Únor 2013


Rumplestiltskin vs Jareth

26. února 2013 v 17:47 | ~Enari
Enari je úchylná - to už každý ví.
Enari má ráda úchyly - to už taky každý ví.
Enari by chtěla být o osm let mladší, aby jí mohl znásilnit sexy pedofil -

Rumple (Once Upon a Time) & Jareth (Labyrint). Co o nich víme?
- Oba milují unášení dětí, zejména guy-nemluvňat
- Oba si jako náhradu za výše zmíněné chlapečky našli naivní teenky
- Oba jsou sexy as hell
- Oba jsou to villaini
- Oba mají kouzelnou moc
- Oba milují nosit kožené oblečení (sexy back~)
- Oba zdánlivě nemohou milovat, ale ke konci se ukáže, že v nich kousek citů ještě zbyl (podle původního scénáře si měl Jareth, na konci filmu, postěžovat, že se o něj nikdo nestaral a ani ho nemiloval a tudíž hledal lásku jinde)
- Už jsem se umínila, jak zatraceně sexy oba dva jsou?
Tuhle jsem zaslechla nějakou pipku si stěžovat na Jarethův způsob balení holek. Jeho styl je bezchybný. Jen ty holky to prostě nechápou. Já být na místě Sarah, tak se*u na fakana a skočím Jarethovi rovnou do postele.
Fear me. Love me. Do as I say and I will be your slave.
Jestli tohle nebylo vyznání lásky, tak nevím.
Pořád se musím sama sebe ptát, proč je Jareth tak oblíbený. Jsou to jeho dokonalé vlasy? Skvělá figura nacpaná do koženého kabátku? Makeup&sparkles, které vypadají mužně? Heterochromie? Bičík? Jeho hlas? Nebo snad něco jiného...?

BTW: Dívali jste se někdy na Labyrinth v japonské verzi? Já měla výtlemy po celou dobu sledování filmu...

Robert Carlyle si definitivně zaslouží uznání za roli Rumpla. Jeho grimasy, pohyby, chichot vykastrované veverky...LOG IM Fuck BID

25. února 2013 v 16:57 | ~Enari
LOG IM Fuck BID aneb List Of Guys I Must Fuck Before I Die

Zde naleznete reálné, fiktivní, kreslené, animované, muže, ženy, hlavní i vedlejší postavy, monstra. strašidla, sci-fi příšerky, zvířata/polozvířata/Animágy, Temné Lordy, démony, atd...

Jen ctihodná Enari má právo mindfuc*ovat tyto postavy do bezvědomí.

Začněmež...

Bughuul
Joker

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles

21. února 2013 v 19:19 | ~Enari

Tohle je srdcová záležitost. Něco jako Labyrinth s Bowiem (díky Davide, jako malá jsem si kvůli tobě vyškrábala oči), Drakula (1992), The Crow či Sleepy Hollow, ale navíc je tu bonus v podobě pairingů Lestat/Louis/Armand, což je kánon. Yay...

Armandovi, po staletích, které prožil v tomto trpkém světě, hráblo a rozhodl se uhnat chudáka Louise, přičemž je zcela očividné, že Louis zrovna prochází pedofilním obdobím. Jednou za čas popadnou tyhle choutky každého upíra, takže není se zač stydět.

The Rise of Guardians aneb Earth právě prožívá kolektivní fangasm

16. února 2013 v 18:56 | ~Enari

Co vlastně dělám? Propadám nerdovské euforii, protože holy shit mám ten největší crush od dob Jacka Sparrowa.
Za vše může Nagat a její ROTG článek! To ona mě dostala na úroveň mindf*cked fangirl ještě před tím, než jsem vůbec ten film viděla.

Tolik PWP povídek jsem nečetla ani při velké Snarry krizi v roce 2008, kdy jsem naprosto propadla Sevovi a Rickmanovi všeobecně. BTW, ten největší fangasm byl, když Rickman políbil (né usmrkance Pottera, ale bylo to blízko) nějakého neznámého bishounena, který vypadal nebezpečně underage ve filmu Dark Harbor. WOW
Ale to jsme odbočili. ROTG mají velký potenciál. Každý den na FF přibývá spousta povídek a to se bavíme v řádech desítek až stovek za týden. Double WOW

Co zahřálo mou dušičku nejvíc byl fakt, že Pitch/Jack jsou výborný pár na non-con hrátky. To není tak překvapující, protože Pitch byl z počátku zamýšlen, jako parchant třídy A, ale nějak se dostal na úroveň lovechild of Severus Snape and Loki Laufeyson a to prosím podědil i Lokiho backstory. Yay.

Taky sem trochu zasahují Eris s Hádem. Make your choice...

Vypadá to, že poslední dobou má Hollywood v oblibě záporáky s psychickými potížemi, kteří by potřebovali obejmout. Nu což... fanfirlky si nestěžují.
Objection! 90% of people planning to watch ROTG are going because BlackIce!

YouTube byl obsazen BlackIce videi a musím říct, že ty holčiny umí nádherné věci s kinoripy. Taky mi tu do uší řve One More Night (Maroon 5), protože ode dneška je to oficiální theme BlackIce... alespoň podle tohoto videa.

Složka BlackIce mi zabírá skoro 5 giga a to jsem jen postahovala pár videí z YT a prakticky všechny slash obrázky na tenhle pár, které se dají na netu najít. Už si začínáte dělat obrázek o mé obsesi? Bude to už jen horší. Vážně totiž začínám uvažovat o tom, že založím Pitch Black sektu, kam budem zvát teen bishe a rituálně je obětujem ve jménu Černočerné temnoty - sakra proč zrovna jméno Pitch Black? Pokaždé si vzpomenu na Ridicka.
Nebo prostě založíme prachobyčejný fanklub. Ještě se musím rozhodnout.

Jak je vidět, lidé milují párovat fandom Lorax s ROTG... když se to tak vezme, kdo z těch dvou fandomu by byl seme?
Když Lorax vyšel ven, byla jsem skálopevně rozhodnutá, že se na něj v životě nepodívám, protože to vypadalo jako chujo**na na entou, ale na druhou stranu o ROTG jsem si myslela to samé (teď mám z Pitche mokré sny). Už tehdy jsem věděla, že Lorax má solidní fanbase, do kterého jsem svou maličkost nechtěla počítat, protože bylo nad slunce jasné, že bych si tam našla OTP a shippovala to minimálně týden. Ve svém plně nabitém nerd kalendáři jsem nechtěla ztratit ten jeden týden a tak jsem Loraxe přeskočila a plynule pokračovala na krátký čtyřdenní úlet jménem Dorian Gray.
Chyba! Teď tu mám mé milované ROTG, kde se charaktery shippují sami se sebou nebo rovnou ROTG shipuje Loraxe a naopak.
Damn. Nechci Loraxe vidět. Pokud to udělám, dopadne to tak, že půjdu na crossovery a o těch prohlašuji, že by měly být zakázány a jejich autorky popraveny, přestože sama dokážu shippovat Sephirotha s Alessou Gillespie. Hard fail.
Anyway...
Někdy ROTG Loraxův kabátek vážně sluší:
Je vždy hezké vidět, že některý fandom vzkvétá a má hordu nadržených slash/yaoifreaks... ale ještě krásnější je, když zjistíte, že ty slepičky mají dokoce i mozek a dokáží s ním něco podniknout. Teď referuji na spoustu VELMI dobře napsaných fanfictions, kde nejde jen o šu*ačky, ale najdete tam i solidní příběh.

Příběh, ze kterého by se mohli tvůrci ROTG poučit, kdyby náhodou chtěli udělat sequel. Naivní přání, ale Enari chce věřit!

Zvlášť tady ta holčina si v mém srdci vyhlodala místečko. Její Loneliness and Denial totiž ukazují Pitche, jako bytost, která kdysi měla srdce. Je tam nějaký ten náznak, že prahne po kontaktu s někým jiným - ten někdo je samozřejmě Jack. Na počátku to vypadá, že je tu solidní naděje na BlackIce realitionship, ale shit happens a Pitchovi tak trochu rupnou nervi a jsme svědky menšího mental breakdown... miluju, když alfa-samci trpí

Proto jsem taky šla přes mrtvoly, když mi řekli, že Elysejský klíč v knížní podobě už nemají. Teď si ho doma schraňuju jako největší poklad a trnu strachy, kdy na něj matka narazí

Už se to se mnou táhne dva týdny a za tu dobu jsem stihla shlédnout ROTG asi tak kvadrilionkrát, ale sem tam se objevily perličky, které mě utvrdily, že tenhle film BYL A JE zamýšlen, jako šidítko pro yaoi freaks.
Celé to začalo takhle - listovala jsem Negatinýma stránkama a najedenou BLIK, vidím článek o The Rise of Guardians. Musím uznat, že reakce Negat se dost podobaly těm mým, když jsem poprvé viděla ukázky na tuhle chu*ovinu. Pak jsem ale zahlédla hlavní postavu - pro neschopnost vyjádřit slovy svůj stav nyní použiju tento GIF. Pak to bylo víc jako TOHLE.

Hned jsem se sama sebe začala ptát zda DreamWorks z jakéhosi záhadného důvodu (yaoifangirl influence) začal produkovat pohádky pro děti se slash tématikou. Protože mi neříkejte, že tvůrci nevěděli o tom jakej BIG BANG to bude pro nás, úchylačky, když uvidíme v této dětské pohádce BĚLOVLASÉHO UKEHO?!

Bělovlasého... tím myslím, že má bílé vlasy!

Bílé vlasy!

B-Í-L-É V-L-A-S-Y
Pak jsem plynule přešla k fangirlení

Týpci z DreamWorks se asi pomátli, když tam nasadili klišoidního ukeho typu FF, ale ke konci z toho budou těžit jen yaoifreaks. A ty malý spratci děti stejně nepoznaj atraktivního bottoma ani kdyby do nich zrovna píchal tou svou holí.

Guardiani také lámou rekordy. Sice jsou u nás v ČR zatím ještě v kinech, ale na FanFiction mají už slušných 3,5 tisíce povídek. WOW

Obrazovka zčerná a zní se vyloupne cool bishounen se zmrzlou holí. Už to je pádný důkaz sám o sobě. Není to ten typ
mentálně zaostalého Hiccupa, který potřebuje jiný živočišný druh, aby měl alespoň nějaký druh kontaktu s jinou živou bytostí. Jack je freshman. Energický showman, který se snaží na sebe strhnout pozornost. Ve svém soukromí je melancholický = chudáčkovi se stýská po lidském teple. Je tak zoufalý a sám...
Taky si myslíte, že by Pitchovi věnoval dvě tři čísla, kdyby to znamenalo mít někoho, kdo ho má rád? Ale no tak! Ten kluk byl celá staletí sám! Opuštěný. Vyprahlý, zoufalý, chtěl jen, aby ho někdo viděl. A Pitch ho nejen viděl, ale snažil se mu i svým způsobem pomoct. Ano, samozřejmě, že to Pitch dělal, protože chtěl spojence, ale stále pro Jacka udělal víc než Guardiani. Ti ho staletí ignorovali, ikdyž o něm věděli. Pitch se mu snažil porozumět.
Rádi se škádlí a ve vzduchu je cítit sexual tension.
Ano, tihle dva si lezou na nervy a při nejlepší jsou to parťáci či jaksi taksi kámoši, ale yaoifreaks rádí sní o nemožném, takže...
Ten musí mít tágo... pardon. Mě to nedalo

Místo a čas: Severní pól. Santův kancl. Těsně před tím, než začne konverzace "What is you center, motherf*cker?"
Jack Frost prokázal nezvykle přirozené uke cítění/chování, když ukázal svou submisivitu před Santou, který ho jako správný pedoseme zatlačil/přirazil/přitiskl ke dveřím/stěně/stolu/zábradlí/stromu (záleží na okolí, ve kterém se daný pár nachází, v tomto případě šlo o dveře). Dokonce se Jackovi podařilo nasadit ten správný výraz lapeného zvířátka.
TA SCÉNA! TA SCÉNA, kdy Pitch jde jako rogue na Frosta zezadu! Je to kolem 43 minuty. Jack je na střeše a věnuje se něčemu jinému, když v tom se za ním objeví sneaky sneaky Pitch. SEXUAL TENSION ALERT!
Čekala jsem, že mu bude šeptat do ucha. Nešeptal, ale bylo to blízko!!!! A pak se tam objevil ten guy ze Sahary. You damn cockblock!
Scénu, kdy je Jack v Pitchově doupěti přeskočíme. Stala se totiž modlou všech rejpovacích scén v ROTG fandomu.
Pitch sleduje Frosta až někam do Himalájí... to je romantické.
"Já ti rozumím."
Rozprava o tom, jak jsou si podobní. "Celé ty roky jsem si myslel, že jsem opuštěný, ale teď vidím, že jsem se mýlil. Nemusíme být osamělí, Jacku. Já v tebe věřím."
Jestli tohle není vyznání (když už né lásky, tak náklonosti), tak nevím...
Chudák Pitch a jeho puppy eyes, když dostal kopačky.
"Jack, you sonofab*tch! I will b*tchslap you so hard!"

Víte, jaká skladba hrála během scény, kdy se Pitch snažil zlákat Jacka na svou stranu? Seduction
Nevím, jak Vy, ale když jsem tenhle název viděla v soundtracku, popadaly mne záchvaty fangasmu. Nejikoničtější scéna celého filmu, potažmo BlackIce vizitka a oni k tomu ještě naperou hudbu s názvem Seduction? Holy shit!

Another fangirls was just forced to change her panties

Víte vůbec, co všechno se dá s tou jeho temnotou, černým pískem a stínovýma šlahounama dělat? Přesně! Jsou jako dělaný pro rape! Další důkaz, že týpci z DreamWorks spoláhali na fangirls, které by tvořily pevný fanbase ROTG.
EvilJack se nějak moc rozšířil a to prý díky jedné korejské povídce. Ha! Zkuste si to přečíst. Google translator není takový zázrak, jak si Vaše maminky myslí.
Není se co divit - Jack byl uličník vždycky. Dokonce drží rekord v Naughty list.
Fangirlky už taky nějak ztrácejí zábrany, konkrétně, začínají magořit z nonstop nadržení a je to vidět.
Divíte se? Pěkný bish, tragický záporák s hlasem, který je dostává do kolen. Není divu, že už vznikají i poněkud extrémní (ikdyž roztomilá) dílka.
Máme tu i cosplay maniaky s dokonalýma proporcema, fitting xichtíkama a kvalitním foťákem. Chlapci (?) si zaslouží pochvalu. Taky těžce shippujou BlackIce...
Závěrem chci říct, že BlackIce je canon a nikdo mi to nevymluví. Ode dneška je BlackIce první a jediné OTP, které kdy budu shippovat... nebo alespoň tomu tak bude do konce týdne...

Okane ga Nai

15. února 2013 v 17:48 | ~Enari
Je to sladké. Vychrtlé. Uslintané (slintá z vícero otvorů). Má to malého chichina a strašně rádo to řve, že "Ne. Nechci!
Nemůžu! Nedovedu! Je to moc velké! Nevejde se to tam!"

Další shota? Né tak docela. Vedle dvou a půl metrového týpka vypadá každý jako nedomrlče, takže to nebude počítat do kategorie Boku no Pedo Pico.

Kanou Somuku - mafianský boss a alfa samec celé série má vlastní nádherné apartmá, supr sporťák, rezervovaný let na Měsíc, vydržuje si své patolízali a ještě mu zbývá dost peněz ke koupi hlavního ukeho/panenské subinky/uřvaného smrada Ayase Yukiya. In cash.

Příběh? Dá se říct, že se o něj kdosi pokoušel, ale ke konci dne to vzdal se slovy "Narvěte tam víc rape scén, pár litrů slizu slin a jeden dva robertky. Fanynkám to stačí."


In a nutshell: Tetsuo Ishii prodá svého bratrance, Ayase Yukiya, na trhu s lidmi, aby tak srovnal své dluhy s mafií. Odporní zazobanci si můžou ucmrndnout do kalhot, když je Ayase ukazován na jevišti - ta nádherná hermofroditní tvářička, ty velké oči plné slziček, nádherně to vypadá v řezězech a jako bonus je to panic!
Pak se tu objeví Kanou Somuku a jeho kufřík s 120 mil. yenů. In cash.
Odveze si ho domů, uloží do postele, aby se chlapec mohl v klidu vyspat z drogového opojení. Dokonce se snaží o něj jakž takž starat, prokazovat něhu. To Kanou-sama vydrží asi tak 20 minut. Pak ho Ayase nasere.

Přátelská rada:
Když jste poloumrlý uke bez jediného náznaku svalové hmoty - NESERTE svého semeho.

Následuje rape. Ikdyž tyhle shota znásilňovačky nemám zrovna v oblibě, tak v téhle scéně jsem doslova ječela na Kanou-sama "Do toho! Naper to tam, ať má proč brečet!"
Nevím proč, ale týrání tohodle fakana si fakt užívám.


Kanou-sama je pořádně vychcaný týpek a tak řekne Ayase-sub, že mu jako jeho sextoy musí splatit těch 120 mega plus nějaké ty poplatky. Za každé číslo se Ayase-sub odečte z dluhu nějaký ten peníz, ale je až bolestně jasné, že bude dělat tuhle práci do konce života. In cash.

O 80 let později.

Předehra...
Kanou-sama: Hej! Vzbuď se!
Ayase-sub: Hai. Hai. Kanou-sama. Chcete přebalit?
Kanou-sama: Zmlkni.

O hodinu později...
Kanou-sama: Líbilo se ti to?
Ayase-sub: Nevzpomínám si.
Kanou-sama: Právě jsme skončili.
Ayase-sub: Kdo jsi?

Orální sex...
Kanou-sama: Vyliž si!
Ayase-sub: Polib mi!


Pak tu máme pár zádrhelů typu:
Ayase-sub: "Já to nechci! Nebudu! Nedovedu!"
Kanou-sama: "Fajn. Tak budeš točit pornofilmy."
Ayase-sub: "Změna názoru. Jakou pozici si dáme teď?"

Musím říct, že anime se mi zas až tak nelíbilo, ikdyž je to dokonalej rip mangy. Možná proto, že jsem mohla skutečně SLYŠET toho uřvanýho spratka.

Mnozí z Vás znají klasiku zvanou Okane ga Nai a zároveň Viewfinder... ano, už víte kam tím mířím.
Kanou a Asami. Enough said. In cash.


Odkazy

9. února 2013 v 14:30 | ~Enari
Máte homočanskou povinnost se podívat na všechny následující odkazy.
Just saying...

LuczaidaS c a r s
HifiNagat
SyrinoxTaylor
Nel-lyTercza


Link to starfightercomic.com