Home, sweet home: Cookies & Cuties (3/3)

5. prosince 2013 v 17:59 | ~Enari
Název: Home, sweet home: Cookies & Cuties
Fandom: Teen wolf
Páry: Scisaac, Steter, Sterek + pár dalších
Autorky: Kayleigh a Enari
Beta: Hifi
Upozornění: Nereálné. Non canon. Fluff on crack. We are not sorry.

Cover: Kayleigh
Ethan přikývne, pískne na svého bratra a pustí se do sušenek.
Aiden s pohledem přilepeným k Peterovi se Stilesem pozadu dojde až ke svému bratrovi a čeká další instrukce, protože ne, tohle rozhodně není jeho parketa.

"Jen klid. Jeden z nich ani nekouše," tiší ho Ethan.

Derek se rozesměje.

"Vlastně... Stiles je tu jediný, který kouše. A to myslím vážně. Je jako kočka. Když se chce mazlit a vy si ho nevšímáte, nebojí se použít zuby, nehty, skřeky a další ilegální prostředky."

Aiden polkne. "A zabít to nemůžu."

Je to jenom ujištění, vlastně je to asi myšleno jako humor. Ethan si ale není jistý, co na to nový alfa, protože se zdá, že tenhle člověk je jeho oblíbenec. Ethan ví, že bratr přestřelil a je připraven snést trest, ale Derek se jenom uchechtne.

"Ne. Bohužel. Zatím."

To rozesměje i Petera vedle v místnosti. Isaac přeleze přes Scotta na druhou stranu a snaží se najít nejlepší polohu k odpočinku. Scott leží s hlavou opřenou v dlaň, loktem se opíraje o polštář a čeká, až se to štěně uhnízdí, aby ho mohl obejmout. Momentálně se Isaac nachází opřený o Scottovu hruď s hlavou na jeho stehnech, ale už se zase hýbe. Scott protočí oči, ale nic neřekne. Vyjma toho, až se objeví Derek, Isaac se stulí do klubíčka na jeho hrudi a bude spát. Ale teď to nejmladšího vlkodlaka baví, tak ať si hraje, štěně.

Stiles vyleze Peterovi až na hlavu a chce se z jeho ramen vyškrábat do patra, aniž by použil schody. Peter zavrčí, až dvojčatům naskočí husí kůže, ale Stiles se jenom zasměje a šlápne Peterovi na tvář.

Aiden se pomalu nakloní ke svému bratrovi.

"Ten má ale životnost."

Jeho dvojče s otevřenými ústy přikývne.

Peter vyrazí ke schodům a nechá Stilese Stilesem. Ten se jen tak tak stačí chytit zábradlí, ale nějak se mu nedaří se řádně zapřít a tak tam visí jako zfetovaný Spiderman.

"Ehm, kluci? Nějaká pomoc by se hodila...?"

Isaac obejme Scotta kolem pasu a snaží se udusit smích v alfově mikině. Druhý chlapec mu s láskou pomalu projíždí vlasy a užívá si show.

Aiden se na to dívá s něčím, co podezřele připomíná koncentrovanou hrůzu. Chce pryč. Ethan do něj s úsměvem drkne a pokyne mu, aby mu pomohl se sušenkama. Pak už je jen odnesou smečce do patra. Lidské mládě se stále pohupuje na zábradlí a snaží se... vlastně ani nevědí, o co se snaží. Ale smečka z toho má náramnou srandu.

Ethan se nad ním slituje, vrazí bratrovi plech do ruky a jde tomu štěněti pomoct. Špatný nápad. Skončí na zadku s hromádkou lidského štěstí zavěšenou kolem krku. Ten kluk voní jako radost, pohodlí a štěstí. Ok, už ví proč si ho tu tak vydržují. Musí se krotit, aby ho nezačal otevřeně očichávat, jako nějaký pes. Vlastně si je docela jistý, že kdyby Stiles mohl, vrtěl by ocasem.

Chvíli váhá, ale pak obtočí ruce kolem chlapcova pasu, vytáhne je oba na nohy a přenese k posteli. Ten kluk na něm celou dobu visí jako klíště a vesele si brouká. Ethan si není jistý, jestli ho chce položit ke Scottovi a odejít. Vlastně by si s ním nejraději zalezl do kouta a tiskl ho k sobě a otíral nos a tvář o jeho krk. Scott se mu podívá do očí a vzhledem k tomu, že Ethana nezná, v jeho očích se mihne rudý stín. Ethan couvne, chlapce stále svírá v náručí. Scott to gesto pochopí a červená hned zmizí. Natáhne po Stilesovi ruce. I Derek ví, že tohle gesto znamená "dej to sem a vypadni", protože Stiles je jeho nejlepší přítel. Vlastně… si není jistý, co přesně jeho vlastně Stiles je. Ale Ethanovi se chlapec v náruči zalíbil. Chvíli váhá, přemýšlí, a až pak se pomalu posadí na postel. Scott se přistihne, že nenápadně odstrkuje Isaaca za sebe ve snaze ho chránit vlastním tělem, kdyby se s dvojčetem musel utkat.

"Hmrpfff," zavrní Stiles.

Ethan pozvedne obočí. Ono to vrní? Ten zvuk, to bylo vrnění, které vydávají kočky. Určitě. Zmateně - a instinktivně - se podívá na Scotta, který se ušklíbne. Pokud se Stiles cítí pohodlně, je to v pořádku. Znova si Isaaca, který s široce otevřenýma očima kouká na obě dvě alfy, přitáhne k sobě a zaboří nos do jeho vlasů. Isaac se nakloní do toho pohybu a jeho dlaň se automaticky vyšplhá po Scottově hrudi, až ho obejme okolo ramen. Stiles si položí hlavu na Ethanovo rameno a zopakuje ten vrnivý zvuk. Ethan si není jistý, jestli ho to uklidňuje, nebo nutí si Stilese natisknout k sobě a umazlit ho do bezvědomí.

"Hmmm... Kde je to druhé? To tvoje druhé?" zamumlá rozespale Stiles a rozhlédne se kolem.

Aiden stojící opodál neví, co má dělat, ale rozhodně se mu nechce na postel. Příliš mnoho alf na třech metrech čtverečních. Stiles se ale nevzdává a výmluvně poplácá na místo vedle sebe. Scott zavrčí. Nováčci nebo ne, Stiles se chce mazlit. Aiden se pomalu přesune na postel a chlapec si z něj okamžitě udělá polštář. Odkudsi se vynoří Peter s dekama v rukou, které opatrně přehodí přes Stilese, další jde na Isaaca se Scottem, kteří se do ní pohodlně zachumlají, a tu poslední hodí svému synovci na hlavu.

Aiden chvíli pozoruje klidně oddychující klubko štěňat zamotaných v růžových pokrývkách. Tak nějak se bojí pohnout. Co kdyby se něco z toho probudilo a začalo to dělat randál? Spí to vůbec? Voní to jako uvolnění a pohodlí, takže to asi spí. Ne, moment. Zírá to na něj. Ok, tak to nespí.

Stiles párkrát mrkl a pak k němu vztáhl ruce a Aiden se musel držet, aby neodletěl na druhou stranu místnosti. Co to po něm chce?! Panenskou oběť? Sušenku? Alfa schopnosti? Plyšáka? Vypočítat x7 faktoriál bikvadratické funkční rovnice?!

"Moje," hlesne unaveně Stiles.

Tentokrát zavrčí i Peter. Aiden je ale nejistý a doopravdy nerozumí, co se po něm chce. Derek se rozhodne, že je načase zakročit. Sušenky zůstanou u postele a Derek něžně postrčí Aidena blíže ke Stilesovi. Stiles ještě jednou zvedne ruce, tentokrát k Derekovi, protože Derek ví, a Derek ho zvedne do náruče, lehne si pohodlně na postel a položí si útlého chlapce na hruď, načež kývne na dvojčata a gesty jim naznačí, aby si lehla po každém jeho boku. Ethan se hned chytí, lehne si ale dost daleko, tak so ho Derek přitáhne tak blízko, až Aiden nemůže jinak, než si položit hlavu na jeho dokonalý biceps. Aiden je sice proti a cítí se nepohodlně, ale rychle bratra napodobí z druhé Derekovy strany ze strachu, že by nemuseli být ve smečce přijati. Peter spustil film, ačkoli nejmladší členové budou doopravdy nejspíš spát nebo podřimovat, a zaváhá. Má si lehnout z druhé strany k Aidenovi a trochu ho uklidnit a přivyknout na tento druh fyzického kontaktu? Když nic jiného, tak ho ještě víc vyděsí a Peterova sadistická část mozku se nad tou myšlenkou tetelí blahem.

Zaujme pozici a pomalu obtočí ruce kolem mladšího vlka. Ten ztuhne a tep mu vyletí až někam ke stropu. Je možné, aby vlkodlak dostal infarkt? Protože Aiden vypadá, že je na dobré cestě jeden právě chytnout. Gratulace. Když ani po pár minutách se dvojče neuklidní a ani konejšivé doteky jeho bratra s jeho nepohodlím nic neudělají, Derek se rozhodne tomu učinit přítrž. Začne příst, jako to právě dělá Stiles, ale mnohem hlouběji. Chlapec odpočívající na jeho hrudi se posune a položí ucho na alfovo srdce, aby mohl poslouchat ten uklidňující zvuk. Jeho vlasy doslova nadskakují vibracemi, ale to nevadí. Stiles by to mohl poslouchat celé dny.

Aiden okamžitě poleví a začne relaxovat. Peter vedle něj zaboří nos do chlapcových vlasů, zatímco ho pomalu hladí po boku. Ethan vypadá, že usnul s otevřenýma očima. Isaac slintá na Scottův pásek u kalhot a Scott se marně snaží nechat víčka otevřená. Aiden sleduje Stilesovu tvář. Pohrává na ní uvolněný úsměv, jeho ruce jsou položené na Derekových klíčních kostech a opětuje mu ono vrnění, jen na o mnoho slabší frekvenci. Scott se přisune blíž k teplu, které smečka vydává, a Isaac v polospánku přeleze Scotta a zavrtá se hlavou do jeho krku. To, že je o pár kilo těžší než Scott, ho očividně vůbec nezajímá, protože ho kompletně zalehne. Scott sice v prvotním popudu zvažuje, že ho shodí vedle sebe a pevně ho obejme, ale když už tu na něm leží… nechá ho tak.

Stiles pootevře jedno oko a zkontroluje Aidena vedle sebe. Ještě není úplně uvolněný, ale když se k hlubokému vrnění přidá i Peter a Aiden se ocitne v bezpečí mezi Alfou a jeho Second, navíc uklidňován tolika lidmi, přežije i bratrovu vzdálenost a konečně se uvolní natolik, aby se pohnul do pohodlnější polohy a jednu dlaň položil opatrně na Derekovu hruď vedle Stilese. Derek pootevře jedno oko, pousměje se a otočí k němu hlavu, aby mohl nosem přejet po jeho čele a pak ho naň políbit.

Isaacovi se nějakým záhadným způsobem podaří nacpat ruce pod Scottovo tělo, jeho objetí je o něco pevnější, než by bylo alfovi milé, ale na tom nezáleží. Pokud je takhle Isaacovi dobře, tak se žádné změny poloh dít nebudou.

Stiles už je v říši snů, tiše mlaská a ožužlává Derekovo triko, na kterém už jsou skvrny od slin. Derek má pohled přišpendlený ke stropu. V duchu musí napočítat do deseti. Uvědomuje si, že Peter se mu tichounce směje, a slibuje svému strýci pomstu.

Netrvá to dlouho a všichni spokojeně dřímou ve svém pelechu jako řádná smečka. Někdo chrápe, jiný chrochtá a Stiles pravidelně každých dvacet sem minut děsí všechny mňoukáním. Aiden usne jako poslední, a ačkoli jeho myšlenky ještě před hodinou byly spíše v zaječím stylu, teď se mu už nikam utíkat nechce. Na to se cítí příliš příjemně. Možná, kdyby ráno vstal jako první, sebral Ethana a zmizel, dokud by si jich nikdo nevšímal…? Načež Peter přehodí jednu nohu přes jeho, ze spánku ho pohladí od boku až po paži, tam jemně sevře a vrátí se pohlazením zpátky na bok a na bříško. Aiden vzdá svoje snahy o přesvědčení sama sebe, že se mu to nelíbí. Ono totiž líbí.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Clowers Clowers | 6. prosince 2013 v 17:25 | Reagovat

Děkuji za povídku, to se mi snad nebude ani chtít koukat na originální seriál co za chvilku zase budou dávat. Dokonalost ;) Miluju ta štěnátka

2 Karin Karin | 8. prosince 2013 v 21:57 | Reagovat

To je tak krásné jak s vychacej vstříc.

3 Nella Nella | 13. ledna 2014 v 0:04 | Reagovat

To bolo tak sladkééé. Kričim ješte ešte.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama