Home, sweet home: Very werewolfy date (3/3)

23. prosince 2013 v 12:38 | ~Enari
Název: Home, sweet home: Very werewolfy date
Fandom: Teen wolf
Páry: Sterek, Scisaac, Steter, twincest, pedotwincest, vlastně orgie.
Autorky: Kayleigh a Enari
Beta: Psycho
Upozornění: Slash 15+, AU, Fluff on crack... like... BIG BANG CRACK
Cover: Kayleigh
Scott pohne rukou a pohladí Isaacovy prsty, volně položené na stole. Lydia chce protočit oči nad zatraceným buzněním tady všude okolo, ale nedokáže zarazit úsměv nad vší tou něhou okolo. Je to, jako by celá smečka byla v říji, nebo co. A do toho se na sebe dvojčata tak… podívají. Prostě… tak. Tak blbě. Zamilovaně blbě. Stiles zachytí Derekovy zaječí úmysly, prašivý pes, uchechtne se v duchu Stiles, a půjčí si Peterův vějíř, aby jím mohl plácnout alfu po prstech.

Derek se velice, velice zle podívá na Petera, který nasadí svůj Haha, fuck pohled číslo dvacet šest odstín bé čtyři. Lydia se zvedne od stolu: "Potřebuju lepší fotku."

Ale místo toho, aby odešla nějak z druhé strany fotit Isaaca a Scotta, obejde stůl, u kterého sedí a vyfotí si Stilese, který se zase okamžitě vrhne na Derekovy rty.

"Opatrně Stilesi," šeptne Peter. "Začínáš vlhnout, a jestli to můžu cítit já, oni taky. Dávej si bacha, aby tvůj nejlepší přítel nevěděl, jak voníš, když jsi v dobré náladě."

Stiles nasadí ten nejrozkošnější zhrozený výraz a zaboří tvář do Derekova krku ve snaze se schovat před světem. Děvčata uchcávají rozkoší.

"Petere," zavrčí varovně Derek.

Ten starý grumpy werewolf se rozhodne slitovat se nad svým chlapcem. Začne ho jemně kolébat a uklidňovat ho. I když... ano... je zatraceně pyšný na to, že v něm vyvolal takovouhle reakci. A ta vůně...! Derek se mimoděčně olízne a Lydia má štěstí, protože to zachytila na fotce.

"Hah. Tohle je dobrý začátek porna, ne?"

"Redtube?" zeptá se Cora.

"Yeah."

Aiden nenápadně chytí Ethana za ruku. Z té vůně okolo - nejen Stilese a těch dvou, ale i alfy, který se stal jejich alfou - jsou nějací vilní.

"Ani na to nemyslete," zpraží je Peter. "Ještě vy dva a já si můžu jít vyhonit."

To byla pobídka…?

Peter se na okamžik zarazí v polovině pohybu, protože ano, to definitivně ZNĚLO jako pobídka. Zatraceně, co to dělá se svým životem?! Teď to vypadá, že si chce vyhonit nad dvojčaty, jak spolu - ne. Petere, ne. Dost. Stačí. Mysli na něco jiného. Na cokoli jiného. Mysli na děti v Africe.

Děti v Africe, sakra!!!

Stiles na něj pohlédne se zvláštním výrazem.

"Myslíš na děti pod zákonem?"

Peter se začne dusit na slině.

"Pokud jo, tak si vždycky vzpomeň, že máš smečku ochotných teenagerů," mrkne na něj Stiles a vrátí se k olizování Derekovi brady.

Alfa má už má slepené vousy, tik v oku a momentálně si pod stolem na mobilu rezervuje letenku na Sibiř. Tam ho nevyčmuchají.

Ethan Peterovi věnuje jemný úsměv. Se spokojeným vrněním se vtiskne do bratrovy náruče. Aiden ho obejme o něco pevněji s pohledem fixovaným na Petera. Ne že by vypadal, že si brání území. Spíš jakoby hodnotil, jestli semi-incest trojka s Peterem bude to pravé ořechové.

Peter se snaží, aby nezačal funět nad tou představou jako fena chystající se na věc. Zatraceně, komu kdy co udělal…?! No, dobře, věděl by o pár věcech… Ale přece nebude chtít šukat dvojčata, že ne.

Ne, to nebyla otázka! Seřve se v duchu. To bylo varování. A odpověď je ne, nebude. A nechce. Ani trochu.

Stiles se usměje a kousne svého alfu do krku. Scott se nahne přes stůl a Isaaca políbí na rty. A Ethan se otře nosem o Aidenův krk a Aiden ho obejme okolo pasu. Cora protočí oči a Lydia se rozhodne, že tu opět není bezpečno. Měly by vypadnout, než se tu odehraje nefalšovaný werewolf gangbag se Stilesem uprostřed. Nebo navrchu, záleží, jakou polo- uh, stop, Lydia. Stačí, tohle fakt v mysli mít nepotřebuješ.

Cora se pochechtává, když sleduje zrzčin výraz. Přesně ví, na co myslí.

"Co tenhle stůl…?" ozve se Stiles. "Mohli bychom šukat na něm…"

"Stilesi…" vrčí Derek.

"I ta sedačka je pohodlná, pokud se dvojčata šoupnou…"

"Petere…" zavrčí Derek na druhou stranu.

"Klidně vyjmenuj všechny v téhle smečce, ale garantuju ti, že to nepomůže. Jsme v přesile," mrkne Stiles.

"U všech serafínů, cherubínů, nebeských vrátných a holičů, dejte už pokoj," odsekne Derek nakvašeně.

"Když už jsem u těch holičů, potřebuješ zastřihnout, brácha," ozve se Cora.

"Jo, to potřebuje. Moment. O jakém strništi mluvíš ty?" zamračí se Stiles.

"A o kterém ty?" odvětí zmateně Cora.

Peter nad tím protočí oči, obrátí se na dvojčata a spiklenecky mrkne.

"Tohle je hotová lykanská loli grupka. Slovo bestialita dostává úplně nový význam," protáhne Lydia.

"Gee, myslíš?" zakoulí očima Cora a v duchu fandí strýčkovi, který pomalu slintá se zrakem přilepeným na dvojčata.

"Co myslíš, že přijde dřív? Sterek angry sex na stole, Scisaac blowjob pod stolem, nebo úchylácký pedotwincest na sedačce?" zeptá se Cora.

"Můj taktický ústup," řekne Lydia, vezme Coru za ruku a vypadne z lokálu dřív, než Stiles stačí zasténat Peterovo jméno.

Jop, Peterovo. Ne Derekovo, Peterovo. A kdy Stiles stihl přelézt z Derekova klína na ten Ethanův a líbat jeho? Peter zmateně hledí na Ethana, který tak trochu netuší, co dělat, a tak jen sedí a nejistě drží to malé za boky, aby si to neublížilo. Aiden vlastně tuší, že by měl žárlit, sršet vzteky, zabíjet a trhat chlapce na kusy za jeho opovážlivost, ale…

Vlastně je to docela… wow. Jako, je to hodně wow.

Je slyšet několik fotoaparátů najednou, jak si je ostatní hosté fotí.

Derek se nelogicky pokusí skrýt pod stolem. Naštěstí si jich Isaac se Scottem stále ještě nevšimli a-

Slyšíte to? To zvuk Derekova srdce, které říká velké FUCK YOU světu, jak se vydává na cestu do nebe. Ne že by si jich ti dva nevšimli. Scott je moc zaneprázděný snahou držet všechny zvuky na uzdě, zatímco ho Isaac kouří pod stolem.

Kdy se tohle stalo?

V jednu chvíli to byly ani ne tak polibky a přeslazené řečičky a držení se za ruce a teď? Fuckity fuck, bitches, suck my dick so hardcore.

Co se to s jeho štěňátkama děje? Chápal Petera - to byl pedo od narození. Sice prozatím nic nelegálního neudělal, ale Derek si byl pěkně jistý, že už na pískovišti jeho strýček hodnotil jiné děti a snažil se je svést, zatímco jim stavěl falicky vyhlížející bábovičky.

Ale co ty ostatní? Stiles? Ok, ten kluk měl pětsetkrát víc hormonů než normální puberťák, ale ten zbytek měl být normální! Mělo by to být někde ve smlouvě 'tyhle dva sexystroje si vezmu jako bonus, ale ten zbytek bude ok'. Tohle nebylo vůbec ok. Co dvojčata? Měl si je proklepnout, než je přijal.

Derek má nádhernou tvář. Nádhernou a velmi prázdnou tvář, když tupě mává na Isaaca, který mu se stejně vypatlaným výrazem mává zpátky, zatímco má Scottův penis vražený hluboko do krku. Derekovi pocukává obočí a Stiles stihl z Ethana přelézt na Aidena a šeptná mu do polibku něco o Derekových svalech.

Peter zastříhá ušima a jen tak mimoděčně sjede postavu svého synovce pohledem. Derek se na něj velice pomalu a velice výmluvně otočí. Peter ho pleskne po ruce vějířem a v kávové lžičce si upraví oční linku. Derek práskne hlavou do stolu a Scott se udělá. Derek začne mlátit hlavou do desky stolu v pravidelných intervalech, čímž se snaží přehlušit Isaacovo polykání. Peter zcela nenápadně položí ruku na Ethanovo stehno. Aiden zavrčí, ale může to být i proto, že ho Stiles přestal líbat. Těžko říct.

"Dej si odchod, pedoušku," řekne mu sladce Stiles, který zase sedí na Derekově klíně.

Zatraceně, sakra, jak se tam dostal tak rychle?! Doopravdy, ten kluk by byl jako vlkodlak nejen k nezastavení, ale hlavně k nesnesení.

"Ne... nh... ne..."

Derek se opravdu snaží být výmluvný, ale ve většině případů mu to prostě nejde.

Stiles ho líbá a bože, co ten kluk neumí s jazykem. Celá smečka věděla, že má orální fixaci, ale tohle šlo mimo zákon.

Ethan si vyměnil pozice a teď seděl na klíně Peterovi, zatímco Aiden okusoval muži zezadu krk. Všechna čest, ten pudr chutnal výborně.

Derek si dá zlatou hvězdu v sebeovládání za to, že se na Stilese jednoduše nevrhne, a místo toho se snaží díky spoustě gestikulování a pár neidentifikovatelným zvukům naznačit, že jejich tajná operace vybouchla. Nikdo mu však nevěnuje moc pozornosti.

Idiot, pomyslí si Peter. On si doopravdy myslel, že sem jdou kvůli sledovačce.

Typický nevšímavý alfa, protočí oči Stiles, uzme Peterovi jeho vějíř a plácne jím Dereka po ruce. Zasloužil si to.

Scott vydýchává svůj orgasmus a než sakra stihne sklouznout dolů a trochu si pohrát s Isaacem na oplátku, Cora ho táhne doslova za ucho ven z lokálu. A Lydia sebere hračku pedofilovi, protože je to pedofil. A taky proto, že Aiden vypadal nadrženě. Kdoví, jak by to dopadlo. Aspoň mají motivaci vypadnout domů a přestat pobuřovat/vzrušovat lidi na veřejnosti.

Cora hodí Scotta i Aidena do auta a pro jistotu je tam zamkne. Ujde asi šest kroků, než uslyší zvuky typické pro líbání. Zhluboka se nadechne a pokračuje v chůzi. Lydia, která táhne za sebou vzpouzejícího se Stilese za levou tenisku, vytáhne mobil a udělá si fotku. Isaac se zmateně dívá přes výkladní tabuli a snaží se pochopit, proč má Scott v puse Aidenův jazyk, proč Stiles sbírá kamínky, zatímco je za nohu tažen po cestě k autu Lydií, proč Lydia ty dva magory v autě fotí a taky proč Cora znova otevírá kufr.

Načež je doň vhozen Stiles.

"O ho hou... ne... na mě nesáhneš," vrčí alfa, zatímco pomalu ustupuje před svou malou sestřičkou.

"Pojď sem."

"Ne."

"Řekla jsem ke mně!" ještě se poplácá po stehně, jakoby chtěla říct 'k noze, vořechu'.

"Já se bojím," zakroutí hlavou Derek.

Peter ho popadne za krk a pomůže mu směrem k východu. Ví, že čím dřív budou doma, tím dřív si budou moci hrát.

"Sbal ty ostatní a jedem," houkne přes rameno na svoji neteř.

Ta má teď problém vysvětlit jedné ženě, že nejde o únos a že opravdu není důvod povolávat SWAT.

O chvíli později jsou všichni naskládáni v jednom autě. Nikdo neví, jak se jim to povedlo, ale jsou, a Derek je se staženým ocasem veze domů. Cora mu celou dobu ukazuje nahraná videa a ujišťuje se, že všichni vědí, pod jakými tagy je budou moci na RedTube sehnat.

Naštěstí se Lydia neúčastní hovoru, čistě proto, že sleduje Stilese, jak nepřestává líbat Isaaca a Scott se ještě pořád nevzdal Aidena. Ethan sedí na klíně Peterovi, který mu nenápadně sahá do rozkroku. Stiles se natáhne a plácne pedofiláka vějířem po předloktí té "naughty hand".

Derek zaparkuje a armáda nadržených vořechů se co nejrychleji vyvalí z auta do loftu.

"Proč jste nás sledovali?" zeptá se Scott s polopnou pusou Aidenova jazyka.

"Protože Derekovi došlo porno," houkne Stiles, zavěšený do Dereka, kterému právě vytváří cucflek na klíční kosti.

Schodiště jim pravděpodobně nestačí, protože jeden nebo tři vlkodlaci to vezmou rovnou přes zábradlí do patra.

Lydia nad tím protočí očima a otočí se na Coru.

"Deset babek na to, že nebudou vědět kam co strčit dřív."

Cora zachrochtá, otočí se na podpatku a společně s Lydií vypadne z loftu přeplněného 'ah... ano... to je o místečko...' zvuky.

"Nastavila jsi tu kameru?" ujistí se ještě Cora.

"Že váháš. Lezla jsem kvůli tomu po střeše do okna přes parapet," přisvědčí Lydia.

Cora se na chvíli zarazí. "Víš, jak všichni říkají, že Stiles s vlkodlačími schopnostmi by byla šílená kombinace… já ani nechci vědět, co by se stalo, kdybys byla vlkodlakem ty."

Lydia pokrčí rameny a zavře za sebou dveře loftu: "No, nejspíš bychom byly uvnitř a strkaly Derekova ptáka do Peterovy levé nosní dírky."
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Myrtle Myrtle | 24. prosince 2013 v 9:40 | Reagovat

Skvělé nemůžu smíchy popadnout dech. :DD
Chtělo by to pokračování třeba záznam z té kamery. :D

2 Scudl007 Scudl007 | 27. prosince 2013 v 17:37 | Reagovat

Nádhera :D Dlouho jsem se tak nenasmála :D Ten záznam bych chtěla taky :D

3 Nella Nella | 13. ledna 2014 v 0:38 | Reagovat

Haha proste super a chcelo by to pokračko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama