Download or not to download?

6. dubna 2015 v 14:35 | ~Enari
Ok lidi, takže teď budeme mluvit o něčem, co všichni dělají, ale nikdo to nepřizná.

Nelegální stahování. Tadaaaaam...

Hudba, hry, filmy... každý si někdy něco stáhne. To proto Vás Váš komp nesnáší...
Kdo by taky nebyl nasraný poté, co ho do zadku kousne nějaký ten vir.
Proč vůbec existujou viry? Lidé jsou od přírody líná stvoření, tak proč svou mrtvičkou vyvolanou kreativní chvilku nevěnují něčemu smysluplnému místo tvoření škodlivých virů? Tohle je důvod proč nás Bůh nemá rád!

Na jednu stranu chápu, že je to nelegální, ale... ALE je tu jedna situace, kdy z celého srdce podporuji downloading z uloz.to.
Zrovna nedávno jsem si reinstalovala ME3 N7 edici. Mám k tomu LEGÁLNĚ zakoupená všechna DLC a víte vy co? Ty tři nejdůležitější mi nejdou rozjet. Proč? Němám šajnu, ale štve mě to k nepříčetnosti, zvlášť protože ME miluju.
A co jsem udělala? Downloadla jak celou hru tak i DLC a jede to v pohodě. Nějaký 16ti letý borec na netu to stáhne, zabalí, přidá instrukce a voilá hra jede. V tomto připadě naprosto podporuji nelegální stahovaní. Pokud nemůžete rozjet zakoupenou hru, serte na developery a stahujte jak o život.
Navíc Bioware zaprodal svou duši EA a všichni ví, co jsou EA za kurvy, ne?
Ach, ano, Origin. Elektronická obdoba svrabu. Program, který Vás špehuje zatímco romancujete sexy asarijku, protože proč ne. Co mě ale nejvíc dráždí na ME3 je fakt, že po zakoupení hry (fyzické hry, cédéčka a to všechno kolem) stejně musíte stáhnout celou hru přes Origin. Yep.

Máte hru zakoupenou v obchodě? Nasrat. Tady je Origin a přejem krásné stahování, bitches. -EA

Hodně štěstí při stahování, když máte pomalý internet, protože to je teprve utrpení. A to i přesto, že celá hra je přímo na CD! To CD je v podstatě k ničemu. Měli do obalu prostě dám papírek s kódem a pozdravem Yolo bitches~

Vzpomínám, jak se mi ME dostalo do rukou o den dřív a tak jsem čekala až Origin hru odemkne, abych jí mohla stáhnout. V tu dobu bylo online jedno nádherné české ME forum, kde jsem měla spoustu známých a všichni si tam stěžovali, jak mají pomalý net, zatímco já už mohla pařit. Ach, sladké to chvíle.

Takže tohle by bylo k problému nelegálního stahování. Pokud Vás nějaký herní obchod takhle rapne do prdele, tak necítím žádnou loajalitu (ano k Bioware a ME/DA cítím lásku a loajalitu a proto poctivě kupuji vše co od nich koupit jde) a klidně si to stáhnu. Necítím žádnou vinnu a nikdo, kdo je v podobné situaci by se neměl ostýchat a klidně si to taky stáhnout.

Takže FUCK YOU EA AND HAVE SHITTY DAY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama