Loveless

22. ledna 2013 v 18:15 | ~Enari
~Chcete, aby hlavní postava byla pro čtenáře přitažlivá? Přinuťte ji trpět. A flákněte sem tam nějakou náplast...

Hlavní postavou je dvanáctiletý capart - Aoyagi Ritsuka.

Ritsuka je tak trochu duševně nakřaplý. Nedivte se. Kdyby Vaší mamce šplouchalo na maják a denně by Vás týrala, taky by jste si nemysleli, jak je ten svět příjemné místečko. Jo a to ani nezmiňuju ten incident, kdy někdo před tímhle malým neko kloučkem "upálil" jeho vlastního bratříčka. Hluboce milovaného staršího bratříčka, nutno dodat. Když se na to dívám v retrospektivě, brácha Seimei to má v tý palici taky rozdaný, když opěvuje čerstvě vyklubaného Ritsuku a říká jak ho miluje. Tady to zavání incestem pajcutým pedofílií.


Pak je jakýsi tu Agatsuma Soubi. Soubi je typickej slave. Beru to zpátky. Soubi je hyper-ultra-mega-submisivní komkubína se zálibou v ponížování své sexy dlouhovlasé 2 metry vysoké maličkosti. Taky je to pedofil, jako jeho předchozí master - Seimei. Během času stráveného s Ritsukou mu dojde, že to malé smrádě vlastně miluje. OMG lidi! Tahle manga využívá všechna sociální tabu a přetváří je v něco, co dokáže mít solidní fanouškovskou základnu.


Pak tu máme nějaké méně důležité postavy, jako je Yuiko, Hitomi-sensei, Yayoi a další. Dle mého názoru by si zasloužili pomalou a bolestivou smrt za to, že zabírají přebytečné místo, jak na obrazovce, tak na papíře a nudějí nás do zblbnutí. Mít Soubiho na vodítku, tak první... vlastně druhý příkaz by byl: "Zab je!"... (první příkaz: "Svlékni se!" >_

Jsme ve světě "čarodějů", kteří mezi sebou velice rádi soutěží/soupeří. Je to vždy boj dva na dva. V jedné dvojici je Oběť (ten, který schytá všechna zranění a je také řídícím mozkem potažmo korunovaným pánem/dominou) a Bojovník (slave/čokl, který útočí na příkaz svého pána), přičemž tuto dvojici spojuje vždy jejich pravé jméno. Ritskovo jméno je Loveless, ale máme tu podivuhodnější jména jako Bloodless nebo Sleepless (co asi dělají po nocích, když nemůžou spát).

Příběh jen tak v rychlosti...

Soubi si odchytne Ritsuku a prohlásí, že je Seimeiovým přítelem. Jo a mimochodem, že miluje toho dvanáctiletýho usmrkance. Bum a máme tu souboj s dvojicí jménem Breathless. Ze Soubiho se vyklube Bojovník, kterému Seimei nařídil milovat a sloužit Ritsukovi. Doslovný příkaz: "Staneš se jeho majetkem."
Chudák Soubi. Ani si nestěžoval, když mu zvrhlík Seimei vyřezal do masa své jméno - Beloved. Dokonalá subinka (Enari je stejně psychicky nemocná a zvrácená, jako prakticky všechny trochu významnější postavy této mangy/anime). Trochu jsme odbočili, ale to nevadí, protože o anime se toho moc říct nedá. Prakticky je to jen o sbližování hlavních postav, jejich přátelství, mihne se tam pár hustých maníků bez cenzorů bolesti a taky naprosto super lesbický páreček (Enari jede i na yuri baterky).


Pokud chcete proniknout trochu hlouběji do děje a hlavně si vychutnat všechny ty psychopatické charaktery, sebevražednou atmosféru a depresivní tendence, tak si určitě přečtěte mangu. Je krásně malovaná (Soubi je VŽDY sexy) a i když nemusím nekoidní zoofílii, tak tady je myšlenka "neko uši = ještě si nevrznul" docela snesitelná a má i své vlastní kouzlo.


ANIME DOWNLOAD:
MEDIAFIRE


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama