Bloodlines

3. června 2014 v 20:55 | ~Enari
Název: Bloodlines
Pairing: Derek Hale/Stiles Stilinski, Stiles Stilinski/OC, Peter Hale/OC
Warning: 15+, později 18+
Beta: Zdenka Dolinajcova (mnohokrát děkuji)

Poznámka autorky: Mwuhahahaaaaaa. Je to tu fuckaaaz~
Úvod k nové povídce, která bude tak dlouhá a komplikovaná, že se na ní po čtvrté kapitole vykašlu a Vy mě pak umlátíte přerostlým knot dildem. What a time to be alive.
Jak už jsem řekla - bude to delší povídka. Hned ze začátku si všimnete, že je to AU, protože Vás pozdraví sama paní Haleová aka Alpha Hale. Jelikož by pro Vás mohlo být těžší se v Hale pack orientovat tak TADY jsem pro Vás udělala menší rodokmen/smečkokmen?
Mimochodem, oblíbila jsem si Talii a tak se v povídce vyskytuje vcelku často. Nelíbí se Vám to? Tak vystřelte z mých stránek.
Tuto povídku můžete brát jako crossover, ale také nemusíte. Budu čerpat z Vampire: The Masquerade univerza. Budou použity některá pravidla a fakta z V:TM světa, ale žádné spoilery ani důležité postavy se zde neobjeví.
Derekovi je to téměř osmnáct let a už nějakou dobu vídá Kate. Stilesovi je třináct let.
Uf... to je informací. Raději už začneme, ne?


Byl teplý jarní den. Slunce příjemně hřálo a příroda se už naplno probudila ze zimního spánku. Jinovatka se přes noc usadila na trávě a vesele křupala pod botami. Pro jiné to byl obyčejný den. Pro Hale smečku to byl den, kdy se jejich životy navždy změnily. Nebo ne?

Talia vstala ještě před svítáním - tak jako každý den - a vydala se na svou obvyklou trasu. Ráda začala den během skrz jejich teritorium až k poštovní schránce na okraji jejich oficiáního pozemku, kde se jejich soukromá cesta setkávala se silnicí. Tou dobou už bylo světlo a pošta už většinou byla doručena.

Když otevřela malá dvířka schránky s kresbou vlčí hlavy, jenž tam minulé léto namalovala Laura jako menší rodinný vtip, zachytila známý pach. To nebylo nic zvláštního. S pošťákem se znali už dlouho a jeho vůně byla nezapomenutelná, zvlášť díky nadmíře levné kolínské. Zbytek byla jen obvyklá směs inkoustu, papíru a pár různých lidí. Mezi několika obálkami bylo jednoduché najít tu, která zprvu upoutala její pozornost. Byla to velká A4 obálka z těžkého béžového papíru a podle váhy v sobě nesla cosi, co vypadalo jako nehezky vysoký počet papírů.

Zvláštní bylo, že na sobě neměla ani adresu ani známku a z toho lze vydedukovat, že byla doručeno osobně a ne přes poštu.

Talia nasála povědomou vůni. Bylo to něco bolestivě známého, ale ona si prostě nemohla vzpomenout, co jí ta jemná směsice šeříku, skořice a příjemně laděného pižma připomínala. Rozhlédla se kolem,větřila. Podle všeho ten někdo, kdo sem donesl ten dopis cestoval autem. Přijel a znovu odjel směrem do města, kde se jeho aroma stejně ztratilo, takže nemělo cenu se ho snažit vystopovat.

Když se Talia vrátila domů, celá smečka už byla vzhůru. Všichni jí pozdravili a David s Derekem jí s láskou obejmuli, přičemž se nezapomněli jemně otřít o její zpocený krk a holé paže. Provoňování bylo pro vlkodlaky důležité, stejně jako fyzický kontakt. Alfa téměř vrněla blahem, když ji její smečka takhle vítala. Laura na ní s úsměvem zamávala vařečkou pokrytou těstem než se vrátila k přípravě lívanců. Za chvíli celý dům prostoupila vůně snídaně, která vytáhla z postele Coru. Důkaz Lauřiných kuchařských schopností.

Jako poslední se objevil Peter. Zjevil se jako duch uprostřed kuchyně.

"Dobré-"

"Aaaaah!"

Cora vyjekla, vyskočila a málem vylila Derekovi na hlavu sklenici mléka. Její bratr jí na oplátku poslal k zemi, jakmile postavila nebezpečné nádobí na stůl. Derek s Corou se chvíli váleli a pošťuchovali na dlaždičkách. Peter je zatím shora tvrdě soudil. Nebo spíš jeho obočí je odsuzovalo. Talia nad tím protočila oči.

"Co je tohle?" zeptal se její manžel. Talia se na něj překvapeně otočila. David měl v ruce tu obálku. Alfa pokrčila rameny, vzala si od něj obálku a otevřela ji. Její děti zatím poskytovaly příjemnou zvukovou kulisu.

"Už jsem řekla promiň!" kňourala Cora.

"Řekni, že umyješ nádobí."

"Dělej si vlastní domácí práce!"

"Řekni, že uděláš nádobí nebo tě nepustím."

Peter se nakonec slitoval nad svou neteří. Vzhlédl od svých novin zrovna, když dívka pokoušela kousnout svého bratra do nosu.

"Jsi si vědom, že pokud ji nepustíš tak nebudeš schopen zasednout ke stolu a mít ty nebesky nadýchané lívance."

Derek zavrčel, ale nakonec Coru pustil. Laura mezitím vtiskla svému strýčkovi polibek do vlasů za jeho pochvalu.

Smečka už byla připravena pustit se do jídla, když všichni s překvapením otočili na svou alfu, která byla zabraná do nějakých papírů. Její tep byl nepřirozeně vysoký a valil se z ní odér obav a zmatku.

"Talia? Zlato, co se děje?" zeptal se s obavou David a jemně své ženě stiskl ruku.

Rychle přelétl pár řádků ve snaze zjistit, co ji tak moc rozrušilo.

"Argentovi? Proč je tam-... Co se tam píše?" vyhrkl.

Peter po jejich boku ztuhl, jeho mozek už zpracovával různé scénáře a plány, jak ochránit smečku. Děti mezi tím jen bezradně hleděli na své rodiče a pak jeden na druhého. Laura si přisedla blíž ke své sestřičce, protože viděla, že Cora je celá nesvá z chování jejich alfy. Objala ji kolem ramen a přitáhla si ji k sobě.

Talia ale všechny překvapila, když zabodla tvrdý pohled do svého jediného syna.

"Znáš ženu jménem Kate?"

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Pro rodinu Haleových to byl těžký den. Žádnému z dětí nebylo dovoleno opustit dům, nikdo z dospělých nešel do práce, což nebyl problém, protože Peter s Taliou pracovali ve správě města a měli pružnou pracovní dobu a David neměl ani pomyšlení na psaní své knihy. Ne teď když byla jejich smečka v nebezpečí.

Děvčata byla zahnána do svých pokojů, nakonec však skončily u Laury, protože právě teď potřebovaly jedna druhou. Zvlášť poté co viděly, jak Derek oponoval matce - jejich alfě - a odmítal jim říct cokoli, co se týkalo jeho tajné přítelkyně. Nakonec ho Peter musel složit k zemi a čekat než se uklidní, protože si jejich bratr postavil hlavu a chtěl utéct z domu. To s děvčaty otřáslo. Derek byl dobrý beta, nikdy neodporoval matce a takový projev vzpurnosti celou smečku zaskočil.

Jejich otec je nakonec zahnal do prvního patra, kde se měly schovat dokud to dospělí s jejich bratrem nevyřeší.

Laura držela svou sestřičku v náručí a kolébala se s ní ze strany na stranu. Neustále jí šeptala, že všechno bude dobré. Obě věděly, že je to mnohem vážnější než jen Derekovo randění za zády rodičů.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

"Jsem si jistý, že Derek by nám vše řekl, kdyby měl i jen to nejmenší podezření-"

"Já to vím, Davide. Já vím," povzdechla si vyčerpaně Talia. S lítostí se podívala na svého syna sedícího na židli, s hlavou svěšenou a slzami v očích.

Peter seděl u svého synovce. Držel ho za zátylek, jemně ho škrábal po skalpu a snažil se hroutícího se chlapce utišit.

Nemělo cenu před Derekem nic schovávat, protože tohle byl problém celé smečky a tak tu teď mladý vlkodlak seděl nad papíry popisujícími rodinu Argentových a Kateiny plány na zničení jeho rodiny. Bylo to tam všechno. Informace, důkazy, data.Všichni lovci, kteří se měli podílet na masakrech jiných vlčích rodin, vydírání, propracované plány na pozabíjení dalších rodin. Ve většině z nich figurovala jeho přítelkyně.

Někdo si dal sakra velkou práci, aby Haleově rodině pomohl.

David, který do té doby stál za svým synem s dlaněmi na jeho chvějících se ramenou, ho zezadu objal. Stejně tak i Peter. Ani jejich blízkost rozrušenému teenagerovi moc nepomáhala.

Talia zatím rychle chrlila všechny důležité informace do svého mobilu. S tímhle budou potřebovat pomoc a její smečka byla sama o sobě malá. Proto potřebovala pomoc svých rodičů a jejich smečky, která měla území hned vedle jejich. Stále je však dělily stovky mil.

Když jí bylo třicet, rozhodlo se, že Talia je dost vyspělá na to, aby měla vlastní smečku. Její matka, alfa, jí vysmlouvala u jiných smeček dodatečné území a tak začala éra Haleovi smečky v Beacon Hills. Matčina smečka čítala více jak dvacet členů a to číslo pomalu rostlo, jak se rodila nová mláďata. Bylo tedy rozumné přenechat jediné jiné alfe, krom Taliiny matky, území, aby mohla rodina ještě více zesílit a pokrýt větší území.

Jejich smečky se každých pár týdnů navštěvovaly. Někdy to bylo jen pár návštěvníků, jindy se zas konaly velké oslavy, kde se setkala celá rodina. Útok Kate byl naplánován na den, kdy se měla podobná událost konat.

V dokumentech bylo dokonce popsáno několik způsobů, jak se nejlépe vypořádat s proradnou mrchou a zároveň na sebe neupozornit zbytek Argentovi rodiny. Jak se zdálo, Kate pracovala sama. Většinou hledala pomoc u bezdomovců a zdějších pobudů. Nikdo, kdo by mohl být spojován s její rodinou a naopak její rodina si neuvědomovala, že Kate dělá něco tak šíleného, jako je bezdůvodné vyhlazování celých smeček.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Několil příštích dnů byl chaos. Všechny děti a mladí členové rodiny byli přesunuti na bezpečné místo hluboko v lesích, kde by měli být v bezpečí, zatímco starší začali plánovat, jak zabít Kate a zároveň zvýšit bezpečnost, aby se něco takového už nikdy neopakovalo.

Problémem bylo jen to, že někteří packmates se jednoduše odmítali chovat racionálně a výdavali se na sebevražedné mise.

"Co sis vůbec myslel? Jít jen tak proti té psychotické-" Taliin hlas se odrážel od stěn obýváku s nadpřirozenou silou.

"Talia," řekla jemně její matka a položila jí konejšivě ruku na rameno. "Tvůj bratr to udělal, aby ochránil smečku."

Talia však nebyla k utišení. Doslova vibrovala vztekem.

"Šel jsi proti lovkyni. Šílené psychotické lovkyni. Co kdyby se ti něco stalo?"

Jeji Left Hand se na ní s klidem podíval. Jeho sestra byla až přespříliš starostlivá.

"Ale nestalo. Ani si mě nevšimla. Teď víme, že ty informace jsou pravdivé. Rádo se stalo," pokrčil lhostejně rameny.

"Měli jsme to udělat společně, jako rodina! Bezpečně! To nemáš žádný instikt přežití nebo co?"

Vlk jí věnoval 'vážně' pohled následovaný odsudzujícím obočím. Peterovi nonverbální schopnosti byly nedostižné.

"Je vážně tak nebezpečná?" zeptala se dívka, zatímco David se snažil utěšit svou ženu.

"Ano, drahá sestřenko. Je nebezpečná. Detaily znát nechceš," odpověděl sladce.

"Petere," povzdechla si Tiana.

"Svedla mého synovce. Bůh ví co s ním dělala, ublížila mu a chce ublížit i celé smečce," bránil se Peter. Nehodlá se omlouvat za to, že dělal svou práci.

Talia si s povzdechem prohrábla vlasy. Přitáhla si bratra v pevné objetí. "Jsem tak ráda, že jsi v pořádku," šeptla mu do ramena.

Muž jí s úsměvem objal nazpátek. "Já vím, sestři."

Když se obě smečky konečně usadily - spousta z bet byla rozsazená po koberci, protože v místnosti nebylo dostatek místa pro všechny - Laura přinesla poslední tác plný šálků s čajem. Pak se ujala místa u matčiných nohou.

Ačkoli si všichni chtěli užít klid plynoucí z blízkosti svých packmates, měli před sebou ještě práci. Slova se nakonec ujala Taliina matka.

"Budeme se muset vypořádat i s Gerardem."

"Dopis zmiňoval, že o něj bude postaráno," podotkl Peter.

"Ale můžeme tomu cizinci, který to psal, důvěřovat?" ozval se jeden z bratranců.

"Není důvod mu nevěřit. Už jednou nás zachránil a dal nám neuvěřitelné množství informací, které můžeme použít proti Argentovým," pronesla zamyšleně starší alpha.

"To je právě ten důvod, proč bychom tomu někomu věřit neměli. Mohl to udělat jen proto, že si chtěl získat naši důvěru a využít to později proti nám," Peter byl od přírody nedůvěřivý. Jedna z vlastností díky níž byl tak dobrý ve své práci.

"Musel to být někdo zevnitř. Nikdo, kdo nebyl součástí těch operací by nemohl znát takové detaily. Možná to byl i jeden z rodiny," ozvala se zamyšleně mladá žena pohodlně sedící na klínu svého manžela.

"Někdo, kdo už měl dost jejich pochroumané mentality," protočil oči postarší muž. "Kdo by se jim divil. Být od narození učen, jak správně mučit naše štěňata."

"Většina Argentových takový není," podotkla jemně Tiana.

"Každopádně se teď musíme zaměřit na ochranu našich smeček a varovat naše spojence by taky nebylo od věci," pronesl Peter.

Každý v místnosti věděl, že už plánuje jak bude mučit Kate, ale kdo by mu to vyčítal?

"Já se postarám o ostatní smečky. Stejně jsem plánoval návštívit přátele v Atlantě," ozval se poprvé za celý večer Esbern - Tianin manžel.

"Já seženu všechny druidy a seery v téhle oblasti, aby nám pomohly s magií," rozhodla Tiana.

Talia přikývla. Tenhle plán se jí líbil. Pár kouzel nemohlo nikdy uškodit.

Peter přišel s vlastním návrhem. "V papírech byla zmíněna infiltrace lovecké komunity a zvlášť Argentových. Ty nápady vypadaly-"

"Ani na to nemysli," zavrčela jeho sestra.

"Ale on má pravdu. Proč nesehnat profesionály. Lidi. Možná někoho, kdo by se chtěl pomstít Argentovým," pokrčila rameny jejich sestřenice.

"Ne," Tianin rázný hlas se rozlehl místností a utišil všechny vlky. "Riziko odhalení by bylo příliš velké a to si nemůžeme dovolit. Prozatím se zaměříme na zabezpečení našich hranic pomocí. Navrhovala bych rozmístit kamery a pasti. Druidy by nám možná mohli pomoci s jejich magií."

"Já bych možná mohla přesvědčit šerifa nebo někoho ze správy měst, aby nám pomohli. Můžeme říct, že jsme tu měli vandali a necítíme se bezpečně. Pokud budeme mít štěstí, šerif nám uvolní pár policejních jednotek, které by hlídlali okraje lesa," navrhla Talia.

Jeden s mladších bratranců si povzdechl. "Proč vlastně nemůžeme udat tu svini na policii? Copak nemáme dost důkazů na to, aby ji zabásli?"

Peter ho zpražil pohledem. "Vážně chceš riskovat, že začnou prošetřovat jak jsme se k těm důkazům dostali a cestou se dozvědět, že vlkodlaci existují? Argentovi by stejně odmítli, že s tím měli něco společného, vydali by Kate a dál už by se k tomu nehlásili. Ke konci dne by jen měli o důvod víc nás všechny vyhladit. Musíme na to jít chytře a tak, aby to neukazovalo na naší rodinu."

Po chvilce ticha se ozvala sestřenice.

"Teď když Derek je mimo její dosah tak Kate bude jasné, že o ní víme. Nebylo by-"

"Absolutně ne! Nehodlám svého syna vystavit nebezpečí," zavrčela nebezpečně.

"To jsem nemyslela. Jen bychom měli vzít v úvahu, že Kate na náš malý objev brzy přijde a pravděpodobně prchne z města, mimo náš dosah."

"S tím se nedá nic dělat," povzdechl si David. "Dostaneme ji dříve či později. Tohle jí prostě nesmí projít. Dobrá zpráva je, že můžeme varovat všechny naše spřátelené smečky a víme po čem se dívat."

Talia si povzdechla. "Dobře. Máme plán a dnes už stejně nic nezmůžem. Každý ví, kdy drží hlídku a vy ostatní si odpočiňte. Já s Davidem jdem zkontrolovat děti.

Pět vlků se zvedlo a vyrazilo hlídkovat do lesů, zatímco zbytek si našel pohodlnější pozice na spaní. Nikdo po nich nemohl chtít, aby opustili báječnou přítomnost svých packmates. Všichni se nahromadili doprostřed pokoje a každý se dotýkal toho druhého, poskytoval podporu a útěchu.

Talia s Davidem už byli na cestě, když je Tiana dohonila. Vzala svou dceru kolem ramen, zatímco všichni tři mířili k úkrytu s dětmi.

"Jak je na tom Derek?"

Talia si povzdechla. Nemohla říct, že by byl její syn v pořádku.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

"No tak! Musíme odsud vypadnout!" vykřikl podrážděně jeden z můžu. Druhý divoce přikyvoval. Žena si je s úšklebkem měřila odsuzujícím pohledem.

"Chcete utéct, jako nějaké vyděšené baby?" odfrkla si povýšeně.

"Sama jsi řekla, že na nás přišli! Jak dlouho to asi potrvá než po nás půjdou?"

"Na to kašlu! Upálit je nebo jim napálit broky do hrudi, to je jedno. Hlavně, že ty stvůry pojdou."

"Ale Kate!"

"Dost! Jestli chcete zdrhnout tak jděte, ale žádnou platbu nečekejte," vyštěkla lovkyně, otočila se na podpadku, vklouzla do svého auta a odjela.

Postava ukrytá ve stínu stromů celou scénu ostražitě sledovala. Čekala dokud žena neodjela, než vytáhla pistoli 1911 s tlumičem a pomalu se přikradla k domu, do kterého si oba muži šli ve spěchu sbalit věci. Nebylo těžké vlézt dovnitř oknem, najít muže a bez problému je zabít.

Stojící nad jejich těli si sundal kapuci odhalující mladého chlapce s rudě žhnoucími oči. Mladík se zdržel jen na tak dlouho, aby mohl nasadit falešné stopy a důkazy, které by ukazovaly na kriminálníka, který momentálně obýval jeden z motelů v Beacon Hills. Poté zavolal policii, aby nahlásil střelbu. Neměli by mít problém indentifikovat toho muže a do rána ho mít v zadržovací cele.

Teenager se poté vydal pryč z města. Ještě ho čekala spousta práce.
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Scudl007 Scudl007 | 3. června 2014 v 21:20 | Reagovat

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20120308192218/glee/images/7/7e/Happy.gif

Jupííííí. Vypadá to hodně dobře, moc se mi to líbí, už se těším na další díl. :) Nádhera :)

2 Myrtle Myrtle | 3. června 2014 v 21:29 | Reagovat

Wow hrozne se těším na pokračování! :)

3 Jana Jana | 3. června 2014 v 22:17 | Reagovat

Jestli po čtvrté kapitole budeš chtít skončit, tak si tě najdu a s tím dildem v ruce tě donutím pokračovat.

4 Wendy Wendy | 5. června 2014 v 12:50 | Reagovat

Perfektní! Nepřekonatelný! Naprosto boží!
Já chci další díl! Sice mi přijde trochu pedofilní, že Stilesovi je třináct a Derekovi osmnáct, ale... stejně se hrozně těším na pokračování! :D

5 Enari Enari | 5. června 2014 v 13:24 | Reagovat

[3]: Come at me bro and be gentle XD

[4]: Yay NOPE! Tohle nebude shota povídka. Trochu infa, abyste se nebáli - úvod se odehrává v době, kdy Derek chodil s Kate, protože jsem kvůli ději musela zahrnout co se tehdy stalo, ale 98% povídky se pak bude odehrávat o čtyři roky později, kdy je Stilesovi sedmnáct a Derekovi 22 let :)

Všem děkuji za krásné komentáře :)

6 kakin kakin | 6. června 2014 v 19:44 | Reagovat

okamzite dalsi dil...a jestli budes jako Kayleigh, ktera pridava Po boji jednou za dva mesice (vicemene), tak se neznam xD

7 Twotika Twotika | E-mail | Web | 6. června 2014 v 23:43 | Reagovat

Pááni xD Úžasnej díl, okamžitě by to chtělo další díl.. xD Asi to nepůjde co?? xD

8 Wendy Wendy | 7. června 2014 v 22:05 | Reagovat

[5]: Osobně na shota povídkách nevidím nic extra špatnýho, ale stejně jsem ráda, že jsi to vymyslela takhle :D
Jo a kdy se můžeme těšit na další díl? :D

9 ilone ilone | 8. června 2014 v 22:30 | Reagovat

Moc hezký :))) Sice jsem Teen Wolf neviděla, ale vypadá to zajímavě :)) Těším se na další kapitoly :DDD

10 hakunamatatathe hakunamatatathe | 12. června 2014 v 11:16 | Reagovat

Tak tohle je proste dokonalost. Uz strasne dlouho mi styl psani nesedl tolik, jako ted ten tvuj, takze mi nezbyva nic jineho, nez se modlit k Holy Tumblr XD abys co nejdriv pridala dalsi kapitolu.

11 Natsumi Natsumi | E-mail | Web | 31. července 2014 v 11:15 | Reagovat

škoda, že je to pozastevené :/ a ten rodokmeň na za čiatku sa mi veľmi páčil :)

a máš naozaj skvelý design :D musela som sa smiať, keď som čítala tie tvoje vecičky čo máš na boku :D "butt stuff" yeah :D aj ja píšem sterek a tak som rada, že som našla nejaký český blog, ktorý je zameraný aj na tento pár (slovenských asi veľa nie je) :)

12 market market | E-mail | 11. května 2017 v 10:47 | Reagovat

Jedním slovem - Dokonalé. Prosím, budeš s povídkou někdy pokračovat? A Žije ještě tento web?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama