Adoribull

29. března 2015 v 18:07 | ~Enari
Mnozí jistě ví, že jsem byla tak dlouho pryč hlavně kvůli Bioware. Protože Bioware si ze mě udělal svojí bitch a jejich hry mi nasadily něco do mozku, kvůli čemuž jsem nemohla přestat hrát. Začalo to vydáním dlouho očekávané Dragon Age: Inquisition (ze které se vyklubal cluster fuck velikosti USA) a pak jsem plynule přešla na SWTOR, protože kdo by se netěšil jak půjde full on gay na tohodle macana a pak být zklamán tím, že je to placená gay romance. Já chci svého aliena!!!! Chci a chci a chci, se všema jeho přícuckama a šlahounama a bude to epic romance a of course je to kuwa placené :(
Bože je double XP víkend a mám nedostatek spánku -_-

Zpět ale k Adoribull.

Kdo neví, Adoribull je relativně nový kanonický slash pairing.
Bull - nařachaný kříženec obra a kozla, který je tak trochu na BDSM. Canon...
Dorian Pavus - ten nejroztomilejší necromancer a jediný muž, který kdy rockoval moustache. Nevyřešené daddy issues. Puppy eyes.

Někteří lidé začali vyvolávat, jak je Adoribull škodlivý pairing (that's Tumblr for ya!) a že prý to vlastně není pairing, ale znásilnění v celé své kráse a, že blah blah blah.
Abyste pochopili Dorian má menší problémy. Je totiž zašitej tak hluboko v šatníku, že snad našel Narnii a ve své panické hrůze si neuvědomuje, že už není ve své domovině - Tevinter Imperium - ale, že je v prdeli světa, kde nikoho nezajíá kdo koho kam jebne. S tím ovšem nesouhlasí Bull, protože yolo bitches a tak si vesele vyřvává do celého světa kolikrát, že to poslední noc vypomohl svému miláčkovi - THREE TIMES! - z čehož je Dorian na prášky.

Kvůli tomu se Tumblr rozdělil na dva tábory. Jedna půlka miluje Adotibull, ta druhá prohašuje, že rape culture blah blah blah. A pak jsem tu já... tak nějak uprostřed... jediná, která nedá two flying fucks about Adoribull -_-

Nechápejte mě špatně. Bull s Dorian jsou roztomilý, ale... Dorian je můj/inquisitora. Adoribull prostě nemá chemii mezi sebou nebo jí tam alespoň nevidím. Na druhou stranu, když hraju za female inquisitor tak nikdy neromancuju Bulla, protože nechci našeho necromancera oloupit o přítele, který by se o něj staral. Chudák Dori si to zaslouží.

Dorian to měl docela těžké. Narozen do elitní šlechtické rodiny, která praktikuje magii, od Doriho se očekávalo, že si vezmě dívku z podobné rodiny a bude pokračovat rodinou linii, ale jeho hormony řekly 'whoops bitches Imma gay some ass' a máme tu tragický příběh století. Náš necromancer se tak trochu štěkl se svým otcem a utekl ze země. Částečně, aby utekl před svým dřívějším životem, ale také aby udělal správnou věc a pomohl bojovat proti silám nesmírného zla, zatímco jeho knírek majestátně vlaje ve větru...
Bull je nadruhou stranu qunari špión, což ti nezapomene říct v prvních 20 vteřinách Vaší první konverzace... man tihle chápci nemají tucha, co to znamená být špión. Měli se někdy podívat na Spy Kids, aby věděli jak se to dělá.

Můžeme být vděčný, že nám Bioware dalo nejen kanonický slash pairing, ale také první (skvěle vydařenou) transgender postavu, která je jen tak mimochodem dabovaný Jennifer Hale.
Jennifer Hale.
Commander Shepard.
My love.
Pokud se člověk může zamilovat do hlasu, tak tahle dáma neví, že je v intimním vztahu s mým estrogenem.

Kolem dokola musím říct, že jsem ráda za Adoribull, přestože preferuji inquisitor/Dorian, protože OMG did ya see that moustache fucking god taht makes things to my ovaries ya see did ass!!!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Darcy Darcy | 29. března 2015 v 19:06 | Reagovat

Od DA jsem se taky nemohla celé měsíce odtrhnout a to je skutečnost, která mi vůbec nesvědčí vzhledem k tomu že se blížím k maturitnímu ročníku.
Teď jsem chtěla říct něco jako že za Doriana to stálo ale zní divně když prohlašuji že kvůli fiktivní postavě nehodlám udělat maturu.
Já osobně mám Adoribull pár vážně ráda i když je fakt že když je v tom Dorian tak beru všechno. :D

2 Enari Enari | E-mail | Web | 30. března 2015 v 13:03 | Reagovat

Na co je ti maturita? Lepší je pařit DAI a buttsexovat imaginární postavu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama