Hádés aneb Další chudák, který musí prchat před Enari

23. března 2013 v 14:47 | ~Enari
Proč se debil snaží udělat vlastní GIF, když ani neumí pracovat s PS6? Protože je tak blbej, že nemá tucha, že Tumblr je plnej gifů sexy fuckovatelnejch villainů.
Půl hodiny jsem snažila udělat gif, který vidíte napravo. Pak naskočil internet... a já zapnula Tumblr...


Ahoj Háde. Dlouho jsme se neviděli. Vím, že Herkula nemáš v oblibě, ale mohl bys ho prosím přefiknout...? Prosím? For the sake of all gayfreaks.
BTW jsem tvá největší fanynka.

Miluji Háda a důvodů je mnoho:
1) Je to záporák. To samo o sobě stačí
2) Má společně s Eris lovechild - Pitche
3) Má celkem dva spolehlivé patolízaly, jež s oblibou trestá (nejlépe rozšlápnutím)
4) Někdo rád magic tricks, Hádés rád dělá dohody (a všichni budem tančit, zpívat, jásat, juchat a všichni budeme šťastní jak blechy, no ne?)
5) Je bipolární a jeho změny nálad mi způsobují bonery už od 8 let
6) Muž, který z gustem cucá doutník a s grácií popíjí sklenku alkoholu... s červem/žížalou... má u mě plus
8) Hádés je stravitelný v každé podobě, ale zrovna disneyovská verze mi způsobuje nerdgasm 101
10) Pochopitelné důvod proč je jaký je - nikdo nechce skejsnout navěky v podsvětí mezi mrtvolákama
11) Ze vzduchu vyčaruje šidítka if you know what I mean
12) Je nad věcí, arogantní, chytrý, ruthless, reach & flexibility a má skvelý hlášky
13) Všechny ty malé bezvýznamné věci a posunky, kterými své patolízali (including me) nutí ho milovat
14) Sarkasmus - samcova nejlepší zbraň

Co se dabingu týče, James Woods v originálním znění nebyl zas až takový alfa-borec. Neberte mě špatně, Woods umí skvěle pracovat s hlasem, ale mě tu spíš vadila samotná barva hlasu. Já bych hlasovala pro Jude Lawa (jasně... protože daboval i Pitche). Český dabér Vladimír Kudla to zachránil. Už jen překlad do češtiny byl dobrý, ale Vláďa tomu dodal šťavu a je easily jedním z nejlepších dabéru. Amen to that!
Hádes je alfa-samec. O to se přít nebudeme, ale hlavní je, že on je v právu. A jsem u smutných backstory. Hi Loki. Point is Hádés je nešťastný tam kdesi hluboko uvnitř, protože se ho všichni už z principu ztraní. Nechtějí ho poblíž, protožr je vládcem mrtvých, ale on o tom tak nerozhodl. Jeho místo mu bylo přiděleno. Na to ovšem všichni kašlou a kdykoli projeví úmysl opustit podsvětí a dostat se na vzduch na Olymp, okamžitě ho všichni srazí zpět na kolena a vyženou do podzemí... no nenasralo by Vás to? Ovšem že ano! Kdo bych chtěl věčnost trávit s mrtvými. Nechtěli byste se pomstít? Jasně že jo! Já bych chtěla nakopat každého, kdo by si zkusil mě takhle deptat. V tomhle novém světle už není Pitch Hádés tak špatný, co?
Konstatování:
Jsem perverzačka. Čumim na pohádky pro fakany, abych ukojila své zvrhlé choutky... Anyone else?


I cosplayeři se činí a musíme jim dát za to kredit, protože ty lidi jsou jak z jiného světa. Mohli by je platit za to, že jen postávají kolem a vypadají skvěle. Ale to by zas byli v permanentním nebezpečí před gayfreaks... too bad, protože kolektivní rape villainů zní skvěle...
Důkazy o... tamtěch věcech, které by v pohádkách být neměly, ale shipperky se po nich můžou utlouct:
Vím, že to v kreslené pohádce nikdy neřeknou (ikdyž silně naznačí - fanservis je skvělý marketingový tah), ale je vidět, že Megara, jelikož byla Hádovou otrokyní, pro něj dělala mnohem víc než jen z povzdálí sledovala jeho výbuchy vzteku. Vždyť přímo součástí plotu bylo, že Meg svede (hodí do své postele) Herkula. Předpokládalo se, že použije své ženské zbraně.
Důkaz: "Já chci někoho, kdo zvládne jako muže."
A a čkoli je Megara jeho otrokyní, Hádes ji nerozkazuji, ale spíš nabízí různá řešení. Okolo 51 minuty filmu mají tihle dva menší rothovor - bla, bla, Herkules je furt naživu, bla, bla, prodalas mi duši, bla, bla, měla bys tuhle nabídku přijmout... Tohle není způsob, jak bůh podsvětí jedná se s vou otrokyní. Spíš s unwilling prostitute. Jestli uděláš tohle, dostaneš svobodu. Nezdá se Vám to divné? On, velkej pán z podsvětí, to s ní nejdřív zkouší podobrém. A všimly (na konci je ypsilon, protože co si budem namlouvat, na tenhle blog chodí jen holky) jste si, jak moc Hádes iniciuje fyzický kontakt s Meg?
Okolo 55 minuty - skřeti v ptačí podobě - "Přestaň s romatikou. Fofrem k věci," aka Zatáhni ho do křoví a zmuckej ho, dračice.
Seriously, tohle je pro děti? I já jako šestiletej smrad jsem věděla, že na tuhle pohádku se s maminkou dívat nebudu, protože by poznala příznaky - zrychlený dech, krev nahrnutá v obličeji... Ach bohové, narodila jsem se jako zvrlé zvíře.
Taky si myslíte, že si Hádes nechal od Meg leštit kosu smrti? Ať tak či tak Hádes/Megara je heteropár ergo neshippuji je. Ani neshippuji toho patolízala Herkula. Dokonce neshippuji ani Bolest a Zmatek, ikdyž jsou to skvělý červíci. Asi je jasné koho má ctěná Enari v kalhotkách.

Až se budete (povinně!!!) dívat na Disneyho Herkula, všimněte si Hádových rukou. Neustále s nima musí dělat na něco
sahat a gestikulovat. Dlouhé elegantní prsty s delšími pěstěnými nehty... už se Vám zahřívaj kalhotky? Dokonce ošmátává i ty své impsko-červíkový-démoníky. Cute. To, že má technicky vzato jen dva sluhy mu dodává nádech familiárnosti. Sice je to velký kápo z Podsvětí, ale i on má oblíbence, které má rád po svém boku. To zní dobře v souvislosti s jeho postavou, že?

Způsob jeho mluvy - už jsme si řekli, že má skvělé hlášky, ale už jen způsob, jak mluví je charming. Když myslíte na Háda, tak si asi představíte trochu emo, trochu psycho tyrana, který toho moc nenamluví a když už, tak je to nějaký epický proslov na téma nekonečné trýzně, do které uvrhne své nepřátele. Tenhle Hádés ale umí kecat rychleji než Eminem na cracku. Je cunning a myslím, že ho tvůrci pajcli Hermem, protože míra jeho výřečnosti je AAA.

Hádés definitivně patří do kategorie LOG IM Fuck BID

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 S c a r s S c a r s | Web | 23. března 2013 v 15:07 | Reagovat

Holy shit o__O Mám pocit, že jsem po přečtení tohoto článku přestala normálně fungovat. 14 důvodů proč milovat Háda bych zřejmě ještě přešla ve zdraví, ale ten cosplay byla poslední kapka.

/can not function anymore. damaged beyond repair.

2 Enari Enari | E-mail | Web | 23. března 2013 v 15:59 | Reagovat

[1]: Doufám, že jsi damaged ve stejně slastném smyslu slova jako já ;)
On má takový vliv na mentálně utlumené fanynky.
Děkuji za návštěvu blogu a komentář...

3 Syrinox Syrinox | Web | 23. března 2013 v 22:05 | Reagovat

Joooo!! Naprosto s tebou souhlasím! Miluu tenhle blog čím dál víc! Fuck yeah!! Yaoi is everywhere! Muhahahaha!! I love word of fairy-tales! Kekekeke...

Díky za tenhle článek, vážně. Skvělej. Souhlasím s tebou... a asi se na Herkulese znovu kouknu... yahahaha >xD

4 Luczaida Luczaida | E-mail | Web | 23. března 2013 v 22:07 | Reagovat

Já se stydím :-D Já snad kromě kačera žádnou Disney pohádku neviděla :D :D :D Ale viděla jsem Háda v Percym Jacksonovi a ten herec byl zatraceně sexy..

5 Enari Enari | E-mail | Web | 24. března 2013 v 18:27 | Reagovat

[3]: Jsem ráda, že se ti tu líbí :)
Já bych byla pro, aby Herkula rebootovali a hlavně přidali víc scén s psychorage Hádem.

[4]: Joooo... celkově postava Háda je přitažlivá. Vlastně kromě God of War neznám Háda, který by nebyl shippovatelný. A na tohodle typana se prostě podívat musíš :)

6 Destel Destel | Web | 18. května 2013 v 18:13 | Reagovat

Eh, Hádes jako jediný z řecké mytologie za něco stojí... možná by byl z mého pohledu shipovatelný s Poseidonem, který mi taky přijde docela sympatický. Zbytek bohů už za moc nestojí. Áres, Dionýsos nebo Apollón či Hermés... už to není ono. Jen Pan je ještě na hraně.
Mnohem lepší shipy jsou v křesťanské mytologii. Já zase můžu Lucifera. Bohužel... řekněme, že není moc filmů či knih, kde by tato postava figurovala. Momentálně ujíždím na Lhářovi od Jakuba Cwieka, kde se střetávají snad všechny mytologie. Takže už mám v sobě Lokiho s Gabrielem, Garbriela s Michaelem, Lucifera s Michaelem, Dažboga se Svantovítem a sposta dalších. Teď se tam dokonce objevil Oberon coby opatrovník Antikrista, takže... :D Oj, a zapomněla jsem na Erose a Bakchuse coby zástupce Řecka.
Je to navíc vůbec první příběh, kde jsem se setkala s náznaky hodně mírného slashe (takové náznaky mezi Lokim a Gabrielem) a přitom je autor muž.

7 Enari Enari | E-mail | Web | 23. května 2013 v 14:46 | Reagovat

[6]: Podle mě se dají shippovat všichni, když máš dobrou fantazii. Podívej se na Erose a toho jeho seschlého amanta. Tam se v podstatě každý shippoval s každým, takže ti to moc  práce nedá...
Navíc ti může pomoci vizuální šidítko. Co třeba tenhle Apollo?  http://i592.photobucket.com/albums/tt6/Starscream191/Clash%20of%20the%20Titans/Apollo3.png
Tu knížku jsem si sehnala a zkusím jí i přečíst, když bude chuť i čas. Možná kdyby jsi řekla jak moc obvious ships tam jsou tak bych se do toho pustila...
Anyway... děkuji za tak dlouhý komentář - ty vždy potěší;)

8 yuukari yuukari | Web | 29. června 2013 v 21:15 | Reagovat

Ten cosp se zase mě nějakej nelíbí, ale ten gif I'm fine, I'm cool... byl boží!:D určitěse na tokouknu:3

9 xxWxx xxWxx | 8. února 2015 v 23:20 | Reagovat

Ahoj, tak tenhle článek je prostě BOŽÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Taky miluju Háda.♥♥I love Hades♥♥
A nesnáším Herkula.I donť like Herkules!!
Rozhodně nejlepší článek který jsem kdy o Hádovi četla!!!!♥♥♥♥♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama