V upírově objetí

17. března 2013 v 15:57 | ~Enari

Název: V upírově objetí

Fandom: The Saga of Darren Shan

Genre: fluff, romance, lemon

Rating: MA, 18+

Pairing: Larten Hroozley/Darren Shan

Upozornění: bezostyšné pwp

Poznámka autorky: Tak nějak mi přišlo, že je příliš málo povídek na téma Darren Shan, s čímž koneckonců souhlasí spousta gayfreaks a tak jsem se rozhodla napsat vlastní povídku. Nakonec to dopadlo tak, že by jste mohli zaměnit jména za jména dvou jiných libovolných typanů s věkovým rozmezím nějakých 180 let a ani byste nepoznali, že je to o Darrenovi.
Na delší povídky nějak nemám páru, takže se předem omlouvám. Čisté PWP... a navíc nehezky přeslazené... ach jo...
Bez bety.
Psala jsem to o půlnoci, což vysvětluje mnohé *yawn*
R&R


Temnota pomalu ustupavala a jeho otupená mysl si pomalu začala všímat stínů plížících se kolem. Pravidelný zvuk připomínající tlukoucí srdce se ozýval ze všech stran. Bylo to zvláštně uklidňující. Co je tohle za místo? A proč je tu takové dusivé horko? Darren se začal cítit nezvykle zranitelně. Zkusil se pohnout, ale tělo ho neposlouchalo, mysl otupělá, ale nebylo to nijak nepříjemné.

Byly to oči, co právě viděl mihnout se hlubokou tmou?

Zvuk se teď ozýval hlasitěji a rychle než tomu bylo před chvilkou. Rudé žilky protínaly jednotvárnou temnotu. Objevovaly se a zase mizely v nepravidelných intervalech. Bylo to děsivé. U všech upířích bohů, kde to je? V pekle? Je mrtvý?

Slyšel, jak někdo dýchá. Bylo to někde blízko, skoro cítil, jak se mu dech toho stvoření otírá o ucho. Stálo mu to za zády, uvědomil si zhrozeně. Chtěl vykřiknout, ale dlouhé prsty se obtočily kolem hrdla a pevně jej stiskly. Jeho tělo se lehce třáslo, vyděšené a zároveň roztoužené. Neubránil se pocitu, že podobnou situaci už zažil stokrát. Jako by něco našeptávalo, že strach není na místě, kdežto touha ano.

Hebké rty se semkly kolem citlivého lalůčku chlapcova ouška. Jemně ho sály, ostré zuby hrávě škrábaly jemnou pokožku. Snažil se pohnout, setřást toho cizince, ale končetiny ho neposlouchaly. Ve znepokojivé předtuše shlédl dolů, stisk na krku se při tom pohybu zesílil. Byl nahý. Bělost jeho kůže byla v prudkém kontrastu se stíny, které měly podobu lidských rukou. Plazily se po jeho těle, držíc ho na místě a zároveň hladíc každé místo, kterého se dotkly. Bylo to zvláštně vzrušující.

Témeř neznatelné polibky teď dopadaly na jeho šíji. Cizí tělo se k němu pevně tisklo. Mohl cítit silnou svalnatou hruď tisknoucí se mu k zádům. Ruka mu sklouzla z hrdla a pomalu putovala na přes mladíkův trup až k ramenu, které sevřela a přitáhla blíž k cizinci. Muž mu vtiskl polibek do vlasů, šeptajíc tichá slova, kterým nerozuměl.

Darren si uvědomoval, že je vzrušený. Cizincovo objetí ho nutilo chvět se očekáváním. Z úst mu vyšel tichý sten, když muž sevřel jeho pulzující penis v dlani. Tiskl ho pevně a chlapec se nemohl rozhodnout zdali to bolí až příliš nebo nedostatečně. Právě teď v tento moment, bolest nebyla nevítaná, jen ho nutila chtít víc. Hluboký hlas šeptající sladká slova jen umocňoval rozporuplné emoce.

Zkušená ruka laskala jeho mužství, zatímco ta druhá ho líně hladila po břiše. Dlouhé prsty zakončené ostrými nehty klouzaly po zpocené pokožce.

Darren chtěl víc. Potřeboval víc. Ale jak si o to říct, když ho vlastní hlas neposlouchal. Slastně se prohnul, když jím projel záchvěv rozkoše. Muž vklínil koleno mezi chlapcovi nohy a jemně se kolébal v bocích, svou vlastní tvrdostí narážejíc na pevný zadeček. Ruka v souladu s mužovými boky stimulovala chlapcův penis.

Darren zasténal a sám se začal pohybovat. Pomalu přirážel do hřejivé ruky a zas zpět na tvrdou erekci, která si už našla cestičku mezi jeho půlky, avšak stále nepronikla dovnitř. Zvrátil hlavu, nechal ji klesnout na široké rameno, oči zastřené slastí. Stíny se přelévaly přes jeho pokožku. Ruka tvořená čirou temnotou se plazila přes jeho klíční kost, hranu čelisti až se dostala k chvějícím se rtům. Darren mohl cítit tlak na svých rtech, jak si s nimi ruka hrála. Hladila, rozevřela je a pronikla dovnitř. Pro mladíka to bylo stejně vzrušující, jako mužovi doteky.

Ty talentované prsty byly pokryté kapkami bělostné tekutiny, která volně stékala z chlapcovi erekce. Už byl tak blízko. Poznal to z toho, jak nekontrolovatelně sténal a vycházel cizímu tělu vstříc.

"Prosím," zasténal Darren. Tak zoufale to potřeboval.

"Darrene," slyšel své vlastní jméno vyslovené tím hříšně podmanivým hlasem.

Jeho mysl se začala pomalu projasňovat. Bušení vlastního srdce znělo v jeho uších až příliš hlasitě. Díky své upíří polovině dokázal cítit vlastní tepny, jimiž proudila vřící krev, jak mu divoce proudí pod kůží.

Stanem se nesly steny. Kdo sténal? Byl to jeho hlas? Proč sténal? Snad ho nikdo neslyšel dělat něco tak ostudného. V momentě, kdy otevřel oči jeho srdce přestalo bít. Přímo nad ním se skláněl pan Hroozley. Trvalo vteřinu, dvě než se jeho mozek znovu rozjel a udělal první věc, která ho napadla, a to, že se pokusil dostat od svého mentora co nejdál. Obtížný úkol pro někoho, kdo visí metr a půl nad zemí ve visací síti.

Tiše vyjekl, když nenadálá bolest projela jeho slabinami. Pan Hroozley byl rychlejší než chlapec, sevřel útlé rameno a držel ho pevně na místě. "Tiše. Jen se uvolni," šeptal muž a Darren si konečně s hrůzou uvědomil, co byl zdroj bolesti. Pan Hroozley měl svou ruku v mladíkových pyžamových kalhotech, jemně jí pohyboval nahoru a zas dolů ve velmi nevhodném gestu.

Darren ho chytl za zápěstí, aniž by to pomohlo. Stále cítil pevný stisk a rychlý rytmus ho pomalu dováděly k vyvrcholení. Zmateně i bezmocně se díval do těch hlubokých oříškových očí, které mu dychtivě vraceli jeho pohled. Pan Hroozley zamítavě zavrtěl hlavou a sklonil se níž. Položil hlavu do ohbí Darrenova krku. "Tiše, chlapče," vydechl a něžně ho políbil na citlivé místečko pod uchem.

Darren se vzdal. Chtěl to tak moc, že dokázal i tu bezmeznou ostudu odsunout stranou a jednoduše si užíval, to co s ním pan Hroozley dělal. Pokud to jeho mentorovi nevadí...

Tiše sténal. Váhavě objal pana Hroozley a přitáhl si ho blíž, aby měl lepší přístup. Líbal ho, umisťoval nezkušené polibky na každý kousíček pokožky, na kterou dosáhl. Byl tak blízko a byl si jistý, že pan Hroozley to věděl, protože upír zrychlil své pohyby. Druhou rukou hladil křehké tělo svého pomocníka.

Odtáhl se, aby viděl Darrenovu tvář až chlapec vyvrcholí. Chtěl vidět ty nádherné nevinné oči zastřené chtíčem. Plná rudá ústa, tělo chvějící se v extázi. Už jen slyšet ty hříšné steny ho vzrušovalo, tak jako nic v jeno dlouhém životě. Jeho asistent, chlapec, kterého považoval za syna a spřízněnou duši, se teď svíjel pod jeho rukama. Teď ho mohl nazývat i milencem. Při té myšlence se sladce roztřásl.

Malé dlaně bezmocně drtily rudý plášť ve svém sevření, nehty se zarývaly do kůže pod ním. Myslí mu problesklo, že by se měl ovládnout jinak ušpiní pana Hroozleyho, ale už bylo pozdě. Darrenovo tělo se propnulo, když s potlačovaným stenem vyvrcholil. Chlapec ochabl, vyčerpaný a stále ještě zmatený.

Pan Hroozley pomalu vytáhl potřísněnou ruku z mladíkových kalhot, promnul bělostnou tekutiny mezi prsty než si je vložil do úst. Chtěl vědět, jak jeho pomocník chutná. Po chvíli si uvědomil, že ho sleduje pár šokovaných očí. Zaměřil svou pozornost zpět na Darrena, jen aby zjistil, že chlapec pomalu, ale jistě začíná plakat. Oči zalité slzami se na něj bezmocně upínali a upírovi začalo být chlapce líto.

Sklonil se nad svého asistenta, rukou položenou na tváři, pomalu stíral vlkost jeho slz. "Darrene, to je v pořádku," řekl tiše mentor. Lehkými polibky polhlcoval víc slz, které unikly z nyní zavřených očí. Tiché vzlyky unikaly z rudých rtů. Mohl slyšet, jak se snaží něco říct, ale nebylo mu přes trhavé nádechy rozumět.

"Je... mi... líto. Prosím. Je mi to líto," lkal Darren. Nemohl se samou hanbou na pana Hroozleyho podívat.

Upír byl chvíli zmatený, ale pak pochopil.

"Nic se neděje, Darrene. Já se nezlobím," hladil ho lehce po vlasech, snažíc se ho utěšit. "Neudělal jsi nic špatného," šeptal dál upír. "Darrene?"

Chlapec k němu vzhlédl.

"Pomyslel si vůbec někdy na to, že bych k tobě mohl cítit to, co ty ke mně?"

Tohle prohlášení ho viditelně zaskočilo. "A cítíte?"

Pan Hroozley s lehkým úsměvem přikývl. Darren se zakabonil, ale pak se mu tváři přece jen objevil úsměv.

"Omlouvám se," řekl znova, když si konsternovaně prohlížel vlastní zkrvavené nehty. V tom zápalu použil moc síly a poranil pana Hroozleyho.

"Nemysli na to. Zasloužil jsem si to za zneužívání svého pomocníka," podotkl muž s jiskrou pobavení v oku.

"Asi je to jen fér. Já vás zase zneužíval ve snech. Asi," dodal nejistě Darren.

"A jak často jste to dělal, smímli se zeptat, mladý pane Shane?"

"Um... čtyřikrát do týdne, když máme nabitý program s vystoupeními? Možná víckrát."

Stanem se nesl hluboký smích. "Tak to budeme muset vyrovnat skóre, pane Shane," usmál se upír a vtiskl chlapci polibek na rozechvělé rty.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Venira Tori Venira Tori | 17. března 2013 v 18:23 | Reagovat

Chjo! Měla jsem si to přečíst o samotě...ehm..
Famózní povídka :))

2 Luczaida Luczaida | E-mail | Web | 17. března 2013 v 21:48 | Reagovat

Jo, tenhle fandom fakt neznám, ale asi bych to měla napravit, jestli se na ně chystáš psát víc povídek ;-)
Tohle bylo boží. Už delší dobu zjišťuju, že ani nepotřebuju moc yaoi. Jednou jsem cosi četla a to bylo... nevím, jak to popsat.. Prostě se mi z toho skoro zvedal kufr. Ty to máš takový... prostě je tam všechno, ale není to vulgární. Líbilo se mi to :-)

3 Enari Enari | E-mail | Web | 23. března 2013 v 15:04 | Reagovat

[1]: Doufám, že tě nikdo nepřistihl a neobvinil z nemravnosti >_<

[2]: Nemyslím si, že bych na něj napsala víc povídek. Strávila jsem šílením okolo toho fandomu tři dny a už mě to pustilo, takže Darren má smůlu. Mě to fakt dlouho nevydrží... XD
Jó takový povídky, kde se objevuje  spousta zvířecích a jiných názvů pro pojmenování různých částí těla a aktů, ty mi jdou taky proti srsti.

Holčiny, moc Vám děkuji za komenty. Jsem ráda, že se povídka líbila :-*

4 Syrinox Syrinox | Web | 31. března 2013 v 17:57 | Reagovat

Omooooooooo!!! Velevážená Enari-san, stvořila jste skvost, to vám povídám. Abych řekla pravdu, tak tohle byla první povídka, co jsem na tyhle dva četla v češtině a musím podoktnout, že je to vážně skvělý! Muhahah. Je tam všechno a zároveň je to popsané tak něžně, prostě... Jak řekla moje kolegyně Luczaida. :3 Moc hezký a čtivý! MUHAHAHAHA!  

Good job! Thank you x)

5 Enari Enari | E-mail | Web | 31. března 2013 v 23:11 | Reagovat

[4]: Jsem velice potěšena, že se ti povídka líbila. Děkuji za krásný komentář :)

6 Strange Strange | Web | 20. dubna 2013 v 16:12 | Reagovat

Sakra...teď nevím jestli ti poděkovat nebo tě zažalovat za čarodějnictví :D
Naprosto a totálně awesome. Chci víc...

Skončila jsem čtvrtým dílem a myslím, že se kámoš, který mi to půjčil bude hodně divit, proč chci najednou honem rychle pátý. :D

7 Enari Enari | E-mail | Web | 21. dubna 2013 v 18:33 | Reagovat

[6]: Jsem moc ráda, že se ti povídka líbila.

Musím tě upozornit, aby sis knihu ani nepůjčovala, ani nečetla, ani nesháněla další informace. Mohlo by se stát, že by ti puklo srdíčko smutkem :'(

8 Catherine Catherine | 18. srpna 2013 v 22:38 | Reagovat

Teda! Pro mě zcela nečekaný fandom! Ale tohle se ti absolutně povedlo! :D

9 Enari Enari | E-mail | Web | 22. srpna 2013 v 17:35 | Reagovat

[8]: Děkuji:) Jsme moc ráda, že se ti povídka líbila. A co se týče tvé otázku u jiného příspěvku - ne, neznám žádné povídky na tento fandom, které by stály za to. Zdá se, že nikdo nedokáže využít potenciál, který Darren Shan Saga skrývá...

10 Karin Karin | 7. prosince 2013 v 23:05 | Reagovat

To bylo nádherně napsané.

11 Prostě Já Prostě Já | 20. ledna 2014 v 19:52 | Reagovat

O__O jak - co - moment... musim to rozdejchat...
Miluju Darrena Shana >.< (tak moc, že bych řekla, že je to můj život, ale to bych byla za totálního nolifera, co? :D) a tohle... prostě OCH :DDD
Nechceš založit nějakej kult? Hlásim se! Budu tě uctívat jako nikoho předtím!! (dobře kromě ctihodného pana Darrena O'Shaughnesseyho) :DDDD
Děkuju :)

12 Amissa Amissa | Web | 14. února 2015 v 0:08 | Reagovat

Ah..eh.. *snaží se zastavit ten vodopád krve z nosu*
To je prostě..yay! Super, boží, skvělý! Napiš další na tenhle fandoooom, prosíím! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama