The Devil Within You: Chapter One (2/3)

13. září 2013 v 20:00 | ~Enari
Název: The Devil Within You
Díl: Chapter One (2/3)
Přístupnost: MA/Explicit
Tags: smut, angst, depresivní, horor, humor
Pairing: Derek Hale/Stiles Stilinski, Peter Hale/Stiles Stilinski, další

Poznámka autorky: Chtěla bych mé milované Keigh poděkovat za betu, podporu, psychický nátlak a neomezené množství inspirace.
Komentáře potěší. Hvězdičky jsou povinnost. Kritika je vítána.
Za banner děkuji Keigh.
Trigger warning - jelikož tu popisuji depresivní scény, tak tuto povídku nedoporučuji emocionálně nestabilním osobám.Noc, zima, zloději, vrazi a násilníci na každém rohu. Možná nějaké to nadpřirozené stvoření číhající kolem. Co tu sakra Stiles dělá? A no jo vlastně. Musí se vrátit pro své milované auto. Čert, aby toho Petera nakopal do psí mateři! Stiles vztekle nakopl kamínek na cestě. Táta se vrátí ani ne za hodinu z práce a bude se divit, kde je synův jeep a to ani nebyl jediný důvod, proč se Stilesovi nechtělo nechávat svého miláčka na školním parkovišti, kde ho tak nedbale nechal. Jak už bylo řečeno. Vrahové, násilníci, zloději, adolescenti. Nechal tam své autíčko poté, co prakticky strčil svou erekci postaršímu vlkodlakovi přímo do tváře. Ach, u svaté Devítky, ten čokl to mohl i vyčenichat, že jo?

Nemohl si pomoct a přemýšlel nad jejich setkáním, mínus ta trapná příhoda. Co donutilo Petera, aby ho vyhledal? Nakázal mu to Derek? Z pozice alfy by klidně mohl nařídit Peterovi, aby se Stilesem promluvil, ale proč? V minulosti nikdo z jejich smečky neměl problém požádat ho, nebo by si vynutit jeho spolupráci. Dost pochyboval, že by se mladší Hale snížil k tomu, aby za něj věci vyřizoval jeho strýček. To nebyl jeho styl. On bral rád vše do vlastních rukou.

Možná k němu Peter přišel z důvodů, které sám řekl. Možná mu vážně bylo divné, že je Stiles dlouho nenavštívil. Ve Stilesovi vzplála naděje, že by se o něj snad starší vlkodlak mohl nějak starat. Starat se o to, zda je vše v pořádku. Možná se i trochu bát, když se Stiles tak dlouho dobu neukázal.

To bylo k smíchu. Peter by přece nikdy…

Stiles si povzdechl. Popravdě řečeno, trochu ho bodalo u srdce nad tou představou. Ani nevěděl proč. Proč by ho mělo trápit, že je Peterovi ukradený? Vždyť je to psychotický vořech bez schopnosti rozlišit mezi dobrem a zlem. Vždyť zabil vlastní neteř. Proč by měl Stiles toužit po jeho přízni? To je přece k smíchu.

A proč je to Peter, kdo mu dává tuhle jiskřičku naděje, když by to podle všech vesmírných zákonů měl být Derek?

Nebo Scott.

S touhle myšlenkou se vracel domů i se svým jeepem a nepříjemným pocitem, že ho ze stínů sledují oči predátora.

***

Zase další příšerně nudný školní den. Podařilo se mu vyhnout se všem lidem, kterým stojí za to se vyhýbat a teď si to rázoval ke svému jeepu. Mož-

Peter.

Peter stojící u jeho auta.

Peter s úšklebkem na tváři. Dívá se přímo na Stilese.

Sakra!

Stiles si ani nechtěl představovat, jak teď musí vypadat s ústy komicky otevřenými do širokého 'O' s taškou, která se mu s hlasitým 'žuch' svezla z ramena a dopadla na zem. Rychlejší stoosmdesátku v životě neudělal. Málem srazil jakousi holku, která stála za ním. Nějak se mu podařilo se vyhnout všem, kteří proudili ven ze školy a sprintoval co nejdál od východu. Tak takhle zdrhá myš před kočkou. Zmutovanou pološílenou kočkou.

Dnes trénink nebyl, takže se mohl ukrýt v prázdné lakrosové šatně. Ubohé? Ano. Nezbytné? Zcela jistě.

Co tu ten stalkující pošuk vůbec chce? To mu Derek nemůže koupit nějaké šidítko s vůní pedigree?

Srdce mu splašeně bilo, když rozrazil dveře do šatny a-

"Aaa!"

Peter.

Stiles se snažil zabrzdit a to mu jen dopomohlo ke krásnému pádu na zem. Au. Praštil se zrovna tam, kde včera, když vypadl z auta.

Peter tam stál s úsměvem typu: Tohle je ten nejživější kus zvěřiny, co jsem kdy viděl zdrhat.

"Co? Co tu zas děláš? A proč si stál u mého miláčka? Jestli sis ho označkoval, tak s ním sjedu ze srázu, to ti říkám rovnou. Co tu chceš?" řval efektivně Stiles, zatímco se snažil vyhrabat se na nohy.

"Nedokončili jsme náš dřívější rozhovor. Včera ses vypařil s takovou grácií, že mi to nedalo a musel jsem se přesvědčit, že jsi naživu," usmíval se tím svým arogantním způsobem, já jsem-velký-zlý-vlk-a-rád-si-z-tebe-dělám-prdel-protože-nemám-nic-lepšího-na-práci. Opíral se o skříňku v celé své koženým kabátem obalené kráse a sledoval každý Stilesův pohyb, což byla víc než nervy drásající zkušenost. To zvlášť mohl potvrdit malý Stiles, který se pomalu, ale jistě probouzel k životu. Opět.

Sakra.

"Tak hele, tvá přítomnost v mém životě je vysoce nechtěná a velice nepříjemná. Prosím odeber se do nejbližšího brlohu a usni navěky. Děkuji pěkně," Stiles vyšiloval.

Byl nervózní a cítil se v ohrožení a přesně v takových situacích toho namluví nejvíc, což nemusí být zrovna nejbezpečnější věc s psychicky labilním vlkodlakem nalézajícím se ve stejné místnosti.

Peter se pomalu odlepil od skříňky a s elegancí dravé šelmy sledující kořist se pomalu pohyboval směrem ke Stilesovi.

Dvakrát sakra.

"Přestaň být tak nervózní. Na tvůj tep by se dalo tančit tango." Stiles pomalu ustupoval. Peter následoval každý jeho krok. "Jsi až příliš nervózní. A já pevně doufám, že to je má zásluha," zapřel Stilesovi do ucha. Až teď si mladík uvědomil, že se opírá o zeď a nemá žádnou únikovou cestu. Peterovi ruce opřené vedle jeho boků, tak, aby Stiles nemohl utéct.

Jen klid. Už jsem se vzrušil nad linoleem a pářícími se beruškami. To, že mi stojí díky postaršímu zabijákovi, není zas až tak trapné.

"Petere," tak tohle mělo znít výhružně, ale Stiles se rozhodl vinit mutaci za svůj přeskakující hlas.

Vlkodlak se tiše zasmál a to Stiles dopálilo. Tenhle chlap už ho s chutí ponižoval dost dlouho. Všechny ty emoce, které v sobě poslední dobou tak pečlivě dusil, chtěly ven.

"Pusť mě. Okamžitě odstup z mé intimní zóny, z mé osobní zóny a společenský zóny. A to tak, že teď! Nebo ti oholím tu tvojí pedofilní bradku příborovým nožem!"

Smrt už čeká. Nač si brát servítky, že?

K jeho nekonečnému údivu se Peter začal smát. Upřímný smích od srdce. To bylo více než nečekané.

Stiles si ho se zamračením prohlížel. To už vážně přišel o rozum nebo to byl jen nejdřív-se-ti-vysměju-do-ksichtu-a-pak-tě-sním smích?

Vlkodlak si opřel čelo o chlapcovo rameno, zatímco smích utichal.

"Vážně tě mám rád. Být to jiný člověk, už bych z něj rval vnitřnosti, ale s tebou je to něco úplně jiného."

"To není zrovna úspěch, který bych si dal do životopisu," protočil oči Stiles, zatímco se snažil dýchat co možná nejmíň. Mít Petera takhle blízko u sebe…

Třikrát sakra.

Stilesova kostní dřeň snad produkuje Viagru. Jak jinak si vysvětlit to všechno, co se děje pod pasem, zatímco tady nahoře se Jack s Rose snaží zachránit situaci. Potřebuju Adderall. Hned.

K jeho nekonečnému překvapení se Peter skutečně stáhl. Přešel ke skříňce a zase se o ni opřel. Na rtech mu pohrával upřímný úsměv.

"Z toho si nic nedělej," ukázal ke Stilesovu rozkroku, jako by se nechumelilo a teploměr neukazoval -320°C. "Puberta je asi to nejtěžší, co tě může potkat vyjma násilné smrti."

To ho strýček pedo utěšoval? Stiles si ho zamračeně prohlížel. Co to s tím vořechem dneska bylo? Rozhodl se mě psychicky trápit, než se dostaneme k znásilnění a pomalé smrti?

"Ty o tom asi víš hodně."

Peter s úsměvem vyhodil obočí.

"O smrti? Víc než dost. O pubertě? Narodil jsem se jako vlkodlak," pokrčil rameny, jako by to mluvilo samo za sebe.

"Takže co? Měl jsi poluce a k tomu ještě měsíční problémy?"

Úsměv. "Skoro všichni v našem sídle byli vlkodlaci. Což znamená, že ani silné betonové stěny nic nezmohly. Slyšeli jsme, když někdo na druhém konci domu kýchnul. Co teprve když nastala noc."

"Huh. To asi dělalo společné večeře velice nepříjemným zážitkem."

"My to vnímáme jinak než lidé. Proto ti také musím s lítostí oznámit, že modřiny na tvém lákavém pozadí sis udělal naprosto zbytečně. Nechystal jsem se na tebe vrhnout ani včera ani dnes. Jen si s tebou rád hraju."

Malému Stilesovi to konečně došlo a šel si za hlasitého hallelujah zase lehnout.

"Tak proč mě teda naháníš?"

Peter zvážněl a Stiles cítil, jak se mu sevřel žaludek. Ani nevěděl proč.

"Vyhýbáš se smečce. A co jsem zjistil, tak poslední dobou býváš neustále zavřený doma. Co se stalo?"

"Co by se mělo stát?"

"Ale no tak, Stilesi. Hyperaktivní kluk se klony míchat se do všeho, co jen trochu zavání nadpřirozenem a s tendencemi být permanentně přimontovaný ke svým kamarádům se najednou uzavře a nekomunikuje s nikým krom případů, kdy je to absolutně nezbytné. Koho chceš ošálit?"

"Jak vůbec můžeš vědět, že-... Vždyť mluvím teď s tebou," dramaticky gestikuloval směrem k Peterovi.

"A užíváš si to," hodil po něm úsměvem.

Stiles uhnul pohledem, ale nemohl si pomoct. Jeho rtů se také dotkl úsměv, i když plaššího rázu.

"To je pravda."

"Tak co se stalo?"

"Nic se nestalo."

"Lež."

Stiles frustrovaně vydechl. "Hele, i kdyby se něco dělo, tak je to jenom moje věc, ok? Ani ty ani nikdo jiný nemá právo se mě na to ptát."

Ale ne. Teď hlavně nebreč. To je ono. Ovládej se.

Stiles vyrazil ke dveřím, když ho v tom ho zezadu objaly silné ruce.

"Jsi smečka," řekl klidně Peter a Stilesovi se znovu divoce rozbušilo srdce.

"Pusť mě," tak tohle bylo vrčení hodné vlkodlaka. Mladík ani nevěděl, kde se to v něm vzalo.

"Neříkám, že mi musíš vyklopit všechna svá malá tajemství, ale přijď, když tě něco bude… trápit. Jsme smečka."

***

Náhlé zaklepání na okno ho vytrhlo od čtení snad tisíc let staré knihy. Teď vážně, proč se lidé nechovají lépe ke knížkám? Tak moc by to usnadnilo jejich čtení, kdyby nebyly stránky zohýbané nebo vytrhané, v tom horším případě. A Stilesův favorit? Text zašpiněný krví.

Rychle vstal, otevřel okno a pustil Dereka dovnitř. Byla to mezi nimi nepsaná dohoda. Když se Derek vyhne dveřím, Stiles nebude křičet o pomoc jako třináctka při zaslechnutí jména Justina Biebera. Protože přesně tohle měl v plánu - řvát, dokud se mu plíce nebudou válet na zemi, pokud jeho táta zjistí, že má v baráku Dereka Halea. Proto pravidlo používej okno, dveře ne.

"Zdar. Tak kdo tě zas honí? Alfa vlci? Čarodějnice? Nebo ses rozhodl pro exotiku a pořídil sis mořskou pannu?"

Derek protočil oči a dřepnul si na postel. "Policajti."

"A jéje. Cos zase provedl?"

Zlý pohled. "Nic. Měli povolení. Jsou v baráku. Nevíš proč?"

"Hmm. A seš si jistej, že jsi nic neudělal? Mrtvola pohozená na zahrádce?"

"Stilesi," a teď jsme u vrčení.

Varovného vrčení, které říká, že ukecaní puberťáci s ADHD nebudou tolerováni, zvlášť když je přítomný alfa naštvaný ještě z policejní razie.

"Ok. Ok. Ale teď vážně, museli ti ukázat povolení a tam máš jasně napsaný důvody, proč ti prohledávaj dům."

Derek zavrtěl hlavou a pokrčil rameny, a na chvíli, na maličkou chvilku, nevypadal jako velký zlý naštvaný vlk s mučednickým komplexem. Spíš ztracené štěně. Asi toho na něj bylo poslední dobou moc. Stiles ho skoro litoval.

"Počkej, počkej. To mi chceš říct, že ti tam vtrhli a tys je nechal?"

"Policajti," rozhodil neurčitě ruce, jako by to snad vysvětlovalo všechno.

Stiles vstal ze židle, Aderrall dělal své. "Chlape! Oni ti musí ukázat povolení. Na to jsou zákony. A tys je jen tak nechal ti prošmejdit věci? Kde je tvoje teritoriální potřeba? Kde jsou tvý vlčí instinkty? Kde je tvoje 'grrr, drž se dál od mojí ledničky nebo ti rozpárám hrdlo'? He?" Teď už zběsile máchal rukama a hekticky přecházel po pokoji. Přitom se obloukem vyhýbal posteli, odkud ho sledoval iritovaný vlkodlak. "Ovšem za předpokladu, že vůbec patřili k policii," zastavil se na místě.

Derekův pohled přejde z unaveně otráveného v soustředěně vzteklý během vteřiny.

"Neříkám, že to nebyli policajti. Já ti jen říkám, že policejní zásah vykonaný na tobě a tvém majetku nemusel být proveden podle platných zákonů a regulí státu Kalifornie. Mimochodem nedáš si něco k pití?" zagestikuloval kamsi ke dveřím.

Derek si odfrkl, ale hned na to nasadil svůj patentovaný zamračený výraz.

"Víš, jak se jmenovali?" Ozval se zamyšleně Stiles.

"Michael Collins a Jack White."

"To už rovnou mohli říct, že jsou to podvodníci," reptal Stiles zatímco si zapisoval jména do poznámkového bloku. Rovnou se přesunul k laptopu a začal muže hledat ve složkách, které si nezas až tak legálně stáhnul z tátova počítače.

"Dereku, teď vážně, není ti to divný? Co u tebe asi tak mohli hledat? Aaa teď z hloubi srdce doufám, že to nemá spojitost s vlkodlakama, magií, nadpřirozenem, ale jde víc o 'hele, nepěstujete tu travku'?"

"Dům je zrekonstruovaný, nic tam nezůstalo."

"Huh. Ok. Ještě se podívám k tátovi do papírů, jestli tam něco o těch chlapech nemá. Třeba jsou to jen tupci a na to povolení zapomněli."

To už mluvil jen sám k sobě. Pokoj byl prázdný, okno otevřené a Derek nikde. Taky by ho nezabilo, kdyby poděkoval. Ne! Tu myšlenku si Stiles okamžitě zakázal. Přece nebyl takový spratek, aby trucoval nad tím, že mu nějaký Sourwolf neřekl 'díky'. Vždyť ani nic tak epického neudělal. Jen sem-tam sehnal pár informací. Měl by být rád, že ho Derek vůbec tahal do svých problémů. Stiles se pak cítil alespoň trochu užitečný a to byl pocit, který se mu velice zamlouval. Být potřebný.
Poznámka: Taky cítíte to sexuální napětí mezi Peterem a Stilesem? Já rozhodně ano a vychutnávám si ho plnými doušky.
Díky limitu na blog.cz jsem byla nucena tuhle kapitolu rozkouskovat na 3 díly místo plánovaných dvou. Sorry. To velké nepříjemné překvapení Vás čeká až v příštím díle. A zatímco Vy budete čekat na jeho uveřejnění, já se budu skrývat v nějakém protiatomovém krytu, protože jsem si jistá, že mne sežerete zaživa. Someone's about to die...
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Venira Venira | 13. září 2013 v 22:47 | Reagovat

Po dobu rozhovoru mezi Peterem a stilesem...to nejvíc odskákal muj monitor - poprskaný od kávy :D
Pak už smích přešel v lechtivý pocit v podbřišku... toho napjetí mezi těma dvěma je tam i tak pro mě málo, ale navzdory tomu jsem moc nadšená z této části :)

2 luczaida luczaida | E-mail | Web | 13. září 2013 v 23:23 | Reagovat

Jasně že to sexuální napětí cítím! Tohle by necítil leda tak pařez :D
Bylo to boží.. úplně v té povídce cítím tebe a ty tvoje vtipný hlášky :D Viagra v kostní dřeni? Really? :D:D
A to že to má tři díly mi vůbec nevadí... mně by nevadilo, i kdyby to bylo třeba i delší, protože bůhví, kdy se zase k něčemu rozhoupeš a takhle kvalitní povídka se jen tak nevidí..
A Stiles by se mi i víc líbil s Peterem než s Derekem, abych pravdu řekla, mají zajímavou interakci :D
Třetí díl zas další pátek? Na tenhle jsem se těšila jak malá holka, ale teď se trochu bojím, kvůli tvé poznámce o sežrání... to já většinou nedělám, ale asi budu hodně naštvaná :D

3 Kayleigh McCamyo Kayleigh McCamyo | Web | 14. září 2013 v 0:12 | Reagovat

A hádej, kdo si v rohu významně brousí svoje oblíbené mačety? Tak tak, taťka Šmoula. Poslouchej, ty malá zlá šedivá, jeslti karma funguje, za tohle útrpné čekání budeš v příštím životě pokažená sušička na prádlo.

Schnou mi sliny na bradě. Jeslti nedopíšeš ten druhý díl co nejdřív, umřu, je ti to doufám jasné. A víš jak já na tom jsem s pohřbama - natož se svým vlastním. Budu tancovat v rakvi. A až mě pohřbí, ima hount the living (and drying) shit out of you u understand?!

4 Hifi Hifi | Web | 14. září 2013 v 0:29 | Reagovat

SDRFTGHJKL ANO ROZHODNĚ CÍTÍME TO PROTIVNĚ NEVYUŽITÉ SEXUÁLNÍ NAPĚTÍ MEZI TĚMA DVĚMA JEJICHŽ JMÉNA SI NEPAMATUJU HSFVDHVBFKJN

babe babe babe děláš si prdel, že další dí je zase až v pátek? Protože si ho budu moct přečíst až v sobotu. A to je příšerné. P Ř Í Š E R N É. To mi přece neuděláš. Že ne? ŽE NE?

5 Tercza Tercza | Web | 14. září 2013 v 9:26 | Reagovat

Povídka skvělá, skvěle se čte, skvělý nápad, skvěle podané, skvělé hadací chvilky Stilese a Petera... jediné, co není skvělé je čekání až do pátku. Važně až v pátek? AŽ!?

6 S c a r s S c a r s | Web | 15. září 2013 v 15:07 | Reagovat

UGH, proč já měla za to, že se bude jednat o pwp?! I really don't know, lol. Haha, zase jsem se tlemila Stilesovi za bonera :D Jako nic proti, i já si myslím, že je Peter sexy chlap :D Jinak mě vůbec nenapadá, co by se mohlo dít v té poslední kapitole. Teda pokud to zase neposuneš na čtyři díly oproti třem, čemu bych se vážně nebránila :D Yay, už se těším!~

7 Scudl007 Scudl007 | 15. září 2013 v 19:39 | Reagovat

Nářez :D už aby byl zase pátek :)

8 Enari Enari | E-mail | Web | 19. září 2013 v 13:10 | Reagovat

[1]: A to jsem se bála, že rozhovor mezi Stilesem a Peterem se nebude příliš líbit kvůli možnému OOC. Jsem ráda, že se to nakonec líbilo:)

[2]: O-ou... Vidím tu další čtenářku, která mi to psychické týrání neodpustí XD
Ale jsem šťastná, že jste prozatím tak spokojení;) Děkuji za krásné komentáře:)

[3]: Miláčku, ty si ani nedokážeš představit, co pro tebe chystám... a že to bude pěknej záhul na tvé orgasmy zdevastované mozkové závity;)

[4]: Lol.... nevyužité sexuální napětí... Yolo. Ani nevíš, jak moc ho nakonec ti dva využijou XD
A ano. Budeš muset čekat o den dýl :P Drž. Celý svět je srdcem s tebou:)

[5]: Jsem ráda, že se povídka tolik líbí a ano... jsem svině svinutá a bude aktualizovat každý pátek v 8 večer a nikdo mě nedonutí to změnit... protože je prdel vidět vás všechny, jak se tu rozčilujete nad pátky XD

[6]: U-huh O.O Tady asi došlo k mýlce. To všechno, co tu čtete je pořád jen první kapča. Tenhle pátek bude poslední díl první kapitoly a pak se přesouváme na druhou;) A plánuju solidní plot s hutnými PWP scénami;) Těšte se...

[7]: Raději ne... nikdo by si nepřál pátek, kdyby věděl, co ho další díl čeká XD

9 S c a r s S c a r s | Web | 19. září 2013 v 15:30 | Reagovat

[8]: o__O WHAT THE FUCK?! LIKE FOR REAL? FOR REAL REAL?! Ohhh, shit. Omluvné mé ignorantské čtení a zásadní nevšímavost v titulcích článku - that's just SO ME! :D Tak s touhle zprávou jsi mě naprosto zvedla ze židle! Chňááá, se těším! :D

10 Karin Karin | 8. prosince 2013 v 23:09 | Reagovat

Fakt to mezi nima jiskři jeden si to užívá a druhy se vsteka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama