Thranduil; Bitch 101

30. dubna 2013 v 19:01 | ~Enari

Předtím než začnete psát "Bla bla bla čti jeho životopis...", milánci, mě je to jedno. Napsala jsem co jsem napsala těm, kterým to vadí se můžou klidně zcvoknout. Jsem si zcela jistá, že nějaký maník mi sem posílá své čtenáře je proto, aby mě tu buzerovali.

Takže takhle ne. Buďto vypadněte z téhle stránky nebo si nechte své názory pro sebe. Ten, kdo nerozumí sarkasmu a nemá smysl pro humor, tak ať tu klidně chytne mrtvičku, ale já mu ty dementní komentáře prostě budu mazat.


Stačilo prvních 5 minut Hobbita a bylo rozhodnuto.

Thranduil; transvestitní děvka je nový oficiální titul pro krále Mirkwoodu

Na to se okamžitě vyrojily fangirlky a z Thranduila udělaly novou drogu - Thranses. Je to horší jak heroin; důkazem jsou 'umělecká díla' intoxikovných fanynek. Nějaké ty výtvory se bojím sem postovat. Sassy Thranduil je stejně tak návykový jako nebezpečný. Mé scarizované oči by mohly vyprávět.


Pamatujete na tu scénu, kdy malebitch tak zbaběle utekl před dráčkem Šmáčkem (mám ráda příšerky a tahle je zvlášť rozkošná)?
Pamatujete tu scénu, kdy Duil is like...
... i když je spíš něco jako
To určilo směr, jakým se nynější fangirlky, potažmu gayfreaks, budou ubírat. Jelikož je jasné, že Thranduil nemá žádnou čest ani morální zásady, jedná se tedy o man/slut a bude se kurvit s každým a to na jakýkoli způsob. Stovky a stovky povídek na téma "Hobiti v zajetí, Thranduilův hárem" se objevují na internetu a řeknu Vám ty věci, co jim tam ten ostrouška dělá jsou na dvě věci. Poblití a erekci. Když máte štěstí na dobrou autorku, tak jen tu erekci.
Každopádně stačilo pár shotů z filmu a všichni si začali zjišťovat zda-li se Thranduil objeví i v následujících dílech. Jak by taky ne, dnešní generace pomalu neví, že Hobbit je kniha a můžete si být jistí, že 95% americké populace ani neví, že nějaký Tolkien vůbec existuje. Jaké je pak jejich překvapení, popřípadě přetlak v dolních partiích, když zjistí, že všichni naši zakrslí hrdinové z Hobbita budou uvězněni Duilem. That's it. Thranduil/insert random dwarf,hobbit,wizard. It's canon. Congratulations...
Pro ty, kteří mají v oblibě elfincest tu určitě bude spousta shippable materiálu. Navíc to vypadá, jako že Lego bude mít menší psychické problémy vzhledem k jeho vztahu z primadonna papá.
Legolas is fucked beyond imagination
Coplayeři už začínají šílet a co je horší... ano. Většina z nich je na cracku a preferují sassy Thrandu před tím... tou... normálnějším transkou.
Ačkoli šikovní fanoušci mohou z Thrandy udělat přitažlivého maníka, tak silně pochybuju, že z něj někdy bude sympaťák typu Rumplestiltskina. Jen se podívejte na toho kokota egoistického maníka.

Já ho neshippuju. Fakt, že ne. Jen s ním chci mít nezávazný sex... to je rozdíl.

Klik pro zvětšení

*cough* sexul tension *cough*
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama