The Joker

5. září 2012 v 17:38 | ~Enari
~When attractive people are assholes...
Jednu věc na Jokerovi musíte milovat (kromě smrtících jokeů, šílené osobnosti, zvráceného šarmu, villainské atraktivity, záliby v chladných zbraních a škrabkách, jizev a faktu, že ho v Temném rytíři hraje Heath Ledger)... tou věcí je *dramatická pauza* JEHO OČIVIDNÝ JEDNOSMĚRNÝ SLASH VZTAH VŮČI BATMANOVI!!!

Teď mi řekněte, kdo z Vás byl tak naivní a myslel si, že do toho nezatáhnu slash? Ty? Asi ještě věříš v Ježíška a dobrotu lidského srdce, že?

Mé důkazy?

Krom toho, že i lidé (respektive kluci) slashe neznalí přiznavají, že se jim Joker zdá asexuální... JOKER SÁM TO ŘEKL!!!

Výslech Jokera (česká verze)
Batman: Proč mě chceš zabít?
Joker: *maniakální smích* Já tě zabít nechci. Co bych si bez tebe počal? Zase bych škubal mafiány? Ne. Ty jsi můj smysl žití.

Joker tu sám přiznává, že svým zvráceným způsobem Batmana potřebuje. Nemusí to být myšleno se sexuálním podtextem, ale rozhodně to je způsob, jak psychicky narušený člověk vyjadřuje svou touhu vůči někomu jinému.

Finální scéna s Jokerem (česká verze)
Joker: Nemohl jsi mě nechat spadnout, že jo? ... Ty seš fakt nenapravitelnej, že jo? Ty nezabiješ mě, protože máš blbej pocit, že by to bylo nespravedlivý a já tě nezabiju, protože na to je s tebou příliš velká sranda. Asi je nám souzeno patřit k sobě navěky.
Batman: Navěky budeš v polstrovaný cele.
Jokere: Třeba nás daj spolu. Budou zavírat po dvou, když teď v Gothamu prudce stoupá míra šílenosti.


Zapomeneme na to, že měl pravděpodobně pletky s Harley Quinn a pár prostitutkama... Tady je ale jasně dokázano, že je až nezdravě fixován na Batmana..

Joker je jeden z mých nejoblíbenějších villainů... A rozhodně je číslo jedna mezi šílenci...

Nechala bych ho mi dát permanentní úsměv na tvář...

V souvislosti s Jokerem musím zmínit The Joker Blogs. Je to skupina neuvěřitelně nadaných lidí, kteří natáčejí videa s Jokerem v hlavní roli. Muž/bishie/rozkošný kusanec, který hraje Jokera je... nooo... jak bych to řekla... Warenr Bros by ho měli najmout, aby hrál Jokera v dalším pokračování Batmana!

První díl od těchto geniů zde

Následuje galerka
Klik pro zvětšení


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama