Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

3. listopadu 2014 v 9:46 | ~Enari
Víte co získáte skřížením Carpenterovi Věci, klasického japonského porna a přihodíte ukňouraného uke z Boku no sexual Harassment? Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Věc se má tak. Malé potvůrky z vesmíru se dozvěděli, že planeta Země je něco jako švédský stůl a zajeli k nám na návštěvu. Nic nemůže jít špatně, když jste v průměru centimetr a půl dlouzí, vypadáte jako radioaktivní sopel a snažíte se uhnízdit v lidském mozečku, že?

Chyba lávky. Jedna taková nedomrlá larvička nepočítala s tím, že hlavní hrdna anime - Izumi Shinichi - si rád zašpuntuje uši sluchátky a za doprovodu Lambady usíná.
Plán A: dostat se na mozek skrz ucho - SELHAL
Plán B: dostat se na mozek skrz nos - SELHAL (tak pro příště, až si budete šťourat holuby v nose, tak dětičky nezapomeňte, že to může být mimozemšťan)

Jak jinak se dostat k cíli? Skrz ruku.
Izumi je však idiot a místo, aby si nechal vyžrat mozek, tak si raději zaškrtí ruku a odsoudí se k životu bez masturbace a trapne sopla uvnitř.
Ráno se probudí s novým přítelem na celý život - Migi.

Je to taková malá rozkošná věcička z těch nejhorších alkoholem vyvolaných nočních můr. Taková ta věc, u které máte pochyby zda je to roztomilé nebo na "KILL IT WITH FIRE"...
Je to malé, chytré, samo se to učí, je to samostatné... no prostě každý rodič by byl pyšný. Až no to, že to trochu psychotické... no prostě kříženec Sheldona Coopera.
Máme tu pár nepodstatných postav, které jsou tak nudné, že není třeba je zmiňovat.
Jen jedna jediná tu zasluhuje pozornost. Ryoko Tamiya.
V každém anime musí být nějaká ta dominantní učitelka v minisukni, aby 0.36% procent mužské populace Japonska, která nemá úchylku na kawaii underage bishinky, mělo u čeho fapovat.
Anime má prozatím nějakých 5 dílů a stále vychází. Vyjde i film či dva. Nedá se to považovat za čistý horor, protože je tam až příliš typicky nippon blbostí, bez kterých se žádné anime neobejde. Na druhou stranu ne každý bude mít na
Kiseijuu žaludek.

BTW Kiseijuu je známé jako "dubstep anime."
Při každé bojové scéně Vám řve dubstep do uší s takovou intenzitou, že Vám drkotají destičky v hlavě.

Pro mě je to 6/10 a to jeden bodík přidávám za hudbu a jeden za odvahu autora, který se odvážil okopčit The Thing a udělat z toho dumbed down semi-kawaii hybrida s existenční krizí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 AnthonyNot AnthonyNot | E-mail | Web | 31. ledna 2017 v 18:17 | Reagovat

CFFHOOK лучший чит для варфейс.
<b><u>cheats for warface</u></b> : <a href=https://www.youtube.com/watch?v=iNL79EaC6nk>читы на warface на кредиты и варбаксы </a>

Наш сайт: <a href=http://cheater24.ru>Читы на варфейс</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama