Home Alone

10. dubna 2014 v 19:41 | ~Enari
Název: Home Alone
Author: Enari
Warning: 18+... kinda... fluff, crack, domestic
Pairings: Sterek, Scisaac
Beta: none
Cover: Enari (wow, můj první cover o.o)
Poznámka autorky: Hned ze začátku se chci omluvit LoLo. Ne že by se mi nechtělo psát zrovna tuhle povídku. Naopak - zadání bylo moc hezké. Jen se mi prostě nechtělo NIC. NIC!!! Blame Keigh.
Takže, LoLo, má milovaná sestřičko - omlouvám se. Snad se ti povídka alespoň trochu zalíbí, i když to není zrovna přesně podle tvého přání.
A omlouvám se všem, kteří tak dlouho čekali na update.
Plus udělala jsem cover! My first baby cover! Yay!
PS... no beta. Vypálí Vám to očiska ze skullisek. Vlastně se tahle povídka psala stylem 'polovina obrazovky Word, druhá polovina 2048' plus u toho mi hrála celá řada Fact or Faked. Proto je to tak fucked up XD
"Boyd, připravit nádobí na stůl! Scott, vypnout Xbox! Erica, zapnout blůzu! Peter, přestat s plány ovládnout svět! Všichni, umýt ruce!" derigoval je Stiles, s entuziasmem přitom mával vařečkou.

Všichni se nahrnuli do kuchyně jako smečka hladových vlků. Ano, to byl vtip. Ale to, že všichni vlkodlaci v okolí 6 mil milovali Stilesovo jídlo vtip nebyl. Dokonce i Derek na tu chvíli, co si dopřával lahodných pokrmů, ztratil svůj permanentní 'zabiju tě' výraz. Často jeho obličejové svalstvo zaujalo sestavu 'nechám vás ve stavu funkčním, smrtelcíci' a když měl vážně dobrý den a vyvedený Crème brûlée k tomu tak to byl výraz 'yum yum'. Stiles byl na sebe docela pyšný. Nemohl učinit svého alfu spokojenějším... Možná kdyby mu zaplatil prostitutku, ale o tom by se dalo dlouho debatovat.

Večeře byla, jako vždy, hlasitá, nepořádná a obsahovala nepřiměřenou dávku vrčení, chrčení a jedno nepovedené vítězné zavytí, které bylo rychle utnuto loktem do žaludku. Erica sice mohla být dívka, ale ostatní vlkodlaci jí rozhodně nešetřili. Celé to začalo ukořistěným kuřecím stehýnkem nečstně odcizeným ze Scottova talře. Ten kluk byl reinkarnací Panny Marie, ale jakmile mu někdo sáhl na jídlo tak se neznal. Derek to všechno přešel s klidem a jediným vyhozeným obočím.

Poté co všichni dojedli se celá smečka, vyjma Isaaca, odebrala na zahradu, kde se oddávali svým oblíbeným činnostem. Vrčení, štěkání, běhání, možná i házení klacků. Stiles měl zakázáno o tom mluvit. On o tom chtěl mluvit! Měl v zásobě takových 318 psých vtípků a nesměl o tom mluvit.

Isaac byl natolik hodný, že zůstal pozadu a pomohl mu s úklidem nádobí, což Stiles uvítal, protože si s ním potřeboval promluvit.

Stiles se to rozhodl hrát nenápadně. Zlehka.

"Taaak, jak to jde?"

"Bylo tam moc česneku. Zabilo mi to nos," sejme ho nemilosrdně Isaac.

Všechno v Stilesově mozku se zastavilo.

"Cože?!? Ne. Tuhle připomínku budu ignorovat. Přejdeme k něčemu jinému. Kdy hodláš vytáhnout Scotta?"

"Scotta?" zamračí se Isaac. "Kam bych ho měl tahat?"

"Ach chlapče. Můžeš oblbnout svého miláčka a s ním i celou smečku vlkodlaků, ale mě rohodně ne. Prostě jdi za ním a pozvi ho do kina. Jak těžké to může být?"

Vlk vypadal, že chce trhnout rekord v množství krve vehnané do tváří. Rychle se otočil k dřezu a začal umývat nádobí.

"To by vypadalo divně."

"Divně?"

"Jako bych ho zval na rande," objasnil Isaac a druhý chlapec měl náhlou touhu dát mu pohlavek.

"Ale o to přece jde, ne? Párkrát ho někam vytýhneš, jemu dojde, že je to bezva a pak ve finále se vy dva budete muckat pod měsíčkem," mával rukama Stiles jako by mu to snad mělo nějak pomoct přimět Isaaca dostat rozum. "Pokud ovšem nebude výt na řečený měsíc nebo si vyhoblovávat mozek z lebek."

"Stilesi!" vykvíkl blonďák. Rychle se začal ohlížet kolem a naslouchat jestli není poblž někdo, kdo by je mohl slyšet.

"Ne! Žádné výmluvy! Až budete vy dva o samotě tak ho pozvat do kina pomlčka na rande a bude z tebe perfektní gentleman a sem tam mu koupíš kytku nebo pedigree a budete šťastný do konce svých životů s kupou malých adoptovaných štěňat z místního útulku. Ende."

Isaac na to nic neřekl, i když vypadal, že chtěl reptat o stošest. Nakonec se nad ním Stiles slitoval.

"Ale no tak. Nestojí ti za tu námahu?"

"Nejde o námahu."

"Takže o odvahu, co? Neboj se. Co je to nejhorší co se může stát?" otočil se na něj s otázkou v očích.

"Vysměje se mi do obličeje?"

"Ty víš, že by něco takového Scott neudělal. Teď vážně, to nejhorší scénář obsahuje asi tak 5 minut trapných omluv, přátelské objetí a slib, že budete kamarádi do konce života, a´t se děje co se děje. To nezní tak hrozně, ne?"

Isaac jen neurčitě pokrčil rameny.

"Přestaň být srab a jdi za svým klukem," zakončil Stiles.

"Ty máš co říkat."

"Cože?"

"Nic."

Stiles se nad tím zamračil, ale nakonec to nechal být a vrátils se zpět k umývání nádobí.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Závěr? Stiles byl nucen vykopat Isaaca se Scottem do kina násilím a to ještě na nějakou nepřiměřeně sladkou komedii. Uvažoval nad tím jestli to pro ně není spíš týrání než sližbička, protože zbytek vlků si vyrazil na Promethea. Chudáci. Nevědí co je čeká.

Derek ho ale překvapil tím, že odmítal jít s nimi. Ten chlap měl pověst stalkera a většinou platilo 'kde je smečka, tam číhá Hale', takže to, že se najednou rozhodl vegetovat doma bylo nad Stilesovo chápání.

Celý dům byl tichý, jen v televizi zrovna dávali nějaký dokument. Stiles si přisedl na pohovku k Derekovi, který zrovna četl nějakou nehezky tlustou knihu. Všeho všudy o byl hezký večer strávený v Haleově domu. Jelikož šerif měl noční a domů se vrátil až zítřejšího rána, Stiles neměl žádný důvod odsud odcházet.

Jejich malá domácí dylka byla brutálně zavražděna Peterem, který se jako typický creeper vplížil do pokoje aniž by si toho ubohý človíček všiml. Výsledek? Mrtvice.

"Stilese?"

"Aaaaaaaa!" vyskočil dotázaný. Nezávisle na své vůli skončil rozplácnutý v Derekově klínu, zatímco alfa krutě trestal svého strýce intezivním pohledem. Wow, ta obočí dokázala udílet solidní ohnivé poškození 50+.

"Krucinál! Můžeš laskavě nechat s tím svým pedo-creepěním?"

Další obočí Haleova ho tvrdě odsuzovala, zatímco jejich majitel objasnil důvod své přítomnosti.

"Nudím se."

"To snad ne! A kvůli tomu jsi mě obral o takových dvacet let života? Proč jsi nešel do kina s ostatníma?"

Stilesovi se konečně podařilo vyhrabat se z vlkova klína. Možná se mu to jen zdálo, ale Derek nevypadal moc šťastně, když mladík přestal okupovat jeho intimní zónu.

Peter si odfrkl.

"Dvě hodiny strávený ve společnosti těch nesnesitelných štěňat?"

Stiles nasadil nechápavý výraz.

"Tak proč jdeš za mnou?"

"Tvůj sarkazmus je přiměřený, inteligence úctyhodná a hezky voníš."

Z míst nekonečného zmatku Stilese vytrhlo zlostné vrčení po jeho boku.

"Copak je, můj milovaný synovče? Ty s ním očividně nehodláš dělat nic produktivního a mě to alespoň udrží od vyzabíjení poloviny města, jen abych zahnal nudu."

Nejmladší z přítomných hodil po alfovi tázavým pohledem.

"Vážně? No vlastně... asi je to pravda," uznal Stiles a pak se otočil na Petera, "Monopoly? Šachy? COD? Ma-"

"Nic z toho! Petere, ty vypadneš z domu a najdeš si tam venku nějakého legálního koníčka."

O-ou. Derek používá svůj alfa status. To jenom vyrajcuje Petera, aby udělal něco extra nelegálního.

"Jak si přeješ, drahý synovče," usmál se sladce.

Peter se vytratil z během vteřiny. To nebylo dobré. To vůbec nebylo dobré! Měli ho udržet uvnitř domu, aby ho mohli mít pod dohledem.

"Hej... hele, neměli bychom jít za ním? Víš, myslím, že takhle začal jeden horor, který jsem kdysi viděl. Odskákalo to celé město," Stiles máchal zběsile rukama ve vzduchu, ale Derek se nepřiměl udělat nic závážnějšího než ho stírat nezaujatým pohledem. "Tvůj strýc je chodící pohroma! Vash the Stampede! Co kdyby- uf. Mohl bys mě laskavě přestat přerušovat," zabručel Stiles do polštáře, kam ho derek shodil.

Chlapec si povzdechl, ale ke konci zavřel pusu a začal sledovat televizi. Ať se svět třeba zcvokne. Proč by to měl být zrovna on, kdo hldá toho zombie péďu.

Už pomalu usínal, když ucítil prsty hladící mu vlasy. Napřed mu vůbec nedocházelo, co se děje a když už mu to došlo tak jeho srdce začalo být na 'achtung achtung' poplach.

Co dělat? Kam se podívat? Co zvednout?

Tohle rozhodně ne. Bože, běž si lehnout!

"Jen klid, Stilesi. Nemusíš si hned přivodit infarkt."

"Tobě se to snadno... proč vůbec... co?" třeštil Stiles zmateně oči.

Co má teď dělať?

"Mám přestat?"

"Ne!" vyjekl mladík a okamžitě se zastyděl.

Dokážeš být ještě nenápadnější se svou neodbytnou erekcí, kterou bys mohl zatloukat hřebíky, dávkou feromonů, která by porazila slona a srdcem trhajícím světový rekord? I tříhodinová seance s vlastní pravačkou by mu teď moc nepomohla. Stiles prostě na to není dostatečný profík.

Derek se marně snažil potlačit smích, ale moc mu to nešlo.

"Směješ se?" zamračil se na něj Stiles. Nemělo to moc úspěchu. Stiles totiž nebyl Derek. Neměl tu úžasnou schopnost zamordovat cokoli na co podíval. Byl si docela jistý, že jednou se jeho vlk zamračil na koláček a ten koláček umřel.

"Dívej se na televizi," doporučil alfa a zaměřil svou pozornost jinam.

Stiles nemohl vnímat moc krom mužovi teplé dlaně spočívající na jeho vlasech. Palcem pomali hladil chlapcův spánek, což mělo být asi uklidňujcí gesto, ale místo toho fungovalo, jako velký nápis 'KREV: SMĚR DO ROZKROKU.'

Po nějakých 15 minutách už Stiles pomalu kňoural pro své nepohodlí. Byl si doela jistý, že se jeho penis zasekl to polohy 'vztyk' a už niksy nepůjde dolů. Hurá.

Trhl sebou, když Derek přesunul svou dlaň k chlapcovi krku, kde chvíli mnul svaly, což přinutilo Stilese tiše sténat. Nemohl si prostě pomoc. Bylo to tak neskutečně příjemné! Jemně kňoural dokud si neuvědomil, že ty silné prsty zabloudily k jeho pasu, vklouzly pod triko a začaly ho hladit po břichu.

Od té chvíle se vše proměnilo ve změť tlumených zvuků, tichého sténání, žhavých doteků a animálního vrčení. Na chlapcových kalhotech se rozprostírala mokrá skvrna preejakulátu.

Stilosova vůně pomalu dováděla Dereka k šílenství. Měl štěstí, že ten kluk napůl spal a nemohl vidět alfův obličej v beta formě. Nemohl si jednoduše pomoct. Ty zvuky, pachy, tlukot srdce, to vše v něm probouzelo zvíře.

Možná by měl přestat. Stiles mu nedal povolení se ho intimně dotýkat. Na druhou stranu ani nijak neprotestoval a definitvně si užíval vše, co mu Derek dělal. Možná si ráno bude myslet, že to byl jen erotický sen.

Stačilo jen párkrát přejet přes bouli v mladíkových kalhotách a vzduch byl naplněn silnou vůní semene. Vlk z toho šílel. Tak moc chtěl Stilese vtisknout do polštářů a vzít si ho jako zvíře, kterým byl. Označit si ho jako své teritorium, svůj majetek. Vtisknout mu do kůže modřiny. Líbat ho dokud nebude mít rty nateklé krví. Šukat ho jako by to bylo poprvé a naposled, kdy se svého chlapce může dotknout.

Stiles nevypadal, že by se měl v nejbližší době vzpamatovat ze svého orgasmu a tak se vlkodlak párkrát zhluboka nadechl a silou vůle přikázal své erekci ať jsi jde lehnout, protože dnes žádnou akci rozhodně neuvidí. Nehodlal si vzít Stilese proti jeho vůli, v polospánku, kdy neví co se s ním děje.

Sesbíral vláčné tělo do náručí jak nejněžněji dokázala a odnesl ho do své ložnice. Stiles si z polospánku tiše broukal, zvuk, který zahřál Dereka u srdce. Kéž by byl jeho chlapec pořád tak spokojený. Vůně starých knih a kamenů zahřátých na slunci stoupající z jeho delikátn kůže.

Uložil Stilese do postele, přetáhl přes něj deku, ale než stačil odstoupit od lůžka, mladík ho chytil za zápěstí.

"Nechoď," zamumlal nezřetelně.

Vlk zaváhal. Nebyl to ten nejlepší nápad, zvlášť, když Stiles voněl pouspokojení a sexu. Na druhou stranu, jak často se mu poštěstí spát po chlapcově boku bez nějakého jiného člena smečky poblíž, rušící ho v jeho malých intimních fantaziích? Tohle byla jeho šance.

Stiles zavrněl, když se k němu přitisklo horké svalnaté tělo. Jestli si Derek myslel, že největším pokušením noci bude překonat svou nezkrotnou erekci tak se mýlil. Mladík byl k němu otočený zády, otíral svůj pevný zadeček o Derekovi erekci a úspěšně do váděl vlkodlaka na pokraj všech sil.

"Derek," zašeptal Stiles, když se o něj začal alfa aktivně otírat.

Cítil, jak hlava jeho erekce přejela přeschlapcův vstup. I přes všechny ty vrsty oblečení mohl cítit, jak se ty svaly stahují, lákají ho, zvou ho dovnitř. Stiles si to očividně taky užíval. Byl bez dechu a jemně se třásl.

Pokojem otřásalo animální vrčení spokojeného alfy.

Po chvíli toho sladkého mučení, která se zdála být věčností si Stiles přitáhl Derekovu dlaň mezi stehna, zatímco si stahoval oblečení. Úctyhodný výkon na někoo s ADHD, kdo se ani neotěžuje posadit pro daný úkon. A po celou tu dobu se nepřestal o svého vlka otírat. Derek byl více než spokojený.

Mladík se svíjel pod silnými dlaněmi. Tiché vzdechy a kňourání jen povzbuzovaly Dereka v jeho laskání. Výkřiky slasti byly ještě lepší, když ho vlk začal kousak do krku. Olizovat delikátní křivky jeho hrdla.

S vynaložením menšího usílí se mu podařilo osvobodit svou dosud opomíjenou erekci. Hlavička byla nalitá krví a blyštila se unikajícím preejakulátem. Poslední zbytky sil vynaložil na to, aby okamžitě nezajel do toho lákajícího tepla, které mu Stiles tak ochotně nabízel.

Chytil svůj penis do rukou a začal jím přejíždět přes pulzující otvor.

"Bože. Stilesi," vydechl rozechvěně. "Tak moc to chceš, že ano? Chceš mě v sobě. Uvnitř toho nádherného těla. Tak hluboko jak jen to jde."

Teď se Stiles přestal úplně ovládat. Nekontrolovatelně blábolil. Vykřikoval Derekovo jméno, ponoukal ho, aby si ho vzal. Nejlépe teď. Hned. V tento moment.

"To by jsi chtěl, že ano?"

Stiles místo odpovědi jednoduše dál pohyboval boky. Snažil se navést Derekův penis do svého nitra, ale bez úspěchu.

"Ššš. Ne tak rychle."

Odkudsi se vzal prsty namočené v lubrikantu. Mladík téměř vyl potěšením, když do něj jeden z nich vnikl a okamžitě našel to sladké místečko. Derek si třel svou erekci o chlapcovo pozadí. Nechával tam mokré stopy na bělostné kůži.

"Přesně tak. Správně. Šukej se na mých prstech jako správný hoch."

A jeho chlapec udělal přesně to. Divoce trhal boky tam a zase zpět.

"Prosím."

"Prosím co? Co bys chtěl?"

Stiles ho chytil za zápěst a výtahl ho ze svého těla. Otočil se k muži čelem. Musel uznat, že Derek je to nejnádhernější stvoření na světě. Nejenže byl nadpozemsky nádherný, měl dokonalé tělo a svaly jakoby vytvořené Photoshopem, ale také to vypadalo, že to všechno teď Stilesovo.

Věnoval svému vlkovi pomalý, láskyplný polibek. Jejich první!

"Tebe. Chci jen tebe," zašeptal do těch heboučkých rtů.

Vmžiku byl Derek uvelebený mezi jeho stehny. Třel se o každičký kousek mladíkova těla. Pomalu. Láskyplně.

Po chvilce si Stiles uvědomil, že mu vlk šeptá sladká slovíčka. Věci, po kterých se mu chtělo plakat štěstím. Objal ho, přitáhl si ho bliž k sobě, aby ho mohl volně líbat na každý kousek kůže, který mu byl nabídnut.

Derek navedl svou erekci k chlapcovu otvoru. Jemně kolébal boky, pronikal do něj kousek po kousku. Tak pomalu, že ho Stiles musel prosit, aby si ho konečně vzal.

Křičel a kňoural a sténal a plakal. Zarýval nehty do svalů pohybujících se rytmicky pod opálenou kůží. Derek mu slíbal každičkou slzu. Líbal ho hluboce, vášnivě.

"Aaaaaaaaah!" vykřikl kdosi.

Jak Derek tak Stiles ztuhli v šoku.

Kdesi za nimi se ozvala hlasitá rána a pár dalších vákřiků doprovázených zvukem spuště fotoaparátu na mobilu.

"No vidíš, synovče. Věděl jsem, že někdo tak sexuálně vyprahlý jako ty neodolá našemu nádhernému Stilesovi, když vám poskytnem trochu soukromí."

Derek to sice neviděl, ale mohl slyšet strýcův úšklebek. Díky Bohu že byl zády ke dveřím. Stiles na druhou stanu tak šťastný nebyl. Chudách hoch koukal na jejich návštěvníky s široce otevřenýma očima. Zapomněl i dýchat. Snad se neudusí.

"Do toho kluci! Kurňa, Boyde, koukni na tenhle úhel. Holky z Tumblru mě za tohle prohlásí královnou," prohlásila Erica. Byla štěstím bez sebe. Ta zemře jako první.

"Okamžitě-"

"Au! Nehejbej se! Pokud sis nevšiml tak mám tvého XXL ptáka ohniváka ve své jeskyňce zázraků. Trochu citu!"

Toho se chytl Peter. "Ano, synovče. Trochu citu. Zkuste příště víc lubrikace."

Chvíli bylo mrtvolné ticho. Trapné ticho.

Stiles si odkašlal.

"Ehm... tak jak bylo v kině?"

Isaac se konečně nějakým záhadným způsobem dostal z toho infarktu, který ho položil na zem. Byl štěstím bez sebe.

"Scott a já jsme se zasnoubili!"
 

29 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Scudl007 Scudl007 | 10. dubna 2014 v 20:16 | Reagovat

Tak to byl ... nářez, nádhera, sladký a vtipný zároveň. Moc se mi to líbilo :) Amazing :*

... I když to bylo užasné, stále doufám, že jednoho dne (co nejdříve) bude slibovaný bonus na Derek/Stiles/Peter ...

I love you :*

2 Myrtle Myrtle | 10. dubna 2014 v 20:24 | Reagovat

Už jsem ti řekla jak moc tě zbožňuju? Tohle bylo geniální! *_*
Btw: stejně jako Scudl pořád doufám v slibovaný bonus :D

3 Keigh Keigh | 10. dubna 2014 v 20:31 | Reagovat

... u fucking kidding me. pták ohnivák a zasnoubení v kině. tak se to mělo jmenovat.

4 LoLo LoLo | 11. dubna 2014 v 13:14 | Reagovat

Aww omg.

You don't have to be sorry at all, dear.

I love it. God, do I love it. Funny, just as I thought it would be.

I love you, thank you.

5 Hifi Hifi | Web | 12. dubna 2014 v 1:20 | Reagovat

No neee :D Styl "polovina obrazovky Word, druhá polovina 2048" ti očividně svědčí, drahá :D
love ya ^^
děkuju

6 Benjamin Benjamin | Web | 13. dubna 2014 v 12:58 | Reagovat

Musím říci, že tedy extrémně povedené.
Konec nejlepší! :3

7 Enari Enari | E-mail | Web | 18. dubna 2014 v 22:36 | Reagovat

[1]: Já vím, že jsem Vám ten threesome slíbila už hodně dávno. Zkuste to přes Keigh. Ta mě dokáže přinutit ke všemu... má biče a clampsky XD

[4]: I'm glad you are satisfied, sister mine :-*
Vážně mě hrozně žralo pomyšlení, že by se ti to nelíbilo, když sis to poctivě vybojovala a ještě jsi na to tak dlouho čekala...

Všem Vám moc děkuji, srdíčka moje! Kéž Vás všechny navštíví beautiful gay boys ve Vašich snech :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama