Listopad 2014

DA: I banned in India???

17. listopadu 2014 v 20:22 | ~Enari
Minutu ticha za všechny hráče a věrné fanoušky Dragon Age série v Indii, kteří nebudou moci hrát nejnovější díl série, protože parta dementů se rozhodla, že nepřipustí, aby hra obsahující "gay scény" byla prodávána v jejich drahé domovině.

Jak může někdo bannout ten božský knírek? *puppy eyes*

K lásce skrz hry

10. listopadu 2014 v 13:30 | ~Enari
Ok, takže většina z Vás ví, že miluju BioWare. A to především proto, že tahle vývojářská herní společnost dělá hodně nejen pro hráčskou komunitu, ale také pro LBGT komunitu.

Za pár dní tu máme Dragon Age: Inquisition, která bude mít prvního striktně gay společníka - Dorian Pavus. Gay NPC jste mohli romancovat už v Mass Effect 3, ale to, že si svého moláčka můžete vzít s sebou na questy má přece jen své kouzlo.

O lesbických romancích bych tu taky mohla hodně povědět.

Teď ale BioWare vyrazil dech i těm největším queer fandům.

Jackie chtěla požádat svou přítelkyni o ruku a udělala to vskutku zajímavým způsobem - požádala o pomoct BW. Jackie a Amy jsou fanynky série Mass Effect a tak je BW naoko pozval vyzkoušet si jeden closet door level z této hry pro feedback. Jak Amy postupovala level, mohla najít reference na její vztah s Jackie. Když se dostala na konec mise, hra jí oznámila: "Drahá Amy, Jackie by se tě ráda na něco zeptala. Láska od nás všech z BioWare."
Jackie pak poklekla a zeptala se jestli si jí Amy vezme.

No jasně, že se ty dvě nerdky budou brát :3

Hallelujah! Tohle je pravá láska!


Feverish cold

9. listopadu 2014 v 17:32 | ~Enari
Pairing: KakaNaru
Warning: none, light shounen-ai
Language: en

Krátké doujinshi s roztomilou kresbou.
Lehké s-ai bez řádného děje, ale obsahující typický KakaNaru fluff :3


Kaleidoscope

4. listopadu 2014 v 15:02 | ~Enari
Pairing: KakaNaru
Warning: none, light shounen-ai
Language: en

A opět s mým oblíbeným shipem.
Tak moc miluji Kaka-sensei a Naruta!!!

Naruto konečně dostává lásku a pocit bezpečí od svého sensei. Něco, co mu tak moc chybělo v ranném dětství...
Ok. Teď se zase nad chudákem Narutem rozbrečím, ale nebojte... toto doujinshi je sladké a navíc zajímavě malované.
Je tam nějaké to hurt/comfort... ale nic strašného.

Jo a mimochodem, pokud Vám to ještě nedošlo, klikejte na obrázky. Otevřou se Vám na nové kartě a zvětšené.
Nevěřili byste kolik lidí si s tím nemumí poradit.Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

3. listopadu 2014 v 9:46 | ~Enari
Víte co získáte skřížením Carpenterovi Věci, klasického japonského porna a přihodíte ukňouraného uke z Boku no sexual Harassment? Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Věc se má tak. Malé potvůrky z vesmíru se dozvěděli, že planeta Země je něco jako švédský stůl a zajeli k nám na návštěvu. Nic nemůže jít špatně, když jste v průměru centimetr a půl dlouzí, vypadáte jako radioaktivní sopel a snažíte se uhnízdit v lidském mozečku, že?

Chyba lávky. Jedna taková nedomrlá larvička nepočítala s tím, že hlavní hrdna anime - Izumi Shinichi - si rád zašpuntuje uši sluchátky a za doprovodu Lambady usíná.
Plán A: dostat se na mozek skrz ucho - SELHAL
Plán B: dostat se na mozek skrz nos - SELHAL (tak pro příště, až si budete šťourat holuby v nose, tak dětičky nezapomeňte, že to může být mimozemšťan)

Jak jinak se dostat k cíli? Skrz ruku.
Izumi je však idiot a místo, aby si nechal vyžrat mozek, tak si raději zaškrtí ruku a odsoudí se k životu bez masturbace a trapne sopla uvnitř.
Ráno se probudí s novým přítelem na celý život - Migi.

Je to taková malá rozkošná věcička z těch nejhorších alkoholem vyvolaných nočních můr. Taková ta věc, u které máte pochyby zda je to roztomilé nebo na "KILL IT WITH FIRE"...
Je to malé, chytré, samo se to učí, je to samostatné... no prostě každý rodič by byl pyšný. Až no to, že to trochu psychotické... no prostě kříženec Sheldona Coopera.
Máme tu pár nepodstatných postav, které jsou tak nudné, že není třeba je zmiňovat.
Jen jedna jediná tu zasluhuje pozornost. Ryoko Tamiya.
V každém anime musí být nějaká ta dominantní učitelka v minisukni, aby 0.36% procent mužské populace Japonska, která nemá úchylku na kawaii underage bishinky, mělo u čeho fapovat.
Anime má prozatím nějakých 5 dílů a stále vychází. Vyjde i film či dva. Nedá se to považovat za čistý horor, protože je tam až příliš typicky nippon blbostí, bez kterých se žádné anime neobejde. Na druhou stranu ne každý bude mít na
Kiseijuu žaludek.

BTW Kiseijuu je známé jako "dubstep anime."
Při každé bojové scéně Vám řve dubstep do uší s takovou intenzitou, že Vám drkotají destičky v hlavě.

Pro mě je to 6/10 a to jeden bodík přidávám za hudbu a jeden za odvahu autora, který se odvážil okopčit The Thing a udělat z toho dumbed down semi-kawaii hybrida s existenční krizí.