Thaal Sinestro

24. května 2015 v 10:37 | ~Enari
Protože už od začátku bylo jasný, že mi rupnou vaječníky pro blbečka s barvou spařeného prasete.

Thaal Sinestro je taková roztomilá mimozemská postavička z Green Lantern komiksů.
Jeptišky by si asi ucvrnkly do hábitu... To asi ten knírek.

Rovnou se přiznám, že komiksy jsem nečetla (jen 3 vydání Green Lantern - Flaspoint: Abin Sur, protože to bylo prakticky jediné vydání, které se dalo sehnat a mělo v sobě přes 20% Sinestra <3). Na druhou stranu jsem prošmejdila fanstránky na téma Sinestro a SinHal (pairing Sinestro/Hal) s odhodláním více než obdivuhodným a můžu říct, že svého purple mustanga znám dostatečně. Pojďme na to popořadě. Kde vlastně Sinestra najdeme?
Green Lanterns
Green Lantern ve zkratce - mimoni existují, nemají nás rádi a se svými problémy se většinou spoléhají na Green Lantern Corps, což jsou v podstatě vesmírní policisti. Mají super zelené prsteny, které zhmotní vše na co jejich majitel pomyslí a také někde chytli zajímavý zvyk nosit extra super čuper těsné uniformy, které jim k bicákům přiléhají jako druhá kůže. Oh joy.

BTW kdo zmíní Green Lantern movie, toho vlastně pověsím za koule do průvanu, protože přesně tak jsem se cítila, když mi vajíčka stály v pozoru při těch pár scénách se Sinistrem.

Sinestro je tak nějak kápo Lanternů. Parchat egoistický o sobě prohlásil, že je nejlepší z Green Lanternů a kdo by mu odporoval. Jediné twitchnutí toho knírku by mě zrazilo na kolena a to je dostatečný důvod na to věřit všemu, co mu vypadne z huby. Na nepřátele jde tvrdě, na přátele ještě tvrději (a proto máme krásné scénky s napůl mrtvým

Halem, zatímco se Sinestro v pozadí gebí jak pako s bičem v ruce).
On má totiž moc rád řád, disciplínu, odvahu a učí tyto vlastnosti své Lanterny. Jestli to ovšem nejde po dobrém tak to hold ze spojenců vymlátí po zlém.

On je tak nějak všeobecně známý tím, že má rád všechny kolem na kolenou a řve hlášky typu "Podrobíš se mi!", "Jak dlouho jsem jen toužil tě zlomit," a mé oblíbené...
Jak už to s komiksy bývá, Green Lantern má několik dějových linií, tak shrnu je to důležité a známé.

Abin Sur, Sinestrův drahý přítel, ztroskotá na naší předpotopní planetce a hebne. Než však stačí natáhnout brka tak předá svůj kouzelný snubák Halu Jordanovi, který se tak stane Lanternem. To se Sinistrovi moc nelíbí, protože hej lidi jsou tupá, omezená rasa a tenhle sebestředný týpek Hal se odvažuje nosit Abinův prsten. hádejte, kdo dostane nakládačku.
Ke konci se Sinistro stane Halovým mentorem a přítelem.
...
Jasně, že to není všechno. Sinestro si uvědomí, že se mu v Green Lanternech zas až tak nelíbí (protože jsou to lemry líný a nedokážou nic udělat pořádně) a tak si sežene nový prsten, hodí na sebe žlutý oblek a vesele si jde vytvořit vlastní corp (Sinestro Corps nebo také Yellow Lanterns) s úmyslem přinést vesmíru řád a vládnout s pomocí strachu. Hoch je vážně nějak posedlí strachem a je to vidět.
Teď spolu Hal a Sinestro válčí, ale vlastně se mají stále rádi jako přátelé a pak se spojí proti novému nepříteli, a pak zas tole a táhleto... no znáte to. Manželské hádky.

Mimochodem... v jednom starém čísle GL Sinestro je v zajetí a okatě flirtuje se svým věznitelem. Když se tedy v interview zeptali jaká je Thaalova orientace, jeho tvůrce přiznal, že Sinestrovi je to tak nějak jedno a že by spal s kýmkoli pokud by mu to pomohlo dosáhnout svých cílů. Hell yeah! Máme to canonického pansexuála!

A neříkejte mi, že TOTO je póza heterosexuálního muže (což dost omezené prohlášení a taky se musím gebit, protože co si kuwa animátoři mysleli, když mu vytvářeli ty perky titties).


BTW ve filmech Sinestra hraje Mark Strong. Tady je pro Vaše potěšení Mark, který má velké potíže otevřít kondom... (umíte si představit jak Hal uprostřed oblizování vytáhne něco takového na Sinestra a ten chudák neví co s tím má dělat ... cute <3) 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama