Červen 2014

Pár slov...

30. června 2014 v 21:03 | ~Enari
Jen jsem Vám chtěla říct, jak moc si cením všech těch nádherných komentářů, co tu necháváte...
Sadly... nevím jestli Bloodlines dokončím. Víte, hrozně moc jsem z téhle povídky chtěla udělat něco víc. Dlouho jsem se na ní připravovala, sháněla info a podobně.... kde to krachlo? Motivace. Neříkám, že Vaše úžasné komenty jsou málo. Naopak.
Bohužel... tak trochu jsem se odcizila těm dvěma lidem kvůli kterým jsem vůbec začala psát a teď jsem... nechci říct v depresi, ale je mi prostě smutno. Nemám chuť psát, nemám chuť chodit na Tumblr (!!!), dokonce se mi ani nechce číst a to je teprv co říct. Čtením jsem strávila 80% svého času. Teď už jen čumím na asijské filmy, hraju blbej SWTOR a snažím se najít nějakého člověka, který by si se mnou popovídal...
Taky jsem trochu projela internet a našla si stránku o mentálním zdraví. Mám totiž asi trauma z dětství a proto všechny tyhle šaškárny a období deprese atd... takže se asi budu snažit si nějak pomoct.
Možná se dokopu k psaní.
Jen Vám chci říct, že Vás mám všechny moc ráda...

Nová povídka ve ficlistu

29. června 2014 v 13:58 | ~Enari
Predator/Prey (explicit)
Angels fucking wept and Stiles got nervous.
The only reason a guy who looked like this and drove a car like this would be picking up a scrawny underage hooker was because he wanted to do to Stiles the sorts of things you couldn't ask a girlfriend or boyfriend for, or even a stranger in a bar. Nasty-bad wrong things. Things that only money handed over could make better, silence bought and paid for.
Or maybe a dead hooker in a ditch who couldn't talk, no need to pay for the silence.
But Stiles had his own methods for making sure that didn't happen.
Stiles is a vampire. Derek's still the Alpha. And there's knotting.
~tak trochu klišé všech možných oblíbených náměrů, ale přesto to stojí za přečtení, protože je to velice dobře napsané

Aktualizace

17. června 2014 v 20:34 | ~Enari
Dnes jsem musela smazat jeden článek (konkrétně LOTR/HOBIT článek), protože do komentářů neustále přibývaly odkazy, spamy a nějaké vážně pochybné reklamy od někoho, kdo si říkal viagralis nebo něco podobného.
Článek nebyl zas až ta zajímavý a já neměla neustále náladu mazat podobné komentáře a ignorovat jejich autory a tak jsem celý článek smazala. R.I.P.

Also... už píšu další díl Bloodlines a jelikož chci aby jedna kapitola měla minimálně 10k tak to bude chvilku trvat. Bear with me sweeties. See ya

Bloodlines

3. června 2014 v 20:55 | ~Enari
Název: Bloodlines
Pairing: Derek Hale/Stiles Stilinski, Stiles Stilinski/OC, Peter Hale/OC
Warning: 15+, později 18+
Beta: Zdenka Dolinajcova (mnohokrát děkuji)

Poznámka autorky: Mwuhahahaaaaaa. Je to tu fuckaaaz~
Úvod k nové povídce, která bude tak dlouhá a komplikovaná, že se na ní po čtvrté kapitole vykašlu a Vy mě pak umlátíte přerostlým knot dildem. What a time to be alive.
Jak už jsem řekla - bude to delší povídka. Hned ze začátku si všimnete, že je to AU, protože Vás pozdraví sama paní Haleová aka Alpha Hale. Jelikož by pro Vás mohlo být těžší se v Hale pack orientovat tak TADY jsem pro Vás udělala menší rodokmen/smečkokmen?
Mimochodem, oblíbila jsem si Talii a tak se v povídce vyskytuje vcelku často. Nelíbí se Vám to? Tak vystřelte z mých stránek.
Tuto povídku můžete brát jako crossover, ale také nemusíte. Budu čerpat z Vampire: The Masquerade univerza. Budou použity některá pravidla a fakta z V:TM světa, ale žádné spoilery ani důležité postavy se zde neobjeví.
Derekovi je to téměř osmnáct let a už nějakou dobu vídá Kate. Stilesovi je třináct let.
Uf... to je informací. Raději už začneme, ne?