Scarlet Witch and Quicksilver

24. dubna 2015 v 11:47 | ~Enari
Všichni ví, že miluju slash páry (proč byste sem jinak lezli, že?), ale pravdou je, že mám v oblibě i 'všední' het páry (looool tak tenhle výrok bude nejen během minuty irelevantní, ale taky sarkastičtější než stereotypní fanfiction Snape).

Takže, kdo vlastně jsou Scarlet Witch a Quicksilver? Well... jsou to sourozenci.
...
Dvojčata...

So much for ordinary couples, ey maties?

Odeberme se do nádherného rozlehlého světa X-menů, kde lidé milují Spidermana, ale nenávidí mutanty (jaký je v tom rozdíl?... mutace jako mutace a většina X-menů ani nemají osm nohou).

Potomci zmutovaného Hitlera aka Magneto McDouchey, Scarlet Witch a Quicksilver jsou mocní mutanti, kteří jsou součástí Brotherhood of Mutants pod taktovkou svého povedeného tatíčka.
Scarlet Witch and Quicksilver neboli Wanda a Pietro Maximoff:
Quicksilver má takovou tu všední schopnost běhat/chodit/ploužit se nadzvukovou rychlostí. Něco jako Flash, ale s tím rozdílem, že Sheldon Cooper pro něj nemá bonera.
Scarlet Witch je... witch. Kouzlí atd.
Vlastně jsem četla vysvětlení, že její schopnost je 'využít příležitost'. Z nekonečného počtu realit k sobě přivolá tu, která jí nejvíce vyhovuje, čímž v důsledku přináší smůlu svým nepřátelům. Na konci to vypadá tak, že debil č. 1 zakopne o vlastní nohu, zatímco debil č. 2 se zabije čajovou lžičkou. Ale jak říkám... někde jsem to jen četla.
Dle toho jak jsou její schopnosti popsané, usuzuji, že nikdo nedokáže pořádně popsat, co to vlastně dělá a tvůrci komiksů si tam načmáraj, co chtějí, že?
Také záleží na tom jaký komiks čtete, protože každá série je něco úplně jiného.
Dokonce v jedné realitě byla Scarlet Witch natolik bez sebe po smrti svého bratra, že změnila realitu a vymazala z ní všechny mutanty.

Proč se mi ale tihle dva spolu tak líbí? Protože jsou technicky canon. Jsou pořád spolu. Starají se jeden o druhého. Jeden pro druhého by umřeli.
V jednom díle byla dokonce scéna, kdy Quicksilver byl vážně raněn a Scarlet Witch mu řekla, že se jí někdo pokouší zabít. To ho natolik rozzuřilo, že se dokázala sebrat a dál bojovat.
V jiném komiksu žijí bez střechy nad hlavou na okraji lesa, choulí se k sobě, aby se zahřáli a celkově se o sebe starají.
Pak je to ovšem zase jiné médium, jiné universum. X-men evolution je animovaná série, která popisuje X-meny trochu jinak. Scarlet Witch a Quicksilver většinu svého života žijí odděleně, protože Magneto poslal Scarlet Witch do léčebny poté, co vyšlo najevo, že svou mutaci není schopna ovládat. Zatímco Quicksilver si užíval na svobodě, Scarlet Witch trpěla zavřená za zdmi blázince, což se podepsalo na její psychice. Nenáviděla svého otce a stejně tak neměla v lásce své dvojče. Ke konci série se sice sblíží, ale pořád to není jejich typický vztah, který vidíme v komiksech a 90' AS X-menech.
But guess what bitches?

Teď přijde bomba...

V jedné komiksové sérii jsou Scarlet Witch a Quicksilver kanonický pár. Yep.
(Pravděpodobně i ve dvou, protože jsem viděla dvě kompromizující scény, ale každá měla jinou kresbu/jiný styl, takže je možné, že jsou tam venku dvě série s kanonicky incest het párem)
You are welcome...

Spousta fanoušků komiksů je bere jako kanonický pár, přestože jsou ve většině příběhů vyobrazeni jen jako sourozenci no incest, prostě protože jejich vztah, chemie, styl jakým komunikuí evokuje dojem, že jsou pár. Takže, když se jednoho dne objevili jako kanonický pár, nikdo nebyl překvapen ani nějak výrazně šokován, protože to nebylo až tak moc jiné než ostatní komiksy. Tentokrát tam jen byla naznačena sex scéna. A jelikož jsem tam úžasná a chci Vás oblažit pohledem na tento pár tak jsem Vám tu scénu i našla.

(klik pro zvětšení)
Ten jejich vztah, kdy se bezpodmíněčně milují a podporují, to se mi na nich líbí. A tvůrcům pravděpodobně také, protože ti parchanti trvají na tom je neustále dávat k sobě, jako by jeden byl lednička a druhý magnet, protože evidentně jim pojem intimní zóna nic něříká.
Teď vážně, podívejte se sem na to:

A to ani není ta série, kde jsou spolu a stejně to vypadá, že na to každou chvíli hupsnou.
Další příklad:
Mimochodem incest páry/tria (Haldir, Rúmil & Orophin) mi nevadí, ale musí mít něco do sebe. Nebudu je mít ráda jen protože jsou incest.

A ano, léčím si na tomhle páru komplexy. Ne že bych chtěla něco s mým bráchou, ale rozhodně by bylo hezké kdybychom se měli rádi namísto toho, že se jen tolerujem... tohoto komentáře budu litovat, že jo? -_-
A pro všechny perverzáky out there, kteří mají nedostatek Scarlet Witch and Quicksilver... tihle dva jsou potvrzené major postavy v Avengers 2. Cheers!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Venira Venira | 3. května 2015 v 22:19 | Reagovat

Tak jen doufám, že ten konec filmu neplatí, protože se mi Quicksilver moc zalíbil z Avengerů : )
A především moc děkuji za tyto informace! Před návštěvou kina mi dost pomohly.

2 Hifi Hifi | Web | 9. května 2015 v 20:31 | Reagovat

Su trochu zmatená. Je to teda Scarlet, nebo Wanda...? :D
Ale sepsáno a popsáno je to moc pěkně ^^

3 Hifi Hifi | Web | 9. května 2015 v 20:32 | Reagovat

omfi look at that pic its so cute and fluffy im gonna diiiiie

4 Juliosal Juliosal | E-mail | Web | 11. března 2017 v 23:23 | Reagovat

Проверка нового мода и базы
<a href=https://bysws.ru>Mods by SwS</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama