Nogitsune's prisoner

11. března 2014 v 16:48 | ~Enari
Název: Nogitsune's prisoner
Fandom: Teen wolf
Pár: Derek/Stiles!nogitsune
Autorky: Kayleigh, Enari
Beta: Chiara, Waflař, Err, Akki
Upozornění: explicit, rape
Cover: Kayleigh

Just so you know... neither me nor Keigh are sorry :)"Hmmm."

Při tom zvuku sebou trhne a okamžitě se vyšvihne do sedu, jen aby zjistil, že je pevně spoután.

"Naše zarostlá Šípková Růženka se rozhodla otevřít svá spanilá očička?" ozve se odněkud z rohu místnosti.

Kovové řetězy nad jeho hlavou hlasitě zařinčí, když s nimi párkrát trhne ve snaze se osvobodit. Derek se s naštvaným vrčením otočí na svého věznitele. Tesáky obnažené, drápy vysunuté. Někdo to tu za chvíli pěkně schytá.

"Heh. Asi ne tak spanilá. Chtělo by to manikúru, aspoň jednou dvakrát do měsíce," podotkne chlapec.

Až teď Derekovi dojde, kdo to vlastně je.

Stiles - nebo spíš ta věc uvnitř Stilese - se na něj sladce usměje.

"Vyspinkali jsme se dobře?"

V prázdné místnosti - sklepení? Sklad? Industriální prostory? - se jeho hlas nese v ozvěnách a dodává mu na zlověstnosti. Derek zváží své šance. Dostat se z pout by nebyl takový problém, řetězy přetrhne, nogitsune zabije, ale…

Stiles.

Pořád je to Stiles, ten ukecaný naivní mladý bezbranný klučík s plnou pusou sarkastických poznámek. I kdyby chtěl, nedokáže mu ublížit. Kromě toho si je jistý, že je jedno, kolikrát by se pokusil utéct. Nogitsune si ho vždycky znova najde, znova ho přelstí a znova ho dostane do téže situace. Pak si ale uvědomí další věc.

Je nahý.

Je nahý a svázaný a nogitsune si ho prohlíží jako oběd.

"Ow," protáhne potěšeně Stiles. Nogitsune. To je jedno. "Snad se teď nezačneme červenat. Víš, za jiných okolností by se tady náš společný kamarád, Stiles, tetelil blahem."

Chlapec si k němu přisedne na zem pokrytou polštáři a dekami. Jak je vidět, dal si záležet, aby jim oběma bylo pohodlno.

"Co chceš?" vyštěkne podrážděně vlkodlak.

Nogitsune nad tím povytáhne obočí.

"Co chci? Já?" s hraným zmatkem v očích na sebe ukáže. "Otázkou spíš je, co chce Stiles?"

Derek sebou málem trhl, když na něj ta věc začala sahat. Byl to jen hravý dotek. Prsty putující přes pevné svaly na hrudi, vykreslující různé tvary, nehty jemně škrábající napjatou kůži.

"Stilese z toho vynech!"

"Nope."

Derek výhružně zavrčí, ale nogitsune se jenom uchechtne: "Prosím tě, jako by ti to bylo taaak nepříjemné."

Derek na démona v těle chlapce nasupeně zahlíží a rozhodne se, že pokud si má vybrat mezi svou pýchou a Stilesovým životem, chlapec v žádném případě nepřijde k úrazu.

"Proč sis vybral jeho."

"Hm?" pozvedne obočí nogitsune. "Jeho?"

Ukáže na své tělo, Stilesovo tělo, a rozchechtá se na celou místnost. Musí pokračovat ještě za Derekem, podle zvuku ozvěny. "Vypadá tak nevinně, že? Nikdo by to do něj neřekl… ale je psychicky narušený, mladý, inteligentní a tak strašně, strašně, strašně moc zamilovaný… do jistého zpropadeného psa," prskne, "a já se nemůžu soustředit na svou práci, kvůli tomu jeho neustálému žvatlání a pípání a sténání tvého jména! Chci jeho, protože ho chci. Mám svoje důvody. Ale protože on chce tebe, a já to musím pořád snášet a už mi z těch myšlenek hrabe a dělá se mi z nich fyzicky špatně, to nevím. Ale dám mu tě a budu mít klid."

Derekovi přeběhne mráz po zádech. No, aspoň ví, proč ho nogitsune chce. A proč je tu Derek.

"To nemůžeš," namítne, i když je mu jasné, že ho duch nebude poslouchat.

"Neříkej, že teď začneš s tím 'je mladý a pod zákonem' nebo ještě lépe 'tohle je znásilnění.'"

Stiles teatrálně rozhodí rukama způsobem, který až příliš připomíná Petera. "Proč si lhát? On tě chce. Ty ho chceš. Tak oba zmlkněte a buďte rádi, že jsem si na vás ve svém nabitém programu udělal čas."

"Asi bych spíš začal s tím 'jsi jen další prohnaný bastard, kterého zabiju' a 'sáhni na mě a rozpárám ti hrdlo'."

"Vlastníma zubama?" usměje se mladík.

Derek varovně klapne čelistí. Z tohohle se nemůže vysoukat, takže mu nezbývá, než vyzvídat. "Proč se vůbec zdržovat se mnou a Stilesem tady? Vem si jiného člověka, který by ti byl lepší loutkou."

Nogitsune se uchechtne: "Hezký pokus, pse… Ale jak jsem řekl. Chci Stilese. Víc hlav víc ví, a tenhle chlapec mi bude užitečný. Jenže nemůžu přes to jeho sténání a obrazy tvého nahého těla myslet na to, co od něj potřebuju. Takže si to odbudeme rychle. A já si to navíc užiju, haha."

Derekovi se pranic nelíbí ten výraz. "A co… co chceš dělat? Jaký máš plán, nogitsune?"

Stiles přivře oči a nasadí zamyšlený výraz. "Nejdřív se s tebou vyspím. Pak si pohraju s pár lidma. Nějaké možná sem tam zabiju. To víš, žádný trik není bez oběti. Následuje zbytek Beacon Hills. Hmm… chtěl bych to dotáhnout zpátky do Japonska. To víš, domov je domov."

"Kdo by to byl řekl, že nogitsune bude patetický…" poznamená Derek.

"Sentimentální," opraví ho něžně Stiles. "Sentimentální, pse. Do patosu mám asi tak daleko jako ty do Alpha vlkodlaka, haha."

Derek nasadí patentovanou bitchface, která asi musí být vepsaná v genech, protože tenhle výraz dokážou vykouzlit jen členové Haleovy rodiny.

"Teď popojedem k těm zajímavějším věcem," Stilesova dlaň se rázem ocitne kolem Derekova penisu, který pevně sevře.

Vlk málem nadskočí, protože tohle vážně nečekal. Slyšel někdy ten démonický parchant o předehře?!

"Odpustíš mi, když teď nějakým záhadným způsobem nevytasím ze zadku kondom, že? To je jeden z mála triků, které nogitsune prostě neumí."

Derek chce odseknout, ale ta hebká dlaň pohybující se nahoru a dolů po jeho citlivém údu mu v tom efektivně zabrání. S hrůzou - a pořádnou porcí hanby - si uvědomí, že nikdy v životě tak rychle neztvrdl.

"Ale," mlaskne potěšeně Stiles. "Co to tu máme? Tohle dává totálně nový význam pro titul Velký Zlý Vlk."

Derekovi se navzdory odporu rozlije červeň po tváři. Mele nogitsune blbosti, nebo ho Stiles doopravdy… chce? A pokud ano, Derek pochybuje, že by to takhle chtěl Stiles. Takhle… takhle. Svázaného Dereka, bez předehry, rychle, drsně, bez citů, bez polibků, bez lásky… Dereka konečně napadne, že tohle je spíš mučení Stilese než jeho. Skousne si rty a usmyslí si, že se nebude bránit. Pokud tohle je to, co nogitsune chce, možná, že pak nebude ke Stilesovi tak krutý. A možná se mu povede ještě něco vyšpiónovat.

A proč mu teď Stiles roztahuje nohy? Co to… počkat, co to…?!

"A promiň, ale z kapsy nevytáhnu ani lubrikant… tohle nogitsune taky neumí," uchechtne se Stiles a pronikne prstem do Derekova těla.

Muž se okamžitě napne, což není zrovna dobrý nápad. V případech jako je tento by se měl spíš snažit uvolnit.

"Nevím jak ty, Fido, ale já si to už teď užívám. Ten tvůj výraz je prostě rozkošný. Vypadá to, jako bys měl mít každou chvíli mrtvičku," ušklíbne se nogitsune, zatímco pohybuje prstem dovnitř a zas ven. "Ach ano, já zapomněl, že vy vlci máte tu dominantní pomlčka submisivní věc, že?"

Stiles s menšími obtížemi přidal druhý prst. "Jeden vyřvává triumfálně na měsíček, klátí kolemjdoucí sukně... a ten druhý má vždycky odřená kolena," odfrkne si chlapec.

Derek hlasitě sklapne zuby, když ani ne minutu po prstu číslo dvě se do něj začne cpát trojka.

"Sorry, kámo, ale jak už jsem řekl, mám nabitý program. Chceš čtyři prsty nebo půjdem rovnou na věc?"

Vlk jen stiskne čelist, ale jinak ze sebe nevydá ani hlásku.

Nogitsune se nad tím zamračí. Na truc do něj párkrát prudce pronikne prsty. Cítí, jak se kolem něj svírají horké svaly a snaží se ho vypudit.

"Na něco jsem se tě ptal."

"Jdi do háje," procedí muž skrz zaťaté zuby.

Nogitsune se rozesměje: "Ne, ne, broučku, já půjdu do prdele. A ani si nedokážeš představit, jak rád, protože to štěně tuhle," a myslí tím Stilese, "mě tebou mučí už několik dní. Takže vám dvěma konečně dám to, co chcete-"

A v Derekovi mizí čtvrtý prst, protože prostě proč ne.

"-A pak si půjdu po svých."

Derek se stáhne a snaží se utéct jeho dlaním, kamkoli to jde, jenže problém je v tom, že to nejde. Uklidní se a snaží se pravidelně dýchat, soustředí se na Stilese, na mladého chlapce s nevinnou duší, ne na odporného démona, který z něj právě vytahuje prsty.

"Dostatečně připravený, brouku?" mrkne na něj Stiles. "A promiň, neoplývám zrovna něhou…"

Přitáhne si Dereka za roztažené nohy k sobě, rozepne si poklopec a nespokojeně sykne. "No tak, Stilesi, s měkkýšem v kalhotách ho neošukáš, kruci!"

Derek se zamračí. Stiles vnímá? Dokáže vnímat své tělo, kterým je manipulováno, a on nedokáže nic udělat? To je ten nejhorší způsob mučení, jaký si Derek neuměl ani představit.

"Tak nevím, Stilesi. Moje tělo to není, mě to bolet nebude, když ti useknu tu tvoji žížalku," zavrčí démon nespokojeně. "Vyber si, buď okamžitě ztvrdneš, nebo ti budu sekat části těla, které ke svému plánu nepotřebuju. Začnu koulema, pak ti useknu penis a pak prsty na nohou, jeden po druhém."

"Ne!" křikne Derek. "Ne, to nedělej. Prosím."

Derek skloní hlavu. Kruci.

"Hele, mně je to jedno. Bude se šukat nebo sekat, mně na tom nesejde," pokrčí rameny nogitsune.

"Jsi neskutečně zvrácený hajzl," uleví si Derek.

"Jsem nogitsune. Vyžívám se bolesti a utrpení jiných, což bys věděl, kdyby sis udělal domácí úkol," oznámí mu uštěpačně Stiles, zatímco se sám snaží dopomoci k erekci rukou.

Chvíli je ticho rušené jen tichými zvuky tření kůže o kůži. Vlk tak dostává šanci uklidnit své zběsile bijící srdce. Je to jen sex, nic víc.

Nogitsune je čím dál netrpělivější při své snaze dostat se do nálady. Ve skutečnosti to vypadá, že dělá víc škody než užitku. Při pohledu na prudké neopatrné pohyby musí Derek politovat Stilese, protože tohle rozhodně nemůže být příjemné.

"Je to v pořádku," ozve se nečekaně vlk.

Mladík strne uprostřed pohybu, oči doširoka rozevřené překvapením.

"Je to v pořádku," zopakuje a může téměř vidět jak Stiles - jeho Stiles - vyplouvá napovrch. "Ty budeš v pořádku. Nenechám tu věc, aby ti ublížila."

