Slavní a jejich original slash hrátky

17. srpna 2012 v 10:50 | ~Enari
Každej s tím dělá takové cavyky, ale když na to přijde, tak ti nejslavnější myslitelé, vojevůdci a učenci naší historie si to rozdávali se svými asistenty/vojáky/pomocníky/králi ze sousední říše/poslíčky/sportovci/eromeny/tím chlápkem bez spodního příslušenství ze sámošky...

Tohle je jeden z hlavních důvodů, proč tak nenávidím nemusím křesťanství + pár jiných vyznání, ale křesťanství na tom má hlavní podíl... Ve starém Římě a Řecku byla pederastie naprosto běžnou praktikou. Ve zkratce starší kluk si vybral mladšího a uvedl ho do společnosti. Odměnou byl sex. Byla to naprosto normální, někdy i vyhledávaná praktika.

Pak nastoupilo křesťansví a vše šlo do háje. Pronásledování homosexuálů se tak promítlo do podvědomí společnosti a na tento druh vztahů naprosto zanevřelo. Co mě štve nejvíc je, že pronásledování křesťanů nijak neovlivnilo jejich postavení a moc v pozdějším časech a dnešní době, ale homosexualita? I dnes je to dost horké téma.

A já to teď vykřičím do celého světa! Radši se budu navěky smažit v tom vašem PEKLE než, abych přijala tak absolutní tvrzení jako "Nebudeš obcovat s mužem jako s ženou. Je to ohavnost."

EDIT: Podívejte se na tyhle ubožáky. Vyhrožují peklem, urážejí svobodné vyznání, křižují se. Tohle je jednoduše imbecilní chování. Podívejte se na všechny debilní komentáře pod tím článkem. Jsem zastáncem GAY AND PROUD

A teď už se pomalu dostáváme k tomu, co jsemna začátku nakousla.

Takže, kdo že byli ti slavní panové?

Moliere
(Vzpomínáte na povinnou četbu? Lakomec...)

Ludwig von Beethoven
(Netřeba říkat čím se proslavil)

Shakespeare
(Ti nejlepší spisovatelé byli obojživelníci ;))

Alexandr Veliký
(To je ten velkej vojevůdce. Za projekt o jeho životě jsem měla jedničku. Samozřejmě jsem nezapoměla zmínit jeho... způsob využití volného času:))

Hans Christian Andersen
(Ten co má rád pohádky)

Julius Caesar
(I ty Brute? Vlastně bych se nedivila, kdyby... však víte... Julius/Brute O.O)

Leonardo da Vinci
(Ach Ezio... stále nechápeš?)

Platon
(Velkej myslitel)

Lev Nikolajevič Tolstoj
(Zase špatné vzpomínky na češtinu)

Napoleon Bonaparte
(Společně s jeho komplexem)

Oscar Wilde
(A jeho Dorian Gray...)

Petr Iljič Čajkovskij
(Češtinářka mě bude pronásledovat navěky...XD)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 secret-black-stories secret-black-stories | E-mail | Web | 17. srpna 2012 v 11:01 | Reagovat

skvělý článek,ztotožňuju se s ním ve všech ohledech :D a o Moliérovi jsem to fakt nevěděla, ani o Čajkovskim :O :D...

2 Katharine Colt Katharine Colt | 17. srpna 2012 v 15:58 | Reagovat

-.-".. Ne. Nemám tohle ráda prostě.. Víš co? Já sama jsem křesťan.. Netušilas? A znám při nejmenším dvě další holky (taky křesťanky), které milují slash stejně jako já ;-)
Já vím.. Světlé výjimky, ale i tak.. Vždycky se mi líbilo, jak se gayům nelíbí, když jsou všichni házeni do jednoho pytle (většina lidí si pod "gay" představí ty buzničky v růžových hadrách, s kabelkou, namalovanýma očima, víš co..) a při tom oni sami dělají to samé s námi - křesťany.. A netuší, že je někdo třeba i podporuje, ale co.. Zvykám si.

3 Enari Enari | Web | 17. srpna 2012 v 16:17 | Reagovat

secret-black-stories: Děkuji za komentář. Sama jsem byla u pár lidí překvapená...
Katharine Colt: Proti vyznání všeobecně nic nemám. Každej si může věřit čemu chce, jen ať tím neomezuje ostatní. A to je právě ten háček. Křesťanství výrazně omezilo a MŮŽE ZA TO, že byly homosexuálové v minulosti stíháni, trestáni a zabíjeni kvůli vyjádření své lásky, která dle zmíněného vyznání má stát nade vším. Ano uznávám, že někteří věřící lidé jsou jiní a jiná orientace jim nevadí, ale to neznamená, že zbytek se na to nedívá skrz prsty, protože tomu tak je. To je prostě realita. Chodila jsem na střední křesťanskou školu (musela jsem) a tam nás tím krmili neustále. Když jsem se bavila se spolužákem a zmínila jsem se o tom, že jeden můj kamarád je gay, tak spolužačka (velmi zažralá křesťanka) mi prachsprostě skočila do řeči a začala vykládat o tom, jak je homosexualita špatná. Když jsme si ve výuce povídali o Bibli a podobně, profesorka se zmínila, jak je homosexualita špatná a když jsem se ODVÁŽILA namítnout, že tomu tak není, spustila tirádu o tom, jak muž a žena byli stvořeni blah blah blah a dále zmíněné "Nebudeš obcovat s mužem jako s ženou. Je to ohavnost."
Takže narovinu. Proti vyznání nic nemám. Jen ať to neovlivňuje v negativním slova smyslu společnost (což se v tomto případě stalo).

4 Katharine Colt Katharine Colt | 17. srpna 2012 v 16:22 | Reagovat

[3]: Vztáhněme to spíš na mě.. Budeš mít něco proti mě kvůli tomu, že jsem křesťan? :D A když říkám křesťan, tak nemyslím, že bych každou neděli chodila do kostela (teď tam byla po dlouuuuuhé době), ale byla jsem k tomu prostě vychovávaná, víš co..
Btw. jedna z těch křesťanek, co má ráda slash, je moje sestra.. ;-)

5 Enari Enari | Web | 17. srpna 2012 v 16:44 | Reagovat

Katharine Colt: Vůbec mi to nevadí. Dokonce se musím přiznat, že má kamarádka ze základky... nooo... byla vychována v křesťanské víře a já jí pak zkazila slashem XD
A jak znám tebe a tvé záliby... myslím, že nám to bude klapat skvěle :)

6 cincina cincina | Web | 23. srpna 2012 v 16:16 | Reagovat

PŘESNĚ, PŘESNĚ, PŘESNĚ! Každý s tím dělá hrozný cavyky. Třeba teď jsem viděla záznam z letošního Pride a jak tam kecali, že když někdo umře, tak bude mít bílé roucho, jen homosexuálové ne a nebo že jakto, že homo. se vůbec nestydí a hrdě si vykračují...a podobné bláboly. Já je podporuju a slash miluju :)) ♥ Přijde mi to jako normální věc a prostě... každý může milovat koho chce a nebo mít sex s kým chce... né podle toho, jak se to líbí ostatním.

A o těch co tady píšeš tak to vím úplně o všech! :D Přesně! Hodně slavných a vlivných lidi je homosexuálně zaměřeno. Jenže homofobové to ani neví. Zabedněnci. GAY AND PROUD! :D ♥ ANO! Bože tenhle článek se mi děsně líbí. Napsala si přesně to, co si myslím. Je to vůbec možné? :D

Tvůj blog se mi moc líbí :D ♥

7 ShaylaJkval ShaylaJkval | E-mail | 11. října 2018 v 20:43 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama