Home, sweet home: Anal in Mall

28. ledna 2014 v 5:30 | ~Enari
Název: Anal in Mall
Fandom: TeenWolf
Páry: Sterek, Steter, Scisaac, nějaký Scott/Ethan, taky Peter/Aiden...
Autorky: Enari a Kayleigh
Beta: Chriss
Upozornění: Slash 15+, Stiles v šatech, krajkách, s oholenýma nohama a vůbec... tak nějak... oholenýma... vším...
Cover: Kayleigh

"Přestaň vrčet a pojď!"

"Ne!"

"Už zavři ňafák a pooooo-" - PRÁSK!- "...-ojď. Au…"

"Ha!"

"Neutíkej!"

"Chyťte ho!"

"Pusť se!" nařídí Stiles.

Aiden se odmítá pustit stožáru před butikem. Všichni kolemjdoucí se zastavili a momentálně sledují, jak se banda teenagerů snaží odtrhnout jednoho hocha od lampy a dotáhnout ho do obchodu.

Proč ten kluk vrčí?

"Vzteklý pse," uleví si Stiles.

"Dostaneš kostičku, co jsem i lohla Derekovi a slíbila ji Scottovi…" láká ho Lydia.

"No tak, na, čiči… bude sranda, slibuju. Vezmem si krásné šaty a Peter ti bude šukat nohu a Derek bude dělat, že ho to děsně pobuřuje, a přitom bude schovávat bouli v kalhotách a kousat se do dlaně, aby nesténal nahlas…"

"To chceš dělat ty, Stilesi," zabručí Lydia a začne pilovat Aidenovy nehty, které se odvážily v její přítomnosti tvářit nereprezentativně.

Stiles se zamyslí, pak pokrčí rameny. "Taky pravda."

"Raději si na to zvykněte. Některá štěňata se nikdy nenaučí základní povely. Nejlepší je pro ně změna prostředí, vlastníka nebo kastrace," projde kolem Peter s nezaujatým pohledem.

Aiden se okamžitě chytí za koule. Což znamená, že se pustí lampy. Lydia obdivně protáhne obličej. "Dobrý."

"Cora má pravdu," přidá se Stiles. "Jsi dobrá chůva."

"Vychoval jsem vašeho Alfu. Mimochodem, už jsi ho ošukal?" zeptá se Stilese Peter.

"Ne, ještě vzdoruje. Posledně žvatlal něco o svíčkách a červeném víně, a když jsem vytáhnul pouta a boty na vysokém podpatku, zamumlal něco o končící výpůjční lhůtě na knihu "Zavařování na chalupě". Nevím, co tím myslel," zamračí se Stiles.

Cora se praští do čela a položí ruku okolo Stilesových ramen: "Můj bratr je nejenom panic, ale navíc debilní panic."

Peter pokrčí rameny: "Jsou horší věci. Třeba být neschopný alfa."

Lydia přikývne, načež je debata přerušena.

"Hej! Pomůžeš mi vybrat negližé? Ty na to máš lepší oko než já," houkne na Petera Stiles a vesele za ním odhopká.

Derek zastříhá ušima. Bude si to Stiles zkoušet v obchodě? Uvidí všichni, jak v tom vypadá? Uvidí DEREK, jak v tom vypadá? Ahoj pane boner. Dlouho jsme se neviděli. Ano. Sešli jsme se zde, abychom v duchu nesčetněkrát ošukali toho jednoho a téhož chlapce, o kterém se nám už měsíce zdá. Dereka už doopravdy bolí pravá ruka.

Nějaký random japonský turista si zatím všechno fotí. Lydia mu aktivně pózuje. A ukazuje na Derekův rozkrok.

"Počkejte na mě," nevědomky vydechne majestátný alfa a málem se přerazí, jak spěchá za svým strýčkem, který zrovna vybírá vhodný korzet.

Pro sebe, jak se ukáže. Derek rychlostí nadrženého Stilese vyběhne z oddělení korzetů. Stiles se hádá s prodavačkou o velikosti podvazků. Všechno mu je velké. Vyžene ji do skladu, aby se poohlídla po jeho velikosti. Peter mu podá bílo-červený korzet a Lydia mu našla matching dámská tanga. Peter přisvědčí, že když už, tak stylově. Ethan donese chlupatá pouta, za což se mu dostane podrbání za ušima.

"Nemyslím, že tady prodávají bičíky, ale můžeme se poohlédnout v jiných obchodech," podotkne Peter, zatímco pomáhá Stilesovi do korzetu.

Stiles hodí po alfovi laškovným pohledem, který jasně značil, na koho chtějí ten bičík použít.

Derek si dosud užívá show (Stiles bez trika a soon-to-be napasovaný v korzetu), dokud nezachytí strýcův pohled. Kdyby mohl, Derek by stáhl ocas mezi nohy. No tak se podíval, no! To je toho!

...

Ok. Možná zírá a slina mu utekla here and there a ten masivní boner už začíná být nepříjemný, ale…

Z myšlenek ho vytrhne pohlavek. KDO SI TO DOVOLUJE-

Lydia.

Jo. Ta může.

Derek okamžitě utne vnitřní semi-villain monolog a se strachem čeká, s čím se vytasí banshee.

Dívka se usměje a zničehonic jsou v jejích rukou… tanga?!? DÁMSKÁ tanga?!?

KOMU CO PROVEDL, MAMINKO, ZA CO?!

"To máš za to, že se nemodlíš," poučí ho Cora, která kde se vzala, tu se vzala.

Derek polohlasně zavyje a uteče se schovat do kabinky. Pak ho napadne, že kdyby lohnul zrcátko Lydii, které má v kabelce, mohl by v kabince vedle očumovat Stilese. Rychle vyběhne ven a vezme Lydii kabelku předstíraje džentlmena. Nenápadně z ní vytáhne zrcátko, a pak kabelku strčí Aidenovi, který se snaží splynout s figurínama. Pozná ho jenom Lydia, které ví, že jeho oblečení je z loňské letní kolekce, a sem k ostatním hadrům ve výloze nepatří.

"Pomoc," šeptne Aiden, když ho Scott vezme do náruče a nese ho do kabinky.

Isaac pozvedne obočí, ale pak jenom vezme druhé dvojče za ruku a nasáčkujou se do téže kabinky. Derek ví, že Stiles je v kabince vedle a nemůže poručit své erekci, aby lehla. Respektive může, ale ví, že by to nic nezměnilo. Rozhodně ne ten Mount Everest co se mu usadil v rozkroku. Klekne na všechny čtyři a nenápadně postrčí ruku se zrcátkem do vedlejší kabinky tak, aby viděl. A taky vidí, ale špatně, potřebuje natočit zrcátku v ruce, taky se posunout, protože mu svítí odražené světlo přímo do oka - no jo, spodní prádélko, kraječky, to je celý Sti- v zrcátku se mihne vrásčitá tvář jakési stařeny, která si loví povislá ňadra u kolen, aby je mohla narolovat do kraječkové podprsenky.

Derekovi se udělá nevolno, zvedne se tak rychle, až se praští do ruky, hlavou nabere stoličku v roku, pod koleny mu ujede kobereček, spadne a uchodí se čelem do podlahy, kopne se do kolene, narazí si palec o stěnu kabinky a praští se do lokte. Nikdy v životě nezadržoval slzy bolesti tak úpěnlivě.

Na stěnu kabinku kdosi zaklepe.

"Halo? Jste tam v pořádku?" ozve se Stiles.

Tak tady byl schovaný ten malý hajzlík. No počkej! Za tohle ho Derek uvidí v průsvitném negližé a s piercingem v bradavce.

"J-jistě, chlapče. Běž si dál zkoušet šatičky," houkne Derek vysokým hláskem a cítí se jako ten největší úchyl na světě.

"Ok. Ale jestli tam s někým máte sex tak si raději dejte pozor. Lidi sem rádi umisťují kamery a pak to dávají na net. A používejte ochranu," radí Stiles.

Počkat. Cože?

Derek párkrát zamrká. Rozhlédne se kolem a začne pátrat, jestli ho nenatáčí kamera. Ještě aby jeho epický fight s podlahou někdo viděl.

A co je vůbec s tou kabinkou? To už se ho i neživé předměty snaží dorazit? Jak se tak Derek ohlíží na svou soubojovou historii, uvědomuje si, že i lístek ve větru má větší šanci v boji než on. Nikoho neporazil od roku 2009. Má vůbec problém si pamatovat, nad kým že to vlastně zvítězil. A teď ho srazí na kolena kabinka. Příště to bude kotě po mrtvici se třema packama.

No tak se díval na opačnou stranu. Ještě jednou se podívá na zrcátko v ruce a přemýšlí. Má to risknout ještě jednou, nebo se raději nenápadně vyšplhat nahoru a podívat se do kabinky shora? Tedy… unese ho ta zástěna? A určitě je vedle Stiles? Není to zase nějaký trik se skrytou kamerou?!

Ještě jednou se rozhlédne, ne, žádnou tu nevidí.

"Zatraceně chlape," otevřou se dveře a do jeho kabinky proklouzne Isaac. "Ty jsi fakt amatér. Počkej, pomůžu ti."

"Co tu-"

"Jsem tvoje beta, ne? Kromě toho, chci vidět, jak Stilese šukáš v těch šatičkách, co má teď na sobě…"

"Petere!" zavolá Stiles přes zavřené dveře. "Přinesl bys mi něco... žhavějšího?"

Derek s Isaacem se na sebe podívají s výrazem #632 WUT.

"Hned."

Vlkodlaci můžou slyšet, jak si Peter něco mumlá o shota lolitkách.

Oba slídilové ztěžka polknou.

"Já si vezmu spodek," přihlásí se Derek.

"Já vršek," řekne Isaac.

Počkají, až Peter předá vybrané oblečení a dají se do práce.

Derek padne na čtyři a pokouší se zrcátkem zachytit alespoň kousek holé kůže, zatímco Isaac mu balancuje na zádech a snaží se nenápadně nahlédnout přes stěnu.

"Amatéři," povzdechne si Peter stojící ve dveřích.

"Do- wah..."

Isaac sklouzne a cestou k zemi nezapomene Derekovi rozdrtit prsty.

Strýček pedo dramaticky protočí oči a narve se do kabinky.

"Pusťte mě k tomu."

Derekovi cuká horní víčko, když se mu Peter vyškrábe na záda a profesionálně se chytí okraje stěny kabinky. Derek, klečící na všech čtyřech, se opatrně chopí zrcátka a nenápadně ho strčí do vedlejší kabinky. Tentokrát jedná velice opatrně, nerad by viděl další srolovaná ňadra, pokud se tak ty vytahané štrample s bradavkama na konci daly nazvat, ale tentokrát má štěstí. Je to doopravdy Stiles.

A je nádherný. V lolitkovských šatičkách a bílých podvazcích a oholených nohách a -

Peterovi ukápne slina. Isaac padne na kolena vedle svého alfy a vytáhne vlastní zrcátko. Derek ho chce ošěknout, co si to dovoluje, takhle zneuctívat soukromí mladého a velice nezletilého Stilese, ale pak mu dojde, co dělá on sám. A kolik mu je. A že nikoho neporazil snad nikdy, vyjma svého strýce, který ale porážku jenom předstíral, protože mladému Derekovi bylo teprve pět.

Tentokrát Derekovi cukne u ucha, když mu po něm sjede teplá slina. Upřímně? Je mu naprosto jedno, že mu strýc slintá do zvukovodu, protože...

To jsou koule. Hladké, bělostné, hedvábné kuličky přímo do úst. Derek započne s vlastním slintajícím maratónem a než se naděje, je pod ním menší loužička. A nikdo, naprosto nikdo, ho nemůže obvinit z toho, že dýchá jako bitch in heat. Je to mnohem horší. Je celý rudý v obličeji a nedivil by se, kdyby mu z uší stoupala pára.

Peter na tom není o moc lépe. Třesou se mu kolena, zatímco se velice nenápadně otírá o stěnu. Isaac se pro změnu otírá o podlahu. Velmi. Nápadně. Derek se snaží udržet na uzdě, neproplazit se do vedlejší kabinky a nekňučet, aby mohl Stilesovi ošukat nohu. Nebo mu žužlat koule.

Ale ono je to ještě horší, protože ten parchant ty svoje nádherné oholené nožky nazuje do nádherných červených lodiček. Peter zakňučí, Derek přísahá, že nikdy, NIKDY neslyšel Petera kňučet, ale ty zvuky, které vydává Pravý vlkodlak teď, jsou tak zatraceně sexy…! Derek by nejraději zajel jednou rukou do svých kalhot, ale nemůže, protože by neudržel rovnováhu. A taky by to asi nebylo moc košér. Před betou. A alfou. A vůbec tak nějak… před všema. Veřejně ojet Stilese v kabince. Sát mu ho tak silně, až bude ječet na celé Beacon Hills. Všichni budou vědět, že mu Derek vykouřil.

Dveře kabinky se otevřou potřetí a dovnitř vejde Aiden.

"C-"

Nejspíš si myslel, že je kabinka prázdná, protože Peter, debil starý zapomnětlivý, měl by začít brát lecitin, nezamknul. A taky má v ruce úplně obyčejné triko a džíny, které si tu chtěl vyzkoušet. Peter ho vytáhne k sobě, na Derekova záda, zacpe mu pusu a ukáže dolů na Stilese.

"Líbí?" zeptá se nenápadně.

Aiden přikývne s vytřeštěnýma očima. Peter si nejdřív myslí, že dítě dusí, tak ho hned pustí, ale Aidenovi tenhle výraz zůstane ještě po několik vteřin. Peterova ruka sklouzne do Aidenova klína a nahmatá malý Popokatepetl.

Stiles se navlékne do těsné halenky a kraťoučké sukničky. Pak se otočí k zrcadlu a mrkne na svůj odraz.

"Oh yeah baby," prohodí laškovně k sobě samému.

"Oh yeah baby," zazní čtyřikrát z vedlejší kabinky.

Derek měl ohromnou potřebu vytáhnout frantíka a označkovat si kabinku. Nebo rovnou Stilese, i když ten by z toho ani z poloviny takovou radost jako Derek.

Mladík si zrovna prohlížel své pozadí. "Mwuhahaaa. Každý Alfa samec je moje bitch."

"Oh yeah," ozvou se všichni z vedlejší kabinky.

"Sex on a stick," prohlásí Stiles.

"S lolita komplexem," pípne Peter.

"A vy přestaňte šmírovat!" křikne Stiles a uhodí do stěny.

Všichni v kabince se sklátí k zemi, křičí, motají se a celkově vypadají jako klubko koťat mající nějakou vážnou nervovou poruchu. Nebo mezi bandu roztleskávaček ve sprchách někdo hodil pavouka.

"Ježišimarjá," protočí oči Stiles. "Tady si člověk ani nemůže vyzkoušet trochu sexy prádélka…"

"Hovada, znáš je, ne?" ozve se Cora před kabinkama.

"No jo. Vytáhni je odtamtud ven. A Dereka odtáhni za ocas do auta. A Petera… no, Petera se raději okolo ocasu moc nedotýkej. Ještě by se udělal."

"Na to nemám čas," oznámí Cora. "Musím najít Lydii a Scotta, který se někde ztratil s mladým Ethanem."

Isaac zastříhá ušima, otevře dveře kabinky a vyběhne dobrovolně.

"Vyběhl ven?" zeptá se pak Stiles.

"Jako by ho Allison trefila šípem do zadku," přikývne Cora koncernovaně.

"Nah," odfrkne si Stiles spokojeně. "Přece vím, jak na něj, ne?"

"Tak to jsi lepší než jeho alfa," zamumlá Peter.

"Kdokoli je lepší než jeho alfa," odpoví Stiles.

"Hey! Já to slyšel!"

"Alespoň něco umíš s těmi svými supr čupr vymakanými smysly," protočí oči Stiles. Chlapec se postaví nad Dereka s rukama v bok. "No? Já mám vybráno."

Derek mu zírá z pozice ležmo přímo pod sukénku.

"He?"

"Páni. Kdyby všichni tvoji nepřátelé, strýcové a pošťáci věděli, že podvazky jsou tvůj kriptonit, tak by bylo kolem o hodně veseleji. Bando, kde jste? Už chci táhnout domů!"

"A to jdeš v tomhle?" Lydia nadzvedne jedno dokonalé obočí.

"Ale kdeže," protočí oči Stiles, nasadí si na hlavu paruku a přes ramena přetáhne průsvitný hadřík jakési látky. "Tak, hotovo. Můžem jít. Platí to Peter, za to, že se smál Derekovi."

"Ale-"

"Kušuj," poradí mu Stiles, elegantně se otočí a rázuje si to ke dveřím.

"A kde je Scott a Eth-" začne Cora, ale zmlkne v polovině věty, protože je právě spatří, jak vylezli z kabinky na konci.

Scott má rozcuchané vlasy a Ethan vypadá jako by ho sebralo tornádo. Všichni si domyslí, co se v kabince dělo. Aiden ho nemůže vinit, mimoto, minule se fakt nechal unést Isaacem. Doslova unést. Z kina. Rozdali si to na záchodech. Ne v kabince, u umyvadel. Takže teď jenom mlčí a těká pohledem mezi Scottem, Isaacem, Derekem a Peterem. Taky čeká, co udělá Cora.

"No nic, strýčku… políbí ho na tvář a prchne směrem, kterým odešli Lydia a Stiles. "Díky za ty dvoje nové šaty!"

"Já děkuju za tu sadu nových šál," pípne Isaac a vystřelí z obchodu než ho někdo stačí zastavit.

"Dík za boty," Scott.

"Kožená bunda," zabručí Derek.

Téměř může cítit, jak mu strýčkovi drápy přejíždí po kůži na krku, když se Peter pokouší čapnout a pravděpodobně rovnou i vykastrovat. Peter tam stojí uprostřed obchodu s poblikávajícíma očima. Někdo si to odskáče. Budete pomalé. Bolestivé. A bude mu k tomu hrát Lady Gaga.

Peter vzhlédne ke stropu. "Co jsou to ty nádherné pocity? Ah, vražedné tendence," usměje se blaženě.

Žena poblíž upustí halenku, popadne své dítě a rychle vyklidí frontovou linii.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Scudl007 Scudl007 | 28. ledna 2014 v 15:32 | Reagovat

Áááá miluju tě :* :* Boží, nemám slov. Uplně je vidím. :D :D Nádhera :*

2 Myrtle Myrtle | 28. ledna 2014 v 19:16 | Reagovat

Skvěle totálně. :D A Stiles... Nemám slov úplně si je všechny dovedu představit. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama