Září 2012

Demonomicon - kapitola 2b

6. září 2012 v 15:47 | ~Enari
'You don't know what I'm capable of, you don't know what I've done!'-DM
Název: Demonomicon
Rating: MA
Pairing: HP/DM, RW/HG, SB/RL a další
Doba: Během studia HP
Upozornění: Silně AU

Děj: Harry je přinucen vzít si cizí dívku. Zdá se, že před nechtěným manželstvím není úniku. Může mu někdo pomoci?

Poznámka autorky: Děkuji všem čtenáčkám (popřípadě čtenářům?), které zanechaly komentáře, hodnocení a nebo jiným způsobem mne podpořily. Mnohokrát Vám děkuji.

Tato kapitolka je kratší, protože úžasný blog editor nedokáže pojmout větší množství znaků a tak musím jednotlivé kapitoly dělit. Tím poté trpí celý proces zveřejňování a úprava povídek za což se omlouvám.

Poděkování: Mnohokrát děkuji za betaread Katharine Colt. Má drahá Kat, nesmírně si cením tvých rad a nápadů, jak zlepšit tuto povídku.

Disclaimer: Všechna místa a osoby náleží JK Rowlingové a WD a dalším vydavatelům. Tato povídka nebyla napsána za účelem zisku. Obrázky a videa patří jejich právoplatným majitelům. Obrázky byly upraveny pro potřeby povídky.


The Joker

5. září 2012 v 17:38 | ~Enari
~When attractive people are assholes...
Jednu věc na Jokerovi musíte milovat (kromě smrtících jokeů, šílené osobnosti, zvráceného šarmu, villainské atraktivity, záliby v chladných zbraních a škrabkách, jizev a faktu, že ho v Temném rytíři hraje Heath Ledger)... tou věcí je *dramatická pauza* JEHO OČIVIDNÝ JEDNOSMĚRNÝ SLASH VZTAH VŮČI BATMANOVI!!!

Teď mi řekněte, kdo z Vás byl tak naivní a myslel si, že do toho nezatáhnu slash? Ty? Asi ještě věříš v Ježíška a dobrotu lidského srdce, že?

Mé důkazy?

Krom toho, že i lidé (respektive kluci) slashe neznalí přiznavají, že se jim Joker zdá asexuální... JOKER SÁM TO ŘEKL!!!

Výslech Jokera (česká verze)
Batman: Proč mě chceš zabít?
Joker: *maniakální smích* Já tě zabít nechci. Co bych si bez tebe počal? Zase bych škubal mafiány? Ne. Ty jsi můj smysl žití.

Joker tu sám přiznává, že svým zvráceným způsobem Batmana potřebuje. Nemusí to být myšleno se sexuálním podtextem, ale rozhodně to je způsob, jak psychicky narušený člověk vyjadřuje svou touhu vůči někomu jinému.

Finální scéna s Jokerem (česká verze)
Joker: Nemohl jsi mě nechat spadnout, že jo? ... Ty seš fakt nenapravitelnej, že jo? Ty nezabiješ mě, protože máš blbej pocit, že by to bylo nespravedlivý a já tě nezabiju, protože na to je s tebou příliš velká sranda. Asi je nám souzeno patřit k sobě navěky.
Batman: Navěky budeš v polstrovaný cele.
Jokere: Třeba nás daj spolu. Budou zavírat po dvou, když teď v Gothamu prudce stoupá míra šílenosti.


Zapomeneme na to, že měl pravděpodobně pletky s Harley Quinn a pár prostitutkama... Tady je ale jasně dokázano, že je až nezdravě fixován na Batmana..

Joker je jeden z mých nejoblíbenějších villainů... A rozhodně je číslo jedna mezi šílenci...

Nechala bych ho mi dát permanentní úsměv na tvář...

V souvislosti s Jokerem musím zmínit The Joker Blogs. Je to skupina neuvěřitelně nadaných lidí, kteří natáčejí videa s Jokerem v hlavní roli. Muž/bishie/rozkošný kusanec, který hraje Jokera je... nooo... jak bych to řekla... Warenr Bros by ho měli najmout, aby hrál Jokera v dalším pokračování Batmana!

První díl od těchto geniů zde

Následuje galerka
Klik pro zvětšení

Loki Laufeyson - Gifs

1. září 2012 v 23:44 | ~Enari
VELKÁ galerie věnovaná Lokimu...

Vše jsou to gifyXD

U jejich prohlížení jsem se vážně hodně nasmála... některé byly až vulgární, ale rozhodně zábavné...

Určitě se nějaké z nich objeví v budoucích příspěvcích ^_^

Ale teď... LOKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Zbytek pod čarou a pokud máte pomalý internet, tak to radši ani neotvírejte...