Disney ze mě udělal úchyla

23. března 2013 v 14:38 | ~Enari
Přiznávám se. Jako malá jsem byla stejná, jako všichni jiní parchanti. Nenarodila jsem se jako zrůdička s perverzními zálibami... Kecám. Když ostatní nedomrlčata řvala v ordinaci, že nechtějí injekci, já jsem v klidu držela a pak si řekla o další. V deseti letech jsem vzala svíčku a nechala jsem si horký vosk stékat do dlaně, otec mi řekl, že jsem sadistka. Já ho tehdy poučila o tom, že sadista je ten, co rád ubližuje a masochista je ten, kdo má v oblibě bolest. S mým bratrem jsme si moc hezky hráli - on mě přivázal mým milovaným fialovým švidhadlem k libovolnému povrchu a šel si hrát pryč. Já strávila přivázaná po různě dlouhý časový úsek dokud mě nenašli rodiče nebo, dokud jsem se z toho nevyprostila sama. Pak jsem zašla za bráškou a vše začalo nanovo. Takže...jo, byla jsem trochu jiná.


Ale o tom mluvit nechci. Chci mluvit o výletu k svým shipperským začátkům. Ujížděla jsem na Disneym. Kdo by ne, že? Společnost, která celý svět zásobuje dětským materiálem s tak těžkým sexuálním podtextem, že se ty prcci naučí mít bonera ještě dřív než zvládnou umění použití nočníku. Taky obviňuji Disneyho, protože ho podezřívám, že jen díky jeho produktům jsem si vytvořila závislost na záporných postavách. Seriously, nedokážu si vzpomenout na film, seriál, anime, mangu, komiks, fandom, kde bych neupřednostňovala bad boye před hlavní postavou/slušňákem.

Jako malá jsem znala skoro všechny Desneyovky a dokázala zazpívat všechny písně (D'OH). Ono, když jste dva měsíce v posteli kvůli zánětu středního ucha a jediné na co čumíte je Mulan osmkrát za den plus sem tam nějaký ten Herkules, Arielka, Popelka, Aladin a Zvoník Matky Boží, tak se prostě nějaké ty tóny naučíte.

BTW: fangirlky táhnou věci do extrémů, to je všeobecně známá věc, ale nějaké ty výtvory jsou boží...

Moji favorité jsou: Herkules - protože Hádes je antická verze Pitch Blacka + má solidní vykecávky
Mulan - protože je prdel dělat z Mušua submisivního dráčka a z Cvrčka dominu. Li Šang shippoval hlavní postavu dokud si myslel, že je Mulan muž. Poté, co ukázala prsa to mezi nimi začalo skřípat.
Petr Pan - Hook. Played by Jason Isaacs. Enough said.
Milion dalších o kterých se bavit nebudu, protože bych zase najela na nerd vlnu a začala shánět všechny ty přelazené, non-gory pohádky...
Už jsem se tu jednou rozčilovala nad Disneym a nechci s tím začínat znovu...
Tenhle článek jsem chtěla zaměřit na Háda. Jen něco málo o Disneym a pak hupsnout na toho samce, ale nějak jsem odbočila a tak to tu teď utnem než se z toho stane další bezvýznamný výkec.
Čímž plynule přejdeme k dalšímu článku shall we?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Syrinox Syrinox | Web | 23. března 2013 v 21:57 | Reagovat

Ano! Ano!! Petr Pan a Hook! Doprdele a já si zase myslela, že jsem jediná, kdo má pocit, že mezi nimi je něco víc, než jen.... Oh my god! Díky bohu ta tento blog...

Taky mám ten pocit, že mě Disney skazil, ale nějak mě to nevadí... hehe, miluju dívat se na pohádky a vidět v tom něco jiné, než ostatní! Sooo fucking proud to be yaoist! xD <3

2 Enari Enari | E-mail | Web | 24. března 2013 v 18:30 | Reagovat

[1]: Jsem tak ráda, že se ti tu líbí. Tvoje komentáře mi vždy udělají radost.
Je to nádherné, že? Když vidíš a znáš víc než ti gay infedels... Fakani v kině řvou "Bééé, já se bojím Hooka" a my gayfreaks jen "Take it like a man, bitch." Ach jak já miluju svůj job.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama