YYH: praotec všech anime slash pairingů

18. října 2014 v 13:29 | ~Enari
Shut up it's not yaoi... 'cause yaoi is canon, slash is your wishful thinking
No vyprďte mi ukolébavku a řekněte, že je to Adele... zase jsem začala čučet na Yu Yu Hakusho a ta část mého mozku, která ještě jakž takž funguje se nemůže přestat rdít studem...

Pamutujete ještě na Animax, A+ nebo jak se ten kanál jmenoval? Vysílali tam anime a v konečném důsledku mě ta stanice odsoudila k pěti létům poloprdelatého otaku života, kdy jsem ze sebe dělala debila a létala po Brně v Akatsuki plášti. Ach ty krásné tři dny na Animefestu v Brně s mou první přítelkyní, když mi bylo nádherných 15 let... ale to jsme teď odbočili...

Na A+ tehdy dávali klasiku japonského anime Yu Yu Hakusho. Banda macho macho maníků, která má nadpřirozené schopnosti dává na prdel demon-záporákům a bokem kosí davy fangirlsek.


Jednou polovinou tohoto slavného shipu je Shuichi Minamino neboli Yoko Kurama.


Je to legendární liščí démon, který se proslavil jako zloděj cenných artefaktů.
Kdysi byl těžce raněn a využil poslední zbytky svých sil, aby se dostal do světa lidí, kde se usadil v těle ještě nenarozeného dítěte - Minamina... ehm to je ten s růžovými vlasy.

Yoko Kurama aka Sexy Ass Silver Tail je ten v bílém pyžamu.

Kurama je vysoce inteligentní, mazaný a vynikající stratég.

Ačkoli je S-class démon (což jen tak mimochodem znamená, že je chodící atomovka a může nakopat prdel samotnému Chucku Norrisovi) a má nezměrnou sílu, své souboje většinou vyhrává díky bystré mysli, rychlému jednání a chytrému plánu. Ten by strčil i nejlepší korejské hráče StarCraftu do kapsy.

Proč je tak oblíbený?
Možná je to tím, že jeho seiyu má hlas androgynního boha. Mohla by mi klidně šeptat do ouška definici obecné odpovědnosti provozovatele vozidla a já bych se rozplizla jako čerstvě uvařený pudink na poledním slunci.

Jednou z jeho zajímavých schopností je ovládaní rostlin, čehož se ihned chopili yaoifreaks a ze zcela normální manipulace flóry udělali standart japonského porna - tentacle hentai. Víte vy vůbec kolik srandy si můžete užít srandy za použití lián s detekterom na buttholes, chytré trávy s IQ 20+ a tulipánem, který blije afrodiziuakum?
Co mi vůbec víme o tom, co dělal Tarzan s Jane v džungli, že s ním pak chtěla zůstat? Tak a další Disneyovka v háji...
Navíc je to typická pack mom, což je sranda, jelikož je to současně seme jak prase. Může se klidně měřit s Iasonem Minkem a to už je co říct. Být ti dva ve stejné místnosti tak dostáváte otravu krve testosteronem.

V doujinshi je v 99,9% zobrazovaný jako typická domací puťka se zástěrou a základním zdravotním kurzem, ale jakmile se dostane na 10 metrů od pohodleného poslstrovaného povrchu nebo kousku zeleně a je vystaráno na řádnou 18+ yaoi scénu.
Mimochodem Masashi Kishimoto (autor Naruta) pojmenoval liščího démona Kurama právě kvůli tomuhle maníkovi.

Hiei
Nechal se rozříznout na citlivém místečku (každé místo je citlivé, pokud ho mnete dostatečně usilovně) a vložit si do něj předmět nepřiměřeně veliký (každý předmět může být nepřiměřeně velký, pokud zatínáte svaly dostatečně usilovně) a na to říkám - RESPEKT

Hiei je metr a nějakou tu píď vysoký. Má hlas thunder boha a vzezření Merilynova šíleného potomka. Jak on může být uřvaný uke v omegaverse to nikdy nepochopím, ale děje se to. Docela často. Mpreg verze mi vyžrala oči a traumatizovala na zbytek života.

Místo na sexy démona se mění na cosi s těžkou kožní poruchou.
Když ono je to roztomilé, jak se to učí shit o přátelství a přitom má ten sexy uke poutTM

Jsou spolu. To je vše co musíte vědět. Nevěřte nikomu, kdo říká, že nejsou. My víme, že spolu obdělávají zahrádku za horkých letních nocí, kdy měsíc je vysoko na obloze a pampelišky produkují ubrikant...

Nejenže si vyměňují komplimenty jako by to byla celonárodní souťěž, ale navíc jsou synchronizovaní na takové úrovni, že máte pocit, že Wightmanově škole baletu.
Hey! Ještě si pamatuji svůj úplně první yaoi obrázek, který jsem kdy viděla! Yay!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama