Kratos... eat the potatoes...

31. března 2013 v 17:34 | ~Enari
...a příběh o věčně nasranym bohovi pokračuje
Klesla jsem na dno shipperského trotlodismu... v první chvíli mě to sralo, ale pak jsem si uvědomila, že někdo shippuje Packmana s Mickey Mousem a bylo zas dobře.

Už jsem si tu někde stěžovala, že se oh mighty angry motherfooper Kratos nedá slashovat... s nikým. Nedá se dokonce shippovat ani s trotlem Hermem a ten byl vymyšlen jen na shippování... a odkrajování nedůležitých odstávajících částí těla.

Nevím čím to bylo, ale ten vyholený bastard prostě ne a ne si pustit k tělu nějakého toho submisivního typana a že v God of War je dost takových, co se dají krásně slashovat (Hermes, Helios, Apollo, Poseidon). Ale jakmile přijde řada dát do páru Kratoa s někým jiným... ne, nic, nada, blank, vymeteno, impossible,.. ani s robertkem se nedá párovat a to jsem žila v domění, že s touhle hračkou to jde každému.


Nakonec dali bohové olympští své travkou ověnčené hlavy dohromady a zrodil se God of War Ascension, což je nejnovější hra z řady GoW a popisuje co a koho vlastně Kratos trhal na kusy, když zrovna neměl žadné olympany, kteří by se nechali zrasit. A tehdy so objevuje Orkos - syn Area a Alecto aka Horkos/chlap/fúrie (také známá jako lítice, fúrie se píše s čárkou nad u). A tady je jádro Tartaru - Orkos je ten typ vychrtlého zakřiknutého strýčka, který má svou baculatou ženušku, ta každý měsíc naskočí na menstruační kolo a přejede mu s ním prdel. Proč takového týpka ctěná Enari shippuje? Toť otázka. Možná proto, že jí nic jiného nezbývá. Chápejte, hru jakou je GoW, musíte respektovat a když k tomu přičtete ještě na jaké téma ta hra je... prostě musíte povinně shippovat, ať chcete nebo ne. Kratos Vám s tím výběrem taky nepomůže, protože je to permanentně nasraná bitch, která projevila jaks taks nějakou náklonost právě Orkovi. A proto let's ship tyhle dva... not.

Oh Hades, life of a shipper is rough.

Nevím proč, ale v některých scénách mi Kratos připomíná mimino. Je tak... holej. Chápete? Chlap jak hora, určitě plave ve steroidech, ale pokožku má jak čerstvě vyprdnutý mimčo. What?!? To se jako před každou cutscene holí nebo co? Jak už je ho bradka napovídá, jeho tělo schopnost se chlupatit, tak mi potom vysvětlete proč se to týká jen horního severo-krčního regionu na 36 rovnoběžce?!
Přejdeme k postavám, jenž jsou stvořeny pro shippování, shall we?

Helios. Podřadná malá bitch, která se tváří jako machr, když sedí s ostatními velikány na Olympu a shlíží na Titány, kteří jim zrovna klepou na vrátka, ale jinak je to ufňukané laserové ukazovátko. Ano, ukazovátko! Nebo alespoň k tomu účelu ho Kratos používá (lol na scénu, kdy Helios poprvé otevře svá zářivá kukadla).
Je nehorázně sexy, když skáče z Olympu jen aby dopadl jako totální badass do svého ohnivého povazu a začal mydlit Titány. Pak si to posere, když před svou smrtí (další lol) začne prosit o pomoc našeho nasraného protagonistu.

Poseidon. Jeho vodnatá podoba s úchytkami u pasu ve tvaru mořských íjáčků je mnohem víc sexy než ta fosforeskující pyžamová real verze. Když už Poseidon, tak 80 metrů vysoký a nasraný k nepříčetnosti (takhle hra si zákládá na postavách s problémy se sebeovládáním).
Hermes. Zlatovlasý hřeb of greek mythology. Podle původních nákresů nevypadal špatně. Vlastně by vyhrál Miss Olympus, kdyby se tvůrci drželi originálních konceptů, alas, Hermes jakýmsi záhadným způsobem zestárl o takových 30 let a tak, místo svěžího jinocha, tu máme strýčka pedo na marjánce. Arogantní vůl s tím nejvíc annoying voice, co jsem kdy u shippable materiálu slyšela plus ty jeho honisandál hlášky.

"Kratos. Where are you off to today? Kill any family members lately?"

Tak proč ho ctěná Enari zbožňuje?
Nejdřív jukněte SEM
A SEM
A zavítejte i SEM
Už Vám to došlo? Během LP of GoWIII si tak poživačsky dobírá Kratoa. Nutí ho, aby se za ním honil jako nějaký pajcnutý zajda a když už ho má Kratos na dosah, tak mu Hermes s lolskou hláškou uskočí a dělá na něj dlouhý nos. Yay!
Jsem zastáncem názoru, že Hermes je v každé verzi trotl. Důkaz:
Toť ukázka z Odyssea
A teď GoW verze.
He's such a troll

Přestože tady mistr sneaky sneaky patolízal (jehož dabuje nějaký pako ze Star Treku) je mou nejoblíbenější postavou z celé GoW série, tak se přiznávám... milovala jsem scénu, kdy hebnul. To byla snad ta největší prdel a nejpovedenější (a také jediný) joke, který kdy Kratos udělal.
On defeatuje Herma. DEFEAT... DE-FEAT... DE-FEET
Abych to neangličtinářům ujasnila - defeat znamená "porazit", ale pokud se zaměříme na to, jak se slovo defeat vyslovuje, vznikne nám de-feet neboli "zbavit nohou". A to je přesně to co Kratos udělá.
V kontextu:
Hermes: "Today you may defeat me (kamera se stočí na Hermovi prďácký sandály, je vidět, že to Kratovi v hlavě secvaklo dohromady), but in the end, Kratos, in the end you'll betray only yourself."
Překlad: "Dnes mě možná porazíš, ale ke konci, Krate, ke konci zradíš jen sám sebe."

Ach Herme... kdybys jen držel hubu...
Cosplayeři dostali oficiální ultimátum, že pokud nebudou lidé představující Kratoa snídat steroidy, žrát půl krávy denně a posilovat jak existující svaly, tak i ty, které ještě čekají na objevení, tak se na ně bude dělat ty ty ty.
Chlapci si to vzali k srdci, nechali narůst bradku, zašli na tetování a voilá...

Taky je tu pár funny věciček stojících za povšimnutí:
Hephaestus je agent Zed a ještě k tomu má weird ideas about Kratos
BTW: Ten název článku... další anglický joke.
Jen si poslechněte soundtrack a dosaďte slova...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luczaida Luczaida | E-mail | Web | 31. března 2013 v 18:12 | Reagovat

Sakra, zas málem ležím pod stolem z těch tvých hlášek. A ty honisandál hlášky?! WTF!? :D :D :D

2 Enari Enari | E-mail | Web | 31. března 2013 v 23:08 | Reagovat

[1]: K Vašim službám, blahorodí:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama