Screwed Up

18. března 2014 v 19:48 | ~Enari
Název: Screwed Up
Pairing: Derek Hale/Stiles Stilinski
Warning: light BDSM
Beta: Kayleigh McCamyo
Cover: Kayleigh McCamyo
Poznámka autorky: Nejdřív jsem to chtěla pojmenovat Shameless PWP, ale pak jsem si to rozmyslela... I když tahle povídka je lame as hell >_<
Děkujte Keigh. Ta mě pravidelně kope do zadku, abych prý něco psala... to je náš BDSM vztah XDStiles pevně sevřel zuby kolem koženého roubíku. Znovu zkusil párkrát zatahat pouta, která mu za zády držela zápěstí u sebe a zařezávala se do jemné pokožky. Nohy ho bolely v kolenou, protože měl provazy připevněná stehna těsně k lýtkům. Au. Navíc se začal chvět zimou, protože někdo se neobtěžoval nainstalovat do téhle místnosti topení a vůbec nepomáhalo, že Stiles byl kompletně nahý. Tohle nešlo podle plánu. Vůbec to nešlo podle plánu!

Alespoň, že ty peřiny byly měkoučké. Moc hezky by se v nich spalo. Až na to, že byl Stiles svázaný! A měl odkrvené všechny končetiny.

A byla mu zima.

A ten vibrátor taky nepomáhal.

K čemu se to nechal zase ukecat?!?

Už ho začíná bolet i svěrač! Proč ta nechutná věc musí být zapnutá na nejvyšší nastavení? Kdo to vůbec vymyslel?

Au.

Kde je Derek? Co mu trvá tak dlouho? Za tohle bude msta! Krvavá a bolestivá! Veganský týden!

Bože, au. Ty kolena ho ničily.

Říkal pět minut! Pět minut znělo jako sranda. Pět minut hardcore bondage je sranda, ne?!? Ale tohle je moc. Auuuuuuuuu!

Kde sakra je? Tohle je věčnost plus šestnáct století.

Jedna brambora. Devě brambory. Tři brambory. Au. Čytři brambory. Pět brambor. Šest brambor. Už nikdy BDSM. Sedm brambor. Osm brambor. Malý Stiles už si šel dávno lehnout. Jak může sedmnáctiletý věčně nadržený kluk uprostřed erotického aktu změknout?!? Jak?!? Devět brambor. Deset brambor. Jedenáct brambor. Dvaná-

"Stilesi!"

Dveře se z hlasitou ránou otevřely a do místnosti vběhl vystrašený vlkodlak. Stiles ho chápal. On by se také bál sám sebe, kdyby se tu nechal bůh ví jak dlouho.

Derek na chvíli zaváhal, když uviděl 'VRAŽDA' vepsané v Stilesových očích. Tak znova - Stiles ho
chápal.

Naštěstí se z toho muž rychle dostal, obrnil se před všemi útoky, které brzy zamíří jeho směrem a jal se Stilese osvobodit. Nejdřív pár rychlými pohyby rozřízl provazy, které už nadále nebyly chlapcovými kamarády. Nope. Už nikdy víc hraní si po nocích na doktora.

"Promiň. Ten parchant musel vědět, že tu jsi, protože to záměrně protahoval."

Stiles vydal pár nesrozumitelných zvuků, když mohl konečně natáhnout nohy. Ruce mu volně ležely po stranách těla a ne, rozhodně teď ničím nehodlal hýbat.

Derek s roubíkem zaváhal a bylo naprosto jasné proč. Mladík se na něj zamračil, protože ano, já tě kousnu!

"Promiň," omlouval se zas znovu, když pomáhal mladšímu muži si pořádně sednout.

Nakonec sebral odvahu a vytáhl mu roubík z úst. Stiles ho celou dobu hypnotizoval pohledem. Nestávalo se často, že by se alfa vyhýbal očnímu kontaktu, ale tuhle akci řídil instinkt přežití a sebezáchovy.

"Ok," hlesl mladík zatímco si mnul bolavé zápěstí. "Kdo to byl? Koho že to vlastně vykastrovat jakmile dostanu většinu svalů pod kontrolu?"

Vlkodlak se okamžitě jal masírovat chlapcova lýtka. Bylo mu toho hocha trochu líto, protože to přece jen byl člověk. Křehký. Zničitelný. S odtikávající záruční lhůtou. Odtáhl ruce, když se Stiles začal vrtět, aby našel lepší polohu pro sezení. V Derekově mysli se ozval výstražný poplach v momentě kdy sebou jeho chlapec cukl.

"Co se děje?"

"Ta pitomá věc se do mě snaží vyvrtat druhou díru."

Alfa párkrát nechápavě zamrkal než mu došlo o čem vlastně mluví. Vylezl si na postel a uvelebil se mezi chlapcovými stehny, které něžně pohladil. Svaly se pod jeho dlaněmi znatelně chvěly.

"Snaž se uvolnit, ano?"

Vypnul tu proklatou věc, ale zdráhal se dělat něco jiného. Nebylo divu. Jeho milenec nebyl zrovna v nejlepší náladě. Chytil Stilese za bok a druhou rukou jemně mapoval okolí mladíkova utrpění.

"Tak už to sakra vytáhni."

Derek rychle přikývl, vzal vyčnívající část a začal jí pomalu vést ven.

"Už to bude," šeptl.

"To doufám. Začíná to být fakt nepří-"

Stiles velice mužně vypískl a stáhl svaly kolem rozměrné hlavy vibrátoru.

"Promiň," opakoval znova Derek.

"Tak už to vytáhni! A kdo to tam dole byl?"

Stiles si oddychl když z něj ta věc konečně vyklouzla. Přitiskl k rozbolavělému místu prsty a snažil se třetím ulevit od nepříjemného pocitu. Vlkodlak se mezitím vrátil k masírování lýtek.

"Peter. Ten parchant musel vědět co se tu děje. Mohl jsem na něm vidět jak si to celé užívá. Záměrně mě zdržoval!"

Mladík padl uvolněně do peřin.

"Tak se postaráme, že zhebne podruhé. Tam přitlač."

Derek okamžitě udělal, jak mu bylo nařízeno.

"Podívej se na to. Dokonce už nemám erekci! Víš co to je když šestnáctiletý, věčně nadržený kluk s výdrží chlapa sjíždícího Viagru, ztratí bonera?" obvinil ho Stiles a mohl vidět jak muži klesla ramena.

"Promiň. Vynahradím ti to."

"Hm..." povzdechl si chlapec.

Sice chtěl ještě chvilku nadávat, ale Derek uměl dávat tak nádherné masáže! Příštích pár minut bylo naplněno vrněním spokojeného člověka. Derek pomalu postupoval směrem nahoru, jemně mnul bledá stehna a sem tam zajel až k rozkroku, než se vrátil zpět na bezpečnější území. S takovou netrvalo dlouho a erekce byla znovu na světě. Muž pokračoval v jemných dotecích, které se stávaly čím dál troufalejšími. Třísla, boky, perineum. S takovou obsluhou si Stiles nemohl stěžovat.

Mladík tiše zasténal, když ho muž začal líbat blízko jeho rozkroku. Jen něžné polibky, nic víc. Lehce okusoval hebkou kůži a pak postižená místečka utěšoval jazykem. Pomalu se dopracoval až k citlivé kůži za varlaty, které věnoval nejvíc pozornosti.

Stiles už naplno sténal a svíjel se pod jeho doteky. Prsty zajel Derekovi do vlasů tak, jak to měli oba rádi. Alfa mu pomalu přejížděl dlaní přes naběhlou erekci a mladík zvažoval, že Derekovi přece jen odpustí.

Vlk se zrovna chtěl posunout o kousek níž, ochutnat svého chlapce zevnitř, ale Stiles s jeho plánem nesouhlasil a trhnutím za vlasy ho odtáhl od svého zněužitého otvoru.

"Budeš muset hodně tvrdě pracovat pro výsadu se ještě někdy přiblížit k mému zadku," prohlásil rozhodně.

Derek jen přikývl a s chutí se vrhl na chlapcovu erekci. Olizoval temně rudou špičku mladíkova čnícího penisu. Následoval cestičku naběhlých žil až ke kořenu a zas zpět, než konečně semknul nadané rty kolem tvrdého masa a začal sát. Labužnicky hltal každou kapičku preejakulátu, kterou se mu podařilo z jeho chlapce vyloudit. Dlaněmi bloudil po šíhlém těle, jemně tahal za citlivé bradavky, laskal pevná stehna, škrábal kůži na stahujících se břišních svalech.

Stiles vydával ty nejnádhernější zvuky. Sténal a kňoural jako něco rozkošně zranitelného. Jako kořist. Dereka to dovádělo k šílenství, doslova. Čas od času se stávalo, že se Derek, rozený vlkodlak, přeměnil nezávisle na své vůli. Ještě štěstí, že byl jeho malý človíček zvyklý na pohled zvlčelého vlkodlaka v posteli.

Muž se odtáhl, protože rozhodně nechtěl Stilesovi ještě víc ublížit tím, že by ho poranil svými tesáky. Vytáhl se po svíjejícím se těle až nahoru, kde věnoval mladíkovi sladký polibek.

Stiles spokojeně zavzdychal, objal svého vlka kolem ramen a shodil ho na postel, kde se na něj obkročmo sedl. Derek se sice bál... pohybovat, když byl v tomhle stavu, ale on takové zábrany neměl. Rychle rozepnul vlkovy kalhoty, vytáhl jeho erekci a začal se o ni třít svou vlastní. Vlkodlak sebou trhl, jeho tělo se napjalo, než se odhodlal se konečně uvolnit a začít si užívat.

Stiles je oba vzal do rukou začal je rychle masírovat. Už byl docela zoufalý a pohled na zvlčelého Dereka bylo afrodiziakum. Mladík se položil na rozložitou hruď, jednu ruku obtočil kolem mužova krku, druhou dál zběsile pumpoval obě jejich erekce. Boky rychle přirážel v nepravidelném tempu a stejně tak i Derek.

"Hah... hhmmm... bože..." sténal Stiles se slzami v očích. Derek ho mučil celou hodinu než k nim zavítal Peter. Byl nadržený a smysly měly dávno po zavíračce, suďte ho.

"Stilesi... já... promiň..."

"Buď ticho a... hah... udělej se..."

Vždycky to nakonec odskákalo prostěradlo. Derek ve snaze nezranit svého chlapce svými drápy vždycky tahal prostěradla a stejně tomu tak bylo i dneska.


Stiles s výkřikem vyvrcholil, jeho vlk ho doprovázel chvilku poté za zvuku ohlušujícího vytí.
 

29 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Scudl007 Scudl007 | 18. března 2014 v 20:05 | Reagovat

OMG ... Vůbec jsem se na začátku nesmála :D Nářez :D Moc se mi povídka líbila :*
.
.
.
.
.
Těším se na trojku Derek/Stiles/Peter :*
.
.
.
.
.
Já upozorňovala, že s tím budu otravovat :D i love you :*

2 ♡♡♡ ♡♡♡ | 18. března 2014 v 20:05 | Reagovat

XD "Stiles velice mužně vypískl"  
omfg. love it. love you!
Budu se těšit na další :-)

3 Wendy Wendy | 18. března 2014 v 20:06 | Reagovat

Ty. Mě. Jednou. Zabiješ.
Dokonalý. I really love it! Chci další! Hned!
Ach. Mozek si vzal dovolenou. To je zlý. Měla bych se učit... Hmm... To počká.
Pokračuj v psaní, Sweetie. Prosím. Je tu dost zvrácených bytostí, kteří si tvého psaní cení. Tak prosím pokračuj. Stále. Bez přestávky.
Prosím?

4 Jana Jana | 18. března 2014 v 20:21 | Reagovat

Veganský týden? Počítání brambor? Derek a Stiles?
Už ti někdo řekl, že jsi úžasná?
Jsi úžasná a ta povídka je skvělá.

5 ana horan.† ana horan.† | 18. března 2014 v 21:27 | Reagovat

:'DD
YOU WANNA KILL ME AGAIN!!!
This is... :D fuckin' awesome :3
Stiles... Derek... Sterek.. Sterek porn :3 i'm in sky
I love ya babe!!!

6 Hifi Hifi | Web | 19. března 2014 v 19:46 | Reagovat

...whaaat? Jak sakra dokážeš tak dobře kombinovat dvě zdánlivě nekombinovatelné věci?! Vysvětlení!

7 KalamityJane KalamityJane | Web | 20. března 2014 v 12:57 | Reagovat

omg :D To bylo... To bylo... já nevím :D pobavila jsem se, díky

8 Enari Enari | E-mail | Web | 20. března 2014 v 20:44 | Reagovat

Moc Vám všem děkuji za nádherné komentáře!

9 Katie Katie | 22. března 2014 v 11:12 | Reagovat

Výborné. :) Miluju tvůj styl psaní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama