Květen 2013

Achtung... achtung...

31. května 2013 v 16:01 | ~Enari
A máme tu další přírůstek do naší zvrácené rodinky. Tentokrát se naše milovaná Venira rozhodla oblažit naše úchylné dušičky povídkou DMC povídkou.

Ach, pamatujete si na ty krásné tři dny, kdy jsem byla zblázněná do DMC? Za tu dobu jsem si stihla natahat obrázky, videa... všehovšudy 5 Giga... a pak jsem celou tu složku omylem smazala. Všechny ty mňamózní cosplaye, které už nikdy nenajdu:-(

A jelikož jsem ujetá na twincest, démony a non-con, tak tahle povídka je pro mě něco jako pro Pepka špenát.
.
.
.
Moment. To nebylo tak epické přirovnání, jak jsem doufala. Ok. Tak jinak. Je to jako pro yaoistu AnK bez cenzury. Ha! Za to se i pochválím, protože to za mě nikdo jinej neudělá.

Info

28. května 2013 v 20:51 | ~Enari
Kdy dement pozná, že je dement? Nepozná, ale dělat popáté za jeden rok info o své osobě je dost výrazným symptomem.

E-mail: enari@centrum.cz

Slasherka. Před 4 lety konvertovala z yaoistky na vyšší vývojový stupeň a nyní provozuje praxi, jako plně upgradovaný gayfreak.
První střet s rainbow stuff ve 12 letech. Od té doby život zmíněné Vládkyně temnot naplňuje pouze
Nesnášenlivá povaha, nemá ráda fyzický kontakt s osobami mimo rodinu, přičemž i rodiče se jí bojí dotknout, jelikož Enari má ve zvyku kousat a štěkat (ne, nedělám si prdel).
Jediná skutečná láska jejího života je notebook se kterým plánuje počít a vrhnout malé MP3.

Co se organiků týče:
Má v plánu si nechat vydlabat všechny rozmnožovací orgány, aby nemohla počít. Toto tvrzení většinou doprovází slovy "Raději být nadosmrti pannou než na sebe nechat šáhnout od nějakého sráče." Nelze ho však brát se stoprocentní jistotou, jelikož bylo vědecky dokázáno, že se ctěná Matka všech hříchů dokáže vzrušit nad představou Mishy Collinse v posteli. "Vzrušit" v tomto kontextu znamená fangirlský záchvat.
Bojí se sociálních vzthahů. Nerada navazuje kontakty ve "skutečném světě". Velmi ochotná na síti. Miluje komunikaci s ostatními gayfreaky.
Noční tvor se zájmem ve všem tajemném, zakázaném, hříšném a podle všech křesťanských měřítek zavrženíhodném.

Jméno: Enari
Věk: 20 pozemských let
Sex. orientace: asexuál (kéž by, všechno by pak bylo jednodušší a navíc bych byla cool) bisexuál
Vystudovaný obor: sociální pracovník
Studium: pokročilá angličtina (což je prdel, protože nedokážu říct hovno, když je to nejvíc potřeba)

Osvojený fandom: Supernatural
Oblíbené fandomy: Teen Wolf, Sherlock Holmes (původní verze), Sherlock BBC, LotR, The Hobbit, Harrry Potter, Darren Shan, Avengers
Expert na: Mass Effect universum, Dragon Age universum
Profese: slasher, gamer, fucker

Constantine aneb fanoušky zavržený fandom

23. května 2013 v 14:28 | ~Enari
My, milovníci Balthazara, to nemáme lehké. Nemůžeme si vybírat, protože povídek s Balthy/John pairingem je zoufale málo. Ostatně i gifů, videí a fanartů na Balthazara, Gabriela a angel!Chase je jako šafránu a najít je ještě v slash prostředí? Skoro nemožné...

Takže musíme vzít zavděk každým okoralým PWPčkem, každou nedokončneou povídkou, jejíž autorka má jméno končící na -chan...

Satan, help us all.

Mimochodem teď tu mluvím o fandomu Constantine. Thank you oh mighty Mother of all Sins, že na Sabriela, Samifera atd. máme těch povídek dost. SPN forever!!!

Dá se tomu vůbec říkat fandom? Snad se fanbase rozroste s novým filmem, jež by měl vyjít v roce 2015, takže se modlete ke všem rohatým ať to necancelujou.

Anyway... je tu jedno české PWPčko s Balthym/Johnem a dokonce je i dobře napsané! Pořád žiju v domění, že PWP nestojí za starou Ruby.Grimm

15. května 2013 v 17:44 | ~Enari
Fucker # 1: Vlkodlaky a čarodějnice má dneska každý. Vymyslíme něco jiného. Něco nového a nápaditého. Budeme čerpat z lidové slovesnosti a přidáme k tomu něco originálního. Podmaníme si diváky, získáme pevnou fanovškovskou základnu, vydráždíme fanoušky a dobijeme svět. Amerika!
Fucker # 2: Nebo zůstaneme u vlkodlaků a ježibab a budeme jim říkat po německu - Blutbad a Hexenbiest.
Fucker # 1: Excelentní nápad!
Asi takhle nějak vypadalo početí Grimma

Tumblrmania

14. května 2013 v 18:57 | ~Enari
A helejme se jaký trotl to tu zkouší Tumblr go-go style...
Tak se podívejme kolika způsoby se dá znemožnit..
BTW děkuji Syrinox za pomoc


Edit: O 20 minut později... jsem na Tumblru závislá... dang it!


Neutišitelná touha gayfreaka

13. května 2013 v 22:53 | ~Enari
Lidičky, pokud někdo z Vás má v záloze dobrou povídku na Wincest, tak prosím zanechte odkaz v komentářích nebo zašlete na maila enari@centrum.cz.

Nejlépe top!Dean/bottom!Sam, čeština či angličtina.
Nejlépe time kolem první, druhé řady, kdy Wincesťáky neotravovala Apokalypsa a podobné voloviny. Prostě, když to byli jen dva bráškové s incestními sklony prouzdíci Ameriku v namakané Impale.

Yep... jsem děsně vybíravá, ale řeknem, že mám vytříbený vkus, aby to nebylo moc snobish...
Mám absťák, jsem zoufalá a zarývám nehty do očních bulev z touhy si přečíst KVALITNÍ Wincest povídku.

Fanfiction failed miserably...

Update!!!

12. května 2013 v 14:42 | ~Enari
Strpení... probíhá přestavba systému.
Uvidíte-li podivnosti z pekla toulající se tímto blogem vězte, že si tu z Vás Crowley dělá prdel...

Stand by shore party......... Decontamination in progress....................
*Kdo pochytil ME referenci? ;)

Dodatek: Done! We are officialy done a za vše vděčíme lady Luczaidě, dámě s tak vytříbeným citem pro dokonalost, že nikdo z Vás nemá právo být v její přítomnosti... u mě to neplatí, já spím u ní pod postelí... It's the Boogie Man y'all

Jak hluboko může shipper klesnout?

8. května 2013 v 17:05 | ~Enari
Jak divný je shippovat tu krysu Remyho a jeho lidského kámoše Linguiniho? Myslím tím shippovat je dohromady...

Není to až tak creepy, jako shippovat toho kapitána z Wall-eho s jeho Autopilotem. Nebo je?

Ok. Ok. Né, že bych je zas tak doslova shippovala. Rozhodně to není ten styl shipu Snarry či Samifer... prostě bych je ráda viděla si to navzájem rozdat. To není zas tak vadné, ne?

Radši ani neodpovídejte. Možná tahle podoba Auta by mohla být stravitelnější... ale fakt chci vidět, jak všechny ty čudlíky a mačkátka někam strká.

"Eye Of The Tiger" Supernatural style

7. května 2013 v 15:21 | ~Enari
Někdy je realita víc badass než seriál...
Zvlášť s touhle písničkou...


Fenris

6. května 2013 v 16:05 | ~Enari
Vzpomínáte si, jak si každý stěžoval, že Zevran Arainai je prodejná děvka? Pokud mu nepodržíte (nebo on Vám, to záleží...), tak Vám ke konci hry udělá rape rape do zad. Bitch.

Tak teď bacha. Chlapci z BioWare se pochlapili a vyšlechtili nám nového ultra sexy ostrouška. Fenris sice hned neroztáhne nohy, za to si ale bude neustále stěžovat, jak jsou mágové naprosto úpa největší zlo na světě, všichni by měli být vhozeni do obřího mlýnku na maso a zpracováni do jitrnic pro mabari. Sem tam si zavztekuje na svůj život v otroctví. A na to, že neumí číst. A na Anderse. A na svou sestru, kterou chce jen tak mimochodem zabít. A na... oh shut it bitch.