Pak se chlapec křivě usměje a je jasné, že kitsune je zpátky.

"Ale…" protáhne potěšeně duch. "Co dál mi chceš povědět, zlato? Hmmm?"

Napůl se položí na silné tělo a přirazí k sobě jejich boky. Derek může cítit napůl tvrdý penis na svém stehně. "Nechtěl bys mi pomoct s tímhle malým problémem?"

Ještě jednou tvrdě přirazí proti Derekovým bokům a jeho erekce opadne. Kitsune cosi křikne v japonštině a vstane. "Já se ti tady na tohle můžu taky docela dost dobře vykašlat, víš to? Nemám na tebe a tvoje blbosti čas, takže se prosím tě uklidni."

Derek si myslí, že chce zase Stilesovi dopomoct rukou, ale lišky zdá se nejsou zrovna trpělivými tvory, protože nogitsune se vytasí s nožem: "Ani to nebude bolet."

"Ne!!!" vykřikne zděšeně Derek. "Ne! Přestaň, přestaň, prosím!"

Nogitsune se zastaví. "Proč bych neměl? Nechce šukat teď, tak nebude už nikdy."

"Nech mě - nech mě mu pomoct. Prosím. Stilesi? Stilesi, poslouchej mě. Udělej, co chce. Slibuju…" polkne. "Slibuju, že až bude konec, až bude po všem, vynahradím ti to. Budeme… uděláme to jinak, ano? Tak, jak si to představuješ. Neboj se a udělej, co nogitsune chce. Mysli na to, že potom, až… až budeme sami dva… bude všechno po tvém. Bude všechno tak, jak si jenom budeš přát, ano? Ale musíš udělat, co chce. Neboj, neublížíš mi, slibuju."

Zase ten moment. Skoro Stiles. Tentokrát delší dobu, Derek toho potřebuje využít, dokud se nogitsune zdá rozptýlený. Nůž má stále v ruce, ale nechystá se s ním pohnout.

"Víš... víš co bych s tebou dělal, Stilesi?" začne vlk váhavě.

"Hmmm?"

Nogitsune mu jemně přejíždí nehty přes stahující se svaly na vypracovaném bříšku. Není v tom nic erotického, ta věc si jednoduše jen hraje.

"Nelíbal bych tě," vydechne zastřeným hlasem Derek. Tuhle scénu si už představoval tisíckrát a měl jí zmapovanou do nejmenšího detailu. "Jen bych tě vtiskl do peřin tak aby ses nemohl hýbat. Držel bych tě, vdechoval tvou vůni."

Mladým tělem projede jemný záchvěv vzrušení.

Stiles se mu posadí obkročmo na boky, aby měl víc prostoru na to své... otlapkávání. Ty hbité prsty teď muži projížděly rozcuchané vlasy, což bylo něco, co mělo na Dereka zvláštní účinek.

"To by mi stačilo. Jen tvoje vůně. Vnímal tlukot tvého srdce. Teplo tvého tě-"

"Nuuuda," přeruší ho kitsune. "Ten spratek se jen tetelí blahem. Jestli z toho chcete vy dva dělat soap operu tak vás jednoduše zabiju oba, protože na tyhle slaďárny fakt nemám rostlý ocas," zavrčí.

Derek vyhodí boky do vzduchu. Účinně tak vyvede démona z rovnováhy a zároveň získá trochu slastného třetí v těch správných místech. Podle překvapeného stenu pozná, že udělal dobře. Stiles se teď o něj opírá s dlaněmi položenými na rozložité hrudi. Vlk se ani neobtěžuje s provokací nogitsune a rovnou zahájí útok na chlapcovy nižší partie. Pohupuje boky, tře se a otírá o ta správná místa.

"Ok. Myslím, že jsi mě… ah… přesvědčil."


Muž raději mlčí a dál pokračuje s rytmickými pohyby, než se Stiles zvedne. Nikam však neodejde. Zůstane stát obkročmo nad Derekem a pomalu se zbaví zbytku šatstva. Jeho vězeň hltá pohledem každý jeho pohyb. Je to tak roztomile pitomý výraz, že se kitsune musí zasmát. Tihle dva jsou jako stvoření pro epickou romanci končící masakrem a spoustou krve. Hm. To taky není špatný nápad. Až si zašuká s tímhle svázaným psíkem, koukne na splnění této položky na seznamu - ukončit tuhle romanci v shakespearovském stylu.

Derek čeká, co bude. Vztáhl by dlaně na jeho holeně a přitáhl si ho k sobě, ale ruce má svázané. Nemůže dělat nic, jenom čekat. Nogitsune protočí oči a zase si klekne, tentokrát nad Derekovu tvář tak, aby Stilesův penis trčel do prostoru nad Derekovým obličejem.

"Prosím, řekni mi, že víš, co s tím máš dělat," posteskne si hořce nogitsune.

Derek neodpoví, použije ústa k mnohem výmluvnější činnosti.

"Hodný pejsek," bleskne po něm zářivý úsměv, vezme se do ruky a namíří přímo mezi ty hříšné rty.

Má nehoráznou chuť se zasunout dovnitř až po koule, ale pro jednou se rozhodne být hodný a neudusit svého psíka vlastním penisem. Je překvapen, že i v tak náročné pozici je vlk schopen pracovat na jeho údu s jistou grácií. Ten chlap má rozhodně talent.

"Páni. Jsi v tom dobrý. Kdes získal tolik praxe?"

Derek mu neodpoví, jen ho dál propaluje pohledem, zatímco si jazykem hraje s citlivou špičkou.

"Rozhodně to neodbýváš. Dáváš do toho všechno, to se musí nechat," vydechne ztěžka Stiles.

Jemně pohupuje boky v pomalém rytmu.

"To tě naučila Kate?"

Nogitsune tiše vyjekne, když ho Derek znenadání jemně kousne. Není to ani kousnutí, spíš se jen jeho citlivá kůžička zachytila o ostré zuby. Stiles se pomalu vytáhne, chytne vlka za vlasy a druhou rukou ho udeří do tváře.

Muži se zatmí před očima. Nevěřil by, že démon může mít takovou sílu.

"Zlato, mně je to úplně jedno. Klidně mu toho ptáka ukousni, ale věř mi, že jestli to uděláš, tak k nám pozvu Stilese, abys mohl slyšet, jak ten hoch nádherně křičí. A to si piš, že po něčem takovém budou ta tvá ultra citlivá ouška mimo provoz celý tvůj čoklí život. A teď saj!"

Bez dalšího otálení je Derekovi nacpána do krku erekce ne nelidská, přesto dost velká na to, aby se vlkodlak musel přesvědčovat, že necítí potřebu zvracet.

"Kde jsme to byli? Ach ano. Kate. Co ti to vlastně dělala? Hm? Měli jste to rádi pěkně drsně, divoce, co? Svazovala tě? Hm? Vodila k tobě chlapy, aby si mohli vyprázdnit pytel? Proto jsi tak dobrý v kouření?"

Derek vydá pár nesrozumitelných zvuků, ale to je asi jen kvůli tomu, že se mu v ústech hromadí spousta preejakulátu společně se slinami a on nestíhá polykat. Stiles změní polohu tak, že je na všech čtyřech a může volně přirážet do těch talentovaných úst. Teď už vlk dokáže jen stěží dýchat. S každým prudkým pohybem bojuje o vzduch. Sliny mu stékají po bradě a krku až na zem.

"Tak to bychom měli," zamumlá Stiles když se konečně vytáhne. "Popojedem, co ty na to?"

Démon blýskne úsměvem a Derekovi přejede mráz po zádech, mimicky ale nedá najevo svůj strach. Spíš kvůli Stilesovi než sobě samotnému nebo vlastní pýše.

"To dítě tě chce vykouřit, no, ale na to fakt nemám chuť, takže má smůlu. Kdoví, beztak máš blechy a já nemám čas se tě nechat odvšivit, kdoví jaké breberky tam dole přechováváš."

Derek mimoděčně zavrčí, ale moudře se rozhodne neprovokovat. Dokud démon drží chlapce jako rukojmí, nebude vůbec nic riskovat. Nechá si roztáhnout nohy a snaží se myslet na něco jiného než na to, jak si ho nogitsune takhle prohlíží.

Nogitsune si Dereka detailně prohlíží. "Tak co, Stilesi, spokojený? Má tak velké péro, jak sis představoval? Promiň, nestojí mu, jak jsi chtěl… na to nemám nervy. Ale ty mi zase nedáš pokoj, co…? Chceš si sáhnout? No dobře, dobře…"

Nogitsune znuděně obtočí dlaň okolo Derekova penisu. Hladká kůže, ještě dětská, sjede drsně po Derekově citlivém údu. Kupodivu ho to vzruší. Nejspíš je to ten protiklad chlapcovy teplé kůže a nogitsuneho drsného zacházení. Musí přiznat, že se mu to líbí, což je možná dobře. Bude to jednodušší. Ale přejede po jeho údu sotva desetkrát, a pak zase dlaň stáhne.

"Spokojený? Nemám tolik času, ty nevděčný bastarde," brblá démon.

Přejede dlaní po vlastním údu. "Konečně se dočkáš, Stilesi. Aspoň nezemřeš jako panna, ne?"

Zachechtá se vlastnímu vtipu, chytí Dereka pod koleny a přitiskne žalud k jeho otvoru. Shlédne na Derekovy příčné svaly břišní, měkký úd, pevná stehna a pak na jeho napínající se svaly na ramenou a pažích.

"Jedno ti musím nechat, Stilesi," zamručí spokojeně nogitsune. "Máš vkus."

Místností se ozve chřestění řetězů, když sebou Derek trhne při tom násilném vniknutí. Sakra, to bolí!

"Přesně tak, čokle. Hezky zatínej ty svaly. Tak je to správně," mumlá nogitsune, zatímco rychle přiráží do horkého těla.

Muž se zakousne do vlastního jazyka ve snaze zadusit v sobě veškeré zvuky. Zažil horší mučení, snaží se přesvědčit. Zažil horší bolest. Neudělá nogitsune tu radost slyšet jeho nářky. Dokonce ani fakt, že mu to dělá Stiles, nic nemění na faktu, že se mu celá tahle situace z duše příčí. Tak moc by se chtěl se Stilesem - jeho Stilesem - pomilovat. Jemně, něžně, láskyplně, se spoustou polibků a otírání tváří o sebe, pohledů do očí a jeho slastných vzdechů… objímal by jeho tělíčko, stále se ho dotýkal, ujišťoval ho, že nedovolí, aby mu kdokoli ublížil… a pak se s ním milovat. Krásně, pomalu, intimně a tak, jak si to Stiles jistě vysnil.

"Jen klidně křič. O to je to zajímavější," zasměje se duch a svůj komentář doprovodí zvlášť hrubým přírazem.

"Neslyšels?" ozve se, když Derek zůstává stále potichu.

Sáhne mezi ně a bolestivě sevře mužův penis. Asi mu na tom asi moc nezáleží, protože po chvilce ho pustí, aniž by dosáhl svého. Zaryje nehty do vlkových boků, aby měl nějakou opěru, a zrychlí pohyby.

Za chvíli bude po všem. Za chvíli to skončí, opakuje si Derek.

"Tak co, Stilesi?" broukne démon. "Líbí? Pověz, jak ti teď je? Konečně ses dočkal sexu s tím zběhlým čoklem. Dáš už mi konečně pokoj?!"

Zběsile přiráží do vlkodlakova těla, za každým slovem jeden prudký příraz. Derek se neudrží a zakňučí. Nogitsune se zle rozesměje.

"Slyšíš, jak kňučí? Jako zraněné štěně. Ty že jsi byl Alfa? Tahle sračka by měla dávno chcípnout, ne si pořídit vlastní smečku. Stejně všichni chcípli, a ti, co zbyli, chcípnou teď."

Derekova tvář se stáhne bolestí, nogitsune pro bolest, chaos a zlobu žije. Teď se nejspíš plní silou, kterou bere z fyzické bolesti Dereka, a psychickým utrpením Stilese. Derek zatne svaly v ramenou a snaží se instinktivně dostat co nejdál od mučivé bolesti, ale démon a řetězy ho pevně drží na místě.

"Stilesi, ty ale nemáš moc velkou výdrž, co…? No tak, chlapče, uvolni se a dej mi ještě trochu času. Teď ho to začalo pořádně bolet a mě bavit…" uchechtne se nogitsune a zastaví v pohybech.

Derek má jen chvíli na to, aby popadl dech, ale sotva se Stiles zase začne pochybovat, bolest se vrátí, silnější a ignorovat ji je mnohem těžší.

"Neh," unikne vlkovi z úst.

"Ale ano. Hezky mi to dej."

Jeden prudký příraz následuje druhý.

"Všechnu tu bolest."

Stiles vezme Dereka pod koleny a téměř ho zlomí v pase, když se nad něj nakloní tak, že jsou jejich obličeje jen kousek od sebe. Z rozkousaných rtů se dere horký, krví prosycený dech. Démon si v tom neskutečně libuje. Už dlouho neměl takovou dávku koncentrované čisté bolesti. Je to tak opojné!

Nogitsune se při svém vyvrcholení zakousne Derekovi hluboko do krku v posledním pokusu dostat z muže co nejvíce lahodné bolesti. Derek zběsile zařve, tak hlasitě, až sebou démon trhne, pustí ho, vystoupí z něj a o dva kroky ustoupí. Hledí na zraněného a krvácejícího vlkodlaka jen několik vteřin dokonce až s obavou ve tváři. A Dereka napadne, že to je Stiles. Že je démon pryč, a že to, co zbylo, je Stiles. Ale plete se.

Nogitsune se ušklíbne a oblékne se. Když si zapíná pásek od kalhot, zvedne bradu, pak si přehodí triko přes rameno a hraně si povzdechne: "Ach, Julie, musím do bitvy a nejspíš se už nevrátím. Miluj za mě naše děti a nezapomeň si denně měnit spoďáry…"

Rozchechtá se a místnost mu vrací ozvěnu jeho hlasu. Derek ztěžka oddechuje a nespouští z démona oči. "Najdu si tě. A zničím tě."

"O tom nepochybuju, Punťo," ujistí ho Stiles s úsměvem. "Ale nezapomeň. Tohohle sexy cukrouška, co mi tu brečí, že tě miluje, zabiješ spolu se mnou."


Otočí se a za hlasitého pohvizdování odchází někam pryč. "Jsem si jistý, že ty se z těch řetězů dostaneš… a kdyby ne, no, tak sbohem."
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Scudl007 Scudl007 | 11. března 2014 v 19:24 | Reagovat

Nádhera :)
Mohla bych se zeptat? Vydáš (napíšeš) slibovaný bonus na Derek/Stiles/Peter? A nebo to mám obrečet? Předem díky za odpověď :) I love you :*

2 Myrtle Myrtle | 11. března 2014 v 19:38 | Reagovat

Skvělá povídka jako vždy. :) A stejně jako Scudl se musím zeptat na bonus Derek/Stiles/Peter

Miluji tvoje povídky :)

3 ana horan.† ana horan.† | 11. března 2014 v 20:11 | Reagovat

písala som to u Keigh, napíšem to aj tu.

I HATE YOU SO MUCH!
YOU WANNA KILL ME!!!
urghhh :3 it's perfect^^

4 Enn Enn | 14. března 2014 v 15:38 | Reagovat

Aww.. dokonalost <3  Další super sterek a přesně něco s nogitsune sem už delší dobu hledala :3 I LOVE U ! ^^

5 Enari Enari | E-mail | Web | 16. března 2014 v 13:44 | Reagovat

[1]: Vím, že mám psát ten threesome... a... ehm... kurva já jsem lemra líná XD
Ale píšu teď jiné PWP. Jen Sterek bez Petera.

[3]: Kill you? No~
Frustrate you? Arouse you beyond all limits? Heck yes!

[4]: You are welcome. So glad you like it :)

6 Scudl007 Scudl007 | 17. března 2014 v 11:19 | Reagovat

[5]: Chápu :D Ale počítej s tím, že tě kvůli tomu budu stále otravovat :D Už se těším :)

7 Scudl007 Scudl007 | 17. března 2014 v 20:31 | Reagovat

[5]: Chápu :D Ale smiř se s tím, že tě budu kvůli tomu neustále otravovat :D Budu se těšit :)

8 Scudl007 Scudl007 | 17. března 2014 v 20:31 | Reagovat

Já to napsala dvakrát :D ani jsem si toho nevšimla :D

9 Enari Enari | E-mail | Web | 17. března 2014 v 20:34 | Reagovat

[8]: It's ok. Oh gosh. Tell Keigh to tell ME to fucking write. Otherwise it will never happen XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama