The Devil Within You: Chapter Six (2/3)

31. ledna 2014 v 20:00 | ~Enari
Název:The Devil Within You
Díl: Chapter Six (1/?)
Přístupnost: MA/Explicit
Tags: smut, angst, depresivní, horor, humor
Pairing: Derek Hale/Stiles Stilinski, Peter Hale/Stiles Stilinski, další

Blížíme se do finále.
Ještě jedna další část příští týden a rozloučíme se s demon!Stilesem...
Líbilo? Nelíbilo? Co byste změnili? Nějaké nápady na sequel?Celá smečka zírala na návštěvníka s nedůvěřivostí. Stiles momentálně bojoval se svou temnější polovinou osobnosti, která se drala na povrch a nechtěla nic jiného než jen týrat, dobírat si a vysmívat se Scottovi do tváře. Na druhou stranu musel uznat, že Scott měl odvahu. Vrátit se zpět po tom všem co se stalo?

Nádech a výdech.

Uklidni se a vzpomeň si, že Scott je náš nejlepší přítel. Byl. Stále je. Doufejme. Pokud ovšem nám dokáže odpustit potom co se stalo.

Stilesův vnitřní rozpor přerušil Peter.

"No konečně. Jsi pozadu se svýma povinnostma. V pátek jsem za tebe musel dělat snídani a Erica chodila nakupovat."

Peter se nad tou vzpomínkou otřásl. Erica měla ten nehezký zvyk kupovat jen mražené jídlo. Nikomu to nevadilo, jen Peter měl z toho trauma.

"J... jo. To zvládnu." Scott se podrbal na hlavě. Gesto značící, že neví co si počít.

"Tak pojď. Oběd je hotový," nakázal Derek.

Cestou do kuchyně se Scott vyměnil rychlá obětí s Isaacem a Ericou.

"Scotte," ozval se Derek a mladý vlk okamžitě zpozorněl. Beta v něm se zapřít nedala. "Máme nové členy ve smečce. Tohle," pokynul rukou ke staršímu muži, který zrovna přišel zadním vchodem do kuchyně, "je Ennis. Stiles ho přesvědčil, aby byl s námi a pomohl nám proti Deucalionovi."

Ennis mu zamával a vytratil se do koupelny zbavit se hlíny a vší té špíny, kterou nachytal na zahradě.

"Pak jsou tu ještě dvojčata Ethan a Aiden, ale ta se k nám dnes nepřipojí. Mají rande," oznámil Peter zatímco připravoval stůl.

"Co?" Scott nasadil svůj štěněcí výraz 'zmatená čivava.'

"Neptej se," pípnul červenající se Isaac.

"Naopak. Ptej se. Je to tak zábavnější," mrknul na něj Stiles.

Zdálo se, že Scott po tom malém gestu konečně roztál a uvolnil se. Slyšet jeho smích bylo... příjemné.

Po chvíli vyplněné bezvýznamným rozhovorem o ničem a menší bitvou mezi Ericou a Isaacem, kteří se tahali o dezert, Scott zničeho nic ztuhl. Tělo napjaté, oči rozšířené. V šoku hleděl na Stilese, který seděl vedle něj.

"Ty," zaskřípěl. Jeho vidlička hlasitě zarachotila o hranu talíře a při tom hlasitém zvuku sebou všichni trhli. Scott si toho ale nevšímal.

Stiles jen povytáhl obočí.

"Proč... proč máš na sobě Derekův pach? A... a Pe... Peterův..." Chudák chlapec ani nedokázal dokončit větu, myšlenku a zavřít ústa.

Erica se rozchechtala a nesnažila se to nijak skrýt. Boyd se jí snažil trochu uklidnit, ale i jemu cukaly koutky. Ennise to nechávalo naprosto chladným. Jackson si jen odfrkl a hodil po Derekovi samolibý úšklebek. A Derek? Ten se snažil zachránit si důstojnost a moc se přitom nečervenat.

Peter se usmál a jako pravý gentleman také zdvořile odpověděl.

"To bude asi tím, milý Scotte, že jsem se já, Stiles a Derek oddávali sexuálním aktivitám. To by vysvětlovalo, proč můžeš cítit naše smíšené pachy."

Stiles se snažil nazakuckat na slině při pohledu na Scottův zděšený výraz.

"Neboj. Jediný kdo by mohl něco chytit, je Derek, protože to všechno spolkl, ale jelikož je to vlkodlak, nikdo se nemusí obávat o jeho bezpečí."

"Ó můj Bože!" vykvíkl Scott.

"To jsem taky říkal," přisvědčil Stiles.

"Nhhhh..." Scott složil tvář do dlaní.

U stolu propukla vlna smíchu.

Stiles se musel usmát nad tím, jak vlkodlaci bravurně zvládli situaci. Žádné omluvy, žádné vysvětlování. Čirá ignorace toho přehnaně velkého slona v místnoti. Bylo to tak nejlepší.

***

Stiles byl vděčný, že se Scott vrátil. Alespoň budou mít o jednoho člena smečky víc, až je Stiles opustí. Ne že by chtěl Stiles zemřít.

Znova.

Na druhou stranu jeho šance na přežití nebyly moc vysoké. Jak od Ennise zjistil, Kali následovala Deucalionova příkladu a teď z ní s největší pravděpodobností byl hybrid mezi démonem a vlkodlakem.

Dvojčata momentálně prověřovala, jestli je tahle informace pravdivá. Jejich rande byla jen výmluva kterou společně se Stilesem vymysleli. Pokud by se Derek dozvěděl, že dvojčata šla prověřit terén, okamžitě by se jim vydal na pomoc jako správný přehnaně starostlivý alfa. Bylo jednoduší, když ti dva jdou na výzvědy sami, protože pak je jejich šance na odhalení mnohem menší.

Poté, co se ti dva vrátili, potvrdili, že Ennis měl pravdu. Kali je hybrid. Dokonce její démonická stránka dominovala té zvířecí.

Plán byl odstranit tu mrchu jako první a teprve potom jít po Deucalionovi.

Momentálně všichni stáli kolem stolu s rozprostřenými mapami a schématy a naposled si procházeli plán.

Scott měl jako vždy tisíce otázek a confused puppy lookTM.

"Moment. To je jako všechno? Ona si do toho stoupne a... co?"

Ach, Scotty. Kdy ty se naučíš používat tu roztomilou houbovitou věcičku s názvem mozek?

"Devil's trap. Znaky umístěné na zemi, vepsané do formy pentagramu, ji svážou. Nebo alespoň její demonickou podstatu. Ona se pak nebude moci hnout a já na ní budu moci provést exorxismus," vysvětlil Stiles s přemírou gestikulace.

"Aha. A proč to nemůžeš udělat i s Deucalionem?"

"Protože ten parchant je o třídu výš. Na něj exorcismus neplatí," ozval se Peter s povzdechem.

"Přece bys nechtěl, aby šel finální boss sundat tak snadno, no ne?" ušklíbl se Stiles.

"Tohle není hra!" vykřikl Scott.

Derek ho sjel pohledem.

"Ne, to není. A proto by ses měl raději soustředit, aby celá akce neskončila fiaskem."

Bylo roztomilé, jak všichni mohli vidět, že Scott doslova svěsil uši a stáhl ocas mezi nohy.

Pak to štěně opět něco zaujalo.

"Ale když použiješ ten exo- exocismus..."

"Exorcismus," opravil ho Peter.

"To je jedno. Neublíží ti to? Ty jsi přece taky. Však víš. Démon," šeptl Scott nejistě.
"Jiná možnost tu není," pokrčil rameny Stiles.

"Nesouhlasím. Co kdybychom ji prostě... já nevím. Roztrhali na kusy? Hodili do sudu s kyselinou?"

Ach Erico. Jaká jemná dívka z tebe vyrostla.

"Pořád to není nejjistější řešení. Prostě se držte plánu. Past. Exorcismus. Pak teprve jí můžete lámat kosti nebo něco podobného," dodal Stiles.

"A co kdyby ten exorcismus udělal někdo jiný?" ozval se Isaac.

"Umí tu někdo archaickou latinou a zároveň je schopen upravit inkantaci dle síly, typu a zařazení démona? Ne? Tak to asi budu muset být vážně já."

No tak si Stiles nedokázal odpustit trochu toho sarkasmu. Suďte ho.

Celá smečka se připravila na menší výlet za město, kde se Deucalion s Kali schovávali. Stiles byl celý nesvůj ze všech těch pohledů, které na něj Peter vrhal. Samozřejmě se všichni báli o všechny, jako to ve všech správných smečkách bývá, a i Derek na něj sem tam hodil nějaký ten extra ustaraný pohled, ale Peter? Skoro to až vypadalo, že má něco za lubem a to na tom Stilese děsilo nejvíc. Nikdy není dobré, když ten muž začne plánovat na vlastní pěst. Nikdy nevíte, s čím příjde.

***

Jistěže mysleli na to jak zastihnout Kali o samotě. I jak jí zabavit zatímco Stiles umístí past. I jak to udělat nepozorovaně, aby si Kali nevšimla, že tam nějaká past vůbec je. Byli i připraveni na monstrózní sílu, kterou teď Kali měla, a panečku, ta měla ale výdrž. Pohazovala si s dvojčaty jako by nevážili nic.

Vylákat ji do kruhu je stálo hezkých pár zlámaných kostí, a to na ní šla celá smečka!

V době, kdy byla Kali konečně v Devil's trap, měl Peter zlomenou ruku ve čtyřech různých místech. Jackson měl zlomenou páteř, ale nebylo to nic, co by dlouhý odpočinek nevyřešil. Isaac se skláněl nad Boydem a hladil ho po zádech zatímco druhý vlkodlak zvracel černou krev. Scott už byl zas na nohou, což bylo dobře, pokud uvážíme, že se před pěti minutami nemohl hnout. Dvojčata zůstala opodál a snažila se nekňučet bolestí, a Erica zůstala sedět na místě a rozdýchávala vyražený dech.

Derek stál u Stilese, držel si zraněný bok a s nenávistí hleděl na Kali. Ta ženská mu málem zmasakrovala celou smečku.

Kali popadal amok, když si uvědomila, že se nemůže dostat z pentagramu ven. Její vytí se táhlo lesem a bylo jasné, že Deucalion o ní už ví.

Sakra.

Musí to tu rychle dokončit a zmizet, než se tu objeví její posila, protože v tomhle stavu rozhodně nemůžou vzdorovat vlčímu démonovi.

"Exorcizamus te, omnis immundus spiritus."

Kali zaměřila všechnu svou pozornost na Stiles a chlapci přitom přeběhl mráz po zádech. Ta ženská byla strašidelná i na normální den, ale teď byla na démonické periodě,a to se Stilesovi vůbec nelíbilo. Ani strach však nemohl odvést pozornost od té zžírající bolesti, která se mu rozlila tělem. Sice to neřekl, ale pravdou bylo, že exorcismus na něj bude mít dost silný dopad.

"Omnis satanica potestas, omnis incursio."

Kali začala ječet. Nelidský hlas se jim zařezával do mysli.

Isaac se schoulil do klubíčka tak jak to dělával, když mu něco připomělo jeho násilného otce. Erica se k němu doplazila a objala jeho chvějící se postavu. Nikdo mu ale momentálně nemohl pomoci.

"Infernalis adversarii, omnis legio."

Jekot utichl, když se Kali začala dávit vlastní krví.

Stejně tak Stiles. Mohl slyšet jak Derek volá jeho jméno, ale moc už vnímat nedokázal.

"Omnis congregatio et secta diabolica."

Kali tam stála se strachem v očích, zcepenělá hrůzou.

Pach síry a smrti byl těžce znát.

Nikdo z vlků nevěděl co se děje. Dívali se jeden na druhého, čekali až jedna z alf jim vydá nějaký rozkaz, ale žádné instrukce nepřicházely.

Vteřina, dvě.

Kali ustoupila o krok dozadu.

Stiles věděl, že má zabarvené oči hustou černí. Možná proto nikdo nereagoval. Báli se ho?

Než Kali mohla udělat jediný další pohyb Stiles se rozmáchl a jedinou ranou jí urazil hlavu, která se roztříštila o nedaleký strom. Všude byla krev a odporná kaše, stékající z kůry stromu.

Pak už Stiles nedokázal dál stát na nohou. Než se mohl sesunout k zemi dva páry silných rukou sevřeli a opatrně položili na zem.

"Sakra. Au... sa-kra..."

Ztěžka se mu dýchalo, jak mu chuchvalce husté krve plnily ústa.

Derek s Peterem mu okamžitě snažili ulehčit a odebrat bolest pulzující jeho tělem.

"Stilesi!" vykřikl Scott a hnal se k němu. "Co je ti?"

Dámy a pánové, sem s blbými otázkami. Tak to dopadá když pustíte Scotta do smečky.

"Nevšiml sis... že jsem od-reci-... toval celý exorcist-... gchrr... sakra..."

"Stilesi!"

Derek na něj hleděl se starostí v očích. Bylo to tak romantické. Škoda, že si to Stiles nemohl dostatečně vychutnat. Něco se k nim totiž blížilo.

Něco mnohem horšího než jeden bláznivý ženský hybrid.

"Utíkejte," vydechl Stiles.Dam daaaaaam. Cliffhanger. See ya next week amigos...
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Scudl007 Scudl007 | 31. ledna 2014 v 20:26 | Reagovat

Za prvé yes, zase další díl, za druhé wtf chudák Stiles a za třetí doufám že v posledním díle bude podrobně popsaná scéna 21+, kterou Peter Stilesovi slíbil. Nádhera :* I love you :*

2 B. B. | 31. ledna 2014 v 20:30 | Reagovat

Ne.
Ne!
NE!

En, tohle nám nedělej, takhle to useknout! Zvlášť, když je příští týden poslední kapitola! Už teď se nemůžu dočkat!
By the way, neodpustím si malou poznámečku. Pročpak umí Stiles tak dobřže exorcismus? No přece proto, že je to SPN fanda! :D (Ne vážně, kvůli tomu se teď nezbavím představi, jak Stiles sleduje Supernatural)
(A jak slintá nad jeho mužskou částí)
(I need TW/SPN ff!)
(Okay, už končím...)

3 Enari Enari | E-mail | Web | 31. ledna 2014 v 20:33 | Reagovat

[1]: Ehm... actually... myslím, že další díl půjde víc do gore&bloody tónu, ale to neznamená, že Vám sem v budoucnu bokem nehodím nějaké to PWP, jako bonus;)

4 B. B. | 31. ledna 2014 v 20:33 | Reagovat

[2]: *představy (fuj! v rozrušení píšu takovéhle pahnusy)

[1]: A taky moc doufám v v důkladnou 21+ scénu, kterou zmínil náš oblíbený pedofil! (Eh, ne že bych teda hodlala čekat 5 let, než bych si ji mohla přečíst...)

5 Enari Enari | E-mail | Web | 31. ledna 2014 v 20:34 | Reagovat

[2]: Hmm... už jsi  viděla tohle videiko? Chtělo by to ff:)
http://www.youtube.com/watch?v=grhVpjyWYjk

6 Scudl007 Scudl007 | 31. ledna 2014 v 20:49 | Reagovat

[3]: http://data2.whicdn.com/images/57722896/large.jpg Klidně si na to počkám, ale tu scénku s něma třema sem musíš dát (zoufalý nářek). Prosím, prosím, prosím :*

7 Anny Anny | 1. února 2014 v 9:51 | Reagovat

Tvou FF na TW jsem začala číst nedávno a Stiles jako démon je nepřekonatelný!!! Jen mě mrzí že už finish(uješ) ;(
Co budu číst??
A takhle to odseknout!!  *kroutí nesouhlasně hlavou*
Prostě se už nemůžu dočkat na další díl, už se vidím jak nedočkavostí poskakuju :)
Doufám, že Peter jako hodný strýček svůj slib splní ;P

8 Myrtle Myrtle | 4. února 2014 v 22:23 | Reagovat

Zbožňuji tuhle povídku a je škoda ze je konec ale bylo to skvělé :)
Mimochodem taky hlasuji pro scénu Peter Derek Stiles prosím! :D

9 kakin kakin | E-mail | 6. února 2014 v 14:18 | Reagovat

tak ti premyslim nad tim, jestli jsi touhle povidkou neprivolala to, co se ted deje v serialu...cist to v povidce...okay, tam to jeste snesu, zvlast diky tem 21+ scenam...ale videt to v serialu je uplne neco jineho...Stiles je moje nejoblibenejsi postava a oni mi s ni delaji tohle...je mi az do breku, jak se to vyviji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama