Březen 2013

Prchejte... Enari si chce vylejt srdíčko

31. března 2013 v 23:07 | ~Enari

... Enari má srdce? LOL
A je to oficiální - jsem blbá kráva bez smyslu pro humor, asociální koza bez špetky taktu a do pekla volající kurva, která by měla být ráda, že přežila dětství.

Kratos... eat the potatoes...

31. března 2013 v 17:34 | ~Enari
...a příběh o věčně nasranym bohovi pokračuje
Klesla jsem na dno shipperského trotlodismu... v první chvíli mě to sralo, ale pak jsem si uvědomila, že někdo shippuje Packmana s Mickey Mousem a bylo zas dobře.

Už jsem si tu někde stěžovala, že se oh mighty angry motherfooper Kratos nedá slashovat... s nikým. Nedá se dokonce shippovat ani s trotlem Hermem a ten byl vymyšlen jen na shippování... a odkrajování nedůležitých odstávajících částí těla.

Nevím čím to bylo, ale ten vyholený bastard prostě ne a ne si pustit k tělu nějakého toho submisivního typana a že v God of War je dost takových, co se dají krásně slashovat (Hermes, Helios, Apollo, Poseidon). Ale jakmile přijde řada dát do páru Kratoa s někým jiným... ne, nic, nada, blank, vymeteno, impossible,.. ani s robertkem se nedá párovat a to jsem žila v domění, že s touhle hračkou to jde každému.

Help me here, please...

29. března 2013 v 11:56 | ~Enari
Momentálně dost těžce jedu na greek mythology a lepší onlinovku na toto téma neznám...
Přidejte se;)


Immortals aneb Angry frickin' review

28. března 2013 v 11:32 | ~Enari
A kurvení nádherných řeckých pověstí v podání amerických vypatlanců, jež si nedokážou najít mytologické prameny na Wikipedii, pokračuje...
Už jsem se někdy zmínila, že nenávidím ty americké ku***mr***řské zhovadilosti typu Immortals? Ne? Tak to říkám teď, loud and clear - PŘESTAŇTE KURVIT NÁDHERNÉ ŘECKÉ POVĚSTI, AMÍCI VYPATLANÝ! Kurvěte si vlastní pověsti... Á, pardon. Vy vlastně žádné nemáte. Jste národ vrahů původního obyvatelstva a přes svá nafouklá ega si neuvědomujete, že se vlastně nemáte čím chlubit. Ani kulturou, ani památkami, ani pověstmi. Too bad. A proto vykrádáte naše pověsti/pověsti starého kontinentu, protože kdyby ne, tak byste si museli namáhat mozečky a přijít s vlastními nápady na dobrý film. Což je pěkně v prdeli, protože v případě Immortals jste jen zkurvili, zprznili a znásilnili několik známých jmen, popřípadě míst, kde se měl děj odehrávat a toť vše co jste dokázali. Bravo.
Táhněte do Tartaru, jestli vůbec víte co nebo kdo to je.

Like minds

26. března 2013 v 14:47 | ~Enari
...eyefucking in progress
Už jste někdy viděli film, který je v podstatě nudný, klišoidní a s endingem na dvě věci (ho*no a titulky), ale má tak těžký homopodtext, že jste ho prostě museli milovat? Protože přesně takový je Like minds.

Blergh... vymyslete si vlastní nadpis

25. března 2013 v 12:36 | ~Enari
Ding, ding, ding...
Nakopněte mě někdo nebo se nikam nedostanem. Mám rozepsané dvě povídky na Harryho Pottera, dvě povídky na ROTG (kurňa potřebuji hnout s Blackicem), dvě na Percyho Jacksona, chci napsat něco na Gods of Olympus fandom (protože Luke Evans je až hříšně shippovatelný Apollo) a oneshot na Disneyho Háda by taky nebyl špatný. Gods, já jsem takový líný střevo...

Slash vs Yaoi

24. března 2013 v 19:23 | ~Enari
Takže... Nagat (opět) na nás, věrné patolízaly, naběhla s dotazníkem. Otázky typu - jsi slasherka, shipperka nebo yaoistka?
Objevila se i otázka: Jaký je rozdíl mezi yaoi a slashem?
Chtěla bych tu uveřejnit zcela subjektivní názor na to, jaký je v těchto dvou pojmech rozdíl.

ROTG Pitch Black The Boogyman Mep

23. března 2013 v 16:54 | ~Enari
...It's the Boogie Man y'all
Možná to někomu ještě nedošlo, tak to řeknu na rovinu - miluju Pitche. Just sayin'...
Tohle videiko dělalo víc lidí a proto je v něm víc stylů editace. Ať tak či tak, myslím, že všichni odvedli dobrou práci.
Volba hudby je skvělá. Vlastně tu písničku znám nazpaměť, protože pokaždé, když si projíždím Pirchovi galerku, tak si jí k tomu pustím, což je tak 4x za den + pokaždé, když čtu Blacice fanfiction = hooodně příležitostí se naučit lyrics...

Hádés aneb Další chudák, který musí prchat před Enari

23. března 2013 v 14:47 | ~Enari
Proč se debil snaží udělat vlastní GIF, když ani neumí pracovat s PS6? Protože je tak blbej, že nemá tucha, že Tumblr je plnej gifů sexy fuckovatelnejch villainů.
Půl hodiny jsem snažila udělat gif, který vidíte napravo. Pak naskočil internet... a já zapnula Tumblr...

Disney ze mě udělal úchyla

23. března 2013 v 14:38 | ~Enari
Přiznávám se. Jako malá jsem byla stejná, jako všichni jiní parchanti. Nenarodila jsem se jako zrůdička s perverzními zálibami... Kecám. Když ostatní nedomrlčata řvala v ordinaci, že nechtějí injekci, já jsem v klidu držela a pak si řekla o další. V deseti letech jsem vzala svíčku a nechala jsem si horký vosk stékat do dlaně, otec mi řekl, že jsem sadistka. Já ho tehdy poučila o tom, že sadista je ten, co rád ubližuje a masochista je ten, kdo má v oblibě bolest. S mým bratrem jsme si moc hezky hráli - on mě přivázal mým milovaným fialovým švidhadlem k libovolnému povrchu a šel si hrát pryč. Já strávila přivázaná po různě dlouhý časový úsek dokud mě nenašli rodiče nebo, dokud jsem se z toho nevyprostila sama. Pak jsem zašla za bráškou a vše začalo nanovo. Takže...jo, byla jsem trochu jiná.