Zevran Arainai

6. října 2014 v 16:29 | ~Enari
"We… are ridiculously awesome..."
Zevran se nám tak nějak vyprdl z hry jménem Dragon Age: Origins, což je tak nějak vlajková loď BioWare.
Hoši z BW jsou tak hodní, že na nás chrlí queer charaktery už dlouhá léta a promují nejen rasové minority, ale i LGBT zlatíčka.

They are turning us into gays! Beware! Hide the wives!

Zevran je jeden z nejnápadnější queer charakterů v herní historii a dostává se do virtuálních kalhotek svých fandů už od roku 2009.

Mnohým hráčům tenhle fakan dře nervy tak se pak střihouško nesmí divit, že při první příležitosti mu říznou kapilárku.

"Ahhh, I grew up in a place such as this.
They say you can never go home again,
but for ten silvers an hour you can get pretty close."

Proč ho vlastně tak moc nesnáší?

Proč by někdo měl nenávidět elfího promiskuitního flamboyant bisexuála s perfektními vlasy a sexuálnimi narážkami ke každé příležitosti?

Já vím... taky nechápu, proč by někdo zabil takového cuddly ptáka, ale proti gustu žádný dišputát...
Tenhle honiouško dokonce jaksi taksi změnil život jednomu klučinovi, který byl totálně straight do té doby než začal hrát DA:O. Poté tento hráč začal zbochybňovat svou orientaci... BWUHAHAHAHAAAA

"How did I get here?
What happened to all those luscious wood nymphs?"

Něco málo o Zevranovi:
Jeho elfská matka zemřela při porodu a chlapec hned putoval do bordelu, kde ho milí lidé a bývalí spolupracovníci jeho matičky naučili většině znalostí od blowjobu po swingers party. Když mu bylo 8 let, byl prodán Vranám - známá skupina nájemnch vrahů. Tak nějak se dostal až k tomu, že má za úkol oddělat Vaší postavičku z pevného disku.
Samozřejmě, že jeho pokus o vraždu nevyjde. Pokud ano, tak jste si snižte obtížnost nebo popřemýšlejte o tom, že Dragon Age asi není Váš typ hry. V tom řípadě bych doporučila Solitaire nebo 2048.
Poté co polomrtvého Zeva řádně profackujete, podaří se Vám říct přibližně tak jednu větu - "Rozhodl jsem se tě mučit než tě zabiju." - než s Váma začně flirtovat. Nebo ho můžete podříznout rovnou a neobtěžovat se s fackováním.

"Anyone up for a little bit of naked cliffdiving? No?"

Nejenže je to cool píchy píchy assassin, ale také pochází z Antivy, takže si osvojil italský/španělský akcent.
A u všech Andrastiných bradavek, klávesnice mi vlhne, když řekne "Si, Amora."
Mnoho nadržených fanynek lidí říká, že jim Zev připomíná blond Antonia Banderase.
Je permanentně nadržený, což je výhoda pro Vaši postavu, pokud věříte, že v Dragon Age světě neexistují STD. Pokud ano, tak jste v hajzlu.

"Just once I'd like to walk into one of these places
and discover a lively dance, or a drinking festival.
Or an orgy. But alas, no."

Co se mi na něm líbí, je, že se neomlouvá za svou profesi. Vlastně si spíš užívá všechno to mordování, píchaní, řezání a trávení. Při tom ale má i zásady, i když se to na první pohled nezdá. Na první pohled totiž vidíte jen koženou výbavu s koženou SUKNÍ, samolibý úsměv a wink wink jdeme šoustat za roh.
Například při plnění jednoho úkolu narazíte na otřokáře, který Vám nabídne, že Vás učiní mocnějšími díky krvavé magii. K tomu by však musel obětovat několik otroků. Zevran se v tomto případě otroků zastane a je znechucen, pokud si vyberete vlastní prospěch před životy druhých.

Zevran není dobrý člověk. Vy to víte, on to ví, všichni to ví.
Zev věří, že člověk by si měl brát a užívat všech potěšení, jež se mu naskytnou, jelikož život je příliš krátký a nesmí se promrhat (ha! Že jste četli promr*at?). Sex, zabíjení, krádeže, nikdy nekončící inuenda. To všechno patří do repertoáru řádného assassina.

"I feel like we've just entered a Grand Cleric's bedchambers,
where no one has gone before."

Sice žertuje, že jeho loajalita patří tomu, kdo nabídne víc peněz, ale pokud se skutečně budete obtěžovat prozkoumat ho trochu důkladněji, zjistíte, že Zev nikdy nezradí své přátele. Jeho přátelství se ale získává jen ztěžka.

"I have faith in my friends well enough.
Faith that they will one day stab me in my back."
Ačkoli se může zdát, že Zevran jen dost povrchní osoba.
Osobně si myslím, že byl jedním z nejlépe propracovaných charakterů z celé hry. Pokud si dáte tu práci s ním prokecat všechny ty oplzlé, inuendy prolezlé rozhovory a dostenete se až ke šťavnatému jádru, pochopíte, že Zev zajímavý člověk. Elf. Whatever.
Někdy má až filozofický pohled na věc... a někdy se vzruší nad mečem, který leží vedle tozkládající se mrtvoly (all hail king Cailan).

"That is a sexy sword, and I must have it."

Co se týká jeho romance... Zev je promiskuitní, zkušený... prostě Charlie Sheen pajcnutý Casanovou. Pokud si skutečně vysoužíte jeho lásku, Zevran Vám dokáže, že pro Vás udělá cokoli. Ke konci hry je šťastný pokud ho s sebou vezmete na do party, abyste společně mohli nakopat tu šupinatou řiť finálnímu bossovi. Pokud ho do party nevezmete, bude zklamaný, ale přijme Vaše rozhodnutí. Sám Vám řekne, že za šanci být po Vašem boku by vtrhl do samotného Temného města (obdoba Sodomy a Gomory... teď si dělám prdel, ale Zev by určitě vrthnul do nějakého toho bordelu bez nějakého většího přemlouvání).
"Everything I have been taught says what I feel is wrong.
Yet I cannot help it."

Mimochodem... můžete s ním jít do čtyřky. Isabela, Zevran, Leliana a Vy. Dohromady... no není tahle hra skvělá 8).


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Venira Venira | 9. října 2014 v 0:14 | Reagovat

Hrála jsem to asi 6x a vždy jsem skončila ve stanu se Zevranem :X Je mu se nedal klást odpor :D
Pěkný článek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama