Omega twins (1/2)

24. listopadu 2013 v 16:51 | ~Enari
Název: Omega twins
Fandom: Teen wolf
Pár: Twins/OMC, Aiden/Ethan
Autorky: Kayleigh, Enari
Beta: Psycho
Upozornění: 18+, rape, angst, abuse
Cover: Kayleigh

Je podzim. Sluníčko v háji. Zima a zas zima. Co takhle trochu angst slashe?"Měli bychom vypadnout," zamumlá Ethan.

"A kam," uchechtne se jeho dvojče.

"Nevím, změnit město. Jsme příliš blízko hranice s jinou smečkou."

"A kam? Už tak jsme omegy. Co teprve omegy bez smečky? Nemáme ani peníze. Jsme mladí, takže nás nikdo nepřijme ani na školu ani do práce, dokud neuvidí podpis rodičů, které taky nemáme."

"Ale no tak… Jsme vlkodlaci. Není nic těžkého přežít v lesích. Nějaká zvěř se tam taky najde."

Aiden se ušklíbne nad představou lovu divé zvěře. Ne že by neuměli rozdělat oheň, ale přece jen není nic moudrého upozorňovat na sebe lovce tábořištěm a úbytkem zvířat v lese. Ne. Bez smečky prostě nepřežijí. Ne takhle mladí a nezkušení.

"Nemůžeme utéct, Ethane," sykne tiše, neví, jak daleko se vyskytuje jejich alfa. "I kdyby, našel by nás."

Oba vědí, co následuje za neuposlechnutí rozkazu. Aidenovi se třese ruka, když vytahuje spacák, Ethan ho chytí za paži, ale jeho dvojče se mu vytrhne.

"Já… já chci pryč," řekne roztřeseně Ethan.

Ví, že Aiden je tak vyděšený, že se bojí i utéct. "Nemáme nic, Ethane, nemáme vůbec nikoho a nic, jenom jeden druhého. A dokud zůstaneme s nimi, dokud… dokud nebudeme plnoletí, musíme… musíme tu… musíme tu zůstat. Minimálně zatím."

"Ale, ale, ale," ozve se ve chvíli, kdy se otevřou dveře.

Ethan polkne a Aiden se bojovně postaví před bratra. Přejde ho bojovnost, když si uvědomí, že Carl je nejenom může zase… ale navíc to může i prásknout i Samuelovi.

"Co by na to asi náš alfa řekl…" zeptá se mlsně Carl.

Aiden sebou při zmínce o alfovi trhne.

Ethan k němu vztáhne ruce a jemně obejme svého bratra. Přitiskne ho k sobě a oba se k sobě instinktivně schoulí. Mluvit o tom byl špatný nápad. Moc špatný nápad. Mladší dvojče poraženě svěsí hlavu. Nemůžou dělat nic, jen přijmout cokoli, co si pro ně Carl přichystá. Ethan tiše zakňourá, zoufalství pomalu zastírá jeho smysly, když k nim Carl vykročí. Aiden automaticky odhalí krk, oči upřené k zemi. Takhle je to nejlepší. Nijak ostatní členy smečky neprovokovat a vždy ukazovat submisivnost, to je nejlepší způsob jak přežít.

Carl natočí hlavu ke straně, jeho kroky jsou vyměřené a opatrné, jako by se chystal lovit. Aiden ví, co to znamená a Ethan couvne i s bratrem v náručí. Tohle nebude jenom o krvi a o mase. Carl se zle rozesměje, a ačkoli se nepromění to beta podoby úplně, jeho drápy a tesáky a modré oči vypadají víc než jenom hodně děsivě. Dvojčata spadnou na zem a Carl se tomu zle zasměje, než se na oba chlapce vrhne, rozdělí je, jednoho kousne do krku, a jak s ním trhne a hodí ho do zdi, slyší popraskat několik kostí. Druhé dvojče se svine v očekávání nesnesitelné bolesti a ponížení a Carlův smích zní tak odporně, až je chlapcům na zvracení. Sehne se k Aidenovi, vytáhne ho do vzduchu a hodí do protější zdi. Ethan se i přes zlomeniny a zranění a krev a hojení se snaží doplazit k bratrovi, aby netrpěl tolik, aby mu mohl od bolesti pomoci. Aidenovy šaty jsou roztrženy a strhány z jeho útlého těla, Carl do chlapce zabodne tesáky a temně zavrčí. Ethan vstane, opírá se o zeď, a čeká, kdy si ho Second všimne. Carl ho chytí pod krkem a zvedne do vzduchu, druhé dvojče chytí za vlasy a hodí jím, přes celou místnost. Ethan se rozpláče a chce na bratra vidět, ale přes tu zrůdu před sebou si ani není jistý, jestli bratr dýchá. Jak moc je zraněný? Nesmí dát najevo, že ano.

Ale najednou od nich odstoupí, z ničeho nic Ethana pustí a zůstane stát uprostřed místnosti. Dvojčata vědí, že to znamená jediné. Alfa se vrátil z lovu.

Ethan se doplazí ke svému dvojčeti, jak rychle to jen jde. Chce být se svým dvojčetem až… až se to stane. Oba se na zemi stulí k sobě. Jsou naživu a to je to, na čem teď záleží. Zranění se jim zahojí, sice pomalu, ale zahojí. Stačí jen přečkat těch pár následujících hodin a bude zas všechno v pořádku.

Oba sebou trhnou, když jejich alfa vstoupí do místnosti. Je cítit krví a smrtí a to jen způsobí, že se bratři schoulí ještě víc vydávajíce patetické zvuky.

"Co se tu děje?" vyštěkne Samuel.

Carl hodí po omegách krutým úsměvem - teď je už jedno, jestli je Carl prozradí nebo ne.

"Vypadni," sykne ke Carlovi.

"Můžu se dívat?"

Samuel po něm střelí pohledem, ale Carl ví, že miluje publikum. Kývne a Carl zůstane stát na místě - nechá dvojčata svému pánovi, a pak na něj možná ještě něco zbyde. Je přece spolehlivý Second. Dvojčata se strachy nehnou od sebe.

"Co vy dvě kurvy," uchechtne se a kopne do jednoho z nich. "Co jste zase udělali, že jste vyprovokovali mého Second?"

Aiden snad ani nedýchá.

"On je kliďas, jeho jen tak něco nevyvede z míry… A VSTAŇTE, KDYŽ NA VÁS MLUVÍM!" zařve z ničeho nic.

Oba zapomenou na bolest a vystřelí do vzduchu jenom proto, aby Ethan byl znovu hozen přes celou místnost, tentokrát do okna, až se mu střepy zaryjí hluboko do masa. Bolestí zavyje, což neměl dělat, protože alfa vztekle mrští druhým dvojčetem do druhé zdi a vrátí se zpátky k Ethanovi. Drápy mu roztrhá šaty i kůži na břiše i stehnech a zakousne se do jeho krku z druhé strany, než kde se nachází kousanec Second. Aiden, vida co se děje, zakňourá. Ethan ale, aby Aiden neodvedl pozornost k sobě a nebylo mu tolik ublíženo, zakňourá hlasitěji než Ethan.

"Tak ještě jednou. Co jste vy dva provedli? A varování předem; má trpělivost je u konce."

Aiden s obtížemi vyšplhá na kolena, ruce na zemi, hlavu skloněnou, aby nevyprovokoval alfu ještě víc.

"My… mluvili jsme o…"

Přeruší ho vystrašené kňourání. Aiden váhavě vzhlédne. Výraz hrůzy, s kterým na něj hledí jeho dvojče, se mu zaryje hluboko do srdce.

"Prosím," rozpláče se nepokrytě Aiden. "Já jsem to… neměl jsem… o tom mluvit… prosím, on za t-"

Ethan vykřikne, když jím alfa mrští doprostřed místnosti. Aiden už se chce k němu vrhnout, zaštítit vlastním tělem, ale prsty omotané kolem hrdla mu to nedovolí. Second ho vytáhne na nohy a s výrazem očekávání hledí na svého alfu.

"Takže jsi to byl TY, kdo zlobil? Asi by bylo správné tě tedy potrestat, že? Co říkáš Carle?"

"Yes, Alpha."

Samuel se krutě usměje a kývne na Carla, který zesílí svůj stisk. Teď je jasné, že se Aiden ke svému dvojčeti jen tak nedostane, a to ho děsilo ze všeho nejvíc. Nebýt schopen Ethanovi pomoct.

Alfa vyrazí k chlapci, zkroucenému na podlaze.

"Ne. Prosím…" vyrazí ze sebe těžce Aiden. "Řekls… potrestáš… mě…!"

"To přesně mám v úmyslu," usměje se Samuel a sehne se pro Ethana.

Ne. Ne, tohle ne! Aiden se snaží sebou smýknout, chvíli se snaží kousnout Carla, ale ten se jenom směje, bije ho a stále ho drží za krk. Docházejí mu síly, zavře oči, aby se nemusel dívat, jak nahému Ethanovi roztahuje jejich alfa nohy od sebe a Ethan se ani nebrání. Ví, že by to bylo zbytečné a o to bolestivější, ale Samuel mu nehodlá nic zlehčovat. Přirazí ho ke stěně, až mu popraskají kosti, jednou rukou ho chytí pod krkem a tou druhou si vyloví z kalhot naběhlou erekci. Aiden sebou zazmítá a snaží se udělat cokoli, kopnout ho, vrazit mu pěst kamkoli, ale nedaří se. Carl se jenom uchechtne a praští jeho hlavou do zdi. Dost na to, aby se přestal hýbat, ale ne tolik na to, aby omdlel. Samuel se napůl ohlédne, a když vidí, jak jednoduše Aidena zpracoval, spokojeně zamručí. Jeho Second je spolehlivý. Moudře si vybral.

Ethan vydává kňučivé zvuky, chce vidět na bratra, jestli je v pořádku, ale nemůže, nevidí přes alfu a Second, což ho znervózňuje mnohem víc, než kolik ponížení a bolesti si během pár vteřin užije.

"Na mě se dívej," zavrčí výhružně Samuel.

Ethanovi se silou vůle podaří odvrátit oči od míst, kde tuší bratra. Lépe alfu neprovokovat, pak bude mít větší šanci, že z toho oba vyváznou bez trvalých následků. Ani nevykřikne, když do něj alfa nasucho přirazí, na rozdíl od Aidena, který vydá naříkavý zvuk plný bolesti. Jeho bratr teď možná trpí víc než Ethan sám. Tesáky si prokousne spodní ret ve snaze udržet v sobě nářek. Bolí to. Hrozně moc to bolí, ale za ta léta si už zvykl. Oni oba už se naučili tenhle druh ponížení snášet. Cítí, jak mu po stehnech stéká krev, které je s každým přírazem víc a víc. Zavře oči v marné snaze vytěsnit vše kolem sebe, což se ale rozhodně nelíbí Samuelovi. Uhodí ho, čímž mu rve tvář na kusy svými ostrými drápy.

"Řekl jsem 'DÍVEJ SE'!"

Ethanovi vytéká krev i z úst, jak se kouše do rtů i jazyka. Ví, jak Samuel nenávidí, když mu řve do tváře. Aiden za ním kňučí a chce se ke dvojčeti dostat, nebo odvrátit Samuelovu pozornost na sebe, být tak drzý, aby si ho Samuel přišel srovnat do latě sám a nechal Ethana být.

"Tak," pousměje se spokojeně Samuel na zničeného Ethana, když se mu podívá do očí. "Tak je hodný."

Nejspíš je to tím Ethanovým pohledem, podřízeným, zničeným bolestí a ponížením a starostí o bratra, zda je v pořádku, že se Samuel dneska udělá tak rychle. Zlatý pohled ponížení, hanby, který pozbyly vzteku i vzdoru, kuráže, zvířeckosti i lidskosti.

Samuel ho se spokojeným vzdechem pustí. Urovná si oblečení, pískne na svého Second, který propustí Aidena, a oba zamíří ke dveřím.

"Vy dva se koukejte chovat slušně. Později se pro vás vrátím a Bůh nad vámi, jestli zas budete dělat potíže."

Carl se naposledy otočí, bleskne po nich krutým úsměvem, který slibuje perné chvíle v nejbližší možné době a následuje svého alfu ven z místnosti.

Aiden se okamžitě přižene ke svému bratrovi, který je stočený na zemi do klubíčka, ruce vtisknuté mezi pevně sevřená stehna. Vzlyká a čeká, až bolest ustoupí a začne hojící proces. Jeho bratr ho se slzami v očích vezme do náručí. Ethan trhanými pohyby obmotá své paže kolem Aidena a pláče svému dvojčeti na hrudi.

"Ššš, Ethane," šeptne Aiden a snaží se být silný. "Byl jsi tak statečný… už bude dobře, slibuju. Za chvíli se začneš hojit a bude to dobré. Zvládneme… zvládneme to. Ano? Možná, že už dneska nepřijde…"

Šeptá. Neví jistě, jak daleko je Carl a co proti nim pak může použít. Neví, jak daleko může být samotný Alfa. Nebo Ciara. Ačkoli je ve smečce jediná žena, nemá v sobě o nic víc lidského než tihle bastardi, a kdyby přišla dnes i ona, nezvládli by to. Ethan má pravdu. Musejí odtud pryč.

Ale jak to udělat? Vytratit se, až budou ostatní spát? Jít na lov pro alfu a už se nevrátit? Jak utéct, aby jim to dalo dostatečný náskok před touhle smečkou? Aby zvládli utéct co nejdál, zahladit pachovou stopu a mít dostatečný náskok? Je si jistý, že Samuel je bude hledat, ať už utečou kdykoli a jakkoli daleko. Nemají se na co nebo na koho spolehnout, nemají nic a pořádně taky nic neumějí, dokonce ani pořádně netuší, při všem tom stěhování, kde vlastně jsou.

Ale musejí utéct. Aiden už nechce dovolit, aby někdo takhle jeho bratrovi ublížil. Vezme brášku do náruče a odnese ho do rohu, kde mají obyčejný spacák. Jejich oblečení je roztrhané na zemi a dá se použít jenom na otření krve z Ethanových stehen a zadečku, další kus na jeho hruď, další na tvář. Obejmou se tak pevně, jak jen to jde přes všechna zranění, tulí se k sobě, tiše kňučí bolestí, když se spustí uzdravovací proces.

K jejich bezmeznému údivu je Carl i Samuel nechají tu noc už na pokoji. Vlastně si jich pár blažených dnů nevšímají. Všichni jsou napjatí, protože do města přišla rivalská smečka a podle toho, co dvojčata zaslechla, ti cizí vlkodlaci jsou zatraceně silní. Prý to je smečka složená výhradně z alfa vlkodlaků, což je něco, co bratři ne zcela jasně chápou. Copak není vždy jen jeden alfa nebo alfa pár, řídící smečku složenou z bet a omeg?


Všichni mají teď plné ruce práce, protože dvě bety byly zraněny a jedna zabita během posledního lovu. Samuel proto rozhodne, že se přestěhují do jiného města, kde je bezpečněji. Zatímco všichni se připravují na odchod, Carl nakáže dvojčatům, aby šla na lov. Musí si udělat zásoby na cestu a je nejlepší, když se nebudou ukazovat v obchodech ve městě. Mohlo by to vyvolat příliš mnoho nevítané pozornosti - a tu rozhodně vzbuzovat nechtějí, zvlášť proto, že se rozhodli. Utečou.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Myrtle Myrtle | 25. listopadu 2013 v 23:10 | Reagovat

Tak tohle bylo skvělé. Sice mám v TW povídkách ráda Stilese ale tohle nemělo chybu doufám že druhý díl bude co nejdříve. :)

2 Myrtle Myrtle | 25. listopadu 2013 v 23:11 | Reagovat

Tak tohle nemělo chybu. Sice mám v TW povídkách ráda Stilese ale tohle bylo skvělé a doufám že druhý díl bude co nejdřív. :)

3 Myrtle Myrtle | 26. listopadu 2013 v 15:33 | Reagovat

[2]: Omlouvám se za dva komentáře vypadalo to že se ten první neodeslal :D

4 Nara Nara | 27. listopadu 2013 v 21:18 | Reagovat

Už jsem povídku četla u Keigh na blogu, ale aby se ti dostalo řádného ohlasu, tak ti to okomentuju tady :D je to boží!  boží! boží! :D ne fakt ... kvůli vašim povídkám začínám uvažovat že bych se na teenwolf snad i koukla :3

5 Enari Enari | E-mail | Web | 28. listopadu 2013 v 14:29 | Reagovat

[1]: Blog.cz poslední dobou blbne...
Děkujeme za komentář:)
Jsme rády, že se povídka tolik líbí, ačkoli je to angst angst angsty angst >_<

[4]: Velice děkuji za komentář. Jsme obě rády, že se to tolik líbí. Čekaly jsme (já tedy rozhodně), že se tu strhne bitka a všichni budou dožadovat, aby se s dvojčaty zacházelo lépe. A podívejte se na to. Vy úchyláci snad fandíte těm srstnatým pedofilům... Good :)
A rozhodně se na TW podívej. Stjí to za to;)

6 Karin Karin | 8. prosince 2013 v 0:19 | Reagovat

Doufám že se jim povede utyc a nechytnou je.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama