Okane ga Nai

15. února 2013 v 17:48 | ~Enari
Je to sladké. Vychrtlé. Uslintané (slintá z vícero otvorů). Má to malého chichina a strašně rádo to řve, že "Ne. Nechci!
Nemůžu! Nedovedu! Je to moc velké! Nevejde se to tam!"

Další shota? Né tak docela. Vedle dvou a půl metrového týpka vypadá každý jako nedomrlče, takže to nebude počítat do kategorie Boku no Pedo Pico.

Kanou Somuku - mafianský boss a alfa samec celé série má vlastní nádherné apartmá, supr sporťák, rezervovaný let na Měsíc, vydržuje si své patolízali a ještě mu zbývá dost peněz ke koupi hlavního ukeho/panenské subinky/uřvaného smrada Ayase Yukiya. In cash.

Příběh? Dá se říct, že se o něj kdosi pokoušel, ale ke konci dne to vzdal se slovy "Narvěte tam víc rape scén, pár litrů slizu slin a jeden dva robertky. Fanynkám to stačí."


In a nutshell: Tetsuo Ishii prodá svého bratrance, Ayase Yukiya, na trhu s lidmi, aby tak srovnal své dluhy s mafií. Odporní zazobanci si můžou ucmrndnout do kalhot, když je Ayase ukazován na jevišti - ta nádherná hermofroditní tvářička, ty velké oči plné slziček, nádherně to vypadá v řezězech a jako bonus je to panic!
Pak se tu objeví Kanou Somuku a jeho kufřík s 120 mil. yenů. In cash.
Odveze si ho domů, uloží do postele, aby se chlapec mohl v klidu vyspat z drogového opojení. Dokonce se snaží o něj jakž takž starat, prokazovat něhu. To Kanou-sama vydrží asi tak 20 minut. Pak ho Ayase nasere.

Přátelská rada:
Když jste poloumrlý uke bez jediného náznaku svalové hmoty - NESERTE svého semeho.

Následuje rape. Ikdyž tyhle shota znásilňovačky nemám zrovna v oblibě, tak v téhle scéně jsem doslova ječela na Kanou-sama "Do toho! Naper to tam, ať má proč brečet!"
Nevím proč, ale týrání tohodle fakana si fakt užívám.


Kanou-sama je pořádně vychcaný týpek a tak řekne Ayase-sub, že mu jako jeho sextoy musí splatit těch 120 mega plus nějaké ty poplatky. Za každé číslo se Ayase-sub odečte z dluhu nějaký ten peníz, ale je až bolestně jasné, že bude dělat tuhle práci do konce života. In cash.

O 80 let později.

Předehra...
Kanou-sama: Hej! Vzbuď se!
Ayase-sub: Hai. Hai. Kanou-sama. Chcete přebalit?
Kanou-sama: Zmlkni.

O hodinu později...
Kanou-sama: Líbilo se ti to?
Ayase-sub: Nevzpomínám si.
Kanou-sama: Právě jsme skončili.
Ayase-sub: Kdo jsi?

Orální sex...
Kanou-sama: Vyliž si!
Ayase-sub: Polib mi!


Pak tu máme pár zádrhelů typu:
Ayase-sub: "Já to nechci! Nebudu! Nedovedu!"
Kanou-sama: "Fajn. Tak budeš točit pornofilmy."
Ayase-sub: "Změna názoru. Jakou pozici si dáme teď?"

Musím říct, že anime se mi zas až tak nelíbilo, ikdyž je to dokonalej rip mangy. Možná proto, že jsem mohla skutečně SLYŠET toho uřvanýho spratka.

Mnozí z Vás znají klasiku zvanou Okane ga Nai a zároveň Viewfinder... ano, už víte kam tím mířím.
Kanou a Asami. Enough said. In cash.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama