DA: I pre-launch romance

6. září 2014 v 22:07 | ~Enari
Něco málo Vám o sobě řeknu...

Můj laptop (Aiden) není jen tak nějaký přístroj. Je to kus mého těla. Klávesnice mu vibruje, když se společně oddáme náročné bitvě s Human Reaperem. Právé sluchátko přestává fungovat zatímco tím druhým vyřvává Kesha. Myš zvlhne, když společně romancujeme Zevrana. A když jen tak náhodou vypadne wi-fi... tak pomalu uvnitř umíráme...

Takže, když jsem se dozvěděla koho budu moci přeříznout v DA:I, my oba, já a Aiden, jsem měli vícenásobný orgasmus. Chlapci z BioWare se překonali a dali nám VELMI zajímavé LIs v nejnovější Dragon Age hře. Yay!


Ano, vím, že celá hra je o něčem víc než jen LIs. Grafika, nový Frostbite engine (yaaay), příběh, nové lokace... vím a těším se na to všechno... ale tohle je slash blog. Jasně, že budu kecat o romanci, takže mi tu nebrečte, že se zajímám jen o LIs... chcete-li řádné info o DA:I, podívejte se na nějaký jiný web...

Pusťme se do toho...

Máte rádi pořádnou quinarijskou nakládačku?

Vlhne Vaše wi-fi při pomyšlení na plešaté elfy?

Milujete BioWare, které se poučilo ze svých chyb a neudělá několik kroků vzad jako to bylo s DA II?

A co takhle deep-as-fuck-plot RPG, starou sexy babinu s tělem dvacítky s ostnatým ocáskem vystřelujícím jí z prdele, bolestivý levý prsteníček z neustálého držení Tab tlačítka, gay romanci, dementní 'Enchantment!' a přetížený Nexus?

Vezměme to pěkně po pořádku...

V posledních letech se LGBT komunita krásně rozrostla. Respekt vůči menšině - chci 'menšinu' do závorek, protože věřím, že nás tak málo není... jsme jen closeted as fuck - se dostává do literatury, televize a dokonce i videoher.

Přeborníkem v této oblasti je BioWare studio.

BioWare už po dvě desetiletí dodává kvalitní RPG hry, které se vyznačují skvělým příběhem a ve většině případů mají tyto hry už vlastní rozsáhlé franchises (hry, komiksy a dokonce zanechalo svou značku na tak obrovském franchise jako je Star Wars). Toto studio už po dvě desetiletí dodává kvalitní RPG hry, které se vyznačují skvělým příběhem.

BioWare vydalo hru s názvem Star Wars: Knights of the Old Republic. Toto populární RPG bylo vypuštěno do světa roku 2003 (věřte mi, v herní branži je rok pod 2005 středověk) a tehdy vyvolalo vlnu nadšení. Co bylo tak skvělého na té hře pro LGBT komunitu? Juhani.

Juhani byla první čistě homosexuální postavou ve hře od BW. Přestože jste Juhani nemohli romancovat (musel se použít mod, který romanci umožňoval), samotný fakt, že se ve hře objevila homosexuální postava bylo prostě FABULOUS!
Ale teď? Teď je něco úplně nového ^^

Ačkoli už v ME3 jsme měli zcela gay/lesbian postavy, byly to pouze NPC, takže neměly moc hluboké backstory nebo propracovaný charakter. DA:I představuje čistě gay/lesbian companions!!! That's big as fuck (pun intended)!

Doarian a Sera jsou Vašimi společníky a jsou same-sex LIs. To je velké!

Rychle si vyjmenujme všechny kamarádíčky, které s sebou budete tahat po svých epických questech.
LI budou označeny srdíčky a bude uvedena jejich sexualita (protože to je to, kvůli čemu tak všichni vyšilují, že?)...
Blackwall (♂, člověk, bojovník)Cassandra Pentaghast (♀, člověk, bojovník, het)
Cole (♂, duch, lotr)Dorian (♂, člověk, mág, homo)
Iron Bull (♂, qunari, bojovník, pan)Sera (♀, elf, lotr, homo)
Solas (♂, elf, mág)Varric Tethras (♂, trpaslík, lotr)
Vivienne (♀, člověk, mág)
Cullen (♂, člověk, bojovník, het)Josephine Montilyet (♀, člověk, bi)
Leliana (♀, člověk, lotr)
Hned tu vidím nedostatek qunari a trpaslíků, ale co se dá čekat, že?

Pro nováčky bych asi měla vysvětlit, co je to vlastně qunari, huh?

Qunari je prakticky Hagrid po roce stráveném v soukromém fitku Arnieho Schwarzeneggera... ach ne... teď si budu představovat Hagrida s Arniem. Jméno shipu je Harnie Ruberzenegger a už teď mám v mysli nejméně čtyři polohy, které mohli ti dva vyzkoušet ve fitku, solárku a sauně... Pomoc...

Anywhooo...

Qunari jsou velice zajímavý národ a v následujícím díle DA bych velice ráda prozkoumala jejich kulturu.

A udělala si romanci s Iron Bull a mým trpaslíkem. Chci vidět, jak to ten býk obdělá...

Sten z DA:O sice mohl být typicky trochu natvrdlý obr, ale když jste oloupali stovky pár vrstev ocelové kůže, zamrzlých emocí a bullshitu o Vašich vůdčích schopnostech, tak jste mohli narazit na gentlemana (hodně hodně hluboko... najít jádro Země by bylo jednodušší) se slabostí pro sladké. Něco jako Shrek.
Doufejme, že Iron Bull bude mít hlubší a zajímavější příbeh než Sten z DA:O.

Ráda bych měla méně lidí a více cizích ras. A Zevrana... Dejte mi kurva Zevrana...

*Pokud se Vám tento článek zdá zvláštní... vlastně jsem začala tři články najednou a pak je jen slepila do sebe... nemám náladu to upravovat...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama