The Devil Within You: Chapter Two (3/3)

11. října 2013 v 20:00 | ~Enari
Název: The Devil Within You
Díl: Chapter Two (3/3)
Přístupnost: MA/Explicit
Tags: smut, angst, depresivní, horor, humor
Pairing: Derek Hale/Stiles Stilinski, Peter Hale/Stiles Stilinski, další

Poznámka autorky: Stilesova temnější stránka se začíná projevovat.
Alfa smečka se rozhodne fuck up all your shit.
Derek si najde přátelskou společnost.
Tahle kapitolka se všem nemusí líbit. Proč? Smrt bezvýznamné postavy. Aaaa Stiles. A lot of psycho!Stiles.
Děkuji Keigh za ty víš co...
Jako vždy prosím R&R

"Vážně? Vážně Dereku? To vás tu nemůžu nechat na půl hodinky osamotě, aniž by jste se nechali vykuchat od první smečky, která se prožene kolem?"

Peter momentálně lítal mezi Derekem a Isaacem, potíral jejich rány směsicí bylin a olejů a mezitím stačil ještě peprně nadávat. Alfa sice poznal, že se jeho strýčkovi ulevilo, když je tu našel živé, ale stejně měl chuť mu přikázat ať je zticha. Nemohl si vzpomenout, co se stalo. Kde je rivalská smečka? Jaktože jsou naživu? Proč všude cítí zápach rozkládajících se mrtvol?

"Co se stalo?"

"No," protáhla Erica, "docela jsme prohrávali. Pokud vím, tak Isaaca sundali jako prvního." Kývla na blonďáka, který ještě stále ležel na pohovce a v klidu spal. "Pak to vypadalo, že mě jeden z nich zabije, ale pak se objevil Stiles a pozabíjel je. Všechny."

"Stiles?" Derek nevěděl, co si o tom myslet. Stiles dokázal odrazit celou vlkodlačí smečku?

"Teda kromě toho, co dostal Boyd."

Peter překvapeně vzhlédl, "Tys zabil jednoho z nich?"

Boyd prostě přikývl. Ani nevypadal, že by byl na sebe nějak zvlášť hrdý. Derek však cítil, jak se mu hrudí rozplývá pýcha a věděl, že to samé cítí i Peter. Jeho beta byl velmi schopný a ochotný nasadit život, aby ochránil svou Smečku. Nic víc alfa žádat nemůže. "Dobrá práce," kývl na Boyda s malým úsměvem.

"Viděl někdo z vás, jak se Stilesovi povedl zneškodnit ten zbytek?" Peter se vrátil k ošetřování Isaacových ran.

Když bylo ticho, všichni se podívali na Ericu, protože se zdálo, že ta jediná v danou dobu nebyla v bezvědomí nebo se plně věnovala boji. Dívka však jen pokrčila rameny.

"Já ani nevím. Všechno to bylo tak rychlé. Prostě se tam najednou objevil a ty věci začaly umírat. Ani nevím, jestli s nimi doopravdy nějak bojoval, protože to prostě vypadalo, že najednou začaly všechny umírat."

Derek s Peterem si vyměnili pohled.

"No, myslím, že tohle odpovídá na otázku, jestli je nám Stiles nebezpečný, protože jak je vidět, tak je ochotný pro naše bezpečí bojovat. A to je dobrá zpráva," zhodnotil Peter.

Boyd tiše přikývl. Ať tomu novému Stilesovi věřil nebo ne, nemohl popřít, že jim dnes večer zachránil životy.

"Půjdu se postarat o ta těla," řekl Boyd a odebral se z místnosti.

"Jdu s tebou. Budeme muset vykopat dost hlubokou jámy, aby se tam všichni vešli," Peter se ve dveřích otočil na zbytek Smečky. "Vy si odpočiňte. Vypadáte hrozně."***Následujících pár dní byl klid. Vlastně se zdálo, že nadešlo ticho před bouří. Zvlášť, když Scott obdržel zprávu s nic neříkajícími instrukcemi 'Celý týden je školní výlet. Táta tomu věří. Kryj mě.' Nic víc se Scottovi ze Stilese dostat nepodařilo, i když mu poslal nehorázné množství zpráv, kde se ho ptal co se děje. Stiles jednoduše zmizel. Pach v jeho pokoji byl slabý a Smečce se nepodařilo ho ani vystopovat, ani kontaktovat.

Nakonec se dohodli, že pokud se do týdne neukáže, tak to řeknou Šerifovi, aby mohl vyhlásit pátrání, ale prozatím budou dělat, co jim Stiles řekl, protože jak je vidět, teď o něj nemusejí mít strach. Už dokázal, že se o sebe umí postarat.

Zdárný klid a mír trval jen chvíli, do doby než se na jejich prahu objevil k smrti vyděšený Isaac.

"Alfa smečka? Co to je? To jako fakt existuje? Já myslel, že ve smečce je jen jeden alfa, však víte, kvůli hierarchii," Scott zuřivě pochodoval po pokoji.

"Tihle jsou jiní. Všichni začali jako alfa vlkodlaci, ale aby získali ještě víc síly, zabili všechny členy svých smeček, čímž absorbovali jejich schopnosti. Jsou silnější, zlejší a my je rozhodně nedokážem zastavit," objasnil Peter.

Isaac, který byl stočený v rohu sedačky, tiše zakňučel. Celá ta událost s dva metry vysokou a vlkodlačíma steroidama nadopovanou obludou ho dost vzala.

"Není tu Stiles," pípla Erica. Od doby, co jí zachránil život, se k němu upnula. Už dřív ho měla ráda, ale po tom boji, kdy málem umřela, k němu měla blíž než kdy dřív.

"Budeme to muset zvládnout bez něj," rozhodl Derek.

Jedna věc ale byla jistá. Mají sakra velký problém.***Výraz 'velký problém' nemohl ani z desetiny pokrýt stav, v jakém se nacházeli. Derek byl přišpendlený k podlaze velkým kusem dřeva, Kaliina práce, děkuji pěkně. Dvojčata, srostlá k sobě v jedno ohromné monstrum, drtila Petera svou vahou. Ennis držel pod krkem vyděšeného Isaaca a to vše na příkaz Deucaliona, který byl uprostřed epického proslovu.

"Jsem alfa všech alf. Jsem predátor všech predátorů. Jsem smrt, ničitel světů. JÁ JSEM VLČÍ DÉMON!"

"Wow. Někdo tu chodí do dramatického kroužku," zatleskal kdosi ve dveřích.

Derek s obtížemi vzhlédl a úleva, kterou pocítil při pohledu na Stiles uvolněně opřeného o stěnu, se nedala popsat. Proč byl vlastně rád, že tu ten kluk je? Neměl by se bát, aby se mu něco nestalo?

"S-Stilesi, běž!" vymáčkl ze sebe vyčerpaně. Ztráta krve začala dělat své.

"Kuš," napomenul ho tiše Stiles.

"Takže ty jsi Stiles? Hodně jsem toho o tobě slyšel, mladý muži."

"Všechno to jsou lži. Nejradši mám brunety. A ty se pořád držíš klišé výroků. Mimochodem," Stiles se obrátil na jedinou ženu v místnosti, "na verandě chybí velký kus dřeva a jsem di zcela jistý, že právě tím prknem tu klátíš Dereka. Vadilo by ti moc to z něho vytáhnout?"

Kali zacukaly koutky. "Můžu to děcko zabít?"

"A zase jsme u klišé hlášek," vzdychl teatrálně Stiles.

"Tiše, Kali." Deucalion roztáhl svou hůl a rozvážnými kroky se blížil k Stilesovi.

"Ne," zaskřípal Peter, kterému se nedostávalo vzduchu.

Deucalion se přesunul ke křeslu a pomalu se do něj posadil. "Pokud jsi tak chytrý, jak se říká, pověz mi, rozuměl jsi alespoň z poloviny tomu, co jsem právě řekl?"

"Á, vysokoškolský rozbor. To si dám líbit," Stiles promnul si ruce. "Začněmež. Alfa všech alf. Jsi vůdcem smečky, jež se skládá pouze z alfa vlkodlaků. Také je to odkaz na Ježíše, Krále králů. V konečném důsledku je to jen způsob, jak říct 'jsem frajer.' Jedním slovem - narcismus. Mimochodem Dereku, nebolí to?"

Jeho alfa se na něj podíval svým patentovaným 'prázdná, ale jinak naprosto nádherná tvář' výrazem, který měli Haleovi vepsaný v genech.

Stiles se uchechtl, protože proč ne, může si to dovolit a pak pokračoval.

"Predátor všech predátorů. Přímý odkaz na to, že váš druh nemá přirozeného nepřítele," Stiles se snažil, opravdu snažil, schovat samolibý úsměv. "V tvém podání to však bylo myšleno tak, že ty nemáš ani nepřítele ani rovnocenného soupeře. Zvířata, lidi, vlkodlaci, je jedno kdo. Dle tvého názoru je všechny převyšuješ. A tomu říkáme narcismus."

Ennis se nejistě podíval po Deucalionovi. Kali vypadala, že nechá Dereka Derekem a skočí Stilesovi po krku. Dvojitá příšerka mu věnovala všechnu svou pozornost. A Deaucalion? Ten jen se založenýma rukama poslouchal. Ve tváři se mu nehnul jediný sval.

"Smrt plus ničitel světů, yada yada yada. Nebudu tu rozebírat Roberta Oppenheimera, protože prostě nechci," Ach a tady nastupovala Stilesova arogance v celé své kráse. "Sám sebe vidíš jako ďábelského génia. Myslíš si, že jsi neomylný, nezastavitelný a to je perfektní příklad, řekněte to se mnou, narcismu."

Kali podrážděně vrčela a bylo jasné, že je se sebekontrolou v koncích.

"Vlčí démon," protáhl rozkošnicky Stiles. Mazlil se s tím titulem. "Vlastně mi to připomíná 'Devil Dog: The Hound of Hell', kde si banda hipíků myslí, že jsou uctívači ďábla, a pak je tu to štěně s nalepovacími rohy a tak dále. Ale to jsi neměl na mysli, co?"

Stiles se pln naděje podíval na Deucaliona, ale ten nijak nereagoval a tak pokračoval. "Ok. To asi nebylo ono. A taky pochybuju, žes zrovna dohrál Dungeon Hunter 4. Z toho vyplývá, že 'Vlčí démon' je jen další způsob, jak říct 'jsem frajer.' A to je co? Však víš to slovo. Mám to na jazyku. Narcismus."

Chvíli bylo ticho, vyjma Kali, která se teď třásla vzteky. Alespoň že Derek vypadal líp. Už z něj neteklo tolik krve a především se mu vrátila zdravá barva do tváří. Co to s vámi neudělá za zázraky, když vás pološílená vlkodlačí alfa přestane rejpat kusem dřeva do ledvin.

"Nudím se. Mám chuť házet na Petera houby nacucaný barvou. Můžu?"

"Ne," odpověděl za Dereka, nebo Deucaliona, Peter.

"Petere, odnuď mě."

To už asi bylo na Kali moc, protože s vražedným výrazem ve tváři vyrazila po Stilesovi.

"KALI!"

Páni. Deucalionovi se to musí nechat, má plíce korbu od náklaďáku.

Žena se zastavila pár kroků před Stilesem. Derek se snažil doploužit až k nim, ale zamotala se mu hlava a tak skončil v kaluži vlastní krve.

Stiles si uvědomil, jak ho jeho alfa máchající si tvář ve vlastní krvi zvláštně vzrušuje. Odlepil se od zdi. Jeho nálada se změnila z 'užívám si náš malý rozhovor' arogance na 'promluvíš a umlátím tě tvou vlastní páteří' aroganci během jediné vteřiny.

"Pravdou je, že Ouija 6-6-6 hotline hlásila rudý kód, že se v Beacon Hills potlouká cosi, co by snad tak nějak mohlo vzdáleně připomínat Vlčího démona. Nebo jen démona. Nebo šíleného vlkodlaka. Nebo vlkodlaka s psotníkem. Kdo ví. Vlastně mě to nezajímá. Rozhodující je to," jeho oči se zabarvily hlubokou černí, "že já vás tu nechci."

I jeho hlas se změnil. Byl hlubší. Nebezpečný. Kali před ním ustoupila a můj ty bože, její strach byl tak omamný. Stiles jen těžko ovládl své tělo, které se chtělo neovladatelně chvět slastí. Touha po krvi se dostavila téměř okamžitě.

Všechna světla se roztříštila, nábytek se otřásal jako při zemětřesení a některé menší předměty, jako knihy a nádobí, se vznesly do vzduchu. Celý prostor obklopily stíny. Hutné, hluboké. Pohybovaly se jako by snad měly vlastní vůli. Natahovaly se a zase stahovaly, přibližovaly se k vlkům, ale než se jich stačily dotknout, tak se vrátily na své původní místo.

Stiles se zhluboka nadechl. Ovládej se. Nechceš ublížit všem, jen některým z nich.

"A teď," zašeptal Stiles, ale ve ztichlé místnosti se jeho hlas nesl ozvěnou, "všichni, kdo nepatří do Haleovy smečky, prosím, vypadněte."

Stiles už moc nevnímal, co se dělo pak. Všechnu svou energii vložil do toho, aby nenadělal víc škody. Pomalu postavil všechny předměty na svá místa, odvolal stíny a snažil se vypadat co nejméně hrozivě.

"Stilesi?" Peter se s pohledem upřeným na mladíka pomohl Derekovi ze země.

Mladík si uvědomil, že je něco špatně. Jeho démon, už tak vyprovokovaný alfa smečkou, byl teď ve slastné agónii z pohledu na Derekovu krev. Slova jako chci, zmocnit se, zranit nebo ovládnout se hnala jeho myslí závratnou rychlostí. Obrázek, jak z Derekových rtů olizuje horkou krev, mu zatemňoval mozek.

Stiles ztěžka vydechl. "Všichni jsou v pohodě?"

Rychle prohlédl Isaaca, který se krčil na druhé straně místnosti. Ani nevěděl proč, ale při pohledu na vystrašeného vlka ho bodlo u srdce.

Jaká to smutná věc, vidět štěně, které je tak vyděšené, že se málem pomočilo strachy, hm? Jak by ta rozkošná malá věc asi reagovala, kdyby jí někdo přišpendlil k zemi a otevřel ji? Pomalu. S chirurgickou přesností. Ty nádherné oči zahalené slzami a agonií. Ty hříšné rty zbarvené rudou krví. Jaké zvuky by asi vydáv-

Stiles se znova nadechl. Špatně. Špatně! Vůně Derekovi krve mu naplnila plíce, jeho tep poskočil.

Ani nečekal na odpověď a vyklouzl z domu. Cestou domů ještě poslal SMS Scottovi s instrukcemi, aby šel pomoct zraněným členům Smečky.

Dnes večer nepůjde domů do své postele. Nebude riskovat život svého otce ani nikoho, koho by mohl potkat cestou. Ne. Dnes večer se jednoduše ztratí v lese, najde si nějakou srnu nebo nějaké jiné zvíře a uštve ho k smrti. Stiles si zoufale přál, aby to upokojilo jeho vařící se krev, ale bál se, že to tak jednoduché nebude.

A také nebylo. Proto dalšího rána obletěla město zpráva s tím, že byla v lesích nalezena dvanáctiletá dívka. Zohavená, rozervaná. Když ji našli, ještě žila. Sotva.***O celém tom incidentu s dívkou nepadlo ani slovo. Smečka si myslela, že to byla výstraha od Deaucaliona. Derek se na to téma nehodlal bavit.

Pravdou bylo, že jakmile si Stiles vybil svou krvelačnost na té malé holce, jeho pekelnější část se upokojila a on cítil klid, jako už dlouho ne.

Bylo to špatné. Sociálně neakceptovatelné a Stiles to miloval. Hej, nikdo ho nemůže vinit, je to přece jeho přirozenost.***Byl to naprosto normální den. Ráno brzké vstávání, internet, snídaně s otcem, škola. Normální, neuvěřitelně nudný den. Alespoň dokud škola neskončila a Stiles se neodebral ke svému Jeepu. Věděl, že je Derek někde poblíž. Cítil to. Myslel si ale, že je tu kvůli svým betám, aby je jako vždy vyzvedl ze školy.

To poslední, co očekával, že najde, byl Derek, muckající se s nějakou nánou. A i kdyby, proč ta nána musela být Stilesova učitelka? Je to vůbec legální? Prohrál snad Derek sázku?

Někdo tu měl rozhodně neuvěřitelné štěstí, že Stiles měl skvělou sebekontrolu a že nebyl takový idiot, aby někoho svlékl z kůže na veřejnosti. Ale jak je vidět, naši milovanou učitelku za nedlouho potká velice nešťastná nehoda zahrnující garáž, zamknuté auto, kanistry benzínu a velmi nešťastně odhozenou cigaretku. Všechno natočené na video, aby se tím mohly kochat příští generace. Možná nová rekonstrukce Texaského masakru by taky nebyla špatná. Stiles rozhodně neměl sebemenší problém s kanibalismem.

Ne že by byl Stiles žárlivý. Jen tím vším chtěl říct 'Ne děkuji. Nechci. Prosím spadni ze skály rovnou do jámy pekelné a zemři pomalou a bolestivou smrtí ohněm a kyselinou sírovou. Pracky od mého alfy'.

Byl to francouzák? Provozují tu francouzskou věc s jazyky? Kdyby se k nim připlížil a sklapnul Derekovi čelisti, přišla by ta mrcha o jazyk? Bylo by to jistější, kdyby Derek vytáhl tesáky, ale s jeho lidskými zuby to byla jiná. Možná kdyby Stiles pevně přitlačil, ale ne zas tak moc, aby poškodil Dereka.

Moment. Řeklo se, že se na veřejnosti nebudou pořádat žádné krváky. Udělat to někde v soukromí. Někde, kde si to všichni zúčastnění mohou užít.

Stiles zavrtěl hlavou, aby se zbavil všech těch myšlenek. Musel se vážně snažit, aby udržel oči ve své lidské podobě.

Cítil, jak mu chlad prostupuje tělem. Adrenalin proudí žilami a připravuje ho na útok. Vše na co teď bylo, jakým způsobem zabije tu ženu. Představí jí milionu druhů bolesti. Ukáže jí, co všechno dokáže lidské tělo snést, než jí nakonec zabije. Intimně. Bude něco jako sex, jen to potěšení bude cítit jen Stiles. Ona? Ta si bude přát, aby se nikdy na Dereka nepodívala. Stiles se ujistí, aby věděla, proč přesně je jí souzeno zemřít rukou démona.

Ale co když ji má Derek skutečně rád?

Ta myšlenka zahnala všechny slastné pocity, které Stiles právě prožíval. Nemohl ji zabít. Ne pokud na ní Derekovi záleželo. Nejdřív musel zjistit pravou podstatu jejich vztahu a pak teprve jednat.

Zůstal schovaný za rohem a z povzdálí ty dva sledoval, dokud se nerozloučili.***Stiles sledoval, jak Derek bral tu svou ženštinu na rande. Jak ji zval na večeře, do kina, k sobě domů. Zajímavé bylo, že Stiles dokázal hodně z těch věcí sledovat s chladným klidem, ale jakmile padla zmínka o domů Haleů, mohl cítit, jak mu do očí prostupuje temnota a stíny kolem začínají ožívat, žadonit o to, aby byly propuštěny, využity jako zbraň proti komukoli, kdo se znelíbí jejich pánovi.

Také bylo zajímavé, že ta žena vždy odmítla jít do Derekova bytu. Velmi zajímavé.

Líbali se spolu v soukromí i na veřejnosti. K Stilesovu nesmírnému úžasu se dokonce drželi za ruce. Derek nevypadal zrovna jako typ, co ukazuje svou náklonnost na veřejném místě, kde je můžou všichni vidět.

Stiles překvapil sám sebe, když náznak žárlivosti cítil jen někdy a nebylo to ani tak intenzivní, jak předpokládal, že to bude.

Pokaždé, když ty dva viděl spolu, jeho temnější stránka se stávala dominantnější. Dychtila zničit tu ubohou učitelku a Stiles věděl, že pokud dá věcem volný průběh, jeho démonická část jednoho dne zvítězí. A teprve pak to pro Jennifer Blakeovou začne být zajímavé.

Derekova láska, nebo ta mrcha, zemře, a Stiles se kvůli tomu nebude cítit ani trochu provinile. Doba, kdy by někoho nezabil, jen aby vyšel vstříc blízké osobě, byla dávno pryč. Poslední dobou si Stiles začal uvědomovat, že ho démon uvnitř přemáhá. Poté, co zabil - nebo spíš umučil - tu holku, si prostě uvědomil, že kontrolovat se nemá smysl. Proč by si měl cokoli odpírat?

Proto Dereka s Jennifer sledoval. Až nastane ten správný čas a on nechá svého démona převzít kontrolu, bude mít na mysli přesně tyhle okamžiky. Okamžiky, kdy ti dva byli spolu.

Zničí tu ženu za to, že si dovolila být v Derekově přítomnosti.***"Já nevím. Přísahám, že nic nevím. Nikdy nám neřekla, kde bydlí…!" blábolil zakrvácený muž.

Vzduchem se nesl pach strachu smíšený s adrenalinem a bolestí. Jaká to nádherná vůně laská chlapcovy smysly! Stiles se zhluboka nadechl a nechal instinkty převzít kontrolu nad jeho tělem. Oči se mu zbarvily neproniknutelnou černí. Žádné bělmo ani panenky, jen černočerná tma.

Druhý muž, ležící opodál, zalapal po dechu. Přivolal na pomoc všechnu zbývající sílu a snažil se odplazit co nejdál. Marná snaha, když máš zpřelámané nohy. Stiles ho prozatím nechal. Ten chlap se stejně daleko nedostane.

"Jak tě kontaktovala?"

Muž klečící před ním na kolenou rychle vytáhl z kapsy mobil. "Vždycky pošle zprávu kdy se- kdy a kde se s ní máme setkat."

Stiles si od něj telefon vzal, zkontroloval, jestli je funkční, a pak ho schoval do mikiny.

"Její jméno?"

Muži se začala třást brada, jak byl na pokraji slzy. Pak zavrtěl hlavou. Neřekne to.

"Asi jsi mi špatně rozuměl. Takže to zopakuji ještě jednou a naposledy. Jak. Se. Ta. Věc. Jmenuje?"

Tentokrát se ten idiot opravdu rozplakal. Skvěle. Přesně tohle Stiles potřeboval. Přecitlivělé maníky s psychickými problémy. Ty je vždy radost vyslýchat. Mladík si vzdychl. Normálně by moc rád odpustil páru a vyřádil se na nějakém ubožákovi, který byl tak hloupý, aby mu zkřížil cestu, ale teď na to nebyl čas. Ne, když šlo o bezpečí Smečky.

Stiles pomalu přistoupil ke své kořisti, vložil jí mezi rty tři prsty a zajel tak hluboko, že se málem začala dávit. "Pokud neumíš ta svá ústa správně používat," řekl tiše Stiles a pevně zahákl prsty, "tak je nemusíš mít vůbec," dokončil a oddělil mužovu spodní část od zbytku lebky. Ten už nikdy nepromluví.

Místností se nesly nechutné bublavé zvuky, jak se zdeformovaný muž snažil křičet, ale přes proud krve nemohl. V agónii se zmítal na zemi a Stiles se na to představení díval se zadostiučiněním. Tihle chlápci se opovážili vtrhnout do Derekova domu a lhát mu do očí. A to je nepřípustné.

Po chvilce si uvědomil, že všechny ty skřeky a jiné zábavné zvuky se mísily s křikem druhé oběti.

"Neboj se. Na tebe jsem nezapomněl," oznámil Stiles a otočil se na jedinou osobu, která mu teď mohla dát odpovědi. Přešel k druhému muži a musel uznat, že na to, v jakém byl stavu, tak se dostal dost daleko. "Teď buď hodný hoch a řekni mi její jméno a," Stiles se nad chvíli odmlčel, " možná, jenom možná, tě nechám naživu. Co ty na to?"

"J-Jennifer Blake."Poznámka:
Toto je konec druhé kapitoly. Od příště to bude real shit plné pekelných stvoření, odporných zrůdiček a sexu (musím Vás nějak navnadit).
S tímhle dílem nejsem vůbec spokojená, ale někdo mi tu vyhrožoval s nožem na krku, že tuhle verzi prostě postnu jinak bude zle. Stěžujte si jinde.
Musíte něco pochopit. Můj názor na vztah Jennifer a Dereka by se dal definovat asi TAKTO. A dost silně se to projevuje XD
Moc mě potěší všechny komentáře, rating, kritika a jiné hlody, tak se nestyďte a piště:)
Speciální díky Keigh, because shit and stuff
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Scudl007 Scudl007 | 11. října 2013 v 20:25 | Reagovat

Jo tak na ,,Dennifer,, mám úplně stejný názor. Když jsem viděla jak se dali dohromady .... no ale spravila se mi nálada když jsem zjistila jaká je :D :D díl super, mě se líbí, ale mám strach o Stiles nebo z něj nebo obojí :D :D

2 heartles heartles | 11. října 2013 v 21:41 | Reagovat

ten gif stou jenifer mě rozsekal :D

3 Nade Nade | Web | 12. října 2013 v 19:10 | Reagovat

A to si "Vlčí démon" myslel, že stojí na vrcholu potravinového řetězce. Checht. Stiles dokáže být opravdu děsivý, a v kombinaci s těma jeho kecama... naprosto úchvatný. ;-)
Jennifer mě (v kánonu) taky štvala a její konec mě moc potěšil. Díky, těším se na pokračování.

4 Keigh Keigh | Web | 12. října 2013 v 23:33 | Reagovat

KEIGH LOVES THE SHIT AND STUF THING!!!

5 Hifi Hifi | Web | 13. října 2013 v 0:19 | Reagovat

tumpadumbatumturumdudum.
(Hif se dokopala ke komentáři)
(jsem mimo, cokoliv napíšu může být použito proti mě a... tak... he...)

Je fakt, že první části prvních částí se mi líbily víc, yay, nějak mám ráda ublíženého malého ustrašeného v prdeli zdeptaného Stilise (nevím, jaký je v seriálu, viděla jsem asi prvních deset minut, možná vy ho máte po krk, ale mně se líbí :D)
Okay, já mám celkově crush na zdeptané postavy... hah... moje postavy jsou taky vždycky zdeptané. Měla bych si dát nějakou výzvu, jako třeba "mít šťastnou postavu", ale nevím, upřímně bych to asi nedala - lidé vlastně NECHTĚJÍ být šťastní, pravda? A všechny moje postavy buď začínají jako zdeptané a pak se trochu spraví, nebo se zdají být  pohodě a pak se poserou... nebo... jsou ve sračkách a pak spadnou do ještě větších sraček... ehehe...
Okay možná nějaká prodavačka nebo random osoba v parku by mohla být šťastné.
Lebo šťastné postavy sú nudné.
pffff

okay práve som vyriešila svetový problém a zasa sa obrácám k téme... téma... máme tému?
nemáme.
pffff, vážne

6 Ilse Ilse | 13. října 2013 v 21:00 | Reagovat

Budu se opakovat ale skvělý díl a zase se těším na další. :D Je zajímavé mít Stilese jako sadistického maníka ale popravdě mám slabost i pro jeho milejší polovinu. :D

7 LoLo LoLo | 14. října 2013 v 16:02 | Reagovat

Já se bojím.

Stilese.

Resp. bojím se o Stilese.

(A taky jsem si stáhla první řadu Teen wolf. Né, že bys za to měla padesátiprocentní podíl odpovědnosti.)

8 Enari Enari | E-mail | Web | 14. října 2013 v 16:13 | Reagovat

[1]: Moment, kdy se v seriálu dali Jen s Derekem dohromady, byl momentem, kdy jsem se rozhodla zemřít. Bye bye... DÍKY BOHU, že to dopadlo, tak jak to dopadlo!!! A je mi to jedno, že je to jen další cca tuna emocionální bolesti pro Dereka, protože já bych ho radši vlastnoručně zabila, než aby byl s tou nánou XD
Pardon, ale muselo to ven XD

[2]: Taky jeden z mých nejoblíbenějšícj a je 100% přesný vůči TW fandom komunitě;)

[3]: Viz komentář č. 1. That bitch needs be thrown into Cage with Adan and Luci XD Děkuji za poctivé a kvalitní komentování:)

[4]: Enn loves Keigh :-*

[5]: Hurt!Stilese ještě bude... to se neboj. Teď připravuji další Sterek cyklus a tam by měl být Stiles poctivě psychicky týrán, takže si to budeš moct užít i ty :)
Děkuji za komentování:)

[6]: Viz komentář č. 5. Hurt!Stiles, Puppy!Stiles v novém cyklu;) Jsem moc ráda, že se povídka líbí a budu se snažit napříště nezklamat:)
Děkuji za komentář:)

[7]: Nech mě hádat... 50% is Keigh's fault XD
Boj se boj... S chudákem Stilesem to nevypadá dobře...

9 S c a r s S c a r s | Web | 16. října 2013 v 22:46 | Reagovat

Bože, ještě není ani jedenáct a já už pomalu nevidím ani na klávesnici. ALE byla to perfektní kapitola. Většina autorek (řadila bych se k ní možná i já) má svoje hlavní postavy natolik ráda, že by je třeba nenechala poskvrnit ji nějakým činem, v tomhle případě napadením té holky, ALE ty prostě ne :D A to se mi líbí. Je to prostě příjemně osvěžující :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama