Sleepover: Pack-bonding (1/2)

20. října 2013 v 17:58 | ~Enari
Název: Sleepover: Pack-bonding
Autorky: Kayleigh McCamyo, Enari
Beta: Kayleigh McCamyo, Nits
Přístupnost: Explicit, 18+
Pairing: Derek Hale/Stiles Stilinski/Peter Hale, Isaac Lahey/Scott McCall

Poznámka: Keigh mě umluvila k tomu, abych s ní napsala sequel k její skvělé povídce Sleepover. Prosím, navštivte ji a přečtěte si její povídky, protože takhle dobrá autorka se narodí jednou za generaci.
Keigh, my mate, děkuji ti za tuhle příležitost. Byla to vážně sranda a zároveň vaječníky drtící zkušenost. Psaní s tebou jsem si moc užila a doufám, že to nebylo poprvé a naposled, kdy spolu píšeme."Nemůžete mi třeba napovědět? Přihořívá, hoří? Ne?"

"Ne," uchechtl se Isaac.

"Kluci," protáhl otráveně Stiles. "Tohle se nedělá! Unést mě uprostřed noci? Jak chcete. Odvézt mě hluboko do lesa, kde jen tak mimochodem straší? Fajn. Ale když už mě hodláte předhodit bludičce jako panenskou oběť, tak mi to alespoň řekněte včas. Buďte té lásky a seznamte mě s programem."

Vlkodlaci si vyměnili spiklenecké pohledy, protož, nah, Stiles už definitivně panic nebyl.

"Klid, jedem jen k Derekovi," usmál se na něj Scott a vrátil se k řízení.

"Pche. Jako bych to už nevěděl. Pokud ti to uniklo, tak jsem tudy jel už přibližně šestsetkrát, takže jste mi moc informací neposkytli."

Vyhlédl z okna, ale jeho lidské oči neviděly nic víc než jen nezřetelné siluety stromů.

"Stalo se něco? Něco s Derekem?" zeptal se váhavě chlapec.

"Nic se neděje. Ještě nás čeká kus cesty, takže zatím můžeš spát," broukl Isaac.

Stiles si povzdechl. K čertu s tajemnýma vlkodlakama. Zachumlal se do teplé deky - kluci už přijeli vybaveni (a Stilese napadlo, že si ho předem chtějí příznivě naklonit that lil' wereshits) - a pomalu se nechal ukolébat monotónním hučením motoru.

***

Nebyl si jistý, jestli ho probudil jejich tichý hovor nebo změna povrchu vozovky, a s ní i zvuk, který auto vydávalo.

"…'ter říkal, že to nebude problém."

"To říkal i předtím, když jsme měli bojovat s Deucalionem," poznamenal kousavě Isaac.

"A my u toho budeme taky," skočil mu do řeči hned Scott.

Isaac na to už nic neřekl, otočil hlavu k oknu, a ačkoli nejspíš nepovažoval debatu za dobře ukončenou či vyřešenou, už nepromluvil, ne, dokud Scott nezaparkoval před Derekovým doupětem, jak se jeho loftu začalo říkat krátce po tom, co Stiles ke svému zklamání zjistil, že dokonce ani pravý alfa nežije ve vykotlaném dubu uprostřed lesa.

Plácají nějaké blbosti, pomyslí si Stiles. Spím.


***

"Mhrrrpf…"

Ano, Stiles právě zakňoural. A ano, mohl cítit, jak mu po bradě stéká slina. A ne, vůbec se nestyděl.

Mohl slyšet několik tlumených hlas, možná i tichý smích. Někdo ho vzal do náručí a mj ty bože, to bylo vážně příjemné. Pevné svaly, silné paže, to všechno v nádherně horkém provedení. Stiles si byl jistý, že vrní spokojeností.

"…ho na postel?"

"… místa… na zemi… naaranžujte polštáře…"

"-budíš ho?"

"-ejdřív… Dereka…"

***

Plně se probudil až o chvíli - nebo pár hodin, kdo to má sledovat - později. Někdo s ním manipuloval. Položil ho na cosi sametově hebkého. Svou nadměrnou spokojenost dal najevo vrněním, protože proč ne a taky proto, že zatraceně proč ne. Když ho ukradli z domu jen proto, aby mu poskytli lepší prostředí pro spánek, nebude si hrát na uraženého, ne?

"Vy dva běžte na pohovku. Můžete si dělat, co chcete, jen se nepleťte mezi Dereka a Stilese. Nebylo by to zrovna bezpečné, když je náš drahý alfa v tak žalostném stavu."

"Co když se to vymkne z rukou? Co když Derek-"

"Pokud se přestane ovládat, zvládnu ho. Jděte."

Hej! Tohle není hezké! Moc hluku, moc lidí, moc vážnosti v jejich hlasech. Co se děje? A proč ho někdo hladí po vlasech?

Kdosi ho zlehka políbil na spánek. "Stilesi?"

"Hm."

"No tak, probuď se."

Peter? Proč ho u všech prokletých mrtvých a znova oživnuvších hladí zrovna Peter?

Stiles pomalu otevřel oči, spánek ho ještě zcela neopustil. Byli v Derekově doupěti, usazeni na podlaze pokryté polštáři a dekami. Až teď si plně uvědomil, že se zády opírá o Petera, který ho pomalu hladí po nahém bříšku. Jeho objetí bylo nádherně teplé a stejně tak i jeho dotek. Ani mu nedošlo, že se laskání pomalu oddává, pohled zakalený.

Scott s Isaacem seděli naproti nim na pohovce a se zaujetím oba sledovali. V jejich očích planulo čiré vzrušení.

"Petere? Co se-?"

"Ššš. Uvolni se. Nic se ti nestane," šeptl mu Peter. "A víš proč? Protože jsem tu s tebou. Postarám se o tebe."

Byl zbaven šatů a ani nevěděl jak. Všechno, co dokázal vnímat, bylo jen horko a slast a vzrušení a všechny ty věci dohromady tvořily opojnou směs, která mátla jeho smysly.

Peter ho něžně líbal. Sem vtiskl malý polibek do vlasů, tu zas byly vlhké rty na citlivém místečku chlapcova hrdla. Dlaně pomalu bloudily po křehkém těle, hnětly, masírovaly a poskytovaly tolik rozkoše. Stiles tiše zakňoural.

To snad ne, je to erekce? On ztvrdnul díky Peterovi? Prosím, teď vážně, tornádo či kulový blesk přímo do hlavy, to by vážně bodlo, děkuji. Jak tu vůbec skončil? Jak sakra skončil na zemi, propínající se pod Peterovými doteky?

Stiles se párkrát nadechl, aby si pročistil hlavu.

"Ne. Počkej. Přestaň."

Snažil se. Vážně se snažil se bránit, ale proti vlkodlačí síle měl jen pramalou šanci.

"Tiše, maličký. To je v pořádku."

"V pořádku? Co je na tom v pořádku? Jsi o nějakejch třicet let starší než já. To je pomalu pedofílie."

Peter se tiše zasmál. Schoval tvář v ohbí mladíkova krku a zhluboka nasál tu omamnou vůni.

"Myslím, žes došel ke špatnému závěru. Já se s tebou tuto noc pářit nebudu. On bude."

Stiles se bál otočit hlavu na druhou stranu. Věděl, kdo tam stojí a věděl, že nikdo jiný tu už být nemohl čistě proto, že nikdo jiný nezbyl. A čí je tohle doupě? A kdo má větší moc než všichni vlkodlaci tady? Stilesovi přeběhl po zádech mráz vzrušení a zároveň by nejraději utekl. Nebo se vymanil z Peterova sevření a pověsil se na Dereka a nechal se dobrovolně ošukat do bezvědomí. Dráha prostitutky nastartovala rychle, teď jen získat nějakou praxi a…

"Proč," polkne nejistě.

"Proč co, maličký," zavrní Peter a otře se nosem o jeho tvář.

Možná by mě měl olíznout, napadne Stilese. Zatraceně, polospící Stiles je snad ještě horší než Stiles na Adderalu, který zapil Redbullem. "Proč… mě chce…?"

"Oh, ano. Ukázalo se, že naše smečka je jaksi nestabilní. A že tě ve smečce chceme a potřebujeme, ale jediný způsob, jak toho docílit, abys zůstal člověkem, je… tohle. A kromě toho, s kým si užívají bety," mrskne pohledem po těch dvou, ležících na sedačce, "toho musí mít i alfa."

"Proč?" neleze to Stilesovi do hlavy.

"Protože čím větší bond nebo vztah mají s tebou, tím menší s Derekem. Ale pokud se mu dáš i ty…"

Bond se vyváží, pochopí Stiles. A Peter věděl, že nemusí dopovídat. Přesto měl ale strach se na Dereka, který stojí kousek od nich, podívat. A pak mu přece jenom ujelo oko. Derek je nahý. A je nádherný. Dokonalá postava, tří denní strniště, klíční kosti, oh všichni svatí, ty jeho svaly všude kam se Stiles podívá…! Ramena, paže, předloktí, prsa, hruď, bříško, penis, boky, zadek, stehna - počkat…?!

Stiles se vrátí pohledem k jedné položce seznamu, která nebyla jako ty ostatní. Kurva. Legendy nelhaly. Už ví, proč se ve středověku říkalo "obětovat" pannu. To, čím byl vybaven Derek, mohla být lidská velikost. Asi už věděl, podle koho pojmenovali Lostprophets svůj úvodní song čtvrtého alba Destroy and Destroyer.

Stiles hlasitě polkne. Je panic. Na tuhle velikost je klasifikován jako panic s velkým 'P'. Jak do něj chtějí tu věc narvat? Bože a to ještě úplně nestojí. Jen tam tak je a pohupuje se a pomalu nalívá krví a-

"Neboj se, maličký," tiší ho Peter.

"Nebát se?! Tohle už hraničí s fistingem. Nemáte něco menšího a roztomilejšího? Ne že by tady mistr Ó všemocný Alfa neměl tělo, pro které stojí za to skočit do příkopu s bílými žraloky, ale soudě podle toho divokého pohledu a očí ala rudé reflektory a toho přerost-"

Jeho zběsilý výlev umlčí jemné skousnutí lalůčku. Tohle… jo, to je příjemné. Ještě, prosím. Dlouhé elegantní prsty ho pevně uchopí a začnou ho pomalu dráždit. A ten jazyk. Bože ten jazyk…! Bude ho uctívat, klanět se mu pětkrát denně u oltáříčku s květinami a jeho fotkou a skládat na něj oslavné písně a epopeje, které bude za úplňku vyřvávat směrem k lesu, aby vylákal Dokonale Éterický Jazyk.

Peter slízne kapku potu z chlapcových skrání. Putuje jazykem až ke koutku úst, kde políbí. Netrvá to moc dlouho. Z místa, kde tuší Dereka se ozve hluboké vrčení. Peter se stáhne a vrátí se k prostým dotykům, které Stilese přivádí k šílenství.

Ani si neuvědomí, že mu beta roztahuje nohy, aby měli všichni přítomní dobrý výhled na jeho nejcitlivější partie, a zahákne je za vlastní doširoka rozevřená kolena, takže chlapec nemůže svou nahotu skrýt, ani kdyby chtěl. Proč se cítí jak patnáctka na gynekologické prohlídce?! A kdo by se chtěl vůbec skrývat?!?

Dva mladí vlkodlaci na pohovce lačně sledují, jak Peter manipuluje s tělem vláčného Stilese. Už se dostali do fáze, kdy mají rozepnuté kalhoty a líně si třou vlastní poloviční erekce. Dál však nejdou. Chtějí počkat, dokud to nezačne být opravdu zábava.

A zábava se rýsuje doopravdy zajímavě. Peterovy dlaně ve Stilesově rozkroku si počínají líně a slastně, pomalu a dlouze, jako by chtěly Stilese spíš ukolébat, než vzrušit, a byly dokonalým kontrastem k Derekově statnému tělu, které přikleklo k nim mezi polštáře. Všechno v téhle situaci kontrastuje s Derekem. Tedy, spíš Derek kontrastuje se vším. S něžnými doteky, s Peterovým špitáním, s měkkými polštáři, s dvěma rozdováděnými vlkodlaky na sedačce, s jeho vlastním divoce bušícím srdcem…

A Derek si byl Stilesova strachu dobře vědom.

"Budu pořád tady. Nic se ti nestane, slibuju, že kdyby se ti něco nelíbilo nebo toho na tebe bylo moc, okamžitě přestaneme."

"Co by se… mělo stát?" roztřesený hlas se stane ještě nejistějším, když pohlédne, byť na vteřinu, do Derekových očí.

Alfa se vší svou silou a vůlí snaží zůstat člověkem. A Stiles to poznal. Nač lhát sám sobě, Derek to dítě chce od momentu, kdy ho tehdy v lese potkal, a Stiles to ví taky. A cítí to stejně. A možná tohle chtěl celou dobu udělat, ale neměl odvahu, zvlášť teď, když je Alfa. A tohle se jim oběma moc dobře hodí, Stilesovi, protože oh, doprdele, tohle prostě chce, a Derekovi, protože to chce, ale ne za cenu Stilesovi ublížit, nebo ho zmrzačit. A proto je tu Peter. Alfa se bojí Pack-bondingu v plném rozsahu i se svými betami, natož s člověkem - natož se Stilesem.

"Derek by mohl… ztratil sebekontrolu," přizná Peter a Derek po něm sekne zabijáckým pohledem.

No co, měl by to vědět, pomyslí si Peter. A ve Stilesovi na okamžik převládne panika a on srazí stehna k sobě.

"Ššš, neboj se, Stilesi, prosím," konejší ho Peter. "Slibuju, že se ti nic nestane. Ano? Budu pořád tady. Budu sledovat jeho reakce a dávat pozor, jestli je to pořád on. Poznám, že se něco děje dřív, než se to stane a dřív, než to poznáš ty nebo Derek. Slibuju."

Stiles se trochu uvolní, ale ne dost na to, aby stehna oddálil od sebe do původní polohy sám, takže mu Peter musí něžně pomoci.

Stiles se roztřeseně vydechne a položí si hlavu na Peterovo rameno. Chce to? Chce. Tak proč sakra nerisknout smrt ušoustáním. Vlastně by to byl krásný konec jeho života. Nabodnutý na alfově-

Z myšlenek ho vytrhne dotek drápů na vnitřní straně stehna. Dechberoucí, lákavé, děsivé, vzrušující a hlavně na smrt nebezpečné. Malý Stiles mu za to zasalutuje. Stiles z horního oddělení dá najevo svůj souhlas verbální cestou.

Derek vypadá zničeně. Jakoby byl tři vteřiny od proměny do své zvířecí podoby. Stiles se teď vážně modlí, aby Peter ho dokázal zastavit, kdyby bylo potřeba. Alfa vypadá, že má bolesti, což je neobyčejně zvláštní vidět, protože Stiles je zvyklý pouze na dva Derekovi výrazy. 'Chystám se ti rozpárat hrdlo, připrav se umřít' a 'Stilesi, začínáš mě štvát. Chystám se ti rozpárat hrdlo, připrav se umřít.'

Stiles mňoukne - a bylo to rozhodně mužné mňouknutí, sakra - když ho Derek pohladí po hrudní, drápy lehce přejedou po ztvrdlých bradavkách. Chlapec se propne v zádech, dožaduje se další pozornosti. Nah, kinky sex by si Stiles nechal líbit, takovou bloodplay rozhodně, aspoň s Derekem teda rozhodně, a pokud by to navíc zahrnovalo i Petera a Dereka, jejich údy a Stilesův konečník, hellfuck, kde to mám podepsat?!

Derek vycítí jeho vzrušení a souhlasně zamručí.

Proč ten chlap alespoň něco neřekne. Pořád je to jen vrrr a grrr, ale aby řekl něco pořádného? To ne. Stiles, jako samozvaný mistr komunikace, by mu moc rád nabídl pár rad, možná ho i vzal do učení. Určitě by mu nevadilo dělat Derekovi Yodu, mladý padawane. A v o přestávkách šukat. Oh bože, vždycky chtěl být učitel jenom proto, aby se nechal ošukat studentem.

Co? Kde se vzaly ty prsty u vstupu do jeho těla? Tohle je definitivně Peter. Ty opatrné doteky můžou patřit jen jemu. Stiles se nemůže rozhodnout, jak má reagovat, a tak jenom poslušně čeká, dívá se na Dereka, ne do jeho očí, není sebevrah, a vnímá jeho doteky a snaží se nemyslet na Peterovy prsty u svého konečníku, jak jej hladí, masírují, jemně tlačí a čekají, trochu se zaboří dovnitř a hned se zase vrátí na povrch, zatímco Derek opatrně, s hrozivým výrazem a se vším sebezapřažením, pohladí Sitlesovo nahé tělo po bocích, z nich na stehna a ta slastně prohněte v rukou. Stiles přivře oči a odvrátí hlavu ke straně.

Isaac se přitiskne ke Scottovi a Scott okolo něj obtočí paži. Stáhne si džíny z těla i se spodním prádlem a pak sklouzne dlaní do Isaacova rozkroku. Ten tiše zakňučí a nosem se otře o krk svého alfy, který zareaguje stisknutím jeho erekce. Derek trhne hlavou, když uslyší zakňučení. Slast, hromadící se v něm, pomalu přestává zvládat ovládat a nebylo by nejlepší, kdyby Stilese děsil. Za okamžik zavře oči, a když je otevře, naskytne se mu nezapomenutelný pohled.

Stiles s pootevřenými ústy, vzpínající hruď proti němu zakláněje hlavu až snad za Peterovo rameno, protože Peterovy prsty se osmělily a teď se nacházejí ve Stilesově těle tři z nich. Jen takhle, nasucho. Derekovými myšlenkami se mihne představa Stilese, kterak se nechává zaplnit oběma jeho betami najednou. A podle Scottova zasténání za sebou se asi přiblížil pravdě. Minimálně by to obě jeho bety chtěly, když poslouchá, kterak mu Isaac přizvukuje. Nediví se jim. Lahvička lubrikantu vedle Petera se zdá opuštěná, Derek ji vezme do ruky a svůj penis v ní doslova vykoupe. (Stiles si nemůže přestat představovat kanárky v bazénku.) Cokoli, jen aby mu neublížil. To by si nikdy neodpustil, doopravdy nikdy. Uklidní se natolik, aby se dokázal udržet v lidské podobě a přestal neustále myslet na to, jak mu bude Stiles patřit, protože rozhodně nechce, aby to bylo naposledy.

Když vzhlédne podruhé, Stiles mu hledí do očí. Jeho zornice se třesou, jsou rozpité do čokoládového moře a zahalené mlhou rozkoše, ale široce rozevřené a vnímající.

"Vím, jak moc to chceš," šeptne.

Frustrovaně vydechne a Isaac za nimi se málem udělá. Scott zaúpí a zakloní hlavu o opěradlo sedačky, zatímco Isaac zrychlí pohyby hlavou v jeho klíně. Peterova erekce je mezi ním a Stilesem nepohodlná, ale Peter na sobě nedá nic znát. Peterovy prsty mimoděčně přeběhnou po alfově kluzké erekci, přičemž na nich zůstane stopa gelu, a znova je zasune do Stilesova těla. Teď si dovolí je trochu roztáhnout, pohlédnout Derekovi do očí, políbit Stilese na skráň.

Derek nic neřekne, ale skloní se ke Stilesově tváři tak těsně, až na něj nemůže chlapec zaostřit, je donucen zavřít oči a čekat, ačkoli ví, co se stane. Derek i Peter se dotýkají alfovy erekce a navádějí ji ke Stilesově vstupu.

"Dýchej a buď v klidu. Derek by ti nikdy neublížil," šeptá Peter.
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | 20. října 2013 v 19:17 | Reagovat

Jak jsem psala vedle u Keigh, je to skvělý.
A já se teď jdu konečně podívat na první díl Teen wolf.

2 heartles heartles | E-mail | 20. října 2013 v 22:18 | Reagovat

prosím bude pokráčko :D ?

3 Scudl007 Scudl007 | 21. října 2013 v 14:43 | Reagovat

OMG OMG :D :D už jsem psala i u Keigh, díky díky moc :* je to ... to se ani snad vyjádřit slovy nedá :D :D už se těším na pokráčko :*

4 Karin Karin | 7. prosince 2013 v 23:45 | Reagovat

Jdu na další díl krása.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama