Breakfast

15. května 2014 v 21:42 | ~Enari
Název: Breakfast
Fandom: Teen Wolf
Pairing: Stiles Stilinski/Peter Hale
Warning: 18+, cum eating
Beta: není a já se nebudu trestat tím, že bych to po sobě četla... v podstatě je tam tolik chyb, že Vám to vypálí okulárie, toť Vaše varování
Poznámka autory: Proč já, kojot obecný vypatlaný, vůbec začínám s PWPčkama když vím, že je neumím psát?!?
A ano... vím, že ten název je lame as fuck. Just ignore it.


Jaké to krásné ráno!

Slunce svítí, včelky bzučí, motýlci poletují nad zahradou... a nějaká nahá prdel se mu tu producíruje kuchyní. To bylo více než v pořádku, jelikož zmíněná prdel patřila jeho milenci, který zrovna vylezl z postele.

Peter vypadal neuvěřitelně roztomile takhle po ránu. Na tváři měl obtisk od polštáře, vlasy rozcuchané a pohled, který by dokázal zabíjet.

"Hey. Dáš si kafe?" otočil se na něj Stiles. Neubránil se rychlému pohledu na svého obnaženého přítele. Směr jih, jih a ještě víc jih a sakra rychle sever než si toho všimne.

"Hhh..." Peter se s podivným zvukem složil na židli, hlavu opřenou o složené ruce. Vypadalo to, že znova začne hibernovat.

Stiles se s úsměvem vrátil zpět k těstu na lívance.

"Tak takové zvuky vydávají zombie. Což ty vlastně jsi. Můj roztomilý vlkodlačí zombie. Musíš se ale víc snažit. Bylo to ano nebo ne? Chceš vajíčka se slaninou? Nebo si počkáš na lívance? Čaj? Máme ten výborný medový od-"

A jak asi měl dokončit větu s těmi silnými pažemi obtočenými kolem pasu? A ten talentovaný jazyk mazlící se s jeho ouškem. Chvalte Ježíše a Peterovu erekci klepající na jeho zadní vrátka.

Peter se k němu přitiskl tak těsně, že i svými ubohými lidskými smysly mohl cítit jak muži divoce bije srdce. Linka se mu zařezávala do boku, když ho jeho vlk ohnul tak, že napůl ležel. Poloha jenž se naučil ocenit, zvlášť díky Peterově důkladné péči a jeho sexuální výchově. Ten chlap ho naučil deepthroatovat během jejich prvního týdne. Ne že by si Stiles stěžoval.

Vlk zatím dělal znamenitou práci na jeho sluchovém ústrojí. Hravě ho kousl než se přesunul na delikátní krk, který zasypal vášnivými polibky. Peter miloval značkování svého partnera. S oblibou nechával modřiny, kousance a škrábance na bledé kůži. Stiles si stále nestěžoval.

Chlapec kolébal boky, třel se o Peterův penis a tiše sténal. Přes tenkou látku nočních kalhot mohl cítit každou naběhlou žílu vlkova impozantního údu. Hlava erekce se zachytávala za citlivý otvor. Občas se Peter sem tam zapomněl a přirazil trochu silněji než zamýšlel. Výsledkem bylo, že se mu téměř povedlo dostat se do Stilesova těla. Nasucho. Přes látku kalhot. Stiles neměl jediný důvod si stěžovat.

"Jak ho vůbec dokážeš zvednout za míň jak tři vteřiny? Zatracený vlkodlačí geny. Nejenže jsi šukací mašina, ale ještě ke všem-"

Trhl sebou když mu rozkrok sevřela dlaň. Pomalu ho hnětla a svírala na těch správných místech. Tak tohle mu dokázalo spolehlivě hodit mozek do úsporného režimu. Kdo by myslel, když může umírat z přecitlivělosti po čtvrtém orgasmu?

"Bože... yeah... yeah," sténal Stiles tiše.

Peter ho konečně zbavil všech šatů, takže byly konečně oba nazí.

Stiles se rozhlédl kolem. Někde tu přece musí být něco co by mohli použít jako lubrikant.

Jeho milenci se asi nelíbilo, že nevěnoval stodeset procent své pozornosti právě jemu a tak se rozhodl pro frontální útok, což v praxi znamenalo rimming. Spoustu rimmingu. Hodiny a hodiny srkání, mlaskání a slz z frustrace.

Peter si svého chlapce držel přisklého k lince, nehty se zařezávaly do jemné kůže na pevném zadečku. Měl ho před sebou hezky roztaženého. Se zadostiučiněním sledoval jak se Stilesova stehna chvěla očekáváním. Jeho človíček miloval dominanci, sex a Peterovi rty. Jaká to šťastná náhoda, že zrovna Peter mohl poskytnout všechny ty věci.

Muž pomalu líbal Stilesův zadeček, jemně ho kousal a zanechával za sebou cestičku modřin. Zhluboka nasál lákavou vůni vzrušení. To na chlapci miloval nejvíc. Ta nádherná vůně neukojitelného teenagera, vanilka, skořice, pižmo.

Peter provlékl ruku mezi třepetajícími stehny, uchopil do rukou mladíkovu erekci a zárověň se vrhl na olizování jeho dírky.

"Bože... ah..." dal se slyšet Stiles.

Takhle to pokračovala nějakou tu hodinu, možná víc, než mu Peter konečně dovolil vyvrcholit. Poté byl Stiles tak znavený, že ho Peter musel odnést do postele. Chlapec už ani neměl síly stát na nohou, ale to vlkovi vůbec nevadilo, protože všechno to potěšení z vědomí, že dokázal svého mladíky takhle zničit mu bohatě stačilo.

Když uložil Stilese do postele, vrátil se zpět do kuchyně si konečně udělat snídani. Na erekci, která se mu aktivně snažila vypíchnout oko, nebral zřetel. Alespoň do té doby než zpatřil kapky spermatu na dvířkách spodní skříně, které za sebou zanechal Stiles. Peter se uchopil do dlaně a začal se třít, zatímco si přiklekl k lákavě vypadající substanci. Udělal se než stačil slíznout poslední kapku.
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Katie Katie | 15. května 2014 v 22:27 | Reagovat

Miluju tvá porna, okay?

2 Scudl007 Scudl007 | 15. května 2014 v 22:33 | Reagovat

Aááááááááááá http://25.media.tumblr.com/90f108ffaa719f46144e6991fb6e08f9/tumblr_mg8ebp5eI51re752fo1_400.gif
Yeahhh Steter :D :D Nářez, nádhera, awesome. I love you so much :* ♥

3 Eli Eli | 15. května 2014 v 23:25 | Reagovat

Už, dobrej měsíc čtu tvé stránky..... Zkrátka zbožňuji tvé povídky, co jsi budeme vykládat, jsi úžasná:)))

4 Venira Venira | 15. května 2014 v 23:51 | Reagovat

Konečně Peter a Stiles! :D
Jak velký má být ten děkovný plyšák? O.o

5 Jana Jana | 16. května 2014 v 6:31 | Reagovat

Už vím o čem si dneska nechám zdát :-).

A takovýho Stilese chci domů. Pěkně bych se o něj starala. Krmila ho. Hrála si s ním. Venčila ho. Každý den ho vykoupala. A večer se s ním pomazlila. Ale doma mi ho nechtějí dovolit.

6 majuar majuar | Web | 17. května 2014 v 16:53 | Reagovat

Ano, měla bych se učit filosofii, ale kdo by odolal Stilesovi s Peterem, že? :D Moc děkuji za zpříjemnění dne tak parádním pornem :D

7 Enari Enari | E-mail | Web | 19. května 2014 v 15:58 | Reagovat

[1]: Oh, honey~ Thank you so much ^^

[2]: Ten gif mě udělal neskutečně šťastnou XD

[3]: Oh my... I'm blushing. Thank you so much.

[4]: LOL: Tohle ani není spin-off Devila, ale jsem ráda, že jste alespoň trochu spokojení. Jsem vždycky ráda, když tě tu vidím, honey :-*

[5]: Mě to samé řekli domu, když jsem di chtěla přivést Draca XD
Proč nikdo nedokáže pochopit duši fangirlky?

[6]: Šupaj učit se filosofii. Nechce skončit tak jako já XD
Ani Steter porno za zkaženou budoucnost nestojí... co to kecám. Steter stojí za všechno a nábytek z Ikei XD

8 Benjamin Benjamin | Web | 22. května 2014 v 23:06 | Reagovat

Pro mne celkem nezvyklý pár, ale i tak se to četlo nádherně. *slint*

[2]: Ten gif opravdu nemá chybu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama