Duben 2013

Thranduil; Bitch 101

30. dubna 2013 v 19:01 | ~Enari

Předtím než začnete psát "Bla bla bla čti jeho životopis...", milánci, mě je to jedno. Napsala jsem co jsem napsala těm, kterým to vadí se můžou klidně zcvoknout. Jsem si zcela jistá, že nějaký maník mi sem posílá své čtenáře je proto, aby mě tu buzerovali.

Takže takhle ne. Buďto vypadněte z téhle stránky nebo si nechte své názory pro sebe. Ten, kdo nerozumí sarkasmu a nemá smysl pro humor, tak ať tu klidně chytne mrtvičku, ale já mu ty dementní komentáře prostě budu mazat.


Stačilo prvních 5 minut Hobbita a bylo rozhodnuto.

Thranduil; transvestitní děvka je nový oficiální titul pro krále Mirkwoodu

Na to se okamžitě vyrojily fangirlky a z Thranduila udělaly novou drogu - Thranses. Je to horší jak heroin; důkazem jsou 'umělecká díla' intoxikovných fanynek. Nějaké ty výtvory se bojím sem postovat. Sassy Thranduil je stejně tak návykový jako nebezpečný. Mé scarizované oči by mohly vyprávět.

“I am utterly indifferent to sexual orientation” -God

28. dubna 2013 v 19:33 | ~Enari
Gayfreaks, na můj povel... 3... 2... 1
Squeeeeeeeeeeeeeeeal..........
Teď to máme povolené od samotného nejvyššího;)

3 tisíce návštěv?

23. dubna 2013 v 19:11 | ~Enari
Lidi co blbnete?! O.o
To jsem už vážně poskvrnila tolik lidí výplody své choré, zvrácené mysli?
Yeeeeeey... děkuji Vám prťata. Nebojte se. Ještě se ode mne dozvíte spoustu nechutných a ještě nechutnějších zvěrstev...

Wincest VS Destiel

23. dubna 2013 v 19:00 | ~Enari

Jak zvrácené je myslet na homosexuální incest, když Vám mamka diktuje nákup?
mouka, máslo
rohlíky, mléko
Cas máčí svůj páreček v Deanově hořčici
droždí, sůl

(Kecáme teď o Supernatural. Neznáte? Zkoukněte.)

Dracula: Dead and Loving It

19. dubna 2013 v 22:09 | ~Enari
... Wrong me! Wrong me! Wrong my brains out


Jak zprznit klasiku a nepoštvat si proti sobě věrné fandy? Jednoduché...
Vezměte Leslieho Nielsena, jebněte ho do Lugosiho pláštíku, vymyslete epickou scénu, jak dozabít Lucy, přidejte retardovaného Renfielda, poctivý Montiho čardáš a dejte to na starost Melu Brooksovi.
Hotovo.
Máte Drákuloviny aka tu nejpovedejnější komedii/parodii/insult na kultovního krvesaje široko daleko... což je názor zcela subjektivní, ale co mě je potom, co Vám v těch Vašich tykvomozečkách hrabe, že ani nedokážete ocenit trochu poťouchlého humoru.

Supernatural - "What's a slash fan?"

17. dubna 2013 v 18:46 | ~Enari
Nechápu co se jim tak nelíbí. Vždyť jejich fanbase žije díky slashy...


Gayfreaks - druh, který se nechává dobrovolně kastrovat

13. dubna 2013 v 19:52 | ~Enari
Jelikož je ctěná Enari poslem samotného Lucifera zvaného též Dominus Malebný, tak ví jednu dvě věcičky o chromém mozku shipperky/gayfreak/yaoi otaku...

Le coming-out de Sherlock Holmes!

12. dubna 2013 v 18:20 | ~Enari
Je to všude O.o
Johnlock/Sherson ovládá svět a je tu déle než jsme čekali, útočíc na naše myšlenková centra a obcujíc s našimi mozkovými záhyby.


Sherlock Holmes's Mood Swings

10. dubna 2013 v 18:48 | ~Enari
Já věděla, že to Sherley nemůže tajit dlouho... Dříve či později to muselo přijít.


Gru... chápete?

9. dubna 2013 v 14:44 | ~Enari
Gru...
Plešatý, dlouhý nos, zmrazovací pistolka... někdo? Anyone? Anyone at all? Am I the only freak who likes him? Damn...

Takže Gru má být villain a k tomu ještě profesionál, ale teď mu někdo nakopal prdel tím, že kdesi támhle ukradl pyramidu. Lidi po celém světě jsou z toho paf a Gru svou pozicí poraženého zlouna nakrk svou matku a proto se snaží si zachránit jakž takž nějakou čest. Má v plánu ukrást měsíc. Jak? Jednoduše - doletí k němu, zmenší ho, strčí ho do kapsy a hallelujah překoná jak Voldyho tak Jacka Frosta. Až na to, že nemá potřebné vybavení. Musí šlohnout zmenšovací přístroj, ve villainské bance přesvědčit arcihlavouna, aby mu půjčil prachy na raketu a to nemluvím o nerdovském side villainovi, třech otravných prepubescentních harantech bla bla bla... kdyby to alespoň byli tři kluci, aby se pak fans mohli rochnit v představách o Gruovi a jeho osobním harému...

No nic...

Nebudu tady nijak hodnotit film. Názor si udělejte sami.

Co jsem ovšem milovala byli... ti... takový ty věcičky. Však víte... ty žloutenkový tik-ťaky. Miluju malý hloupý stvoření. Proto jsem taky čuměla na Wallyho a ty mentální šneky ze Spláchnutýho.
Nevím čím to je, že jsem si Grua oblíbala. Možná proto, jak se zezačátku choval - jako pravý villain. Jednoduše se stím nesral. Klidně v kavárně vytasil pistolku a zmrazil s ní polovinu lokálu, jen aby ho ti otravní patolízalové nezdržovali.
Má své charisma. Umí se stylově oblékat. V anglické verzi má zajímavý hlas, což je, minimálně u mě, velké plus, protože jsem na kvalitní dabing vysazená.

Další plus je dobrý soundtrack.
Prostě Gru je můj a basta pindík. V nejbližší době se dočkáme druhého dílu Despípka a jsem na něj vcelku zvědavá.
.
.
.
Jenom jednou bych s ním chtěla skončit v posteli. I ten dlouhý nos by snad našel uplatnění... takže hybaj do LOG IM Fuck BID
Maaaan... fakt potřebuju mozkovou kůru, protože shippovat tondle... to je fakt...
Bojím se, že začnu shippovat i horší věci...