The Devil Within You: Chapter One (1/3)

6. září 2013 v 20:00 | ~Enari
Název: The Devil Within You
Díl: Chapter One (1/3)
Přístupnost: MA/Explicit
Tags: smut, angst, depresivní, horor, humor
Pairing: Derek Hale/Stiles Stilinski, Peter Hale/Stiles Stilinski, další

Poznámka autorky: Chtěla bych mé milované Keigh poděkovat za betu, podporu, psychický nátlak a neomezené množství inspirace.
Komentáře potěší. Hvězdičky jsou povinnost. Kritika je vítána.
Za banner děkuji Keigh.
Trigger warning - jelikož tu popisuji depresivní scény, tak tuto povídku nedoporučuji emocionálně nestabilním osobám.Nebylo to tak, že by na něj Scott úplně zapomněl. Ano, pořád byli kamarádi. Stiles by se nebál použít slovíčko 'bratři', ale poslední dobou už si prostě nebyli tak blízcí jako dřív. Jako tomu bylo před celou tou vlkodlačí katastrofou, Kaminou, pomstychtivými lovci, zamilovanou Allison. Prostě všichni a všechno to, co bylo v nejmenším spojeno s nadpřirozenem, se rozhodlo pohrát si se Stilesovým životem.

Nestačilo, že Lydia byla definitivně mimo dosah. Každý, kdo byl tu noc přítomen proměny plazího Jacksona v stoprocentního vlkodlaka, mohl číst lásku v jejích očích, když políbila svého přítele. Nebo když volala jeho jméno. Když plakala štěstím, že ho má zpět. Tu noc vyhasla Stilesovi naděje, že by dívka jeho srdce někdy opětovala jeho city. Proto také snášel všechny ty přeslazené pohledy, které na sebe Lydia s Jacksonem neustále házeli, s relativním klidem.

Scott se sice nedal zpátky dohromady s Allison, ale Stiles byl skálopevně přesvědčen, že v co nejbližší době si to oba rozdají rovnou v hale školy, soudě podle pohledů, které po sobě házeli a otravně dlouhých telefonátů. A aby toho nebylo málo, tak Scott začal trávit stále víc a víc času s Isaacem a později i Boydem a Ericou, což znamenalo, že ve svém plně nabitém rozvrhu na Stilese už nezbyl čas. Jistě, že spolu trávili čas ve škole. Ve třídě, na lakrosovém tréninku, během oběda v jídelně, i když Stiles si zvykl vynechávat obědy poté, co si Scott začal sedávat k Derekově smečce. Erica s Boydem a Isaacem na něj vždycky házeli ty divné pohledy. Stilesovi pokaždé naskočila husí kůže, když na něj Erica zasvítila těma okrovýma očima.

To všechno vedlo Stilese k trávení více a více času o samotě v bezpečí svého pokoje. Celé hodiny trávil shrbený nad laptopem a hledal různé legendy a fakta o nadpřirozenu, protože haló, tady Stiles. Hyperaktivní, zvědavý, vždy lačnící znát víc. Navíc téma magie, okultismu a kryptozoologie byla nevyčerpatelná studna zajímavých informací a někdy i nepovedených vtipů. Vážně, proč by se strašidla měla bát soli? A znamená to, že nemůžou jíst slané hranolky? Chudáci. A jak to bylo s mořem? V moři je přece sůl, ne? Takže chcete-li se zbavit poltergeista, jděte si zaplavat k moři? Pche. Blbost.

A tak se stalo, že Stiles Stilinski začal trávit nezdravé množství času na internetu, bez kamarádů, bez otce, který teď měl práce nad hlavu, díky ti krvelačná stvoření s potřebou zabíjet nevinné lidi. Příliš mnoho času se svýma vlastníma myšlenkama a nedostatek lidského kontaktu udělaly své.

***

...Terribilis Deus de sanctuario suo. Deus Israhel ipse truderit virtutem et fortitudinem-

Zvuk vlastního mobilu ho zaskočil.Vzhlédl od obrazovky laptopu, aby zjistil, že je to vlastně jediný zdroj světla v pokoji. Za okny byla hluboká tma. Hodiny ukazovaly půl třetí v noci. Telefon neodbytně vibroval vedle klávesnice. A kdo je vůbec ten troufalec, který se opovážil ho vyrušovat tak pozdě? Obi-wana na něj! Nebo na ni, i když Stiles silně pochyboval, že by mu volala zástupkyně něžného pohlaví. Holky se mu ze zásady vyhýbaly a on stále ještě nedostal odpověď na důležitou životní otázku "Jsem atraktivní pro gay kluky?" Nikdo se mu ještě neobtěžoval odpovědět!

"Hey," zabručel do telefonu.

"Stilesi?" Scottův hlas zněl zvláštně. "A-ahoj. Hele, omlouvám se, že obtěžuju tak pozdě. Myslíš, že bys mě mohl krejt? Řekl jsem mámě, že půjdu k tobě přespat a myslel jsem, že to do rána stihnu domů, ale teď to vypadá, že se to protáhne. Takže kdyby ti máma ráno volala, tak jen řekni, že jsem u tebe. Ve sprše nebo něco, a že nemůžu k telefonu, ok?"

"Děje se něco? Neříkej mi, že ses zase namočil do nějaký vlkodlačí šlamastyky. Protože to by už bylo moc. Dokázal bych pochopit, kdyby tu šlo o drogy, dívku, upiráťený Assassin's Creed nebo Britney Spears, ale ne ty chlupatý zadky. Prostě ne!"

"Vlastně tu jde o dívku."

Dívku.

Allison.

Jistě, že v tom byla Allison. Moment. Proč vlastně přemýšlí o Allison v půl třetí v noci? A proč to se Scottem vždy končí u Allison? Co u ní vlastně dělá Scott v tuhle dobu? Ne. Tohle není téma na analýzu či imaginaci.

Stilesův mozek zpracovával tuto informaci přibližně půl vteřiny, než se rozhodl pro přerušení provozu.

"Aha. Jo takhle. Pozdravuj Allison. Nebo vlastně radši ne. To by bylo víc jak trapný. Jen si to prostě užij. Nebo… však víš. Budu tě krýt. Dobrou noc. Nebo… cokoli co vy dva… čau."

Nečekal na odpověď a rychle ukončil hovor. Chvíli tupě zíral na svůj mobil, než ho s hlubokým povzdechem odložil.

Takže tohle odpovídá na otázku, zda spolu Shakespearovské hrdličky zase randí. Nic se nezměnilo. Co se Scotta týče, tak ten teď přicházel v balení dva v jednom. Vždycky s tou Argentovic holkou. Ne že by jí Stiles nesnášel. To vůbec ne. Jen se prostě nedokázal ubránit pocitu, že mu kradla jeho nejlepšího kamaráda. Vlastně jediného kamaráda, když se to tak vezme.

Takže jo. Stiles se cítil opuštěný víc než kdy jindy. Dokonce víc než, když odešla maminka.

***

Stiles se probudil do chladného rána. Bylo až příliš brzy na to, aby vylezl z postele. Zvlášť, když byla sobota a za okny šero. Peřiny byly krásně vyhřáté a to jen Stilese utvrdilo v tom, že pohodlí postele prostě neopustí, děkuji pěkně. Jeho ranní erekce v tom také měla velké slovo.

Párkrát přejel dlaní po napjaté látce pyžamových kalhot. Byl přece teenager. Jeden či dva orgasmy denně, ke kterým si sám dopomohl, by neměly být pro nikoho překvapením. Zvlášť, když se mu zdály určité sny. Nádherné vzrušující sny, plné vášnivých polibků, horkých objetí a nenasytných doteků. Moc si toho nepamatoval, ale věděl, že poslední se mu zdálo především o mužích. Nebo spíš o jednom konkrétním muži, s čímž by se totálně smířil. Šedesát kilo bez svalů, křehkých kostí a prostorové koordinace mrože, v tom případě si člověk musí připustit, že ho mužská část populace mezi sebe jen tak nepustí, takže v této chvíli byl v očích společnosti více méně hermafrodit. Navíc sex s mužem mu nebyl proti mysli. Kdyby to jen nebyl ten zatracený Derek!

Proč se mu zdá o Dereku zatraceném Haleovi? To má sebevražedné sklony?

Vlastně s přihlédnutím na to, jaké si vybírá přátele… jeden by až řekl, že ano. Ale teď vážně, alfa vlkodlak s výbušnou povahou a vysouvacími drápy ala Wolverine? To dává pojmu 'sadomasochista' úplně nový význam.

A dost! Teď tu má naléhavější problém. Nevěděl, jestli v něm příliš častá masturbace vyvolala nechuť se sám sebe takto dotýkat, nebo jestli sexuální deprivace a nutnost si vystačit sám z něj dělala asexuála, ale fakt byl, že poslední dobou to nebylo tak příjemné, jako kdysi.

Čas vyzkoušet něco nového.

Hrábl do stolku pro lubrikant, nanesl si ho na prsty a rozetřel kolem análního otvoru. Pomalu zajel prostředníčkem dovnitř, co nejdál to šlo. Bylo to zvláštní. Mokré. Žádná bolest. Mohl cítit, jak se stěny kolem něj zužují a jeho napůl vztyčený penis začíná tvrdnout. Chvilku prsten jen tak pohyboval ven a zas dovnitř než uvnitř našel prostatu. Ležel stočený v klubíčku, jednu ruku na břiše, druhou mezi nohama. Vzduch v plicích byl těžký.

Jemně mazlil to speciální místečko, pak přes něj zkusmo přejel nehtem.

Dobrý Bože!

Tiše vykřikl do polštáře. Snad ho táta neslyšel.

Udělal to znova a ó-můj-Bože-díky-žes-mi-tam-nasadil-prostatu. Pomalu pohyboval boky ve stejném rytmu, jako zasouval prst. Potřeboval něco víc. Pomalu přidal druhý prst. To už trochu bolelo, ale to ho neodradilo. Mohl cítit, jak se pomalu otvírá, jak se jeho tělo přizpůsobuje. Z penisu v hojné míře vytékal preejakulát a stékal po boku, kde se vsakoval do prostěradla.

Bylo trochu těžší oběma prsty dosáhnout na prostatu a čím dál se Stiles snažil proniknout, tím bolestivější to bylo… a tím víc se mu chtělo sténat rozkoší. Oči v sloup, protože haló, tady prostata. Stiles by vážně neměl chodit na internet.

"Nh…" kňoural do polštáře, zatímco do sebe pronikal.

Boky mu instinktivně vycházely vstříc. Tekutina na břiše a bocích ho šimrala. V uších mu hučelo a vlastní krev se divoce hnala tepnami, aby si udělala dlouhou zastávku v malém Stilesovi. Mezi půlkami cítil vlhkost a nebyl to zrovna nejhorší pocit.

Kéž by tu byl někdo, kdo by mu tohle dělal. Někdo silnější než on. Někdo, kdo by věděl, kde se ho dotknout. Stiles si neokupovanou rukou přejížděl po rtech, jako by na nich mohl cítit polibky. Určitě by to bylo mnohem lepší, kdyby mu tohle všechno dělal někdo jiný. Ústy přejížděl po jeho pokožce, manipulovat jeho tělem.

Stiles by tak moc chtěl cítit pevné svaly pod svými dlaněmi. Kůži orosenou potem. Silné tělo, které by ho svou vahou tisklo do postele. Najednou si uvědomil, že tenhle popis se vlastně hodí na muže. Velmi specifický popis na velmi specifického muže. Strniště, šedé oči, tetování na zádech.

Tohle bylo snad poprvé, kdy chtěl doopravdy sténat přesně tak, jak je to dělají v béčkovém pornu. S každým pohybem, s každým dotekem, s každým oslepujícím výbuchem jiskřiček, které mu vytryskovaly z klína, chtěl nahlas sténat, jako jedna z těch placených holek.

Zkusil přidat třetí prst a to už bylo moc. Nedostal se ani do poloviny cesty dovnitř a ta bolest roztahujícího se svalu byla ostrá a neuvěřitelně vzrušující. Před očima se mu zatmělo, když prožil ten nejlepší orgasmus svého života a to bez toho, aby se dotkl kdekoli jinde než… uvnitř.

Proč přitom myslel na Dereka?

***

Stiles nevěnoval moc pozornosti svému okolí, když mířil ze školní budovy rovnou ke svému milovanému jeepu. Lakros pověsil na hřebík už před pár týdny, takže nemusel chodit na tréninky, což také znamenalo, že se nevídal se Scottem, Isaacem, Dannym a Jacksonem tak často, jak tomu bývalo. Už takhle s nimi trávil pouhé minimum času a konec jeho hvězdné lakrosové kariéry jejich společenské vazby utnul úplně. Stejně byl na hřišti asi tak užitečný, jako řadová roztleskávačka bez plastiky. Alespoň bude moci víc času trávit nad knížkama, utápět se v depresi a učit se líp vařit, protože teď upřímně, pokud zkusí ještě jednou tátovi podstrčit syrovou mrkev, tak skončí pod mostem.

Došel ke svému autu a sáhl do kapsy pro klíče.

"Stilesi."

Stiles nevykřikl. Jeho hlas nepřeskakoval oktávu. Ne. Stiles teď definitivně neimitoval vyděšenou Amišku, která poprvé v životě viděla nahého muže. Prostě ne.

"Bože," vydechl Stiles. Pohledem masakroval Petera, který právě infiltroval jeho osobní zónu. "Ti dám na krk zvoneček."

Starší muž se uchechtl. To mu přijde směšné? Děsit puberťáky a dávat jim mrtvičky je nějaká perverzní vlkodlačí úchylka nebo co?

"Co tu vůbec chceš? Kluci skončí až za dvě hoďky. Mají trénink. A jestli tu jen tak náhodou procházíš a značkuješ si území, tak je mou povinností tě upozornit, že obnažování se na veřejnosti a ochcávání cizího majetku tě může stát majlant nebo i pár dní za mřížemi."

Teď se mu dostalo cukajícího koutku, založených rukou, vyhozeného boku a jednoho iritující obočí, které se odebralo směrem vzhůru. Jak jen toho chlapa nesnáší… Což není zas tak úplná pravda. S nikým si tak moc neužije slovní souboj ala Sever proti Jihu mixnutý zábavnými hlody tak, jako s Peterem - a to tělo taky stojí za povšimnutí. Na druhou stranu, Peter perfektně odpovídá definici strýček pedo, a proto se s ním Stiles necítí o samotě v bezpečí. Nikdy neví, kdy mu zas rupne v tom jeho ochlupeném mozku.

"Vlastně jsem tu kvůli tobě," řekl Peter.

"Mně?" Tohle vážně nečekal. Stiles toho nemá moc společného s Haleem starším a skutečně neměl žádnou představu, jak by tomuhle velkému zlému vlkovi mohl pomoct.

Peter přikývl. Najednou vypadal vážně, po dřívějším pobavení ani stopy.

"Je to dlouho, co jsem viděl tvůj otravný xichtík u vlkodlačího stolu. Copak? Pohádali jste se s Derekem?"

Mód iritace: na plný výkon.

"Neměli jsme žádnou hádku, a i kdyby, je to naše věc," ohradil se Stiles. Možná reagoval trošku agresivně, ale řeči o smečce ho prostě rozpalovaly a ne v tom dobrém smyslu slova. Rychle odemkl auto a nastoupildoufaje, že tak před nepříjemným rozhovorem s pološíleným vlkodlakem uteče.

Smůla.

Dveře na druhé straně se otevřely a dovnitř elegantně vklouzl jeho oblíbený pedofil.

"Tak co se teda stalo?" pokračoval dál, jako by si nevšiml Stilesova mistrovského plánu na útěk.

Bylo to tak zvláštní. Stiles byl zničehonic tak vděčný, že Peter mu projevuje pozornost. Na druhou stranu ho štvalo, že to byl zrovna on. Peter.

Stiles naštvaně vydechl. Vtiskl se do sedačky a hodil po Peterovi vzteklým pohledem. "Co se vůbec staráš? Jsem člověk a vy - vy všichni - nejste zrovna průměrná americká rodinka. Víš, mám jiné starosti než se nonstop nechávat vystavovat smrtelnému nebezpečí, potažmo pomalé a velice bolestivé smrti, děkuju pěkně," to poslední už prakticky vyštěkl.

Peterovi se v očích mihla sytě rudá barva a Stilese napadlo, že to tentokrát přepískl. Muž s úlisným úsměvem pomalu naklonil ke Stilesovi.

"Víš," šeptl tiše a chytl mladíkovu dlaň, "má dřívější slova stále platí. Chci tě. Pokud chceš být silnější, stačí jen říct," dokončil tiše.

Stejně jako tehdy, i teď Stilese fascinovaly ostré zuby, které byly tak nebezpečně blízko jeho zápěstí. A stejně jako tehdy, i teď váhal. Srdce mu divoce bušilo. Touha stát se silnějším byla lákavější než kdykoli předtím. Být legitimním členem smečky. Chtěl to. Tak moc chtěl být něco víc.

Najednou si ostře uvědomoval, jak moc ho to k Peterovi táhne. Jak moc chce být to co on. A taky si s narůstajícím zděšením začínal uvědomovat rostoucí problém v oblasti pod pasem.

Ne. Ne. Bože teď ne.

Neodvažuj se! Teď vážně, neodvažuj se! Později ti to vynahradím, jen si teď lehni!

Neodvažuj se.

Ne.

Ne.

Ne.

Odvážilo se to.

Bylo až bolestně jasné, že si je Peter mladíkova stavu vědom. Oči mu pobaveně plály, když zuby jemně přejížděl po citlivé kůži na zápěstí.

Stiles umře hanbou. Je to nevyhnutelné. Na náhrobku bude mít nápis: Zde leží Stiles Stilinski, kluk, jenž byl rozerván na kusy za nehoráznou drzost, jíž se dopustil, když vytasil svou erekci na vlkodlaka. Amen.


Moment, kdy Peterovi oči sklouzly k jeho rozkroku, bylo rozhodnuto. V záchvatu čiré hrůzy se muži vysmekl a s grácií střelené husy vypadl pozadu z auta rovnou na tvrdý beton. Během jeho vyděšeného útěku ho doprovázel hluboký smích.
Poznámka: Jenom alfa dokážou pomocí Kousnutí vytvořit vlkodlaky. Má verze Petra to však dokáže taky. Proč? Protože je Derekův Second, druhý ve velení a také je to nejstarší vlkodlak Haleovi smečky. Má tudíž víc zkušeností a nemusíme si ani říkat, že je silnější než většina vlkodlaků. Jeho zmrtvýchvstání toho je dostatečným důkazem...
Plus nemůžu si pomoct. Nadržuju Petrovi, protože je to můj oblíbenec.
 

19 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Keigh Keigh | Web | 7. září 2013 v 1:56 | Reagovat

*modlí se ke Casovi pro pokračování*

!!!AUHIFANŮ"po/p567789855uzigbuknjK USIDFOJK"!!!!

CO MI TO SAKRA DĚLÁŠ, ENNIE?! Clit na tebe, clit, hetporn a vanilku.

2 luczaida luczaida | E-mail | Web | 7. září 2013 v 4:02 | Reagovat

Tak tohle bylo něco dokonalýho. Nejen že píšeš líp než většina českých autorek (tudíž nechápu, jaktože nepíšeš častěji..!), ale taky proto, že Stiles je z TW moje oblíbená postava. Už asi od druhé epizody seriálu. On je prostě úžasnej a... Derek... kde je ksakru pořád ten Derek? Doufala jsem, že na něj nebudu muset čekat do druhé části.. No, nedá se nic dělat :D
(Strýček pedo budu dělat jakože nic... Být všichni pedofilové takhle sexy, tak prosím boha, aby mi bylo pořád deset.)

Můžu se zeptat, kdy plánuješ zveřejnit druhou část?

3 nel-ly nel-ly | Web | 7. září 2013 v 4:06 | Reagovat

Nejsem fanoušek jinýách fandomů než HP, ale Teen Wolfa jsem nedávno na Dorein nátlak zkoukla a ano, miluju Stilese (bez něj by bylo zbytečný na seriál koukat) a ano, viděla jsem tam s ním oba Halei a ano... bylo to naprosto geniální a výborně napsaný

4 RubyClarie RubyClarie | E-mail | 7. září 2013 v 8:40 | Reagovat

*vychcípala*
MUHEHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ! MILUJU TĚ BEJB! STRAŠNĚ MOC!
Ehm... a pokračování bude kdy?

5 Scudl007 Scudl007 | 7. září 2013 v 10:04 | Reagovat

To bylo perfektní :) Už se těším na pokráčko :)

6 Jana Jana | 7. září 2013 v 14:36 | Reagovat

Sakra, já se na to už vážně musím podívat:-).
A prosím prosím, smutně koukám, pokračování by nebylo?

7 S c a r s S c a r s | Web | 7. září 2013 v 15:48 | Reagovat

Just friendly reminder - if you don't finish it, I'll hunt you down (⊙‿⊙✿)

Nah anyway, mám pocit, že jsem od tebe ještě nic nečetla, takže teď naprosto spazzuju. V Peterovi jsem si oblíbence sice nenašla, ale Stiles všechno vynahradí, ale pochopitelně budu radši za každou scénu s ním a Derekem :D Hm, hm, I like it a lot, man. Jen nás nenechej moc dlouho čekat s tou druhou částí :D

8 Chriss Chriss | Web | 7. září 2013 v 17:38 | Reagovat

Taky jsem spadla do TW fandomu, ale musím říct, že jsem za to ráda. Stiles, Derek, Scott, všichni, prostě taková banda, žeru je. Sice jsem si zrovna Petera dvakrát neoblíbila, tahle povídka se mi hrozně líbí, ačkoliv je teprve zveřejněná první část (grr). Má cenu žadonit o pokračování? T_T

9 Enari Enari | E-mail | Web | 7. září 2013 v 18:24 | Reagovat

[1]: Ale ne! Het porno ne! Pomoc! Umírám!
Takhle ti nikdo to pokráčko nedopíše a to ještě plánuju toho Scisaaca :P

[2]: Mockrát děkuju za chvála, zlatíčko! Jsem hrozně ráda, že se ti to líbilo. Úplně se nad tvými slovy červenám. Se mnou je ten problém, že mám nápady, povídku rozepíšu, ale nikdy nedokončím. Svaluji to všechny na znamení Berana. Jsem tvrdohlaví a nedokážem nic dodělat >_<
Druhý díl vyjde v pátek v osm hodin večer;)

[3]: Ahoj, sestřičko! Jsem moc ráda, že se ti to líbilo:) Od tebe - znalkyně - je to velká pochvala:)
Stiles je poslední dobou to jediné, co drží TW nad vodou... to plus shirtless boys XD

[4]: Děkuji XD Pokráčko příští pátek v osm večer;)

[5]: Děkuji za chválu:) Ta vždycky potěší...

[6]: Pokračování by bylo:) Další díl už je napsaný a obetovaný a za týden ho tu máte. Momentálně píšu Chapter two a tam se teprve věci pořádně rozjedou;)

[7]: Sestřiii!!! Ahojky. Jak se máš, zlatíčko? Jsem ráda, že se ti povídka líbila:) Vím, že jsem známá tím, že nedokončuju povídky, ale Keigh nade mnou drží bič a žiletky, takže je tu dost velká šance, že tentokrát dokončím XD
Takže to už jsou dvě milované osoby, které mě tu chtějí zabít kvůli téhle povídce. Lucky me.
Ani nevím jestli to bude víc Steter nebo Sterek. Ještě jsem se nerozhodla a hodně fangirlím nad Peterem/Stilesem, ale nechci tě zklamat... Hodně lidí preferuje Stereka, takže asi zůstaneme u něj, i když Peter/Stiles sass wars se vzdát nehodlám!!!;)

[8]: Nemá cenu žadonit, ale stejně to udělej. Čím větším mám ego, tím větší šance, že povídku dokončím XD
Neboj se. Za týden je tu další kapča a tam - je to jen můj nuzný odhad - mě většina z Vás bude chtít zabít...

Miláčci, všem děkuji za vlídná slova. Doufám, že se mnou zůstanete a užijete si další kapitolky... i když je mi naprosto jistý, že mě příští díl zamordujete... je to nevyhnutelné:(

10 Venira Venira | 7. září 2013 v 22:56 | Reagovat

Bohové díky! Tohle jsem přesně potřebovala :) Peter je přesně to nepředvídatelné sexy zlobidlo co mi umí zamotat hlavu, a když k tomu ještě "obtěžuje" Stilese!....*lapá po dechu*

11 Nade Nade | Web | 8. září 2013 v 8:15 | Reagovat

Taky jsem se chytla na TW, co naplat, HP už je na ústupu, a tak se člověk musí porozhlížet i jinde. Stiles je strašně roztomilý s tou svou hyperaktivitou, neustálým brebentěním, ale současně mu to strašně pálí, tak že jo. Palec nahoru.
Jsem zvědavá, co bude dál. Díky za pěknou povídku.

12 Tercza Tercza | Web | 8. září 2013 v 9:34 | Reagovat

Jó bonus papiring s Peterem, konečně se něco objevilo i na internetu u nás! Ano!
Super, skvělé, ještě lepší a jen tak dál, i když to asi slýcháváš často, tak rychle další kousek do povídky... ;)

13 S c a r s S c a r s | Web | 8. září 2013 v 20:05 | Reagovat

[9]: LOL :D Mám se skvěle, děkuju za optání :D Mám pocit, že s vyhrožováním smrtí musíš počítat pokud píšeš povídky :D Sama už jsem se o tom stihla přesvědčit :D je to nevděčná práce :D Jinak osobně je mi vcelku jedno, s kým náš milý Stiles nakonec skončí :D Je sice pravda, že Derek je pro mě osobně ta lepší varianta, ale na druhou stranu ty pairing v TW tolik neřeším a v seriálu už vůbec ne :D Já budu ráda, když hlavně bude pokráčko :D

14 Hifi Hifi | 9. září 2013 v 18:09 | Reagovat

Tak jo. Zcela upřímně a vážně.
...
DAFUQ BABE JAKTO ŽE JSEM CELOU TU DOBU NEVĚDĚLA ŽE TAK NÁDHERNĚ PÍŠEŠ A PROČ JÁ KRÁVA JSEM MĚLA ZA TO ŽE BUDE NEJLEPŠÍ PŘEČÍST SI TO AŽ PO TOM CO SE KOUKNU ASPOŇ NA KOUSÍČEK TEEN WOLF A OH IANE DÍKY TI ZA TO ŽE MI TEĎ PŘECVAKLO A PŘEČETLA JSEM SI TO HNED PROTOŽE OMFI OMFIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.

Chtěla jsem ti tu (VÁŽNĚ JSEM MOC CHTĚLA) hodit nějakou normální, seriózní kritiku, ale prostě ne. Mám v hlavně vymyto, vážně. Strašně ráda vidím, že je tu kromě Kayleigh ještě někdo, kdo se dá v češtině číst. A nejen dá se číst, ale prostě aaaaaaaaaaaaw, je to fakt dobré!
A ta písnička se k tomu vážně skvěle hodí miluju, když k tomu autor sám vybere hudbu a vážně sedí nebo když je to dokonce přímo songfic.
Taaaaakže jsem prostě chtěla říct
ŽE BUDU VRADIT PRO DALŠÍ KAPITOLU.
(Dáš si muffin?)

15 Enari Enari | E-mail | Web | 9. září 2013 v 20:30 | Reagovat

[10]: Jsem ráda, že strýček pedo nezpůsobuje bonery jen mě XD
Ten sexy sassmaster si zaslouží víc pozornosti a já mu jí v téhle povídce hodlám dát!

[11]: Jsem ráda, že se ti povídka líbila:) Stiles drží TW na přijatelné úrovni. Celou první řadu jsem blila nad tou přeslazenou romanci ala Twilight. Ano, dívám se na tebe Scotte/Allison. V té době jsem se na TW dívala jen kvůli Stilesovi, Derekovi (potažmo chemii meti Derekem a Stilesem) a později Peterovi... Seriously... Stiles jim zachránil prdel. Bez něj by ten seriál zrušili...

[12]: Jsem ráda, že se povídka tolik líbí a slyšet to tolika vlídnými slovy je pro mne rád. Děkuji:)

[13]: O pokráčko se Keigh postarala a jelikož není velkým zastáncem Stetera, tak to asi budu muset hnát směrem k Sterekovi.
Zajímalo by mě, jak by se Vám líbil Derek na vodítku... >_<

[14]: Lol. Tak tohle byla snad nejlepší reakce:)
Ono se o mě hlavně ví, že nedokončuju povídky a takový autor moc úspěchu ani obecenstva nemá...
A stavit mě vedle Keigh? Infedel! XD
Jsem tak strašně ráda za tak pozitivní reakce.
Docela jsem váhala jestli jako písničku zvolit Lana Del Rey - Summertime Sadness  nebo Kissing Cousins - Don't Look Back, ale nakonec jsem se rozhodla pro to druhé, protože je to víc depresivnější a to je přesně ta atmosférou, kterou jsem vám všem chtěla vmlátit do mozku. Jen souciťte a brečte nad Stilesem. Bude to jen horší... XD
Muffin si dám... pěkně krvavý;)

16 Hifi Hifi | 10. září 2013 v 18:04 | Reagovat

[15]: Haha, no, jsem ráda, že jsem tě potěšila :)
Neboj. Teď bych ti dala placák, protože jsem na tom úplně stejně.
I s tímhle.
MUHAHAHAH!
Tak záleží, co bereš jako pozitivní reakce. Když si tu reakci vydupeš, je pozitivní skoro každá. Já myslím, že nenucená reakce je nejlepší, ať už je jakákoliv, hlavně, ať je přímá a... inu, upřímná.
MUHAHHAHA podruhé, mám název té písničky! Chtěla jsem ti o něj napsat. Poslouchám ji od té doby, co jsem si přečetla tohle, a docela na tom ujíždím. Ehm. Lana by se hodila, ale... ano, tohle se hodí víc. (Teď bych si přála, aby blog.cz umožňoval kurzívu v komentářích. Viva le blogspot!) Summertime Sadness je spíš obyčejná písnička, tohle je prostě awesome.
Sakra, krvavé muffiny jsem měla naplánované až na Halloween... ale že jsi to ty, tak budou už teď, no :D

17 luczaida luczaida | E-mail | Web | 13. září 2013 v 23:31 | Reagovat

[9]: Taky jsem beran a snažím se dopisovat, i když mi to moc nejde, protože se na mě hrnou další a další nápady a je to prostě v háji :D
Já prostě budu doufat, že se od tebe dočkám konce a hotovo.
Trochu jsem si tady četla komenty a všimla jsem si toho dilema mezi Sterekem a Steterem... No nebudu ti nic nalhávat. Radši bych četla Stetera, ale... mohlo by tam být obojí ne? Puberta je hrozná věc..

18 piromss piromss | E-mail | 11. listopadu 2013 v 18:39 | Reagovat

Výborná povídka... Jsem zvědavá jak to dopadne... mohla bys mi sepsat písničky, co přidáváš spolu s povídkou-- díky

19 Karin Karin | 8. prosince 2013 v 22:56 | Reagovat

Tvé povídky se mi moc libí.

20 Anika Anika | E-mail | 28. března 2014 v 20:06 | Reagovat

Ahojte, nemusím ti snad říkat, jak krásné a úžasné povídky píšeš, ale abych ti řekla pravdu velice mě zajímá, jak se jmenují písničky, které přidáváš ke kapitolkám této povídky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama