Sleepover: Pack-bonding (2/2)

21. října 2013 v 19:08 | ~Enari
Název: Sleepover: Pack-bonding
Autorky: Kayleigh McCamyo, Enari
Beta: Kayleigh McCamyo, Nits
Přístupnost: Explicit, 18+
Pairing: Derek Hale/Stiles Stilinski/Peter Hale, Isaac Lahey/Scott McCall

Poznámka: Keigh mě umluvila k tomu, abych s ní napsala sequel k její skvělé povídce Sleepover. Prosím, navštivte ji a přečtěte si její povídky, protože takhle dobrá autorka se narodí jednou za generaci.
Keigh, my mate, děkuji ti za tuhle příležitost. Byla to vážně sranda a zároveň vaječníky drtící zkušenost. Psaní s tebou jsem si moc užila a doufám, že to nebylo poprvé a naposled, kdy spolu píšeme.Dereka vzrušuje dokonce i to, že tu Peter je. Že přesně ví, co jeho synovci honí hlavou, co nedokáže, neumí, není připraven říct nahlas, ačkoli si to myslí, ačkoli to tak cítí.

Stiles se chytne Peterova zápěstí prostě proto, že se potřebuje něčeho držet. Jemnými pohyby pánve vychází vstříc svému alfovi. Bolest je veliká a stejně tak i slast z penetrace. Mladík zasténá, když se do něj dostane celý žalud mužovy erekce. Peter zatne drápy do Derekova stehna, bráníc mu tak v pohybu. Druhou rukou hladí chvějící se tělo. Vtiskne mu polibek do vlasů a Stiles pod jeho doteky pomalu roztává.

"Dýchej, maličký. Tak je to správně."

Peter přesune ty talentované prsty na mladíkova ústa, jemně je roztáhne a jazykem vklouzne dovnitř, zatímco hladí mladíkovo hrdlo.

Stiles pomalu nemůže dýchat a má pocit, že každou chvilkou musí explodovat. Ani neví, jestli je zticha nebo jestli je vokální, jako většinu času, neví, jestli se pohybuje nebo ne. Jeho mysl je okupována příliš mnoha hříšnými pocity, než aby mohl být obtěžován prostým úkolem vnímání svého okolí.

Takže, deset procent živého robertka už je uvnitř a až do něj vsunou i ten zbytek, Derek se mu bude doslova dloubat v orgánech. Tady menší dostaveníčko s žaludkem, tady řekneme ahoj- Oi!

A tady, dámy a pánové, je prostata.

"Prosím," zasípe Stiles a vztáhne ruce k Derekovi.

Vlkodlak se při pohledu na chlapce zachvěje a jediným přírazem plně vstoupí do jeho těla. Stiles zoufale vykřikne. Zatmí se mu před očima, protože ó-můj-bože je tak plný a ten pocit je prostě nádherný. Jen okrajově si uvědomuje varovné vrčení vlkodlaka, který ho má v náručí. Vibrace putují jeho tělem a zintenzivňují už tak silnou euforii.

Stiles frustrovaně zasténá a začne se sám šukat na alfově klíně, plnou vahou se opíraje o Petera, který mu vyjde vstříc; chytí ho za boky a pomáhá mu se v rytmu pohybovat, vlastně spíš mírní Stilesovo tempo, který chce všechno a hned, nehledě na faktor bolesti další hodiny a dny.

Derek zavrčí na frekvenci, kterou Stiles jako člověk nemůže slyšet, ale vlkodlaci v místnosti se stanou ostražitějšími. Peter zabodne drápy do jeho boku a Derek se na chvíli uvolní. Nepromění se, dokud mu Peter bude způsobovat bolest. Isaac za nimi se svlékne do naha a široce se na zemi rozkročí, pro Scotta, který ale dřív, než si Stilese vezme, skloní hlavu, několikrát vsaje do úst jeho úd, prsty namočí do lubrikantu a intenzivním tlakem vnikne do jeho těla hned dvěma prsty najednou. Isaac je zvyklý, měkký a pružný, zvyklý na svého Alfu, zvyklý na Second, zvyklý na Scotta a za těch pár dní zvyklý i na Stilese.

Tesáky, které se objeví jen na okamžik, Peter zaznamená, a proto zatne drápy hlouběji do masa. Stiles hmátne rukou do prostoru a narazí na vlkodlakovo tělo, pevně ho chytí, chce ho u sebe, je mu zima, je mu vedro, je mu špatně a je mu nejlépe, jak mu kdy bylo. Peterovy doteky nestačí, on potřebuje další, je jako houba, jako černá díra, potřebuje víc, potřebuje cítit tepající srdce, dýchající rty, mapující prsty a pevně tělo, které by ho chránilo i z této strany, protože Peter nestačí. Zvykl si na dvě těla, když usíná, zvykl si na dvě těla, když se milují, zvykl si na dvě těla, a jedno už není dost.

Pohled na roztouženého chlapce vyrazí Derekovi dech. Skloní se dost na to, aby ho Stiles mohl obejmout kolem krku. Vezme mladíka pod koleny a přitlačí mu je až k hrudi. Peter při tom zpozorní, ale vidí, že alfa je při smyslech, a proto nijak nezasáhne, jen dál pokračuje s péčí o jejich lidského člena smečky. Položí se do polštářů a vezme s sebou i Stilese, takže mu chlapec leží na hrudi a jejich alfa má tak mnohem víc místa pro manipulaci se svíjejícím se tělem.

Derek se pomalu vytáhne a prudce se vrátí. Odměnou mu je slastí nasáklý výkřik. Stiles obmotá nohy kolem štíhlého pasu, nutíc alfu k pohybu. Může cítit, jak mu Peter olizuje zběsile pulzující tepnu na krku. Beta mu rukou zajede mezi stehna, pomalu pohladí perineum a pak přitiskne dva prsty k tomu speciálnímu místečku.

"Bože! Nh-"

Stiles vylítne do polosedu, když v něm exploduje atomovka rozkoše. Tohle snad není pravda. To je nelegální. Tohle ne-

Peter ho obejme hrudníku a vede ho zpět na svou hruď, aby se mohl pohodlně opřít. Pomalu prsty pohybuje tam a zase zpět přes citlivou kůži za mladíkovými varlaty a pak přidá trochu tlaku.

Derek doteď jen zběsile přirážel, ale pohled na jeho strýce, který mu pomáhá masírovat chlapcovu prostatu, v něm probudí zvíře. Odtáhne se, aby měl lepší výhled, vyjde z jeho těla, vloží palec do Stilesova zneužitého vstupu a zatlačí. Odpovědí je mu pravé vlkodlačí zavytí ala Stiles.

Ani se neobtěžuje prst vytáhnout, když do něj znovu prudce vstoupí. Isaac za nimi zakňučí, když do něj Scott pronikne, obtočí prsty okolo jeho penisu a stimuluje ho, zatímco do něj přiráží, přičemž oba sledují, co se děje mezi polštáři. Stiles vykřikne a znova se vymrští do polosedu, Peter napůl zasténá, napůl zavrčí, a Derek Pokračuje ve zběsilém přirážení do Stilesova uzounkého a netrénovaného těla, příliš křehkého na to, aby s ním mohlo být takto zacházeno, ale nikdo na to už nebere ohled. Derek proto, že je jeho touha silnější než cokoli v okruhu pěti set mil, Stiles proto, že jeho mozek je nejspíš někde mezi polštáři, dávno vyšukán z jeho těla, Peter proto, že ho zaměstnává vlastní ruka v klíně a ta druhá zvládá drtit Derekovu kůži a tkáň v jeho boku nebo stehně, aby se neproměnil, a Isaac a Scott mají vlastní starosti, v téhle chvíli někde mezi Isaacovým otvorem a Scottovým údem a jejich jazyky.

Stiles se vší silou drží Dereka, který ho svírá pod koleny a zajíždí do něj až po varlata, a kdyby to bylo možné, narval by do Stilese i ta. A kdyby to šlo a Stiles si o to přes nespoutané steny a vzdechy mohl říct, rozhodně by ho v tom podpořil. A Peter by Derekovi pomohl natřít je lubrikantem, alespoň podle jeho stenů. Derek Líbá Stilese na druhé straně krku než jeho strýc, Stiles neudrží polibek, protože teď, když z něj Derek při každém přírazu úplně vystoupí a znova jej protne, aniž by se namáhal vysouvat z něj palec, začal i velice sprostě nadávat - což snad přivede Dereka k šílenství, nebo k přeměně, nebo k obojímu, kauzálním následkem jedné kvůli druhé. Alfa využije znalostí těchto partií lidského těla, které má, a zasune palec hlouběji, tam, kde tuší je to správné místo, a podle Stilesova výkřiku a jeho pevného sevření Derekových boků a taky toho, jak brutálně hluboko zaryl nehty do Derekových zad, se trefil. Peter se zdá tření vlastní erekce a vrátí ruku nejdříve na Stilesovu hráz a pak přesune pozornost na jeho varlata.

Stilesova slovní zásoba se snížila na pět výrazů: 'prosím' a čtyři druhy stenů. Gratulace. Derek mu oficiálně vypíchal mozek z hlavy.

Peter dál dráždí chlapcovu hráz, zatímco mu vlkodlačí rychlostí tře penis.

Stiles s vypětím všech sil stáhne jednu ruku z alfových zad a přesune ji za Peterův krk, aby si mohl přitáhnout a políbit ho.

"Prosím… ngh… prosím…"

Beta mu ochotně vsune jazyk do úst. S láskou ho kouše do rtů, brady, krku. Derek je blízko, jeho zběsilé přírazy otřásají chlapcovým tělem a vrážejí ho hlouběji a hlouběji do hromady polštářů.

Starší vlkodlak věnuje Stilesovi jedno výjimečně silné kousnutí do ramene, a to je pro chlapce poslední kapka. S hlasitým výkřikem se prohne v zádech, čímž Derekův úd zavede hlouběji do svého těla než kdykoli před tím. Tělem otřásají křeče a výboje rozkoše a Peter ho musí držet, aby zůstal na místě, protože je jasné, že mladík teď, v zajetí slasti, nedokáže vnímat nic ze svého okolí.

Derek ztuhne na místě, poslední zbytky zdravého rozumu mu velí se stáhnout, aby Stilesovi během vlastního orgasmu neublížil. Ani není překvapený, když mu Peter nabídne pomocnou ruku. Doslova. Jeho strýc vezme jeho dlaň do vlastní a pevně stiskne a to je vše, co může alfa dělat, aby oddálil své vyvrcholení. Naposledy hluboce přirazí do vláčného těla a vypustí ze sebe horký proud semene. Jen okrajově si je vědom zvuku praskajících kostí, když drtí strýcovu ruku.

Lepší Peter než Stiles.

A Peter použije svou zdravou ruku k vlastnímu uvolnění rozkoše, a jenom vzdáleně slyší, jak Scott sténá čuňačinky do Isaacova ucha a Isaac sténá jako poslušný beta, ale na Stilese nemá. Vlastní orgasmus ho zbaví smyslového vnímání, ale to nevadí, protože teď už může. Stiles zhluboka dýchá a plácá blbosti, vlastně plácal blbosti v už v poslední fázi orgasmu, ale teď až ho Derek začíná vnímat.

"Tvoje máma musela být kus, jak tě mohla stvořit…?! A chci spát v tvojem kožíšku, a taky si uplést copánky a taky chci uctívat tvůj penis, postavím mu sochu a budeme jí dvakrát do hodiny přinášet oběť v podobě sexu ale to nevadí, já s ní můžu masturbovat, až budeš unavený…"

Dereka to přinutí se usmát. Silly Stiles.

"Oh, Scott, fuck! SCOTT!!!"

Derek pochopí, že Isaac vyvrcholil, a Scott ho bude brzy následovat. Kdo by poslouchal tohle normální sténání, když může poslouchat roztomilé žvatlání mimózního Stilese? A podle zvuku, skoro zavrčení, podobného tomu, které udělal alfa, Derek pozná, že i Scott se svým vystoupením skončil. Normálně by uklidil ten nepořádek okolo, postaral se o ně a nechal je odpočívat, lehl si dost blízko, aby je cítil, ale dost daleko na to, aby respektoval jejich osobní prostor. Většinou se dívá, jak si spolu hrají, stará se o ně, zpočátku byl přítomen, aby si neublížili, než si na sebe zvykli. Ale ještě nikdy se nestalo, že by se k němu sami po aktu přitulili. Vždycky… odešel, a nechal je, aby si hráli, aby byli spolu. Byl z toho trochu smutný a uznává, i to je asi důvod, proč dynamika smečky poslední dobou pokulhávala.

Peter už asi taky přišel k sobě, pomůže Derekovi se opatrně ze Stilese vysunout, a chlapec sebou bolestně trhne, když Derek opustí jeho vnitřní prostor.

"Promiň," šeptne k němu.

"Ššš, maličký," hlesne Peter a podloží mu rukou zadeček, aby ho očistil ručníkem.

A Stiles se nechá rád. Tohle se mu na vlkodlacích líbí, vždycky se o něj po sexu postarají. Jo, už cítí, jak se na něm Derekova velikost projevila, zatraceně, nejenom že si měsíc nesedne, ale nejspíš se ani nepostaví, ani nebude chodit a ani nic jiného…! A to mají za pár dní hrát zápas? No na lacros může zapomenout v tomhle stavu.

"Jsem v pohodě," vydechne, ačkoli není.

"Nemusíš si hrát na hrdinu," usměje se hřejivě Peter. "Chceš spát?"

Derek vstane, Stiles nejspíš bude chtít být mezi Isaacem a Scottem, a snad i Peterem.

"Kam -" odkašle si, aby nezněl jako třináctileté hoňbrko. "Kam jdeš?"

Vlastně to Stilese nezajímá, protože Derek nejde nikam.

"Tys mě měl doteď, odteď mám zase já tebe," natáhne k němu ruce.

Derek se zmateně podívá na Petera, který mu bradou naznačí, aby se vrátil do polštářů. Derek poslechne, Stiles po něm ale natahuje ruce, dokud vedle něj neleží tak blízko, aby se Stiles mohl přetočit na bříško a víceméně si lehnout na něj. Vrtí se, dokud mu není pohodlně, stehno položené až u Derekova pasu, druhá noha propletení mezi jeho stehny, hlava na rameni na straně srdce, aby ho klidný tep ukolébal ke spánku, ruku položí částečně nad halvu a z části na jeho rameno, druhou mu položí na hruď. Derek chvíli nereaguje, zvlášť proto, že si myslí, že je to vtip. Kdo by se chtěl kruci mazlit zrovna s ním?! A pak zaznamená další pohyb. Isaac. Cupitá k polštářům a Derek si myslí, že jde pro Stilese, ale Isaac si nejdřív sedne kousek od Dereka, prohlíží si je, jak tu spolu leží, a pak mu Peter pokyne rukou, aby si přilehl. Peter zůstane za svým Alfou, stočený nad jeho hlavou, klidný a vyrovnaný, pozoruje svého šťastného synovce, jak zvedá druhou paži a nabízí mu druhé rameno, a jak se Isaac rychle stočí po Derekově boku, šťastně vrnící a otírající nos o jeho krk.

Peter vzhlédne. Scott nejistě zahlíží na jejich klubíčko. Derek není jeho alfa, nepatří do Haleovy smečky, protože z Petera je zase beta, takže jsou na stejné úrovni. Ale Stiles patří do jeho smečky, a myslel si, že Isaac taky.

"Scott," šeptne Derek podivně něžně.

Tak podivně, až se dokonce i Peter ohlédne, kdo to promluvil. Scott se nenechá dvakrát pobízet. Alfa dal několikrát najevo, že o jeho přítomnost ve smečce stojí, a snad o něj stojí i v této chvíli. Možná, že ačkoli pořád říká, že do smečky nepatří a patřit nechce a nebude, přece jen je její součástí. Opatrně, s očima v mírné obavě, si přilehne ze Stilesovy strany, protože je zvyklý, že jsou okolo něj dvě těla, a čeká. Derek se pousměje, natáhne paži, aby se mohl přitulit ke Stilesovým zádům, a pak je Derek obejme oba dva a přitiskne k sobě.

"Chtělo by to fotku," protáhne napůl sarkasticky, napůl zcela okouzleně Peter za jejich hlavami.

Derek zakloní halvu, aby na něj viděl, a Peter ho políbí na čelo. Gesto, které neudělal, co bylo Derekovi šest. Alfa přimhouří jedno oko a Peter si lehne tak, aby si na jeho bříško mohl Alfa položit hlavu, a zároveň tak, aby Peter mohl obejmout Isaaca volnou rukou okolo ramen.

Ať se jsou všecky porna a sračkové romantické komedie zahrabat, pomyslí si Peter.

Už nikdy nebudu spát sám, slíbí si Derek.

Fluffy, pomyslí si Isaac.

Takže jsem i já součástí smečky, uzná Scott.


Musím postavit hodně soch, je Stilesova poslední myšlenka, než usne spánkem spravedlivých.
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Scudl007 Scudl007 | 21. října 2013 v 20:21 | Reagovat

Miluju vás obě :* Dokonalá povídka :*

2 Karin Karin | 7. prosince 2013 v 23:58 | Reagovat

Krásně napsané.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama