Březen 2015

Spirk Cover

30. března 2015 v 13:15 | ~Enari
Tak nějak jsem se nudila při hlídání mimča (toho parchanta zablešeného jménem Pedro - naše nové štěně) a tak jsem yolo whooped CS5 ass a udělala Spirk cover. Teď už asi fakt budu muset napsat tu povídku, co?


Struggles

29. března 2015 v 20:12 | ~Enari
Tak jsem si nedávno vzpomněla na tuhle cool scénku z Star Trek reboot (2009)

Pak jsem shlédla celý film
Pak mi vaječníky zahořely touhou po pairing Spock/Kirk
Pak jsem začala číst Spirk povídky
Pak jsem začala vymýšlet vlastní povídky
Pak jsem si uvědomila, že jsem děsná lama a stejně je nikdy nenapíšu
Nikdy
Jakmile začnu postovat kapitoly tak přestanu psát
Vážně moc chci psát
Help

Adoribull

29. března 2015 v 18:07 | ~Enari
Mnozí jistě ví, že jsem byla tak dlouho pryč hlavně kvůli Bioware. Protože Bioware si ze mě udělal svojí bitch a jejich hry mi nasadily něco do mozku, kvůli čemuž jsem nemohla přestat hrát. Začalo to vydáním dlouho očekávané Dragon Age: Inquisition (ze které se vyklubal cluster fuck velikosti USA) a pak jsem plynule přešla na SWTOR, protože kdo by se netěšil jak půjde full on gay na tohodle macana a pak být zklamán tím, že je to placená gay romance. Já chci svého aliena!!!! Chci a chci a chci, se všema jeho přícuckama a šlahounama a bude to epic romance a of course je to kuwa placené :(
Bože je double XP víkend a mám nedostatek spánku -_-

Zpět ale k Adoribull.

Kdo neví, Adoribull je relativně nový kanonický slash pairing.
Bull - nařachaný kříženec obra a kozla, který je tak trochu na BDSM. Canon...
Dorian Pavus - ten nejroztomilejší necromancer a jediný muž, který kdy rockoval moustache. Nevyřešené daddy issues. Puppy eyes.

Někteří lidé začali vyvolávat, jak je Adoribull škodlivý pairing (that's Tumblr for ya!) a že prý to vlastně není pairing, ale znásilnění v celé své kráse a, že blah blah blah.
Abyste pochopili Dorian má menší problémy. Je totiž zašitej tak hluboko v šatníku, že snad našel Narnii a ve své panické hrůze si neuvědomuje, že už není ve své domovině - Tevinter Imperium - ale, že je v prdeli světa, kde nikoho nezajíá kdo koho kam jebne. S tím ovšem nesouhlasí Bull, protože yolo bitches a tak si vesele vyřvává do celého světa kolikrát, že to poslední noc vypomohl svému miláčkovi - THREE TIMES! - z čehož je Dorian na prášky.

Kvůli tomu se Tumblr rozdělil na dva tábory. Jedna půlka miluje Adotibull, ta druhá prohašuje, že rape culture blah blah blah. A pak jsem tu já... tak nějak uprostřed... jediná, která nedá two flying fucks about Adoribull -_-

Nechápejte mě špatně. Bull s Dorian jsou roztomilý, ale... Dorian je můj/inquisitora. Adoribull prostě nemá chemii mezi sebou nebo jí tam alespoň nevidím. Na druhou stranu, když hraju za female inquisitor tak nikdy neromancuju Bulla, protože nechci našeho necromancera oloupit o přítele, který by se o něj staral. Chudák Dori si to zaslouží.

Dorian to měl docela těžké. Narozen do elitní šlechtické rodiny, která praktikuje magii, od Doriho se očekávalo, že si vezmě dívku z podobné rodiny a bude pokračovat rodinou linii, ale jeho hormony řekly 'whoops bitches Imma gay some ass' a máme tu tragický příběh století. Náš necromancer se tak trochu štěkl se svým otcem a utekl ze země. Částečně, aby utekl před svým dřívějším životem, ale také aby udělal správnou věc a pomohl bojovat proti silám nesmírného zla, zatímco jeho knírek majestátně vlaje ve větru...
Bull je nadruhou stranu qunari špión, což ti nezapomene říct v prvních 20 vteřinách Vaší první konverzace... man tihle chápci nemají tucha, co to znamená být špión. Měli se někdy podívat na Spy Kids, aby věděli jak se to dělá.

Můžeme být vděčný, že nám Bioware dalo nejen kanonický slash pairing, ale také první (skvěle vydařenou) transgender postavu, která je jen tak mimochodem dabovaný Jennifer Hale.
Jennifer Hale.
Commander Shepard.
My love.
Pokud se člověk může zamilovat do hlasu, tak tahle dáma neví, že je v intimním vztahu s mým estrogenem.

Kolem dokola musím říct, že jsem ráda za Adoribull, přestože preferuji inquisitor/Dorian, protože OMG did ya see that moustache fucking god taht makes things to my ovaries ya see did ass!!!

I'm back!!!

27. března 2015 v 4:37 | ~Enari
Booyah Bitches!
Enn is back!

Ze všeho nejdřív se omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla.
Bez inspirace, bez chuti, smutnění nad kamarádkou a taky jsem musela 20x dohrát Dragon Age: Inquisition... však víte. Hele, v životě každé ženy jsou určité věci, které se nikdy nezmění. Jako třeba potřeba 18x stejnou hru, naprosto stejným způsobem a romancovat toho samého muže over a over. Dat ass tho'

Takže se vracím a snad se tu tentokrát udržím. Všem Vám děkuji za podporu a OMG proč jsem furt lezete? Vždyť byl tenhle blog na 4 měsíce, tak co tu hledáte? O.o

Takže začínáme odznova. WELCOME! :)

Mimochodem... tenhle layout jsem dělala sama. Je tam jedna do očí bijící chyba, ale nebudu to opravovat takže si užijte ten vizuální ekvivalent pepřového spreje.

Let's rock!!!