The Devil Within You: Chapter Six (1/?)

17. ledna 2014 v 20:00 | ~Enari
Název:The Devil Within You
Díl: Chapter Six (1/?)
Přístupnost: MA/Explicit
Tags: smut, angst, depresivní, horor, humor
Pairing: Derek Hale/Stiles Stilinski, Peter Hale/Stiles Stilinski, další

Velice se omlouvám za to co se tu poslední dobou dělo, respektive nedělo.
Nejdřív smrt laptopu, pak smrt člena rodiny... prostě to bylo na nic.
Poslední kapitolka je na několik dílů narozdíl od původního plánu, kdy měl být pouze jeden díl.
Tento díl je... *dramatická hudba* PWP!!! Berte to jako omluvu.
Děkuji všem, kteří zůstali věrni a za všechny milé komentáře a projevy podpory.
Uvidíme se příští týden;)

"Tak ještě jednou; proč musíme uprostřed noci cestovat přes celé město? A navíc v tomto oblečení?"

Navzdory Peterovým protestům to nevypadalo, že ho jeho šaty, hříšně obepínající jeho postavu, nějak iritují. Stiles měl dokonce podezření, že Starší vlkodlak si to užívá z celé skupinky nejvíc. Vždycky byl drama queen. Naproti tomu Derek…

"Proč musím sedět vzadu?" vrčel nakvašeně mladší Hale.

Stiles si povzdechl.

"Ztichněte. Oba dva. Víte kolik přesvědčování a slibů mě to stálo, než mě táta pustil ven? Prostě si jen snažte užít večer. To by sice mohlo být těžké, tady pro Rooty Tooty Heavy Duty Broody Alpha, ale ty, Petere, mi s ním pomůžeš, co?"

Strýček bojoval s úšklebkem.

"Nechci vědět, co se odehrává v tvém mozku, když dokáže přijít na takové názvy. A aby bylo jasno, já se támhle o mladého nestarám. Máš ho na dohled ty," založil si ruce na hrudi Peter.

Asi toho už měl dost z dob, kdy byl Derek dítě.

Ze zadní sedačky se ozvalo varovné vrčení.

"Vlastně jsem myslel, že bychom se mohli o sebe starat všichni navzájem," dodal jemně Stiles a mohl téměř slyšet, jak se oběma mužům vyloupla erekce.

Jungle byla plná života, když konečně dorazili.

Stiles nezapomněl okomentovat, jak oba dva muži hezky zapadali do davu v tom těsném oblečení a kůži.

"Přece jen nejste takové vykopávky, aby se s tím nedalo něco dělat."

Sice si nemohl být přes ty basy jistý, ale Stiles by mohl vsadit svůj Jeep na to, že mohl oba dva slyšet vrčet. Byli tak roztomilí.

"Ok, pojede se takhle," oznámil mladík. "Ty," čapnul Dereka za triko a přitáhl si ho blíž, "na mě půjdeš zezadu. Ty zaujmeš místo ve frontové linii," obrátil se na Petera.

Peter vypadal překvapeně. Stiles nad tím rozkošným zmateným výrazem protočil oči, vzal jeho ruce a položil si je na vlastní boky, zatímco ho pomalu táhl směrem k sobě. Zastavil, když na zádech ucítil cosi, co se podobalo horké cihlové zdi. Derek. Zatracení vlkdodlačíma steroidama nahnaní... vlkodlaci. To se jejich miminka už rodí jako minikulturisti?

Spokojeně zapředl, položil si hlavu na Derekovo rameno a začal se pohybovat do rytmu hudby.

Ještě před pár měsíci by sebou pravděpodobně mrskl na zem hned při vstupu do místnosti. Teď? Mise 'oblbnout vlky bokama Shakiry' zahájena.

"Změnil jsem názor. Líbí se mi tu," nechal se slyšet Peter.

Zdálo se, že Derek se strýcem souhlasí. Vrněl chlapci přímo do ucha a, Dibello, nebyl to nádherný zvuk.

Všichni tři se pohybovali do rytmu hudby. Asi to měl být tanec, ale většina přihlížejících by se shodla na tom, že to byla špatně zamaskovaná a dost explicitní předehra. Derek se většinou držel v oblasti Stilesova krku. Skvělé. Ráno tam bude mít krásnou sbírku modřin od těch téměř zubů. Peter chlapci naopak kradl dech vášnivými polibky.

Stiles dávno zapomněl, že jsou na tanečním parketu. Kam se hrabe 'namaluj mě jako jednu z tvých francouzských dívek', tohle je ten nejerotičtější zážitek v historii pornografie. Ani nevěděl, komu patří ta ruka, dráždící cestičku chloupků směřující do jeho kalhot. A Peter dělal sakra dobrou práci v dráždění mladíkova rozkroku. Sice to maskoval jako obyčejné taneční pohyby, ale Stiles nebyl zas až tak naivní.

"Dereku?"

"Hmmm?"

"Doufám, že to, co mě šťouchá do zadku, je jen přezka."

Peter si tiše odfrkl.

Není to přezka. To na nějakých osm set procent není přezka!

Stiles bezostyšně zasténal, když se k němu Derek přitiskl a třel se o něj erekcí přesně na tom správném místečku.

Peter lačně polykal všechny jeho steny a tiché výkřiky.

Stiles se nemohl vytahovat s tím, že by měl velké zkušenosti s líbáním. Nebo se sexem. Nebo s fyzickou interakcí na intimní úrovni. Alespoň ne praktické zkušenosti, ale momentálně využíval všechny nastudované znalosti, které si kdy na internetu našel a světe div se - šlo mu to! Pokud alespoň mohl posoudit z Peterových reakcí. Zapojil trochu atletických dovedností, a aniž by nějak výrazně změnil pozici, začal Derekova ústa zasypávat polibky.

A teď přijde bomba. Derek taky sténal. Bože! Stiles by měl na zlatou desku vyleptat datum, čas a událost. 'Zde Derek Hale popnul bonera a s vášní sobě nevlastní začal sténat uprostřed davu.'

Mladíkem zmítaly vlny vzrušení. Muži už se ani nesnažili nabodovat tanec. Jednoduše se o něj třeli a celý ten akt by klidně mohl být součástí postelových hrátek. Derek k němu zezadu přirážel, třel se s takovou vervou, až to Stiles musel prohlásit za plnohodnotný sex. Zepředu mohl cítit Peterovu erekci. To je úspěch sám o sobě, Stiles si nemohl stěžovat… a navíc se ta věc cukala!

Stiles stočil ruku dozadu, chytil Dereka za ten perfektní kamenný zadeček a pokusil se ho přitáhnout si ho ještě blíž, zatímco zepředu zkusil to samé s Peterem. Udělat se do kalhot? To pro něj nebude problém. Ale tihle dva senioři? Zvládli by to vůbec? Stiles se do nového questu pustil s vervou paladina.

Ani nevěděli, jak dlouho tenhle hříšný tanec pokračoval, ale podle zvětšující se skvrny na slipech od preejakulátu by Stiles tipoval že 'dost dlouho' by asi tak odpovídalo.

"Ok, staříci, máte dvě možnosti," Stiles musel zastavit, aby popadl dech. "Jít k baru a dát si něco silného. Něco, co bude spouštět měřiče radioaktivity, když projdeme kolem… nebo vypadnout a vrhnout se na to jako banda poloincestních králíků."

"Souhlasím!" vyhrkl přidušeně Derek.

"Já ne," prohlásil Peter a tentokrát se otřel o Stilese zvlášť silně.

Chlapec přidušeně vykřikl a schoval rozpálenou tvář v ohbí Peterova krku.

"Jen se pořádně nadechni, drahý synovče."

Derek vypustil nějaký těžko identifikovatelný zvuk, o který se Stiles ani v nejmenším nestaral. Momentálně měl jiné starosti. Například, jak mu brzy imploduje mozek.

S nečekaným zanícením se Derek vrátil k předchozí činnosti, jen s tím rozdílem, že se pokoušel Stilesovi uhryzat hlavu. Skoro. Téměř. Určitě. Stiles se pod všemi těmi polibky a okusováním svíjel. Kdo by řekl, že je zátylek tak citlivé a intimní místečko.

Peter... ho ojížděl. Doslova. Stilesovi se drala do mysli představa ratlíka ojíždějící pánovu nohu, ale pravdou bylo, že tohle bylo asi tak milionkrát erotičtější. Všechno to tření a rychlé pohyby... a ten hlas.

"Chci, aby ses udělal."***Sakra. Chodit kolem s mokrýma kalhotama nebylo zrovna příjemné. Jak se vůbec dostal ven? Nebyli ještě před chvílí v klubu? Teď byli v nějaké zapadlé uličce, která téměř křičela 'násilníci zde.'

Nevěděl, jak se to Peterovi podařilo, ale muž si chlapce nějakým záhadným způsobem vytáhl na klín, takže se Stiles mohl pohodlně opřít.

To bylo skvělé, ne? Mít za zády kus pořádného masa, silné ruce obtočené kolem hrudníku, které ho jen tak mimochodem dováděly k nepříčetnosti a k tomu bezva komentář typu: "Po téhle noci nebudeš moci týden chodit."

A co bylo ještě lepší? Derek.

Na kolenou.

Dělající krátký proces se Stiessovými kalhoty.

Než si mladík stačil uvědomit, co se vlastně děje, už byl od pasu dolů svlečený a tvrdý jak kámen. Jak mohl vůbec mít erekci, když se před chvílí udělal v klubu? Zatracené Haleovy geny.

Stiles byl ještě mokrý ze svého posledního čísla a studený noční vzduch na holé kůži nebyl zrovna nejpříjemnější, ale to se změnilo, jakmile ho obklopila nádherně horká ústa. Bylo to tak těsné a vlhké a Stiles byl od svého druhého orgasmu jen nějakých 57 vteřin.

Peter ho jemně chytl za bradu a otočil si ho zlehka k sobě. Hladově se zmocnil plných rtů. Sál je a okusoval.

"Jaké to je, Stilesi? Jaké to je mít pro sebe čistokrevného vlkodlaka, a alfu k tomu, na kolenou?" šeptal mu do ucha Peter.

Chlapec zoufale zasténal. Ani se nesnažil ovládnout, když se mu roztřásla stehna vzrušením. Nedokázal si vybrat, co bylo lepší. Derek a všechno to co mu dělal nebo Peter a jeho hlas?

"Podívej se na něj."

Stiles ho s menšími obtížemi poslechl, slzy v očích při tom nijak nepomáhaly, a ten pohled jím otřásl.

Derekovi žhnuly oči rudou barvou, když ústy pomalu klouzal po chlapcově erekci. Zvládl vzít do úst celý jeho penis, čímž byl Stiles zvlášť ohromen. Jak často na vás zkusí alfa vlkodlak deepthroat?

"Tak moc tě chce."

Stiles zasténal.

Jemně zajel dlaní do černých vlasů. Sice to udělal s úmyslem ho pohladit, ale brzy skončil u pevného svírání krátkých pramenů. Jeho alfa byl sakra dobrý v tom, co dělal.

"A já taky."

Teplá dlaň mu sjela pod triko a začalo mnout jednu bradavku.

"My oba. Až tohle všechno skončí, vezmeme tě do postele a nepustíme tě z ní, dokud každé místečko na tvém těle nebude poseto našimi značkami."

Silné dlaně mu klouzaly po bocích, stehnech, dráždily všechna ta citlivá místečka, o kterých Stiles do teď neměl ani tušení.

"Chtěl bys to, že ano? Aby každý viděl, komu patříš."

Mezi půlky se mu tlačila látkou zahalená erekce. Hrubá látka Peterových džínů ho dráždila a nutila se svíjet. Starší muž ho musel držet na místě, zatímco jemně pohyboval pánví a napodoboval nějaké velmi nemravné akce. Stiles mohl skoro cítit špičku erekce tlačící se mu do těla. Téměř.

Jen malý kousek.

Kruci! Proč musejí být vlkodlaci tak silní? Zoufale se chtěl oběma vymanit ze sevření a pohybovat se dle vlastní vůle. Nebo ještě lépe - sjíždět je jako nadržený pes.

"Nh…" nechal se slyšet Stiles.

Proč ho musí držet?

"Copak bys chtěl? Hm?" zavrněl mu Peter do ucha, než mu zkousl lalůček.

"Prosím..."

"O co prosíš? Pověz."

Kdyby tak Stiles věděl. Momentálně chtěl jednoduše vyvrcholit, ale taky chtěl to, o čem mluvil Peter. Zalézt s nima do postele a nikdy nevyjít. Dělat všechny ty věci, o kterých četl na internetu. Možná zapojit fantazii a trochu experimentovat.

Jenže to nešlo...

"Chtěl bys něco tady?" zeptal se Peter a přirazil boky.

Stiles chraplavě vykřikl.

"Chtěl bys něco uvnitř Stilesi? Chtěl bys mě uvnitř?"

Chlapec nebyl zrovna schopen řeči a tak jednoduše přikývl.

"Chtěl bys, abych tě roztáhl? Vyzkoušel, kde jsou tvé limity? Chceš, aby to bolelo?" znovu prudce přirazil.

Derek se zapojil do hry a začal rychlé sát. Bylo to až na pokraji bolesti. Zvlášť když přidal náznak zubů.

To se ti dva domluvili? Praktikovali si to nanečisto?

"Nebo na to chceš jít pomalu, hm?"

Derek zpomalil. Jen se s ním mazlil.

"Řekni."

Stiles zakroutil hlavou. Ne. Momentálně je out of order. Nemůže ani fungovat, natož mluvit.

Derek mu jemně promnul varlata. Poprvé od doby, co Stiles vzal do úst nechal jeho penis vyklouznout s hlasitým 'pop', aby si sám mohl naslinit prst. Stiles na to hleděl s úžasem. Říkejte mu něco o orální fixaci, tohle to pravé žrádlo.

Kam to...?

Stiles naprosto ztratil schopnost ovládat vlastní tělo, když Derek přejel prsten přes jeho perineum a pak přitlačil na jedno zvlášť speciální místo.

Vlkodlak pod ním se ihned pustil zpět do práce na jeho penisu. Tentokrát si jen pohrával se špičkou. Jemně ji okusoval, olizoval a dělal spoustu dalších sladkých věcí, které Stilesovi ničily mozkové buňky.

Mladík už nevnímal nic. Bezmocně se zmítal v Peterově sevření. Nečinně se o něj opíral a vychutnával si každou vteřinu.

Pravda, taky se snažil zapamatovat vše to, co tam dole Derek dělal. Dnes jim to chtěl všechno vrátit. Volně přeloženo: usouložit k nevědomí.

"Hn..."

Stilesovi se nějak podařilo najít Derekova široká ramena, která momentálně svíral, jako by na tom závisel jeho život.

"Už budeš?"

Táhni do háje s tím vrněním, strýčku pedo.

Stiles raději nevnímal vlastní ubohé steny a výkřiky. Jeho hlas už byl samým vypětím nakřáplý.

"De-... Der-... poč-kej... už..."

Zaryl muži nehty do ramen a pokusil se ho odstrčit. Moc úspěchu neměl.

Vyčerpaný výkřik protnul noc.

Derek spolykal všechno, co mu Stiles nabídl, a jako správný vlk slízal vše, co se nešťastnou náhodou dostalo mimo místo určení - jeho ústa.

Stiles se chvěl, když ho jazykem očišťoval na přecitlivělých místech. Nakonec ho Peter musel odstrčit. Derek vytrvale olizoval hlavu penisu, což v tenhle moment bylo spíš bolestivé než cokoli jiného.

Derek nakonec vstal a okamžitě šel pro polibek.

Ke svému kmotrovi.

Stiles měl při pohledu na ně svůj třetí orgasmus.

Peter spokojeně vrněl, když mu Derek prozkoumával ústa jazykem. Když se od sebe vzdálili, Peter slastně vzdychl.

"Chutnáš skvěle," zavrněl a naklonil se k Stilesovi.

Peter ho dlouhou dobu vášnivě líbal a malými pohyby se o něj neustále třel. Stiles se mohl ochutnat skrz jejich lahodně zvrácený polibek.

Když ho Peter propustil, aby mohl mladík popadnout dech, Derek se okamžitě ujal své role a začal s líbáním zase on.

Takhle to šlo nějakou chvíli než Stiles znovu našel hlas.

"Wow," vysoukal ze sebe kluk.

"Skutečně velké 'wow.' Teenageři mají mít staminu. Kam se podělá tvá?"

"Ha-pěkně-ha." Stiles nasadil komický tón. "Pane Stilinski, jaká je vaše kvalifikace? Vaše úroveň zkušenosti? Máte nějaké speciální dovednosti? Na stupnici od jedné do ubožáka, jak moc panicem ráčíte být?"

Odpovědí mu byl nádherný zvuk smíchu. Dokonce i Derek měl v očích jiskřičky.

"Ok. Ok," projel si vlasy rukou, aby dostal zplihlé prameny z očí. "Co takhle... jít někam a postarat se o vás, staříci, hm?"

"Ne," řekl Derek a vrátil se k olizování tepny na chlapcově krku.

"Ne? Proč ne? Za tohle číslo si zasloužíte double pen hned na prvním pokus."

Mohl cítit, jak se Peter za ním otřásl.

"Až jindy," pokračoval v laskání Peter.

"Jak... jindy?"

"Ty sis vážně myslel, že tohle bude naše malá rozlučková párty? Že to bude poslední příležitost si jeden druhého vychutnat?" optal se Peter a v jeho hlase bylo něco nad čím se Stilesovi sevřelo hrdlo.

Chtěl se jich na to zeptat, vydolovat z nich odpovědi, ale nevěděl jak začít.

Kruci! Tohle měl být perfektní večer!

Poslední večer.

"Ty zítra neumřeš. Nikdo nezemře," řekl Derek. Propaloval Stilese tím svým pohledem, až si mladík připadal, jako tehdy v lese, kdy se setkali poprvé.

Stiles bezmocně rozhodil rukama. "Ale no tak…" zakňoural nepříliš mužně.

Peter se tiše uchechtl.


"Blbé, co? Takže tady je plán. Zítra pozabíjíme kohokoli, kdo nám vstoupí do cesty a pak," Peter mu s chutí olízl lalůček, "pak si můžeme navzájem vyšukat mozky z hlav."

 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Myrtle Myrtle | 17. ledna 2014 v 20:18 | Reagovat

Děkuji za další díl Devila. Chápu tvoje starosti a nedivím se že to tak trvalo ale stálo to za to! :D
Už aby byl další díl. :)

2 B. B. | 17. ledna 2014 v 20:41 | Reagovat

Na úvod musím říct, že ve mi líto, že jsi teď měla takové těžké období a snad každý pochopí, že v takové situaci jde psaní jaksi bokem. A myslím, že na kapitolku rozhodně stálo za to si počkat.
A teď k opěvování Ó naší veleúžasné Enari.
Sakra holka, já tě asi miluju. Když pominu tvůj dokonalý spisovatelský um, tak se mi svými povídkami umíš vždy naprosto trefit do vkusu. Sterek je fajn, ale threesome Hales boys + Stiles?! Awwwww, nepřekonatelná představa... *rozpouští se* A ke všemu to, jak to PWP popisuješ. Z Peterových dráždivých řečiček mám sama husinu!
Prostě kapitolu hodnotím jedním dlouhým a uznávajícím ÁÁÁÁÁÁCHH!

P.S: Trapas na konec. Chodím na tvůj blog už.. well, nějakou dobu. A teprve nedávno (po mém Supernatural maratonu) jsem si uvědomila, kdo je ten sexouš v záhlaví. Destiel forever! :D

3 Scudl007 Scudl007 | 17. ledna 2014 v 22:38 | Reagovat

OMG OMG OMG Postavím ti sochu :* WAU tenhle díl ... v první řadě děkuju za Derek/Stiles/Peter :* Miluju tě za to :* Bylo to dokonalé, víc než dokonalé, nevím jakými slovy to popsat :* .... Doufám že už bude u tebe jen dobře ... bude líp uvidíš :)

4 LoLo LoLo | 18. ledna 2014 v 14:02 | Reagovat

Awww omg I love you, Enn. You know how long I've been waiting for this and now...gah. I don't even know.

5 Enari Enari | E-mail | Web | 25. ledna 2014 v 15:42 | Reagovat

[2]: Och... přestaň nebo se začnu červenat.
Pravdou je, že z psaní erotických scén mám fóbii. U všech PWP máš tak nádherně popsaný scény, že je to lepší než se dívat na porno. Má představa PWP?
Stiles řekl, "ty mě to tam vraž zezadu po koule. Ty ze předu po mandle." A tak se také stalo.
Konec XD

6 Enari Enari | E-mail | Web | 25. ledna 2014 v 15:43 | Reagovat

všem Vám moc děkuji za krásné komentáře! Všechny bych Vás tak ráda opusinkovala, ale to by Vás spíš odradilo, takže to necháme při vyjádření nehynoucí lásky XD

7 Alreill Alreill | 14. dubna 2018 v 22:03 | Reagovat

Miluju tvůj styl psaní. Naprosto! Jenom ty dokážeš napsat PWP se Stilesem, aby to bylo ze všech stran prošpikované jeho osobností a humorem. Prostě dokonalé :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama