Therapy

19. května 2014 v 15:51 | ~Enari
Název: Therapy
Fandom: Teen Wolf
Pairing: Stiles Stilinski/Derek Hale
Warning: PG, fluff
Beta: není a já se nebudu trestat tím, že bych to po sobě četla... v podstatě je tam tolik chyb, že Vám to vypálí okulárie, toť Vaše varování
Poznámka autory: Tento obrázek může za všechno, co se tu odehrává. Vina padá na jeho autora/autorku.


"Buďtě ticho tam vzadu! Už tam skoro jsme," houkl přes rameno Stiles.

Zaparkoval před starou budou, kde se Derek tak rád schovával. Hej, Stiles nemohl soudit muže dle jeho bydlení, zvlášť když loft super místo. Něco jako Batcave, ale u Dereka jste mohli předstírat, že plánujete zničit svět nebo minnimálně vypustit kaiju. Záporáckou atmosféru taky skvěle dokresloval Peter, který si zvykl schovávat se ve stínech a dávat mladším členům smečky pravidelné infarkty.

Stiles rychle vytáhl velkou papírovou bednu ze zadního sedadla, nohou zavřel dveře a vydal na dlouhou cestu po schodišti, zatímco se snažil v náručí vyvažovat bednu, která téměř vybrovala, jak se ty malé neposedy neustále převracely ze strany na stranu a snažily se dostat ven.

Když se konečně dostal k velkým železným dveřím, musel bednu postavit na zemi, aby vůbec mohl otevřít. Za těch pár vteřin, co byla jeho pozornost upřena na zatraceně těžké dveře - teď vážně, zabylo by to někoho kdyby si Derek pořídil něco, co by se dalo otevřít bez použití vlkodlačích steroidy nahnaných svalů?!? - několik z těch zakrslých pinďů uteklo a Stiles je musel nahánět po celém patře. Ještě, že už byla smečka zvyklá na jeho extragavantní chování a proto nikomu nepřišlo divné, když utíkal po chodbě a vyřvával náhodné nadávky.

Erica s Isaacem zrovna ničili gamepady, Scott s Boydem si dávali páku, Derek si četl a Peter se nepochybně schovával někde poblíž a čekal na vhodnou příležitost k ovládnutí světa.

Stiles s úsměvem na tváři vkráčel do loftu a rovnou na sedačku, kam vedle Dereka položil bednu. Alfa se na to se zdviženým obočím podíval. Jak to to obočí dělá, že během 0,86 sekundy dokáže odsoudit prakticky cokoli. Mladík měl nepřekonatelnou chuť zatlačit to obočí zpět do neutrální pozice.

"Co je tohle?" zeptal se se vzrůstající panikou vlk, protože poznával tu nezaměnitelnou vůni linoucí se z krabice.

Stiles vytáhl jedno štěňátko a posadil ho Derekovi rovnou na hlavu.

"Terapie."

Erica vypískla, hodila ovladač Isaacovi do klína a během vteřiny byla na sedačce a vytahovovala zdánlivě nekonečné množství štěňat.

Scott raději prohrál jejich tři hodiny trvající souboj v páce, jen aby se mohl jít pomazlit s kníkajícími klubíčky nadýchané srsti. Boyd se spokojeně usmál. Tohle byl 38. zápas, který se Scottem vyhrál.

Stiles zatím pomalu couval směrem k Peterovi, která si ho přitáhl k sobě, ale jakmile zpozoroval, že se jeho synovec chystá po chlapci skočit, strčil si ho za sebe a posadil se na schodiště, aby ho mohl chránit vlastním tělem.

Celá smečka malých štěňátek si zatím spokojeně užívala pozornosti, jenž jim bety poskytovaly.

Stiles si hodlal stát za svým, protože tohle bylo dobré rozhodnutí!

"My všichni to potřebujeme!"

"Potřebujeme tlupu netrénovaných štěnat, které budou značkovat každý roh a kousat všechno v okruhu tří metrů? Pokud sis ještě nevšiml tak to už jsme tu měli," zavrčel Derek a ukázala na své bety, které vrněli štěstím.

Stiles byl na moment rozptýlen štěňátkem, které se nějak dostal Erice do výstřihu a teď spokojeně olizovalo její krk. Vypadalo spokojeně.

"Nejsi náhodou alfa? S tím tvým... alfovstvím by výchova měla být hračka. A ty potřebuješ něco na ten zvýšený krevní tlak. Jsem si docela jistý, že po pár dnech s těma tribblema a budeš mít dobrou náladu, pravidelnou stolici a zajištíš světový mír."

"Hmmm... nebo bych si z nich mohl udělat kabát," zavrčel Derek.

Trhl sebou když se mu do klína vyškrábalo jedno ze štěňat. Opatrně ho vzal mezi dva prsty a přemístil ho na hromádku pískajících mláďat.

"Můj ty bože. Nemůžu uvěřit, že jsi právě udělal referenci na Cruellu de Vil."

"Můj synovec ve skutečnosti miloval všechny Disney filmy. Dokonce i jeho mladší sestra ho za to nenáviděla. Mulan znal v naší rodině každý nazpaměť," informoval ho Peter a bylo to přibližně ta nejlepší věc na světě. Jen ta představa, jak si Derek zpívá 'Honor to us all' stála za všechyn zlámaná žebra, které kdy Stiles kvůli alfovi měl.

Derek svou nechuť provjevil intenzivním vrčením, které vystrašilo nový přírustek do rodiny. Erica ho zpražila nenávistným pohledem, před kterým muž uhnul pohledem. Jak to vypadá, nové pravidlo domácnosti bylo 'neděs štěňata, pokud nechce být vykastrován.'

Alfa otevřel ústa s úmyslem setřít Stiles prostě protože mohl, ale štěně, které předtím odstrčl si mu zase vlezlo na klín. Isaac si zasněně povzdechl. Dokonce se z něj linula nechutně sladká vůně, která málem Dereka donutila se dávit. Bylo to na něj příliš monho pozitivních pocitů.

Stiles se usmíval.

"Vidíš? Oni tě milujou. Buď hodný taťka a neděs svoje nejmladší členy smečky."

Jako na povel si štěně Dereka označkovalo. Vlk s vražedným pohledem zíral na mokrou skvrnu ve svém rozkroku. Pak pomalu vzhlédl a zabodl oči přímo do Stilese. Takhle nějak se cití myš, když jí kočka drží nad mlýnkem na maso a pomalu otáčí držadlem.

Všichni si smáli, Scott dokonce fotil Derekovi mokré džíny aniž by se musel bát, že by ho jeho alfa zabil. Derek teď měl na mysli jiné věci. Třeba těch 38 způsobů, jak Stilese zabít.

"Máš náskok tři vteřiny," zašeptal nebezpečně Derek.

Peter mu raději ustoupil zcesty a rovnou ke kupě vískajících štěňat.

Zatímco všichni si hráli s mláďaty, Derek vytáhl Stilese z římsy vedle balkonu, kam se chlapec snažil utéct. Odtáhl ho do své ložnice.

O hodiny a půl později, když se oba vrátili ke smečce, našli všechny zozhazená na nebo pod pohovkou. Všichni měli více méně mrtvolný pomlčka zhrozený výraz. Vytřeštěné oči a pohled zaměřený přímo před sebe. Dokonce i štěňata.


"Možná byste mohli být příště o něco tišší. Všichni teď mají trauma. Cos mu to tam vůbec dělal, Dereku?"
 

24 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Scudl007 Scudl007 | 19. května 2014 v 16:05 | Reagovat

Nářez :D Nádhera :* Víc takových :D A kdyby sis čirou náhodou našla čas na ten Bonus... :D

2 Kami Kami | E-mail | Web | 19. května 2014 v 16:13 | Reagovat

To bylo tak neskutečně sladké!! A ten konec zabijácký :D Ale jestli neodmaturuju, bude to na vás...

3 Jana Jana | 19. května 2014 v 16:13 | Reagovat

Ano, co mu to tam Derek dělal? :-)

Mimochodem, miluju Petera v tvém podání:-).

4 Benjamin Benjamin | Web | 22. května 2014 v 23:04 | Reagovat

Ho, ho ho!
Užasné. Vždy pomalu "slintám" nad tvými příběhy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama