jen, že je tolik artu zaměřeno na top!Jay a bottom!Dick. Mám raději jakok switche nebo ještě lépe top!Dick (starší, ochranitelský a omg drž svého bratříčka v náručí a nenech nikoho mu ublížit) a bottom!Jay (sice je vyšší, ale taky plný angstu a omg nech se držet svým velkým bráškou on ti pomůže *ugly sobbing*).

Dick Grayson: The most troubling question is why do these people assume we're gay?
Jason Todd: It must be hard with your sense of direction, never being able to find your way to a decent pickup line.

Tenhle kontrast v jejich personalitách je prostě skvělý. Mají mezi sebou defaultně silné pouto, ale stojí na protilehlých stranách barikády.

Jason: dick u ugly
Dick: bitch where
Jason: under that costume
Dick: *takes off costume* BITCH WHERE

A ty jejich hlášky (ať už canon nebo ne... jejich fanon je taky jeden z nejlepších v celém fandomu)... XD

Jason Todd: Man, I hate Dick Grayson.
Jason Todd: *wears Dick's clothes*
Jason Todd: *hangs out with Dick's best friend*
Jason Todd: *makes moves on two of Dick's ex-girlfriends*
Jason Todd: *quietly pines for Dick in the background*
Me: ... So what's the truth?

Mimochodem tenhle článek je jak kvůli tomu, aby tu konečně něco bylo, tak taky, abych Vám představila postavy o kterých možná napíšu pár fikcí.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 luczaida luczaida | E-mail | Web | 8. října 2015 v 22:25 | Reagovat

Jestli já nedělám chybu, když ty komixy moc nečtu...

2 Enari Enari | 23. října 2015 v 23:09 | Reagovat

[1]: Ono je to najít TEN komiks. Ten specoš komiks, který je heavy na fanservis a tvůrci vědí, jak naladit i úchylné fangirlky.
V jednom díle X-menů, na titulní straně, je jeden muž naprosto nahý. Je zády ke čtenáři a ta jeho prdelka je nádherně vystínovaná... a před ním sedí Wolverine u stolu, čumí na něj a flaška piva je naaranžovaná tak, aby připomínala erekci.
Když tvůrce ptali zda-li je to tak uděláno naschvál, tak se jen zasmál a řekl, že ano a že nikdo v redakci si toho ani nevšiml XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama