The Devil Within You: Chapter Three (2/3)

25. října 2013 v 20:00 | ~Enari
Název: The Devil Within You
Díl: Chapter Three (2/3)
Přístupnost: MA/Explicit
Tags: smut, angst, depresivní, horor, humor
Pairing: Derek Hale/Stiles Stilinski, Peter Hale/Stiles Stilinski, další

Unbeta'ed - OMG just realised I'm an Omega.

"Wow. Vy dva jste totálně k sežrání a to nemyslím jako kompliment."

Dvojčata se rychle otočila a vypadalo to jako... jo. Právě vytáhla drápy a tesáky. Amatéři. Možná je to Stilesova vina. Neměl by se k nim takhle plížit.

"Vážně? To hodláte zvlčet přímo tady, na veřejném místě, kde si vás každej puberťák může vyblejsknout a pověsit na Facebook?"

"Stilinski? Co chceš?" zavrčelo jedno z dvojčat.

Stiles protočil oči a pokynul k prázdné učebně na konci řídce zalidněné choby. Nebál se jim ukázat záda. Proč taky?

Všichni tři vešli do potemnělé místnosti, dveře zavřené kvůli soukromí. Podle držení těla Stiles mohl usoudit, že vlkodlaci byli připravení k boji. Z jejich pohledu to asi muselo vypadat, že ho chtějí jen zastrašit. Očividně si s ním chtěli pohrát, to bylo jasné.

Stiles se pohodlně posadil na katedru.

"Tak co je? Chce nám snad tvůj alfa něco říct a bojí se k nám přijít sám?"

"Schovej tesáky," prohodil Stiles. "Jsem tu, protože mám pro vás nabídku. Velmi výhodnou nabídku."

Jedno dvojče si odfrkl, druhé zavrčelo.

"Co ty nám asi tak můžeš nabídnout?"

Stiles si je oba chvilku prohlížel než odpověděl. Měl je rád. Ne že by je nezabil, kdyby si na něj něco zkusili, ale míra jeho pozitivně nabitých emocí vůči těm dvěma je momentálně uchránila před smrtí vykucháním.

"Hmm. Nejdřív něco řekněte. Proč jste tak oddaní Deucalionovi?"

Vlkodlaky tato otázka viditělně zaskočila.

"Trestá vás, jako nějaká neposlušná štěňata. Chce vás udeřit a vy stojíte a necháte si to líbit."

Stiles to ví, protože přesně to se stalo předchozího dne. Dvojčata zaútočila na Isaaca se Scottem a Deucalion je za to potrestal dosti ponižujícím způsobem.

"Co ty vůbec víš o našich způsobech?" vyštěkl rozzuřeně Aidan.

"Vím toho dost natolik, abych věděl, že vy dva s Deucem být nechcete. Možná jste se k němu přidali z čiré naivní loajality, ale teď? Teď jste s ním jen ze strachu, že když ho opustíte, přijde trest."

Aidan vypadal, že je přibližně dvě vteřiny od toho, aby se vrhnul na Stilese. Ethan mu položil ruku na hruď a snažil se ho uklidnit

"Proč jste s ním?"

Ethan po něm hodil nejistým pohledem.

"Ty nevíš jaké to je být omega."

"Ethane!" vyhrkl nevěřícně Aidan.

"Byly jste omegy?" Stiles povytáhl obočí. "Nechte mě hádat. Neuměli jste se proměnit do toho trigloidního monstra a pak bum, přišel Deuc, naučival vás to a vy jste se své předchozí smečce pomstili za to, jak vás ponižovala."

Měl pravdu. Bylo to napsáno v jejich tvářích.

"To je taky důvod proč vám chci pomoct a zároveň tím pomůžu i sám sobě."

Stiles sklouzl z katedry.

"Chci zabít Deaculiona," odříkal jasně a zřetelně pevným hlasem. "A taky to udělám. Nepotřebuju k tomu ani vaši pomoct. Já jen potřebuju, abyste šli z cesty.Už žádné tresty. Žádné ponižování."

Podíval se z jednoho na druhého, jeho pohled intenzivní.

"Jennifer Blake, ta vaše darach, je mrtvá. Ale než zemřela - mimochodem, bylo to pomalé, bolestivé a hrozně jsem si to užil - svěřila se mi s pár zajímavými fakty."

Dvojčata teď z ostražitěla. Jednomu poblikávaly oči, jak se snažil udržet svou alfa stránku na uzdě. Už jim konečně došlo, že Derek ho sem vážně neposlal. Že Stiles je tu sám za sebe a že není úplně člověk.

"Vím jak zabít Deucaliona ať už je co je."

"A co zbytek smečky?" vyhrkl Aidan.

Stiles pokrčil rameny.

"Vás dva jsem si oblíbil. Ennis? Nevadí mi. Jsem ochoten ho nechat žít. Kali? Hm... tak tu mrchu chci zabít osobně. Nejenže mě samotná její existence dráždí, ale taky je až příliš blízko Deucovi. Ta umře. Nějaké další otázky?"

Dvojčata se na sebe podívala. Chvíli jim to trvalo, ale nakonec promluvila.

"Co za to chceš?"

***

Derek zpozorněl, když zaslechl Stilesův Jeep, který právě zastavil na příjezdové cestě. Mladík měl poslední dobou ve zvyku se objevovat a zas mizet dle libosti. Proč tentokát použil auto? A proč nebyl touhle dobou ve škole? Ještě více ho znepokojilo, že slyšel nejen jedno tlukoucí srdce, ale hned tři.

Chlupy se mu naježily, když ucítil pach cizích vlkodlaků. Alfy. Dvojčata. Peter to musel ucítit taky, protože ve vteřině stál po jeho boku, připraven k boji. Ještě, že je Isaac, jako stálý obyvatel tohoto domu, a zbytek Derekových štěňat ve škole. Nechtěl by, aby se jim zas něco stalo. Příště by nemuseli mít takové štěstí.

Stiles vstoupil do domu jako první. Ruce v kapsách, uvolněný postoj, úsměv na tváři. Vypadal nad míru spokojeně.

"Pánové, je vždy příjemné cítit se vítaný," uchechtl se démon s pohledem na Derekovi drápy.

"Co tu dělají ti dva?" zavrčel Derek.

"Hoď se do klidu. Mám pro tebe skvělé zprávy a ty by se, myslím, měly probírat v obejváku. Tak šup šup," popohnal je Stiles a vyklouzl z chodby plné napjatých za-dvě-vteřiny-se-strhne-bitka vlkodlaků.

Dvojčata stále nejistě postávala u vchodových dveří. Peter si povzdechl. Copak je jediný v téhle smečce, kdo má alespoň trochu slušné vychování. Stoupl si před Dereka, bráníc mu tak udělat nejakou pitomost a pokynul dvojčatům, aby šla do obýváku.

"Pánové, až po vás."

Ethan s Aidanem se neposadili. Vypadalo to, že na něco čekají a podle pohledů, které házeli po Stilesovi bylo jasné, kdo tu asi bude podávat vysvětlení.

Ani Peter s Derekem si nesedli, stále příliš nervózní s přítonmosti dvojčat. Stiles si tedy s radosti zabral celý gauč, pohodlně opřený o kupu polštářů.

"Tak se do toho dáme," oznámil Stiles natěšeně všem přítomným.

"Dereku, jsi si vědom, že tvůj strýc umírá?"

Otázka přišla náhle a zanechala Haleovi v šoku. Derek byl překvapen, protože to nevěděl a Peter, protože nečekal, že chlapec jen tak vyzradí jeho tajemství. Naopak dvojčata se nezdála být nijak zaskočena vývojem situace.

"To vstávání z mrtvých není zas až taková sranda, jak se nás Peter snažil přesvědčit. A já jsem mu slíbil pomoc."

Teď když měl Derekovu plnou pozornost, mohl přejít k dalšímu bodu. Proč chodit kolem horké kaše, že?

"Ethan s Aidanem souhlasili, že opustí Alfa smečku. Pokud budeš souhlasit, můžou se přidat k tvé smečce," hodil pohledem po dvojčatech, která na sobě nedala znát absolutně nic," nebo prostě a jednoduše odejdou a už je nikdy neuvidíme. Pokud odejdou bude to jen dobře. Pokud je ale přijmeš, souhlasili, že se pokusí uzdravit Petera."

"Co?" vydechl Peter zmateně.

"Jak by ho ti dva asi tak mohli uzdravit?" alfa sjel pohledem cizí vlkodlaky.

Huh. Přijal tu situaci docela rychle.

Stiles hodil po Derekovi povýšeným pohledem.

"Proč nespustíš ten tvůj investigativní mozek pro změnu na online režim? Oba byli tak neuvěřitelně hodní a souhlasili, že se stanou tvými betami. Ergo, vzdají se svého statusu a předají ho Peterovi, kterému by to mělo pomoc v načerpání sil a kompletnímu uzdravení. A tady je nastupuje ta část, která se ti nemusí líbit. Pokud řekneš ano, Peter se stane alfou a to je něco, co by ti mohlo jít hodně proti srsti. Doslova."

Derek se se zmatkem v očích podíval na svého strýce, který cítil naprosto to samé.

"Tak co to bude? Ano či ne?" popohnal je Stiles.

Vážně už to chtěl mít za sebou. Nejen proto, že tu umíral nudou, ale hlavně chtěl vidět Petera zdravého. A bylo jasné, že Derek jim to odsouhlasí. Stiles už se o to postará.

"Najdeš si vlastní smečku?" zeptal se Derek propalující pohledem svého strýčka.

V jeho pohledu bylo něco zvláštního. Měkkého. Zranitelného. Nechtěl přijít o svou jedinou rodinu.

Peter zakroutil hlavou.

"Ne. I kdybych byl alfa," pak zmlkl. "Neopustím tě. Zůstal jako tvůj Second."

Derek přikývl. Z hluboka se nadechl a podíval se na dvojčata.

"Dobře. Přijímám vás jako členy smečky."

Stiles v pozadí zatleskal.

Dvojčata poklekla a obnažila své krky. Derek kývl k Peterovi, který přistoupil k Ethanovi a zatnul drápy do jeho týlu. Jeho očima problesklo několik barev od modré, přes zářivě bílou, fialovou až se ostálily na intenzivní oranžové. Ethan vyčerpaně dopadl na zem, když z něj byly drápy vytažany. Peter vypadal zadýchaně a potřeboval chvilku než se přesunul k Aidanovi. Ten sklopil oči a nechal se sebou provést to samé.

Když bylo po všem Peter se pomalu otočil k Derekovi. Oči planuly intenzivní rudou. Jen na vteřinu to vypadalo, že Derek vycení zuby nebo něco podobného ve jménu zachování území či něco v tom smyslu. Stiles prokroutil oči.

Pak se Peter spustil na kolena a stejně jako dvojčata před ním ukázal svému alfovi krk ve znamení poddajnosti.

Derek jednoduše přikývl. Žádné prokusování krku na ukázku dominance. Žádné 'ruce za záda a vykuř mi ho'. Hej, Stiles je démon. Může snad myslet na trochu toho D/S Hale incestu, ne?

Tak to bychom měli. Peter je vyléčen, dvojčata bojují s náma a všichni jsme velká spkojená rodinka.

"Asi bys to měl oznámit zbytku smečky," připomenul Stiles Derekovi.

Bez dalšího slova se zvedl z pohovky a zamířil ke dveřím.

"Počkej," vyhrkl Derek.

Stiles věděl, že alfa chtěl mluvit o Jennifer. Vyhýbat se tomu rozhovoru by bylo zbabělé a totální mimo charakter, takže Stiles jednoduše počkal venku u svého auto než se Derek vypořádal s novými členy smečky.

"Peter? Jak se cítíš?"

I když démon nemá tak vytříbený sluch jako vlkodlak, stále má lepší smysly než člověk a proto nebylo pro Stilese obtížné vyslechout si vše, co bylo řečeno uvnitř domu.

"Skvěle. Vyčerpaný, hojení už začalo a vysává to dost sil, ale už teď můžu cítit, že jsem silnější než předtím. Myslím, že permanentní hrozba smrti kvůli mému menšímu výletu do záhrobí už nehrozí."

"Dobře. Ještě si usím promluvit se Stilesem. Až se na to budeš cítit, ukaž jim jejich pokoje. Vy dva od teď budete bydlet tady."

Pár vteřin na to vyběhl Derek z vchodových dveří a zamířil rovnou ke Stilesovi.

"Hey..." vlkodlak si odkašlal. "Chtěl jsem ti poděkovat. Nebýt tebe, tak by mě Jenni- ta věc pravděpodobně zabila ve spáku, takže... děkuju."

Stiles se ušklíbl nad představou Derek a té ženy spící v jedné posteli.

"Co bych neudělal pro tvou sladkou prdelku."

Stiles povytáhl obočí nad obrázkem, který teď před sebou viděl.

"Dereku? Snad se nečervenáš."

"Ne! Tak to není."

"No rozhodně vypadáš roztomile. Jedna tvá polovina mi chce vrazit pohlavek, ta druhá si vážně neví rady, jak přijmout kompliment - protože ano, byl to kompliment - takže mě nech vyřešit tvé malé teenagerovské dilema za tebe."

Chlapec vzal alfu za ramena a přišpendlil ho k Jeepu. Když mu Stiles vklínil koleno mezi stehna, Derek se otřásl. Tělem se mu rozlehlo příjemné teplo. Jeho horkých dech ho šimral po tváři.

"Víš co teď chci, Dereku? Chci-"

Alfa sotva stačil odstrčit Stilese z dosahu výbuchu.

Lovci.

Sakra teď ne! Ne, když Peter není v provozu a ti dva nováčci zběhnou při první příležitosti.

Ozvala se další hlasitá rána.

"To bylo moje auto!" vykřikl naštvaně Stiles, který se zrovna sbíral ze země.

Další výbuch s sebou přinesl spršku šrapnelů, které se jim zabodaly pod kůži. Stiles viděl rudě. Tenhle den šel skvěle a pak se tu obejví Argentovi a-

Sakra.

Stiles zapoměnl dýchat při pohledu na střep vyčnívající mu z ruky. Kus kovu měl na sobě vyleptaný pentagram.

Pentagram!

Mladík se ohlédl na Dereka, který byl na kolenou, lapal po dechu a bojoval o vládnu nad svým tělem. Ve vzduchu byla cítit oměj.

Tak ještě jednou. Sakra!


 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Myrtle Myrtle | 25. října 2013 v 20:16 | Reagovat

Jsem vážně ráda že jsi nám sem povídku nakonec dala. Chyby jsem při čtení ani nikde nezahlédla možná to bude i tím že já sama jich nadělám plno. :D
A ten konec. Takhle to utnout. Hrozně se těším na další díl. :)

2 Keigh Keigh | Web | 25. října 2013 v 20:47 | Reagovat

Do I need to tell you imma eat your genitals for lunch if I WOULDNT GET ANOTHER CHAPTER REALLY. FUCKING. SOON?!?!

3 Venira Venira | 25. října 2013 v 21:07 | Reagovat

Jak bych vůbec mohla vidět chyby, když hltám příběh jako blázen :)

4 Ťula Ťula | 25. října 2013 v 21:48 | Reagovat

Wow. Jak je výše uvedeno pro obsah chyby nejsou. :) A Teď dále jsem ráda, že tuhle povídku dočtu do konce. Každý pátek čekám na další část. ;) Takže jen tak dále.

5 Hifi Hifi | 25. října 2013 v 23:08 | Reagovat

Tuhle povídku dopíšu za každou cenu? Spíš tuhle povídku dopíšu, abych si zachránila holý život, baby... hah.
Sice nemám tucha, co dělá s vlkodlakama oměj a pentagramy (okay, mám trochu představu tady z toho, ale fandomu jsem (stále) neznalá), ale stejně je to zajímavé! (Nebo možná právě proto?)
Takže KDE JE MŮJ PÁTEK?!

6 Scudl007 Scudl007 | 25. října 2013 v 23:17 | Reagovat

Jak si mohla uvažovat o tom, že přestaneš ... no, ale jsem ráda, že jsi sis to rozmyslela :) díl je jako vždy skvělí, těším se na další :)

7 Nade Nade | Web | 26. října 2013 v 18:26 | Reagovat

Pokud se dá alfovství předat, aniž by u toho někdo přišel o kejhák, tak je to jen fajn. Stiles to má opravdu vymakané do puntíku. Jsem ráda, že Peter bude v pořádku. Teda, pokud se jim podaří dostat bez úhony z nadcházející šlamastiky. Jsem zvědavá, jak bude na Stilese působit ten pentagram. Můžou Argentovi vědět, co je Stiles zač?
Ty bláho, tolik otázek. Rozhodně se těším na další kapitolu.

8 [ki:ta] [ki:ta] | Web | 27. října 2013 v 14:24 | Reagovat

Zdravíčko. Omlouvám se, že to píšu sem, ale potřebuju, aby sis toho všimla :D
"nominovala" jsem Tě do jedné "soutěže" ona to asi ani není soutěž :D
Říká se tomu: Liebster blog award :) Mám informace na blogu :)

9 Enari Enari | E-mail | Web | 1. listopadu 2013 v 17:49 | Reagovat

[5]: Lol. Ty nikdy nezklameš. Máš ty nejlepší komenty.
A yeah~ Máš pravdu. Keigh vyhrožuje přibližně 98,187% času (zaokrouhluju na desítky, aby se to dobře počítalo), takže se bát nemusíte.

[7]: V seriálu mě štve, že není jasně řečena, jak se dá předat alfa status. Fajn máme tu True alfy, máme tu ty, kteří si berou postavení vraždou alfy... ale co dál? Co Laura? Ta už se tak narodila nebo to na ní přešli po smrti její matky nebo jak... Info! Info!!!
Ačkoli TW miluji, tak má pár dost zásadních chyb, které se snad napraví v nadcházející řadě.

Všem moc děkuji za komentáře a rating. Děláte mi velkou radost:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama